Куди повести гостей в Києві

  1. 1. Піднятися на дзвіницю Софії Київської
  2. 2. Покататися на роликах в Маріїнському парку
  3. 3. Згадати бажання біля фонтану у дворику Михайлівського Собору
  4. 4. Відвідати Пейзажну Алею
  5. 5. Прогулятися по Андріївському Спуску
  6. 6. Поцілувати свого коханого (свою кохану) на Містка закоханих
  7. 7. Відвідати Музей мікромініатюр Миколи Сядристого
  8. 8. Зіграти партію в шахи з місцевими гросмейстерами або почитати книгу в парку Т. Шевченка
  9. 9. Відвідати найглибшу станцію метро в світі - «Арсенальна», а також одну з найкрасивіших станцію метро...
  10. 10. Спробувати котлету по-київськи
  11. 11. Помилуватися видами під час теплоходів екскурсії
  12. 12. Відвідати один з найбільших музеїв України
  13. 13. Прогулятися печерами Києво-Печерської лаври зі свічкою в руці
  14. 15. Спробувати сосиску в тісті в найстарішому фастфуді міста - «Київська перепічка»
  15. 16. Погодувати білок у парку Київського політехнічного інституту
  16. 17. Заглянути в Золоті Ворота
  17. 18. Провідати «Їжачка в тумані»

У багатьох, особливо корінних киян, з'являється ступор, коли приїжджають гості і їм потрібно показати столицю. На цей випадок kyivcity.travel підготував корисний огляд. Користуйтеся! підбірка зібрана

1. Піднятися на дзвіницю Софії Київської

Піднятися на дзвіницю Софії Київської

Відомий своєю архітектурою, Софійський собор є найбільш відвідуваним пам'ятником архітектури і культури міста. Окрасою ансамблю заповідника «Софія Київська» є Дзвіниця, збудована на початку XVII ст. Вона прикрашена білим ліпним оздобленням на яскравому бірюзовому тлі. Архітектурний образ дзвіниці формувався протягом XVIII - XIX ст. Дзвіниця має 20 дзвонів. На другому ярусі зберігається дзвін «Мазепа» вагою 13 т, який був відлитий на початку XVIII в. на замовлення і коштом гетьмана Івана Мазепи.

Де: вул. Володимирська, 24

2. Покататися на роликах в Маріїнському парку

Покататися на роликах в Маріїнському парку

Читайте також: ТОП-20 місць Києва, де збуваються бажання

Маріїнський парк відомий не тільки вишуканим Маріїнським палацом, але також служить місцем зустрічі столичних ролерів і скейтбордистів різного віку. Алея уздовж стадіону «Динамо» з хорошим асфальтом практично повністю знаходиться в тіні. Друга частина для катання на роликах у парку знаходиться навпроти літнього театру, відомого як «Ракушка». Вчитися катання на роликах в Маріїнському парку одне задоволення. Але навіть якщо Ви не катаєтеся, Ви також можете прогулятися в тіні дерев і відпочити біля фонтану в Маріїнському парку.

Де: Маріїнський парк

3. Згадати бажання біля фонтану у дворику Михайлівського Собору

Згадати бажання біля фонтану у дворику Михайлівського Собору

Михайлівський Золотоверхий собор побудований на початку XII в. в честь святого Архістратига Михаїла. У дворику собору знаходиться на перший погляд непомітний маленький фонтан - «Фонтан Бажань». Саме біля нього можна загадати найзаповітніше бажання. Для цього необхідно намочити і притиснути монетку до металевих виступів. Якщо монетка прилипла і не падає, Ваше бажання здійсниться. Деякі можуть стверджувати, що секрет полягає в силі поверхневого натягу, але Вам вирішувати, вірити в загадкову силу фонтану чи ні.

Де: вул. Трьохсвятительська, 8

4. Відвідати Пейзажну Алею

Відвідати Пейзажну Алею

Читайте також: Топ-10 чудових графіті Києва

Цей парк вперше відкрито в травні 2011. Він відразу став місцем, яке приваблює жителів Києва і гостей столиці України. Тут представлені творчі фантазії і художні композиції найвідоміших і успішних українських дизайнерів. Унікальність, творчість, сучасність і краса - це деякі слова, які можуть передати лише часткове враження від парку.

Де: вул. Володимирська, 2 - вул. Велика Житомирська, 34

5. Прогулятися по Андріївському Спуску

Прогулятися по Андріївському Спуску

Це одна з найстаріших вулиць в Києві, що з'єднує нижню частину міста Поділ з центральною частиною міста Дитинець. Ймовірно, що назва спуск отримав в XVIII в. від Андріївської церкви, яка була побудована в цьому місці в 1744 - 1754 рр. Його також називають київським Монмартром. Сьогодні спуск - це місце виставки-продажу живопису і виробів народної творчості. На Андріївському Узвозі можна придбати сувеніри для всієї родини, картини, антикварні речі і різні дрібнички.

Де: Станція метро «Контрактова площа»: від Контрактової площі - наверх;
або спуститися від Михайлівського Золотоверхого Собору по вулиці Десятинній

6. Поцілувати свого коханого (свою кохану) на Містка закоханих

Поцілувати свого коханого (свою кохану) на Містка закоханих

Читайте також: 6 самих незвичайних готелів України, де повинен побувати кожен

Пішохідний місток в Києві, що з'єднує Міський сад і Хрещатий парк, був побудований ще в 1910 році. Місток носить назву «Парковий міст», але серед закоханих пар він відомий як «Міст закоханих». Закохані пари приходять сюди щоб поцілувати свою половинку, а ті, хто тільки що одружився, вішають металевий замок як символ єднання сердець і безмежного кохання.

Де: Петрівська алея

7. Відвідати Музей мікромініатюр Миколи Сядристого

Відвідати Музей мікромініатюр Миколи Сядристого

У музеї можна побачити шедеври Миколи Сядристого. Талановитий майстер зміг створити мініатюри з неймовірною точністю і деталями, деякі з яких менше, ніж макове зернятко. Найбільш популярною роботою українського майстра є підкована блоха. Вона виконана в натуральну величину з золота і підкована золотими підковами. На обох лапках цієї блохи через мікроскоп видно золоті підкови товщиною в п'ять мікрон. Їх ширина 60 мікрон (діаметр людської волосини). Розглянути роботи майстра можна тільки під мікроскопом.

Де: вул. Лаврська, 9
(Територія Києво-Печерського Національного історико-культурного заповідника)

8. Зіграти партію в шахи з місцевими гросмейстерами або почитати книгу в парку Т. Шевченка

Шевченка

І в теплу літню погоду, і в лютий мороз, Ви завжди зустрінете гросмейстерів столиці в парку ім. Т. Шевченка. Кожен може приєднатися і спробувати свої сили в шахах. Крім того, нещодавно в парку з'явилася «Вільна бібліотека». Якщо Ви любите читати книги на свіжому повітрі під променями яскравого сонця, тоді Вам сюди.

Де: вул. Володимирська, 60 (навпроти Університету ім. Т. Шевченка)

9. Відвідати найглибшу станцію метро в світі - «Арсенальна», а також одну з найкрасивіших станцію метро в Європі - «Золоті Ворота»

У столиці України знаходиться найглибша станція в світі - «Арсенальна», глибина якої становить 105 метрів. Існує думка, що вона є абсолютним світовим рекордом серед станцій метро, ​​введених в експлуатацію. «Арсенальну» здали в експлуатацію однієї з перших - ще в 1960 році. Свою назву вона отримала від розташованого поруч заводу «Арсенал». Настільки глибокої станцію довелося побудувати через складний рельєф біля Дніпра.

Крім того, перебуваючи в Києві варто відвідати «Золоті ворота» - двадцять дев'яту станцію Київського метрополітену. Туристичним виданням «Bootsnall Trevel» вона названа однією з 15 найкрасивіших станцій в світі, а в 2013 році вона увійшла до списку 22 найкрасивіших станцій Європи за версією газети «The Daily Telegraph». Станція була відкрита в 1989 році. У декоративному оформленні використана мозаїка, яка розповідає історію Київської Русі. В обробці переважає мармур і граніт.

Де: Станція метро «Арсенальна», «Золоті Ворота»

10. Спробувати котлету по-київськи

Спробувати котлету по-київськи

Читайте також: Смачний ранковий огляд: де поснідати в Києві (від 28 до 150 грн)

Відоме у всьому світі страва являє собою смажене в сухарях куряче філе, в яке попередньо загорнутий шматочок холодного вершкового масла, що надає йому неповторну ніжність і вишуканість смаку. Котлету по-київськи можна спробувати в будь-якому місцевому ресторані національної кухні.

11. Помилуватися видами під час теплоходів екскурсії

Помилуватися видами під час теплоходів екскурсії

Теплохідна прогулянка по Дніпру дозволить відволіктися від щоденної рутини. Милуючись краєвидами Дніпра Ви поринете в далекі і незабутні часи історії нашої країни і зможете помилуватися сучасним видом Києва. Велич будівель Києво-Печерської лаври, пам'ятника Володимиру Великому, Видубицького Свято-Михайлівського монастиря, Андріївської церкви та мальовничих пейзажів Дніпра назавжди залишаться у Ваших світлих спогадах.

Де: Станція метро «Поштова площа», причал №8
Скільки: З 11:00 до 19:00 - 60 грн. Після 19.00 - 80 грн

12. Відвідати один з найбільших музеїв України

Відвідати один з найбільших музеїв України

Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. - один з найбільших музеїв в Україні (понад 300 тис. Експонатів), який охоплює територію в 10 га. Меморіальний комплекс був відкритий в 1981 році в пам'ять про німецько-радянської війни 1941-1945 років. Територія музею містить велику чашу «Вогонь Слави», виставка бойової техніки і озброєння, головну площу з Алеєю міст-героїв, а також монумент «Батьківщина-мати» (62 метра).

Де: вул. Лаврська, 24
Скільки: вільний вхід на територію меморіального комплексу

13. Прогулятися печерами Києво-Печерської лаври зі свічкою в руці

Прогулятися печерами Києво-Печерської лаври зі свічкою в руці

Читайте також: Містичний Київ: топ місць в столиці, де краще не з'являтися поодинці

Києво-Печерська лавра є одним з головних духовних центрів православного християнства. Монастир був заснований в 1051 році як центр поширення віри, освіти і духовного виховання. На його території знаходяться більше 100 кам'яних споруд, 40 з яких - унікальні пам'ятки архітектури: церкви, музеї, бібліотеки та інше. Києво-Печерська лавра є також місцем поховання багатьох видатних історичних і релігійних діячів.

Де: Ближні печери, Дальні печери
Скільки: Вхід на територію (Нижня Лавра): безкоштовно
Вхід на територію (Верхня Лавра): 15 грн.

15. Спробувати сосиску в тісті в найстарішому фастфуді міста - «Київська перепічка»

Спробувати сосиску в тісті в найстарішому фастфуді міста - «Київська перепічка»

Читайте також: Де хороший бургер? 12 місць

Унікальне явище на ринку швидкого харчування Києва, перший київський фаст-фуд, один з кулінарних брендів столиці, смачний символ Києва, візитка міста, безсмертний український хот-дог .... Як тільки не називають Київська перепічка, що насправді є простою сосискою в тесті. Але все ж є в ній щось особливе і це не тільки смак. Популярність цього кулінарного шедевра не згасає вже більше 30 років, незважаючи на велику кількість закладів харчування в місті. Щоб спробувати «смак Києва» необхідно постояти в черзі, яка часто буває занадто довгою. Пробувати Перепічка краще з томатним соком.

Де: вул. Б. Хмельницького, 3
Скільки: 6 грн.

16. Погодувати білок у парку Київського політехнічного інституту

Погодувати білок у парку Київського політехнічного інституту

Прихильники руденьких звіряток можуть зустріти їх в парку КПІ. Особливо в зимовий період, кому небайдужа доля симпатичних жителів зеленої зони Києва, можуть підживити їх горішками або спорудити для них годівницю.

Де: Парк КПІ, станція метро «Політехнічний інститут»

17. Заглянути в Золоті Ворота

Заглянути в Золоті Ворота

Унікальний пам'ятник оборонної архітектури Київської Русі XI ст., Який був частиною потужного ланки укріплень і парадним в'їздом до Києва. У 1750 році ворота знаходилися в надзвичайно поганому стані. З метою збереження пам'ятки від руйнування його законсервували під землею. Ремонтно-реставраційні роботи, проведені в 2007 році відкрили для сучасників цю унікальну пам'ятку. Сьогодні кожен може зазирнути всередину Золотих воріт і дізнатися власне чому їх називають «Золотими»

Де: вул. Володимирська, 40а
Скільки: 15 грн

18. Провідати «Їжачка в тумані»

Провідати «Їжачка в тумані»

Пам'ятник «Їжачку в тумані», герою однойменного мультиплікаційного фільму, розташований в одному зі скверів столиці. Мрійливий їжачок сидить на пеньку, тримаючи в руках вузлик, ніби збирається в подорож. Це один з улюблених пам'яток киян і гостей столиці. Випущений студією «Союзмультфільм» в 1975 році, «Їжачок в тумані» був визнаний кращим мультфільмом всіх часів.

Де: Перетин вулиць Золотоворітській, Рейтарської і Георгіївського провулка

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация