Латиніна: моряків з підводного човна "Курськ" можна було врятувати, якби, як у Таїланді, Росія звернулася до іноземців - Економіка від Пророка

Якби російська влада відразу після аварії з підводним човном «Курськ» звернулися по міжнародну допомогу так само, як це зробив Таїланд у випадку з заблокованою в печері дитячою футбольною командою, частина моряків можна було врятувати Якби російська влада відразу після аварії з підводним човном «Курськ» звернулися по міжнародну допомогу так само, як це зробив Таїланд у випадку з заблокованою в печері дитячою футбольною командою, частина моряків можна було врятувати.

Таку думку напередодні в програмі «Код доступу» на «Ехо Москви» висловила відома російська журналістка Юлія Латиніна.

Вона нагадала, що вибух підводного човна 2000 року чули на крейсері «Петро Великий», але затонулий «Курськ» з ще живими членами екіпажу почали пізно шукати, тому що хтось пояснив тряску судна включенням антени радіолокаційної станції.

«Човен лежить на глибині 108 метрів. Більша частина екіпажу мертва. Як ми знаємо тепер, 24 людини були ще живі, ми це знаємо з записки капітана-лейтенанта Дмитра Колесникова. І перше, що трапилося? Британці і норвежці запропонували Росії ( фашистська держава , Визнане Законом України від 20.02.18 країною-агресором)

допомога для порятунку ще живих моряків. Я нагадую, що вже майже добу пройшли, перш ніж їх взагалі знайшли, що, звичайно, було жахливим зволіканням. Точно так же, як дайвери з усього світу запропонували допомогу Таїланду ... Росія, на відміну від Таїланду, від допомоги відмовилася », - сказала Латиніна.

- У Таїланді почалася евакуація дітей з печери - Бі-бі-сі

Журналістка підкреслила, що президент РФ Путін, на відміну від прем'єр-міністра Таїланду, не приїхав відразу на місце рятувальної операції.

«У цей час Путін відпочивав в Сочі, він катався по хвилях на скутері. Мабуть, це було приємно, він продовжив відпустку, який завершив тільки 17-го серпня. Вся країна це бачила. А в Баренцевому морі відбувалася спроба порятунку залишилися в живих членів екіпажу своїми доморощеними засобами. Що вони живі, знали всі, тому що на «Петра Великого» через систему гучного корабельної зв'язку транслювали на весь корабель лунали з човна стуки », - зазначила вона.

За словами Лаьиніной, було втрачено багато часу на спроби порятунку з боку російського Північного флоту.

«Нарешті, 20-го серпня до робіт допустили норвезьке судно Seaway Eagle. Його водолази розкрили кормової аварійно-рятувальний люк підводного човна на наступний день. І ось тут з'ясувалося страшне. Тому що точно так само, як 12 дітей і їх тренер, які були поховані в печері, але ще живі, точно так же 23 матроса і капітан-лейтенант Колесников на «Курську» ще деякий час були живі. Їх можна було врятувати, якби, як у Таїланді, Росія в перший же день звернулася до іноземців. Їх можна було б врятувати, якби президент Путін, тоді тільки недавно обраний, не катався б на скутері в Сочі, а дав би зелене світло міжнародній рятівної операції », - заявила Латиніна.

Як відомо, «Курськ» затонув 12 серпня 2000 під час навчань Північного флоту в Баренцевому морі. На борту підводного човна перебувало 118 членів екіпажу, всі вони загинули.

За офіційною версією, загибель «Курська» сталася внаслідок вибуху в передньому збройному відсіку.

Трохи пізніше, відповідаючи на питання американського зубра журналістики Ларрі Кінга про те, що трапилося з підводним човном «Курськ», Путін відповість своє дебильное: «Вона потонула».

загрузка ...

І перше, що трапилося?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация