Кожен буратіно вважає себе адвокатом

Високим статусом адвоката і рівнем довіри суспільства до адвокатури часто користуються різноманітні «дерев'яні» персонажі

Високим статусом адвоката і рівнем довіри суспільства до адвокатури часто користуються різноманітні «дерев'яні» персонажі Високим статусом адвоката і рівнем довіри суспільства до адвокатури часто користуються різноманітні «дерев'яні» персонажі. Поліцейські і журналісти часто чують від хамящей Босота - а я адвокат! Голосно зазвучить заголовок про бійку будь неосвіченої босячні, якщо прикрасити їх статусом адвоката. Чергова замітка на одному з сайтів з заголовком не відповідає дійсності: «два адвоката влаштували перестрілку на автостоянці в Миколаєві. Обидва поранені ». І далі: «... обидва учасники інциденту виявилися практикуючими Миколаївським адвокатами».

Чому для краси складу видання не наділяють таких персонажів статусом малярів? Як би зазвучало - два маляра влаштували перестрілку в Миколаєві!

Стати практикуючим адвокатом просто. Спершу необхідно вчитися 5-6 років на юридичному факультеті ВНЗ, скласти іспити і отримати диплом спеціаліста. Потім 2 роки відпрацювати в сфері права, опанувати українську мову. Пройти перевірку для допуску до іспитів і успішно скласти кваліфікаційні іспити. Пройти піврічне стажування. Скласти присягу. Отримати свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Подати інформацію для включення до Єдиного реєстру адвокатів України. Дотримуватися правил адвокатської етики, для того, що б дію свідоцтва не зупинили. Навчитися мистецтву переговорів, судових дебатів, медіації, поведінки в судових засіданнях. Мати права, обов'язки і відповідальність передбачені кодексами і законами України. Ну і зовсім вже дрібниця - напрацювати авторитет і отримати довіру клієнтів, що б бути практикуючим адвокатом.

Але найчастіше, на думку журналістів можна злегка скоротити цей шлях, просто викрикнув журналісту або поліцейському - «а я адвокат». Це і буде єдиним доказом приналежності до професії. Це і буде поміщено в кричущий заголовок.

Адвокат в Україні не може існувати сам по собі в професії, на відміну від представників більшості спеціальностей. Адвокатура України об'єднує всіх без винятку чинних адвокатів. Органом адвокатського самоврядування відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є Національна асоціація адвокатів України (НААУ), в областях представлена ​​Радою адвокатів області. Інформація про кожного адвоката вноситься НААУ до Єдиного реєстру адвокатів України, все без винятку адвокати України зобов'язані виконувати рішення адвокатського самоврядування.

Якщо якась людина називає себе адвокатом, але при цьому інформації про нього немає в реєстрі http://erau.unba.org.ua , Значить він обманщик. А якщо ви повірили такій людині, то ви простак. Не будьте простак! Перевіряйте інформацію!

Чому для краси складу видання не наділяють таких персонажів статусом малярів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация