Космос. мікроскопічна Всесвіт

Космос завжди приваблював людей красою і яскравістю зірок, своїм незвіданим і в той же час таким рідним і захопливою неосяжним небокраєм. Чому ж людини так приваблює Космос? А може бути, там і зародилася наша життя? Може, це і є те місце, найрідніша для нас, і наша підсвідомість пам'ятає про це? Людство багато століть намагається розгадати загадку світобудови. І кожен день ми розкриваємо приголомшливі таємниці про місце, в якому ми живемо і називаємо Всесвіту.

Сонце в Космосі Сонце в Космосі. Фото: youtube.com

У своїх дослідженнях вчені приходять до неймовірних висновків: для того щоб зрозуміти як влаштований Всесвіт, їм доводиться вивчати найдрібніші частинки матерії (атоми, протони, електрони і, нарешті, нейтрино), з яких складається все, що нас оточує. Занурюючись в світ атомних і молекулярних взаємодій, вони розуміють, що перед ними така ж за своєю будовою, але інша незвідана Всесвіт.

Якщо дивитися на речовина через мікроскоп, то можна зрозуміти, що перед нами незвичайне матеріальне простір. Деякі частинки нашого Всесвіту, взагалі, розгледіти в мікроскоп неможливо, але вони-то і дають ключ до розуміння устрою Космосу. Вчені вважають, якщо їм вдасться зрозуміти пристрій цього мікросвіту, то вони зможуть зрозуміти, з чого почалося життя в цій неосяжного Всесвіту, як все почалося.

мікроскопічна Всесвіт

Говорячи про Всесвіт, зазвичай люди уявляють величезну космічний простір, що вимірюється мільярдами світлових років, яке можна побачити за допомогою радіотелескопів. Вони думають про зірок, галактики, планети і про все, що їх оточує. І весь цей космос живе і рухається по вічним законам природи і гравітації. Але існує інша Всесвіт: невидимий світ, який визначає все суще.

Коли вивчаються об'єкти мікросвіту, в трильйони разів менші, ніж звичні нам матеріальні об'єкти, виявляється, що інтуїтивно зрозумілі закони звичайного світу більше не діють. Чудеса мікросвіту і взаємодія в ньому помітні на частинках розміром в атом. Ці закони були названі квантовою механікою, і до сьогоднішнього дня вченим незрозуміло, як можуть ці субчастіци мікросвіту переміщатися і бути одночасно в багатьох місцях і в складі інших мікроскопічних тіл.

Вчені, які займаються дослідженнями в цій області, заявляючи про можливості квантової фізики, кажуть, що один об'єкт миттєво може впливати на інший, навіть якщо між ними мільйони кілометрів. Це явище в мікросвіті називають квантової заплутаністю. І коли людство зможе подолати деякі невирішені питання в своєму мисленні, то за допомогою законів Космосу буде передавати інформацію на дуже далекі відстані з надсвітовою швидкістю, і не тільки це.

Людство вже буде перебувати зовсім в іншому стані, можливо, як і НЛО, представники нового людства зможуть миттєво з'являтися і зникати то в одному місці Всесвіту, то в іншому. Але це буде вже інша історія Космосу. Але поки, в даний час квантова фізика використовує цей закон, займаючись розробкою надпотужних комп'ютерів.

Коли в минулому столітті проводилося дослідження руху одного кулі-електрона, який рухався по двох напрямах одночасно, і в той час, коли вчені не спостерігали за рухом, то кулі рухалися, як хвилі, а коли очікували результат, то отримували сліди куль. Подальші дослідження в цій області підтвердили це явище, і дослідники прийшли до висновку, що їх думки впливали на результат досвіду, і це спантеличило їх. Свого часу з цього приводу Ейнштейн сказав, що не вірить в квантову фізику, тому що Місяць існує в Космосі навіть тоді, коли він на неї не дивиться, але його висловом не надали значення вважаючи, що він порівнює незрівняне.

Ясно тільки одне: закони субатомного світу можуть відкрити нам Космос і Всесвіт з такого боку, що все буде схоже на сюжет наукової фантастики. Можливо, що квантова фізика покаже, що вся наша реальність - лише плід нашої людської уяви, а в реальності все навколишнє виглядає зовсім інакше, а не так, як бачать це людські очі. Адже все, що оточує нас складається з рухомих частинок: атомів і електронів, які обертаються навколо ядра атома, як планети нашої Галактики навколо Сонця.

Обертання електронів навколо ядра атома в мікросвіті Обертання електронів навколо ядра атома в мікросвіті. Фото: youtube.com

Обертання планет навколо Сонця в Космосі Обертання планет навколо Сонця в Космосі. Фото: youtube.com

Однак квантова фізика допомогла людству пізнати ще один закон. Вчені зрозуміли, що, як і окремі електрони, люди, тіла яких складаються з мікрочастинок, проживають не одне життя в цьому матеріальному просторі, але і мають багато життів в інших просторах - паралельних світах. Таким чином, коли померло людське тіло в фізичному світі нашого матеріального простору, то інші тіла в інших просторах не померли, а продовжують жити в різних паралельних всесвітів. Також продовжують жити і інші об'єкти, як, наприклад, Торговий центр все ще стоїть на Манхеттені, як показують фотознімки, здатні запам'ятовувати предмети в інших просторах.

Паралельні світи Космосу Паралельні світи Космосу. Фото: youtube.com

Властивості мікросвіту може проявлятися всюди, в тому числі в різних світах Космосу. Однак ряд астрономів вирахували, що величезна кількість об'єктів, з яких складається наш Всесвіт, існують не в трьох вимірах нашого матеріального світу, а в якихось інших, які нам недоступні. Але якщо і є щось дивне і незвідане в Космосі, так це темна матерія, яку вчені не бачили, але яка зіграла основну роль в утворенні планет, зірок, галактик і безлічі всесвітів. Саме завдяки цій темної матерії формуються різні структури, в тому числі і галактики.

На частку темної матерії Космосу, як стверджують вчені, припадає 85% гравітаційних взаємодій. І якщо темна матерія складається з якихось часток, то, значить, кожну секунду мільйони їх проходять через нас. Але навіть знаючи про існування темної матерії, астрономи не можуть сказати, що це таке, стверджуючи, що її в шість разів більше, ніж протонів і електронів, з яких складається людське тіло нашого матеріального простору. Але просто наука не створила таких приладів, за допомогою яких можна було б розглядати складові частинки цієї матерії. Зрозуміло тільки одне, що людина не є самим центральним об'єктом Всесвіту, він навіть не перебуває з тієї матерії, з чого складається Всесвіт.

Темна матерія Космосу Темна матерія Космосу. Фото: youtube.com

Темну матерію, що наповнює Всесвіт астрономи назвали WIMP - це так звана в наукових колах гіпотетична слабовзаємодіючих масивна частка Космосу. Вчені припускають, що частинки WIMP мають зовсім іншу природу, ніж звичайні частинки мікросвіту, тому задаються питанням, де вони. Може, вони існують в паралельних світах, в інших вимірах, які ми не бачимо і не взаємодіємо з ними.

У міру поглиблення в структуру атома, вчені все краще розуміють механізми його пристрою. Але що буде, якщо ми вирушимо ще далі, спробуємо вивчити структури ще менше субатомной? Структури менше, ніж електрон, на думку вчених, ще більш таємничі, ніж зоряні галактики, планети, які ми можемо спостерігати. Але де знайти такі прилади, які допоможуть нам вивчати крихітні об'єкти, якими наповнений Космос, і які існують в нашому просторі і часі. Але слабка технологічна база людства, відсутність необхідної енергії не може дати людству можливість досліджувати мікрочастинки.

Мікросвіт Мікросвіт. Фото: youtube.com

Найбільшу за потужністю енергію фізики отримують з дослідів з колайдера. Експерименти на найскладнішій установці, коли-небудь побудованої людиною, - на Великому адронному колайдері, проводяться з 2008 року. Але і це не дозволило побачити складові частинки темної матерії. Зі своїми людськими уявленнями вчені формулюють різні теорії для пізнання настільки маленьких частинок.

Вчені вважають, що зрозумівши цей мікросвіт, вони краще зможуть вивчати і розуміти Космос. Вони розуміють, що в просторі мікросвіту існують таємниці, які чекають своїх дослідників, які зможуть перебудувати своє мислення.

Галактика в космічному просторі Галактика в космічному просторі. Фото: youtube.com

Чому ж людини так приваблює Космос?
А може бути, там і зародилася наша життя?
Може, це і є те місце, найрідніша для нас, і наша підсвідомість пам'ятає про це?
Але що буде, якщо ми вирушимо ще далі, спробуємо вивчити структури ще менше субатомной?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация