Костянтин Сьомін: Вибори - карусель, і всі фігури прикручені до підлоги: Новини Накануне.RU

Костянтин Сьомін: Вибори - карусель, і всі фігури прикручені до підлоги

Відомий лівий журналіст Костянтин Сьомін випустив ролик, де висловився про вибори і можливе їх бойкот. Телеведучий, який був одним з лідерів президентських праймеріз "Лівого фронту" (хоча згоди на участь в них не давав), порівняв головну політичну кампанію з каруселлю, де без різниці, на якому ти "скачеш конику" - чорному або білому - всі фігури прикручені до підлоги, і круговерть - лише ілюзія запеклої боротьби, передає кореспондент Накануне.RU .

Читайте також:

"Хто б не прийшов до фінішу першим, правила роботи атракціону не зміняться. Весь сенс буржуазних виборів - змусити публіку, роззявивши рот, стежити за миготять фігурками, не озираючись при цьому на касу", - говорить Сьомін в ролику.

Вибори - це азартна гра, де простим обивателям здається, що вони можуть перемогти, і іноді "чудеса" трапляються, таким чудом була перемога Барака Обами ( "ого, переміг негр!") Або "клоуна з твіттера, від якого ніхто не очікував перемоги "- це Сьомін каже про Трампа.

) Або клоуна з твіттера, від якого ніхто не очікував перемоги - це Сьомін каже про Трампа

"А хто переміг насправді? Той, хто володіє атракціоном, ніколи не передасть касу переможцю. А господар - це не той, хто" видав вам квиток для голосування "і навіть не" господар каруселі ", - стверджує він. Це не конкретна людина - це клас.

Звертаючись до цитат Леніна, автор ролика нагадує, що за виборним процесом (будь-яким) стоїть інтерес класу - причому неважливо, буржуазний це або робочий клас. Так, в Радянському Союзі теж була "своя карусель" виборів, але представник іншого класу перемогти у виборах не міг, на виборчих дільницях можна вибрати кращого серед робітників або селян, з інтелігенції або безпартійних, але неможливо було вибрати капіталіста:

"Клас капіталістів в соціалістичних виборах перемогти не міг. Мішечники, фарцовщик, барига - могли сходити на виборчу дільницю, але свою людину проштовхнути ніколи і ні за що не могли. Затамувавши класу уцілілих капіталістів, на кшталт підпільного мільйонера Корейко, залишалося займатися тим, чим сьогодні займаються у нас "ліві сектанти".

Тобто, викликати дух імператора і питати, чи довго при владі залишаться більшовики. Але що затаївся клас переміг, Сьомін нагадує, як Борис Єльцин розстріляв Верховна рада і фактично відібрав владу в країні:

"І знову, зверніть увагу, чи не на виборах, а після серії кривавих і безкровних переворотів, які увінчалися серпнем 1991 року і" Біловезькій більшої ".

Буржуазний клас саме захопив владу, а не отримав її через референдум в 1990-е. Крім того, більшість тих, хто проголосував на знаменитому референдумі були за збереження Радянського Союзу, але на це ніхто не звернув уваги. З тих пір, нагадує Сьомін, у нас така ж буржуазна демократія, як на Заході, що не припускає перемоги в демократичних виборах будь-якого іншого класу. І від зміни осіб у передвиборній гонці нічого не зміниться. За його словами, чим же є поява Павла Грудінін, що не черговою спробою повірити в диво? Адже дивом буде, якщо тільки після "вибору правильного мужика" вкрадені (тобто приватизовані) народні багатства повернуться до держави, а іноземні держкорпорації просто підуть в сторону. Цього не сталося в 20-і роки минулого століття, нагадує Сьомін - цього ніяк не може відбутися зараз.

"Давайте переведемо цю казку російською мовою: проголосувавши за опозиційного кандидата, ви маєте намір поставити кілька тисяч найбагатших людей Росії перед необхідністю віддати вкрадене ними у вас - вам. І вони, звичайно, тут же побіжать це робити. Адже так вирішили ви!" - аналізує ситуацію політичну обстановку і ситуацію на лівому фланзі зокрема журналіст Костянтин Сьомін.

Є думка, що, нехай нічого не зміниться, зате проголосував масово за опозиційного кандидата від "лівих", народ покаже буржуазному класу, що він позбувся підтримки і схвалення. На що Сьомін зауважує, що правлячому класу абсолютно все одно, підтримують його або проклинають. Сам факт участі у виборах - це ознака лояльності до влади, згода грати за цими правилами, а, значить, прийняття системи суспільних відносин. Найбагатші люди країни отримали свої мільйони »не вегетаріанським" способом, і тепер просто віддавати нажите і відібране по результатом якихось виборів - "якось навіть безглуздо".

Накануне.RU в даному випадку наводить думку одного з найбільш помітних людей на лівому полі (ролик журналіста за добу зібрав майже 50 тис. переглядів), а більш детально про те, чому бойкот виборів стали обговорювати на різних флангах, про плюси і мінуси цієї стратегії, що думають з цього приводу експерти, читайте в нашому матеріалі "Бойкот правий, бойкот лівий" .

А хто переміг насправді?
За його словами, чим же є поява Павла Грудінін, що не черговою спробою повірити в диво?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация