Куди махнути на вихідні: ТОП - 13 найкращих місць для активного відпочинку під Києвом

Опубліковано
Вівторок, 3 квітня 2018, 15:51

Хочете по-справжньому яскраво, активно і цікаво проводити свої вихідні? Тоді забудьте про переповнені міські пляжі, нудні паби і бари, лежання на дивані та інше ...

Не витрачайте час даремно, мріючи про горах Швейцарії і ущелинах Мексики. Якщо доля - ви і їх побачите.

Дуже важливо не упустити те, що поруч! До чого можна дотягнутися рукою і захлинутися від захвату.

Ласкаво просимо до чудес України!

У ТОП-13 увійшли універсальні місця, де добре проведуть час і рибалка, і мисливець, і фотограф, і прихильник активного відпочинку. І, тим більше будуть задоволені ті люди, які люблять досліджувати культуру того чи іншого місця, ходити в музеї, відвідувати храми, захоплюватися пам'ятками природи та архітектури.

Провести вихідні під Києвом в найдивовижніших місцях, зарядитися позитивом, набратися сил і енергії на весь наступний тиждень - ось це справжній відпочинок!

Тільки ПАМ'ЯТАЙТЕ, що природа - це храм, куди потрібно входити з добрими помислами, відкритою душею і залишати після себе чистоту.

1.КОРОСТИШЕВСКІЙ ГРАНІТНИЙ КАНЬЙОН

КОРОСТИШЕВСКІЙ ГРАНІТНИЙ КАНЬЙОН

Навколо Коростишева (близько 100 км від Києва по Житомирській трасі), є безліч занедбаних «чудо-місць» - гранітних каньйонів. Це той рідкісний випадок, коли природа погодилася попрацювати в творчому співавторстві з людиною. І обидва впоралися на "відмінно". Раніше в цих місцях добували граніт, а коли вироблення припинили, кар'єри заповнила вода. Раптом, як у казці, між гранітних скель, серед мальовничої природи, як перлинки блищать найчистіші штучні озера глибиною до 20 м., Обрамляють різьблені скелі 10-метрової висоти. Вода бірюзового відтінку володіє рідкісним властивістю - залишається прохолодною навіть у сильну спеку.

Поверх каменю ростуть сосни, ялини та берези. Знаючі люди кажуть, що ці пейзажі нагадують Карелію. Картину доповнюють красивий дерев'яний місток, з якого можна стрибати в озеро, і скеля, де розташований "будиночок лісника".

До речі, фотозйомки лав-сторі і весіль в цих місцях виходять напрочуд гарними.

2.МАЛЕНЬКАЯ ШВЕЙЦАРІЯ У Буках

У трьох годинах їзди від Києва, біля невеликого села Буки Маньківського району Черкаської області, знаходиться одне з найкрасивіших місць України - каньйон річки Гірський Тікич. Мальовничий скандинавський фіорд посеред степу, не притаманний Україні.

Гірський Тікич тече в протерозойських гранітах, вік яких оцінюється в 2 млрд. Років, і утворює глибокий (до 20 м) і вузький (місцями 20-40 м) каньйон, один з уступів якого названий на честь відомого українського геолога-петрографа ( «Скала Родіонова »). Перед входом в Буцький каньйон води Гірського Тікича стрімко скочуються з брили граніту, тим самим створюючи гучний двометровий водоспад-перекат Вир. Біля нього ще в дев'ятнадцятому столітті побудували велику водяний млин, від якої збереглися лише фрагменти.

Буцький каньйон починається від штучного двометрового перекату колишньої греблі ГЕС, який називають водоспадом Вир. Сам каньйон невеликий, близько 5-ти кілометрів на довжину, також саме це місце унікальне тим, що там знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

Стіни каньйону, що досягають висоти 20 метрів, то звужуються, то розсуваються, дозволяючи милуватися деревами, що ростуть по виступах скель. Місцеві називають каньйон Маленькій Швейцарією, звідки можна потрапити ... в скандинавський фьорд - це коли ви досягнете місця, де високі гострі скелі нависають прямо над річкою.

Буки - ідеальне місце, як для любителів екстремального туризму, так і для відпочинку з сім'єю.

3.ГОРА Тотоха - ЕНЕРГЕТИЧНИЙ «ПУП ЗЕМЛІ»

ГОРА Тотоха - ЕНЕРГЕТИЧНИЙ «ПУП ЗЕМЛІ»

Тим, хто рукотворному пишності воліє природну красу української природи, потрібно неодмінно відвідати Тотоху. Древнє урочищі поблизу села Медвин Київської області відомо, як найпотужніше місце сили в Україні, «пуп Землі», енергетика якого порівнянна з Тибетом або Алтаем. Відповідно до сучасної інтерпретації "Тотоха" походить від імені єгипетського бога місяця Тота. Вчені, які дотримуються більш традиційних поглядів, вважають, що назва гори походить від тюркського слова "Тотоха" - "особливий".

Центром паломництва в урочищі є легендарна гора Тотоха - високий похилий пагорб, з появою, призначенням, ім'ям і міццю якого пов'язано безліч найнеймовірніших історій.
"Особливого" на горі дійсно багато. Навіть люди, що не володіють екстрасенсорними здібностями, відчувають позитивну енергетику цього місця. З цим фактом пов'язують і надзвичайно бурхливе зростання флори на схилах гори, багато з зустрічаються тут рослин мають лікарські властивості.

На Тотоха є три енергетичних точки з позитивною енергією - вони утворюють трикутник, всередині якого людина захищений від будь-якої енергетичної агресії. На вершині гори встановлений прапор із зображенням символу триєдності світу - трьох кіл, що утворюють трикутник.

Є безліч способів відчути особливу ауру Тотоха. Екстремально налаштовані шукачі стверджують, що для найбільшого ефекту потрібно піднятися на гору опівночі. В результаті спілкування з Тотоха у всіх людей виявляється прилив сил, відомі випадки зцілень, відкриття будь-яких незвичайних здібностей, наприклад, дару передбачення.

Також обов'язковим пунктом призначення в ході турів на гору Тотоха є місце, на якому Ярослав Мудрий на радощах вигукнув «Богу слава!». І заснував місто, який сьогодні вабить загадковими курганами, дивовижної краси монастирями і унікальною експозицією краєзнавчого музею - Богуслав.

Особливої ​​уваги заслуговує і село Медвин, засноване ще в 12 столітті. На початку 20-го століття в ньому проживало понад 12 тисяч осіб (на сьогодні близько 4 тисяч).

4.ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК БУКИ

ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК БУКИ

Один з найкрасивіших ландшафтних парків України - Парк Буки не варто плутати з Буцький каньйон (див.вище). Він розташувався в однойменному селищі Буки Сквирського району Київської області.

Сьогодні парк Буки - це одне з найбільш відвідуваних місць Київської області і один з головних центрів паломництва. Туристів сюди вабить не тільки краса природи, обробленої людиною, а й храм, аналогів якому немає у всій Україні.
Парк відносно молодий, заснований в 1996 році меценатом Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації «Сквира». Для парку він викупив ділянку землі біля річки Роставиця. Земля площею 2,7 гектара була місцевою звалищем і обійшлася всього в $ 20 000.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку.

Мальовничі пороги річки Раставиці біля п.Букі були частково перероблені під його територію. Тут знаходиться велика кількість арочних містків, казкових альтанок і химерних скульптур. Є й справжнісінький зоопарк, жителі якого: ведмеді, леви, олені, поні і павичі.

Головна визначна пам'ятка - це храмовий комплекс з дзвіницею у вигляді морського маяка. Для будівництва храмового комплексу і проектування парку був запрошений архітектор Юрій Бабич. Незважаючи на те, що він уже був досить відомий, цей комплекс, ймовірно, найбільш значуща його робота, за яку він отримав державну премію. Окремі елементи були змінені самим Іваном Сусловим, як, наприклад, дахи з боків храму у вигляді величезних голубів.

Кияни напевно пам'ятають фонтан, який стояв на Майдані Незалежності до реконструкції. Після реконструкції площі в 2001 році, розібраний фонтан багато років припадав пилом на одному зі столичних складів і його деталі потихеньку розтягували. Іван Суслов організував транспортування фонтану в село Буки, де його два роки ремонтували. Кілька металевих пелюсток чаші були відлиті заново, замінено насосне обладнання і граніт, встановлено додаткове освітлення.

У 2011 році фонтан був відкритий і відтепер він зустрічає гостей біля входу в парк.

Вхід на територію безкоштовний. Під час екскурсії ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами і міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус і інші тварини.

5. скалодром дінешся

скалодром дінешся

Дениші - це природний і найзручніший скалодром в Україні, а ще дуже красиве місце, куди можна просто поїхати відпочити на вихідні.

Розташований він уздовж берега річки Тетерів, 20км від Житомира. Стрімкі і високі скелі гранітного каньйону річки відмінно підходять для спортивного скелелазіння. Кількість трас в Денешах задовольнить як досвідчених скелелазів, так і новачків. Найцікавіші і мальовничі місця починаються в районі дамби, це в 2-х км від п.Денеші за течією річки. Скелі тут підносяться на висоту 20-25 м, а протяжність найвищого ділянки йде на пару кілометрів.

У Денешах можна спробувати свої сили на одній з безлічі трас, спуститися з тарзанки в воду або просто погуляти дубовим гаєм уздовж мальовничої річки, а ввечері розбити намет і посмажити шашличок в компанії друзів і нових знайомих.

Стати на ночівлю можна прямо під скелями, але врахуйте, що в сезон тут дуже багато бажаючих відпочити за містом.

6. ЗАПОВІДНИК «КІЙЛОВСКАЯ АСКАНІЯ»

ЗАПОВІДНИК «КІЙЛОВСКАЯ АСКАНІЯ»

Заповідник-ферма «Кійловская Асканія» знаходиться в мальовничому куточку Київщини, далеко від галасливих доріг і цивілізації. Ферма захована в лісі, і щоб її знайти, потрібно в районі церкви повернути ліворуч і їхати по одній путівці до лісу, потім ще близько кілометра через ліс. Про всяк випадок повідомляємо координати: 50 ° 9'26''N, 30 ° 53'49''E.

У заповіднику створені всі умови не тільки для відпочинку в дикій природі, але і для спілкування з тваринами, які вільно пересуваються по території і, практично, ручні.

На території заповідника є 5 водойм для лову риби, де живуть лебеді і гуси, гніздяться дикі качки.

Багатство Заповідника становлять екзотичні тварини і птахи: чорні африканські страуси камерунські кози, в'єтнамські свині, фазани, пухові кури.

Круглий рік для любителів верхової їзди - катання на конях, а для дітей - катання на возі, запряженому осликом. Покуштувати екзотичні продукти можна в кафе-барі "Екзотичні страви". Працює сувенірна крамниця, також є бенкетний зал на 40 осіб.

7. ЕТНОСЕЛО Бузова

Неподалік від столиці розташований унікальний етнографічний комплекс «Етносело», в якому скрупульозно відтворений побут українського села сторічної давності. Вас чекає суміш ферми і музею архітектури і побуту, приправлена ​​інтерактивом і майстер-класами.

На доглянутій території комплексу навколо озерця компактно розмістилися кілька сільських хат, перевезених сюди з різних регіонів країни. Поруч - справжні кузня, гончарня, вулики (від перших до останніх «моделей»), загін з вівцями і свинарник, пташиний двір і зовсім унікальна річ, подобу самогонного цеху, в якому періодично варять «зеленого змія». Виключно за старими рецептами.

Працівникам комплексу вдалося зібрати колекцію національного одягу, речей домашнього вжитку, меблів, картин, ікон, предметів побуту, музичних інструментів. По крихтах відновити інтер'єри, властиві саме тієї області, яку представляє будинок (гуцульський, полтавський, поліський, подільський, житомирський, вінницький).

Кожна хатка унікальна, зі своєю «родзинкою»: одна запам'ятовується дахом з цього очерету, в іншій - кам'яна піч, в третій стоїть ткацький верстат (в робочому стані!) ...

Практично всі предмети - оригінали, деякі після реставрації. Є і дуже давні. Наприклад, можна подивитися на себе у велике дзеркало .... ХІХ століття.
На території комплексу можна смачно провести час в українській колибі, поласувати стравами, приготованими за оригінальними національним рецептурами.

Для невеликих копаній є мангальні будиночки-альтанки, які можна орендувати на деякий час. При цьому, в альтанці буде все необхідне для приготування страв на мангалі.
Є міні-зоопарк, від чого діти в захваті, а також є можливість взяти участь в різноманітних майстер-класах.

8. місті Козелець

80 кілометрів по Чернігівській трасі - зовсім небагато, якщо є бажання побачити щось вартісне.
Райцентр Козелець відомий з сімнадцятого століття, як фортеця Козлоград в складі Речі Посполитої.
Обов'язковий до відвідування собор Різдва Богородиці та його унікальний дерев'яний іконостас.

Шикарний храм в стилі бароко з пишним декором і прекрасним іконостасом побудований в 1752-63 рр. на замовлення Н. Розумовської (Розумихи) в подяку Всевишньому за щасливу долю її синів Олексія і Кирила, що зайняли високе положення при дворі імператриці Єлизавети. Авторами проекту вважають учнів великого архітектора Бартоломео Растреллі - В. Григоровича-Барського та А. Квасова, проте не виключено, що до проекту мав відношення і сам маестро Растреллі.

Грандіозний семиярусний різьблений іконостас XVIII ст., Ймовірно, також створений за його участю. На 1-му ярусі храму розташована церква Адріана і Наталії - усипальня Розумовських. Храм просто вражає абсолютно нехарактерними для простої української глибинки розмірами і багатим оздобленням. За легендою, в ясну погоду з дзвіниці одночасно можна побачити Київ і Чернігів.

Також можна оглянути будівлю Полковий канцелярії 18 століття в парку за собором. А на східній околиці міста збереглася садиба козацько-старшин роду Дараганів «Покорщина» з палацом і парком.

9. ДАВНІЙ Іскоростень

Ще один старовинний місто поблизу Києва - столиця гордих, непокірних древлян, Хорс град - древній Іскоростень (Коростень зараз), який кинув виклик Києву, столиця древлян, залишається для нас загадкою і легендою.

Історія цього місця, обчислюється десятьма сотнями років, ввібрала в себе славу, як часів сивої давнини, так і днів недавно минулих. Він відомий тим, що не піддався жадібному князю Ігорю і знищив його дружину. Але потім рок долі обернувся карою у вигляді «мудрої» княгині Ольги, яка спалила його дотла.

Відвідувачів мальовничого містечка Коростень чекають моторошні легенди про діяння княгині Ольги. Але не тільки ця бувальщина вабить нас до цього міста.

Його скарби заховані в глибині гранітних скель. У них побудували в 1930-і роки бункер «Скеля» можливо для самого Сталіна. До речі, його немає на карті Коростенського укріпрайону лінії Сталіна, але телефонний зв'язок з Москвою досі є!

Будьте впевнені: українське місто контрастів не залишить вас байдужим.

10. «ЕВРЕЙСКИЙ ПАРИЖ» І СТАРОДАВНІ ПАМ'ЯТНИКИ БЕРДИЧЕВА

«ЕВРЕЙСКИЙ ПАРИЖ» І СТАРОДАВНІ ПАМ'ЯТНИКИ БЕРДИЧЕВА

Бердичів - батьківщина єврейської торгової буржуазії. Шолом-Алейхем називав його «єврейський Париж». Також це місто величали «волинським Єрусалимом».
У місті 92 пам'ятки архітектури і мистецтва. Головна гордість Бердичева - монастир ордена Босих Кармелітів, який заснували в 1627 році.

Якщо ви дивитеся на монастир з боку річки Гнилоп'ять, то він нагадує добре укріплений середньовічний замок, а всередині цього замку знаходиться чудовий костел.
Інша пам'ятка Бердичева - костел Святої Варвари. Уявіть на хвилинку, як в березні 1860 в цьому костелі вінчався великий французький письменник Оноре де Бальзак з графинею Евеліною Ганською.

11. затоплену церкву у Ржищеві

затоплену церкву у Ржищеві

Колоритний містечко Ржищів - майстер дивувати своїх гостей. У його околицях ви дізнаєтеся неймовірні факти про легендарних мешканців Трипілля, помилуєтеся чудовими дніпровськими кручами і віддасте дань поваги колись затопленої Преображенської церкви.

У 1972 р, при створенні Канівського водосховища, було затоплено кілька сіл в околицях Ржищева.

На місці колишнього с. Гусинці збереглася напівзатоплена Спасо-Преображенська церква з дзвіницею, побудована місцевим поміщиком Гусинським в 1812 році (за іншими даними в 1822 р). Храм в стилі українського бароко стояв на пагорбі, що перетворився в острів. Довгий час церква залишалася напівзруйнованої. У 2009 р почалися берегоукріплювальні роботи, підйом рівня острова і реконструкція храму.

Затоплена церква в Ржищеві - місце, яке варто побачити хоч раз в житті. На крихітному острівці, оточеному бездоганною синявою бездонного Дніпра, сяють золоті куполи Свято-Преображенського храму. Воістину, церква, що височіє над водною гладдю, являє собою фантастичне видовище.

Крім того, подорож до Ржищева дозволить вам помилуватися стародавніми фортифікаціями і пройтися по єдиною пішохідною артерії села, якого немає.

12. РОМАНТИЧЕСКИЙ ЗАПОВІДНИК КАЧАНІВКА

Місце, де Ілля Рєпін написав знамените полотно «Запорожці», більш відоме як «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

Спочатку маєток належав придворному співаку - Кочановська. Потім його власником став фельдмаршал Румянцев-Задунайський.
Найбільший внесок в розвиток палацово-паркового комплексу в ХIХ столітті внесли Тарновські. З тих часів збереглося багато.

Фактично Качанівка - єдина садиба, яка практично повністю збереглася в первозданному вигляді, незважаючи на війни і революції.
У різний час Качанівка була у власності династій цукрозаводчиків, найвідоміша з них - рід Ханенків.

У Качанівці часто гостював Микола Гоголь, однокурсник Василя Тарновського по Ніжінській гімназії. Саме тут ВІН Вперше публічно прочитавши повість «Тарас Бульба». Влітку тисячі дев'ятсот тридцять вісім року живий композитор Михайло Глінка. До речі, відпочинок в Качанівці надихнув його написати знамениту оперу «Руслан і Людмила». Приїжджали російські художники Михайло Врубель, Ілля Рєпін, Лев Жемчужников. На честь Тараса Шевченка, який в Качанівці читав вірші, малював і залицявся до дівчат, навіть посадили молодий дубок.

Тут ви можете здійснити екскурсію по палацу, фамільної церкви, парку зі скульптурами і струмками, а також химерними лабіринтами.

На території садиби працює кілька експозицій

- Творчість Гоголя в ілюстраціях відомих художників.
- Виставка однієї картини, присвячена історії створення «Запорожців» Рєпіна.
- Самоварне виробництво ХVІІІ - ХХ століть.
- Вишивка козацької старшини ХVІІ - ХVІІІ. Серед експонатів - одяг, постільна білизна, рушники, скатертини, одягання церковних ієрархів.

Тут же поруч можна відвідати Соколиний хутір.

13. DISNEY ПІД КИЄВОМ

Діснейленд під Києвом - українська кіностудія «Вікторія» (Victoria Film Studios). Якщо їхати по житомирській трасі, то в 700 метрах від дороги, видно казковий замок, що нагадує замок Попелюшки в Діснейленді. Дивовижне місце.

Виявляється, це видно в'їзні ворота на найбільшу в Україні кіностудію - Victoria Film Studios студії "Вікторія" у вигляді казкового замку, що нагадує замок Попелюшки в Діснейленді. Ворота охороняють стилізовані фігури Чужого і Хижака висотою більше 3 метрів.

На сьогоднішній день це найбільша в Україні кіностудія, яка займається виробництвом, розробкою та постпродакшн.

На території кіностудії розташувалося:

- 10 павільйонів, найбільший з них в 2500 кв.м .;
- Натуральні майданчики з площею близько одного гектара кожна - «Село», «Старе місто», «Тюрма», «Озеро», «Річка», «Поле»;
- Склади з реквізитами, костюмами і зброї;
- Саме сучасно обладнання для зйомок;
- Студія postproduction;
- Студія звукозапису.

Знімальний містечко кіностудії на території в 36 га знаходиться на околиці с. Гурівщина в 20 км від Окружної дороги по Житомирській трасі.

Екскурсії поки не проводять, а шкода!

А, якщо Ви фанат міського відпочинку і ще не визначилися з планами на найближчий Weekend, рекомендуємо скористатися новим Мобільним додатком AGIOTAG!

Одного разу встановивши його, Ви не тільки вирішите одвічну проблему вибору як провести вільний час з гарантією відмінної якості, але і отримаєте надійного помічника і асистента по організації якісного дозвілля.

Насолоджуйтесь життям разом з AGIOTAG!

Насолоджуйтесь життям разом з AGIOTAG

завантажити додаток http://apple.co/2eBCJne

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация