Кролики на дачі, розведення кроликів на дачній ділянці, як вирощувати кролів, з чого почати?

  1. Як утримувати кроликів на дачі?
  2. Як розвести кроликів на дачі?

» Про кролівництві » бізнес кролівництво »Розведення кролів на дачній ділянці

Кожен знає, що кролики надзвичайно плідні Кожен знає, що кролики надзвичайно плідні. Вони можуть розмножуватися по кілька разів на рік. Статева активність у кролиць знижується тільки з вересня по листопад, вони в цей час линяють. Дорослі самки здатні давати по чотири окролу. Кожен приплід приносить від шести до п'ятнадцяти кроленят. Кролики на дачі розмножуються швидко, тому що період вагітності самки приблизно один місяць. Бувають відхилення на пару днів, але це не часто. Якщо послід багатоплідні, то період сукрольності може бути коротшою. Кроленята з великих виводків важать менше, ніж їх ровесники з менших виводків. Кролівники - фермери перед тим, як почати виробничий рік, становлять план случек за календарем, і точно знають, коли буде пологи. Відповідно до графіка кролівники можуть планувати поява молодняка. Окрема увага приділяється профілактиці захворювань і вакцинації кроликів від вірусних захворювань .

Як утримувати кроликів на дачі?

При чотирьох-п'яти окролах можна розрахувати, скільки вийде м'яса і шкурок При чотирьох-п'яти окролах можна розрахувати, скільки вийде м'яса і шкурок. Від молодняка можна отримувати один-два окролу. Якщо кролики пухові, то розраховується кількість пуху, який можна отримати за рік. Перед тим, як комплектувати перед злучкою стадо які відстають у рості і хворих тварин вибраковують. Самці закріплюються за самками. Один самець «одружується» відразу на восьми самках. Дбають про молодняку, починають до його появи на світ, роблять ремонт клітин, будувати нові клітини замість старих і своєчасно готують маточники, трафарети і потрібний інвентар.
Якість і кількість кроленят багато в чому залежить від того, як підготовлені до парування самочки і самці. У період линьки з жовтня по листопад стежать за вгодованістю самок, якщо у деяких недостатня вгодованість, самку починають годувати краще, ніж зазвичай і додатково дають корми, що містять більше білка і вітамінів. Не можна допускати, щоб виснажені самки приносили приплід, він буде поганим. Але і ожиріння у самок допускати не можна. Вони не покриваються, а якщо покриваються, то приплід у них ослаблений. В основному стаді повинні бути здорові кролики , Які здатні приносити хороший приплід, і спокійно вигодовувати кроленят.

Як розвести кроликів на дачі?

зараз   кроліководческіе ферми   , Як правило, м'ясне і шкуркового напрямку зараз кроліководческіе ферми , Як правило, м'ясне і шкуркового напрямку. У цих господарствах молодняк відбирають від самок приблизно через 40 днів. Реалізація молодняка відбувається в чотиримісячному віці. У центрі Росії окроли добре проходять з січня по серпень, а на півдні з січня по вересень. Окроли треба розподіляти рівномірно в зазначений період, і тоді клітини можна використовувати більш раціонально, а корм буде свіжий, і молодняк буде мати в якості кормів зелень. Від кроликів отримують не тільки м'ясо, але і шкурку. Для складання графіків потрібно враховувати той і інший вид продукції. Таким чином, багато кроліководческіе господарства найкращий молодняк перших двох окролов, використовують для того що б відремонтувати стадо і продати на плем'я. Кроленята, що народилися на більш пізніх термінах, йдуть на м'ясо і шкурку. Іноді їх продають державі живими. Забивають молодняк вибірково в залежності від термінів линьки. Молодняк від третього окрола реалізується у віці півроку, а четвертий пологи продають у віці чотирьох-п'яти місяців. Таку пересмикування проробляють для того що б шкурки мали хорошу якість, а це сприяє тому, що кролівництво стає більш ефективним.

Як правило, перший пологи буває в січні. Другий раз злучка відбувається в березні. Молодняк другого окролу від матері відкидають в травні, в цей час для кроленят підріс зелений корм, так само і будуть харчуватися кроленята до четвертого окролу. Організовані таким чином окроли сприяють використанню кращого молодняку ​​першого окролу на плем'я, а від найкращих самочок 1 і 2 окролов отримують приплід в цьому ж році. Молодняк, отриманий від останніх окролов, йде на м'ясо. Молодняк забивають в зимовий період, що гарантує гарну якість шкурки.

На фермах м'ясне кролівництво досить розвинене, тільки календар при цьому трохи інший, молодняк залишається з самкою до двох місяців. Такий напрям дозволяє отримати в рік чотири окролу. Для отримання бройлерів кроленята залишаються з матір'ю до сімдесяти днів. В Америці і в Англії і в деяких інших країнах молодняк від матері забирають тільки через 8 тижнів, коли кроленята важать вже майже два кілограми, і відразу визначають на м'ясо. Розібраний тушка важить при цьому близько одного кілограма двохсот грамів. Для вирощування кроликів на дачній ділянці, таким чином, в інших країнах використовуються кролики м'ясної породи. Це можуть бути кролики новозеландської білої або каліфорнійської порід .

Кролівникам любителям можна так само користуватися цим календарем, і якщо ви не зможете виробляти шкурки самостійно, то розводите кроликів м'ясних порід або бройлерних. Ну а якщо ви самі займаєтеся виробленням шкурок, то шийте шубки і носите з задоволенням.

Цікаві відео про розведення кроликів на дачі


Як утримувати кроликів на дачі?
Як розвести кроликів на дачі?
Як утримувати кроликів на дачі?
Як розвести кроликів на дачі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация