Куди поїхати на травневі свята: Кращі десять місць в Україні (фото)

23:20

Гряде цілий тиждень вихідних і ті, хто хоче провести їх весело, цікаво і пізнавально, то ця стаття для вас!

Гряде цілий тиждень вихідних і ті, хто хоче провести їх весело, цікаво і пізнавально, то ця стаття для вас! Тож не дивно, що Україна - велика і багата на культурні цінності країна, а в кожній області є не одне місце, куди можна з'їздити. Чого тільки варта тунель кохання на Рівненщині, старовинне місто Львів або цвітіння сакури в Ужгороді.

Тунель кохання на Рівненщині

Знаходиться романтичний Тунель кохання в селищі Клевань, в 24 кілометрах від Рівного. Селище розташувався на річці Стубла. Він дуже старий і згадується в літописах ще в 1113 році.

Тим, хто захоплюється українським краєзнавством, буде цікаво побачити руїни Клеванського замку 1475 року і костел Благовіщення з дзвіницею 1630 року. Також варто відвідати церкву Різдва Христового 1777 року.

Як доїхати: від автовокзалу в місті Рівне сідаєте на будь-яку маршрутку до Луцька і вийдете в селищі Клевань. Сам тунель знаходиться в 7 кілометрах на схід від центру селища.

замок Любарта

Туристи, які наважилися відвідати тунель кохання, можуть проїхатися в Луцьк, який знаходиться всього в сорока кілометрах від селища Клевань. Ми радимо вам відвідати Замок Любарта (Замок Луцька) - символ міста, його головна визначна пам'ятка і гордість.

Замок Луцька бачили багато з вас, він надрукований на купюрі в двісті гривень. Він зводився протягом більш ніж сорока років. Спочатку були побудовані вежі: Виїзна, Стирова, Владича, потім були добудовані стіни.

Як дістатися: від селища Клевань (Рівненська область) потрібно сісти на автобус до Луцька.

Серце України: Львів

Львів - культурна столиця України. Мандрівники люблять тут все, починаючи з бруківки затишних вуличок, з красивими будинками, закінчуючи жителями і офіціантами в не менше легендарних і оригінальних кафе.

Травневі свята - чудова можливість, щоб прогулятися старовинними вуличками Львова, відкрити це місце для себе сповна. Рекомендуємо вам залишитися у Львові на кілька днів. По-перше: в ньому дуже багато культурних місць, по-друге - місто особливо гарний ввечері, коли в ньому включається вечірнє освітлення. У ці моменти дуже приємно пройтися по вузьких львівських вуличках і відчути ту унікальну атмосферу, яка панує в цьому місті.

Як дістатися: Дістатися до Львова дуже просто. З Києва ходить маса поїздів і автобусів. Плацкарт від Києва до Львова коштує від 80 до 110 гривень, а за купейний вагон доведеться віддати від 110 до 150 гривень. Найзручніший для туристів поїзд № 091 Київ-Львів, він відправляється з Києва о 22.40 і в 06.32 ранку ви будете у Львові. Люди, які хочуть виїхати з Києва ввечері, і в той же вечір бути у Львові, можуть поїхати на № 169 поїзді, який відправляється о 18.20 з Києва, а о 23.15 ви будете вже у Львові. Варто проїзд на такому поїзді 250 гривень за плацкарт і 430 за купе. Можна ще вибрати автобус, але їхати 10 годинників досить утомливо.

Хуст - біле море нарцисів

Свіже повітря, неймовірно красива панорама, смачна кухня, душевна атмосфера і цілий океан квітучих нарцисів.

10 тисяч туристів щорічно приїжджають сюди, щоб відволіктися від суєти буднів і прогулятися з весняним вітром і сонцем запашними квітковому полю Закарпаття.

Період цвітіння долини нарцисів - з 1 по 25 травня, територія відкрита з 8:00 до 21:00 без вихідних.

Незважаючи на те, що Хуст - містечко невелике, нудьгувати вам не доведеться. Після прогулянки по нарцисову полю рекомендуємо відвідати страусів на страусиній фермі.

Захочете зробити птахам приємне - захопіть з собою хліб, яблука або капусту. Якщо ніколи не пробували страусиних яєць - обов'язково скористайтеся нагодою.

Як дістатися: Спочатку необхідно дістатися на поїзді до Ужгорода або Мукачево наступним чином. З Київського ж / д вокзалу є кілька поїздів. Ті туристи, які хочуть погуляти по Ужгороду ще з раннього ранку, можуть вибрати № 099 потяг Київ-Ужгород, який о 15.22 відправляється з Києва і в 06.52 прибуває на кінцеву станцію або № 081 потяг, правда на ньому ви приїдете 10.01. Коштують ці поїзди від 100 до 120 гривень за плацкарт і 170 - 200 за купе. З Ужгорода чи Мукачева можна доїхати до Хуста на автобусі.

На ковальський фестиваль в Івано-Франківськ

Міжнародний ковальський фестиваль "Свято Ковалів 2013" (Свято Ковалів 2013) пройде на травневі свята в Івано-Франківську.

З 10 по 12 травня столиця Прикарпаття вже традиційно буде приймати міжнародний мегафестіваль ковальської справи "Свято Ковалів 2013". У ці ж дні Івано-Франківськ відзначить День міста.

Головною ареною фестивалю "Свято Ковалів 2013" традиційно стане майдан Шептицького. У цей час центр міста перетвориться на одну велику кузню, наповнену полум'ям, залізом і справжніми чоловіками - майстрами ковальської справи. У ролі ковалів зможуть спробувати себе всі бажаючі!

Ви своїми очима побачите, як шматки заліза перетворюються на витвори мистецтва, і привезете додому найцікавіші сувеніри.

Як дістатися: В Івано-Франківськ з Києва ходить два потяги: № 043, який відправляється з Києва о 18.30, а прибуває о 05.45 і 143, який відправляється о 21.00, і в 09.34 ранку ви вже будете на ж / д вокзалі в Івано- Франківську. Вартість проїзду: від 110 до 130 за одне плацкартне місце і від 170 гривень до 210 за купейному.

В Крим

У більшості з нас Крим асоціюється виключно з морем, адже часто пекуче літнє сонце не викликає бажання залишати пляж.

Травневі свята - чудова нагода поглянути на ПБК під новим кутом. У цей час у кожного з вас є можливість побачити крим з іншого боку, подивитися на порожні пляжі, людей, які гуляють вранці по узбережжю, а також подивитися культурні цінності Криму, а як відомо їх там вистачає.

Воронцовський і Масандрівський палаци, Ластівчине гніздо, винний льох "Массандра", а при бажанні можна піднятися на одну з гір - ось план мінімум на одні вихідні. До речі, через те, що курортний сезон ще не почався і особливого припливу туристів не спостерігається, у вас є відмінна можливість добре заощадити на такій поїздці.

Як дістатися: З Києва треба їхати до Сімферополя. До Криму ходить чотири поїзди (деякі, могли додати на час травневих свят). За одне плацкартне місце ви заплатите від 80 до 110 гривень, а купейному від 120 до 170 гривень. Поруч з ж / д вокзалом в Сімферополі знаходиться і автовокзал, звідки ви зможете відправитися далі в будь-який куточок Автономної Республіки.

Цвітіння сакури в Ужгороді

Мало хто знає, що в усьому світі сакура добре прижилася не тільки в Японії, а й у деяких штатах США і Ужгороді! Тому гріх жити в Україні і не подивитися на таке диво, тим більше, що час цвітіння якраз припадає на травневі свята.

Відвідавши Ужгород в кінці квітня - початку травня, ви застанете цвітіння сакур. У ці дні засаджені сакурами вулиці Довженка і Ракоці, а також прилегла до набережної площа Пушкіна, які іноді називають Сакурова алеєю, перетворюються в фантастичний райський сад.

У зв'язку з пізнім приходом весни на Закарпатті початок цвітіння сакури в цьому році очікується на кілька днів пізніше звичайного часу. У минулому році перша сакура розквітла 20 квітня. Офіційно свято "Сакура 2013" в Ужгороді відзначатимуть з 27 квітня до кінця травневих свят, коли в Закарпатті найбільший наплив туристів.

У перервах між спогляданням прекрасного рекомендуємо покуштувати місцевих страв - закарпатська кухня настільки хороша, що буде снитися вам ще не раз.

Як дістатися: З Києва до Ужгорода можна дістатися на поїзді. З Київського ж / д вокзалу ходять кілька поїздів. Ті туристи, які хочуть гуляти по Ужгороду ще з раннього ранку, можуть вибрати № 099 потяг Київ-Ужгород, який о 15.22 відправляється з Києва і в 06.52 прибуває на кінцеву станцію, або № 081 потяг, правда на ньому ви приїдете 10.01. Коштують ці поїзди від 100 до 120 гривень за плацкарт і 170 - 200 за купе.

Для екстремалів: Чорнобильська АЕС

Туристи, які хочуть відчути смак пригод, можуть відправитися на відчужену зону - до Чорнобиля.

Місто Прип'ять - місце однієї з найстрашніших техногенних катастроф людства, що сталася тут 26 квітня 1986 року. Тоді на енергоблоці №4 першої української атомної електростанції стався вибух, який призвів до забруднення радіацією значній території України. Над зруйнованим місцем споруджений захисний саркофаг, який час від часу реконструюють, а сама ЧАЕС закрито під тиском світової громадськості в 2000 році.

Сьогодні в Прип'ять організовуються екскурсії (за спецперепустками), так як далеко від місця катастрофи вже безпечно. Люди можуть побачити місто таким, яким він був з моменту катастрофи - недоторканий відновними роботами, захоплений дикою природою. Зловісний образ місту надають зустрічаються то тут, то там намальовані на стінах чорні силуети людей, що займаються повсякденними справами, що йдуть кудись. Одне з найбільш високий будівель місто - готель «Полісся» - відкриває вашому погляду весь масштаб трагедії. Крім того, ви можете ненадовго потрапити в 10-кілометрову зону, а також побачити зблизька ворота, що ведуть до енергоблоку №4.

Під час екскурсії ви побачите так званий «Рудий ліс» (звалище техніки, на якій працювали ліквідатори), а також територію «самоселів» - місця, де живуть люди, які відмовилися покидати свої будинки або повернулися в них незабаром після евакуації.

Як дістатися: Є кілька фірм, які займаються екскурсіями в зону відчуження. За одноденну екзкурсію вам прийдется заплатити від 800 до 1100 гривень. Туристичні фірми також пропонують ряд додаткових послуг: харчування, дозиметр і інші. Відправляється автобус в 8.00 від центрального вокзалу в Києві, а повернетеся ви близько десятої вечора того ж дня.

У Верховину на рафтинг

Травень - ідеальний час для рафтингу в Карпатах. Бурхливі гірські потоки лоскочуть нерви, загартовують командний дух, підвищують рівень адреналіну в крові - море кайфу для справжніх екстремалів і відмінна розрядка для офісних працівників!

Сплав починається з 26 квітня в смт. Верховина Івано-Франківської області, там же знаходиться школа рафтингу.

Як дістатися: Від Івано-Франківська на автобусі до смт. Верховина.

Не гірше Львова: Чернівці

Ще одне місто в Україні, який багатий на архітектурні цінності - Чернівці. Крім досить відомого університету, тут є ще 200 архітектурних пам'ятників, які варто побачити.

Дивно, але за таким абсолютно не гучним і не особливо милозвучною назвою ховається місто, який справляє неймовірне враження.

Як дістатися: Від Києва можна доїхати № 117 поїздом Київ - Чернівці, який відправляється в 18.42 з Києва і в 08.16 ранку прибуває в Чернівці. Вартість плацкарти в цьому поїзді складає 100 гривень, а купе 170 гривень.

Але яке б місце ви не вибрали - пам'ятайте, що місця в готелях і квитки на потяги з кожним днем ​​все менше. Це пов'язано з великим напливом туристів і бажаючих відпочити на травневі вихідні. Якщо ви не встигли купити заповітний квиток на поїзд - не турбуйтеся. Є кілька перевірених способів: розбийте свій маршрут на кілька поїздів. Приміром, не від Києва до Львова на одному поїзді, а від Києва до Житомира, і від Житомира до Львова на іншому. Постійно перевіряйте місця на поїзд, люди часто здають квитки. Альтернативою може бути автобус.

Удачі вам і хороших Травневих свят в цьому році!

Google+

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация