Магічний меч, кинджал і тризуб | Російський Орден Східних Тамплієрів

Франц Бардон

Негативні суті не люблять, коли їх переносять в наш фізичний світ. Тому для евокаціі таких сутностей магічного жезла може виявитися недостатньо: щоб примусити їх до зримому явищу, магу знадобиться магічний меч. Символічних змістів у цього знаряддя кілька, але частіше за все воно означає повну покірність магу з боку викликаної суті або сили. Крім того, меч символізує перемогу і перевагу над будь-якою силою або сутністю.

Меч подібний до світла: це один із проявів вогню і слова. Не випадково в Біблії сказано: «На початку було слово (світло), і слово було у Бога». Читач, знайомий з традиційною символікою, пригадає, що символом архангела Михайла, вбивці дракона, служить палаючий меч; дракон в цьому випадку уособлює вороже, негативний початок. Адама і Єву також вигнав з раю ангел з полум'яним мечем.

Отже, в даному відношенні символічний сенс меча ясний і недвусмислен. Магічним мечем доводиться користуватися в тих випадках, коли маг бажає надати примусове або насильницьке вплив на ту чи іншу силу або сутність, зазвичай всупереч її волі. Це незамінне знаряддя для магів, які працюють з демонами, - без магічного меча вони ніколи не досягнуть задовільних результатів. За інших обставин справжній маг зазвичай домагається успіху і з одним тільки магічним жезлом, але виготовити магічний меч на випадок крайньої необхідності все ж варто. Меч забезпечить магу додатковий захист і зміцнить його владу. Але в магічній роботі, особливо при евокація, меч слід використовувати лише тоді, коли викликана сутність завзято пручається магу і відмовляється підкоритися.

Але в магічній роботі, особливо при евокація, меч слід використовувати лише тоді, коли викликана сутність завзято пручається магу і відмовляється підкоритися

У деяких грімуар меч іменується кинджалом, і дійсно, магічний кинджал - це зменшений меч, що володіє тим же символічним змістом. Виготовляють кинджал таким же чином, як і меч.

При викликанні демонів і нижчих духів замість меча або кинджала можна використовувати тризуб на довгому дерев'яному держаку. Тризуб, подібно кинджалу або мечу, - це знаряддя примусу. У грімуар рекомендується вигравіювати на тризубі божественні імена, однак ми залишаємо це на розсуд мага: тут все залежить від його особистих переваг, від мети операції і від настрою самого оператора.

У символічному відношенні тризуб - це збільшений меч: три його вістря позначають наш тривимірний світ і вказують на те, що маг здатний змусити духів виконувати його вимоги не тільки на ментальному або астральному, але і на фізичному плані або, якщо маг того забажає, на всіх трьох планах разом узятих. У зв'язку з цим цікавим є те, що на багатьох зображеннях самі демони озброєні тризубами і навіть є в такому вигляді заклинателям. Це зовсім не означає, що вони колють цими тризубами душі грішників в пеклі, як іноді стверджують помилково дурні люди; це означає, що вплив їх простягається на всі три світи: ментальний, астральний і фізичний.

Вістря магічних мечів, кинджалів і тризубів можна також використовувати для руйнування або вбивства непроханих і ворожих сутностей, які намагаються перешкодити магу в його роботі, - примар, лярв, елементалей, елементарний і їм подібних. Крім того, слід згадати ще одне можливе застосування цих знарядь, майже нікому не відоме, а саме: магічний меч або кинджал може послужити чудовим магічним блискавковідводом (тризуб для цієї мети не підходить).

Завершивши евокація (особливо - евокація вищих негативних сутностей, таких як князі демонів і т.п.) і вирішивши відійти до сну, але не будучи впевнений в тому, що ці духи пішли остаточно і не потривожать його спокій, маг може оснастити своє ложе магічним блискавковідводом. Виготовити його нескладно: досить оповити ніжки ліжка мідної або магічною дротом, обома кінцями з'єднаної з мечем або кинджалом. Після цього сам меч або кинджал слід застромити в підлогу. Провід утворюють замкнене коло навколо ліжка, навіть якщо остання має прямокутну форму. Завдання меча або кинджала - відводити в землю впливу, спрямовані на мага.

Зрозуміло, натягувати дріт слід не бездумно: маг при цьому повинен зосередитися на думці про те, що цей дріт утворює коло, кордон якого не зможе перетнути ніяка сутність і ніяке недружні впливи, і що будь-який вплив на мага, що лежить на ліжку, перенаправлятиметься в землю, від кого б воно не виходило. В такому ліжку, захищеної магічним громовідводи, маг зможе спати спокійно і в повній впевненості, що ніяка недоброзичлива сила не застане його зненацька і не зможе йому нашкодити. Якщо у мага немає під рукою меча або кинджала, то з тим же успіхом можна взяти новий ніж, який, проте, в подальшому не можна буде використовувати для будь-яких інших цілей. Магічний блискавковідвід буде захищати в тому числі і від черномагіческіх впливів. Однак досвідчений, добре підготовлений маг зможе обійтися і без цього пристрою, подумки обвівши своє ложе магічним колом на астральному або ментальному плані за допомогою жезла, меча або кинджала. Це теж забезпечить йому повний захист від будь-яких небажаних впливів.

Спосіб виготовлення магічного меча залежить від індивідуальних особливостей мага. У деяких книгах магу радять користуватися мечем, яким перш рубали людям голови. Очевидно, мається на увазі, що це повинно вселити магу благоговіння і пробуджувати в його душі глибокі почуття щоразу, як він буде братися за меч. Але такими мечами зазвичай користуються лише ті маги, яким для занурення в шукане стан розуму потрібні зовнішні стимули і яскраві, але поверхневі ефекти. З герметичною точки зору, ніякої необхідності в цьому немає. Для магічної роботи годиться і звичайний меч без будь-якої зловісної історії; важливо лише, щоб він був виготовлений з найкращою, високосортної стали. Якщо маг не може викувати меч самостійно, можна замовити цю роботу коваля чи іншого фахівця по роботі з металами. Довжина меча повинна становити два-три фути 1 в залежності від зростання мага. Рукоять можна виготовити з міді, оскільки мідь - чудовий провідник флюїдів.

Форма меча суттєвої ролі не грає. Досить заточити його лише з одного боку, хоча, зрозуміло, меч може бути і двосічним. Але в будь-якому випадку вістря повинне бути добре відточеним. Питання про те, чи слід прикрашати рукоятку і зображати на ній ті чи інші символи, ми залишимо за особистим вибором мага.

Щоб зарядити магічний меч, слід подумки, силою уяви, вкласти в нього необхідні якості - такі, як влада над усіма духовними сутностями, непереможність і гідність, яким він володіє як символ битви, життя і так далі. Зарядку потрібно неодноразово повторити, щоб всі ці якості посилилися в належній мірі. Крім того, маг може поступово накопичувати в своєму мечі світловий флюїд, щоб з часом це знаряддя засяяло, як сонце або подобу того полум'яного меча, яким озброєний архангел Михаїл на своїх символічних портретах.

Найголовніше - це особисте ставлення мага до свого меча і, перш за все, тверда віра в його непереможність на всіх планах. Саме ця віра і додасть мечу шукані сили: всі сутності будуть ставитися до нього з повагою і страхом за будь-яких обставин. Після кожного використання меч слід загортати в білий або чорний шовк і прибирати на зберігання, як і інші магічні знаряддя.

Маг, практикуючий ментальні подорожі по сферам планет, може переносити духовну форму свого меча на ментальний план і брати його з собою точно так же, як і жезл. Тоді при бажанні він зможе скористатися своїми магічними силами за допомогою цих знарядь не тільки на фізичному плані, а й у інших сферах. З вищесказаного випливає, що мешканці цих сфер будуть беззаперечно підкорятися його владі. В ході магічних операцій і евокація маг може силою уяви переносити свій ментальний меч в відповідну сферу і примушувати тамтешніх духів виконати його бажання. Однак це безпечно лише для мага, чистого серцем і благородного душею. Якщо щось подібне спробує виконати чаклун, то духовні сутності просто зненавидять його і при першій же можливості помстяться. В історії окультних наук знаходиться чимало прикладів трагічної долі і ще більш трагічної загибелі, яка спіткала таких чаклунів, але докладна розповідь про це не входить в завдання нашої книги.

З книги Franz Bardon The Practice of Magical Evocation

доповнення

Ці три знаряддя - по суті, не що інше, як три варіації на одну й ту ж тему: всі вони служать символами влади і повноважень мага. Вони належать до вищезазначеного четвертого класу магічних знарядь - інструментів, що служать для проекції або вираження волі оператора.

Меч, кинджал і тризуб використовуються в основному при евокаціі нижчих, «демонічних» сутностей, схильних до непокори. Однак тримати меч при собі просто як символ магічної влади не завадить і в інших операціях - незалежно від того, використовуєте ви його в ритуалі чи ні.

Виготовити меч, кинджал або тризуб власноруч досить важко. Якщо ви купили це знаряддя вже готовим, спочатку потрібно ретельно очистити його від всіх астральний-ментальних опадів, які накопичилися на ньому з дня виготовлення, а потім самостійно прикрасити і зарядити.

Заряджати знаряддя цієї групи слід Світлом - наочним символом особистої влади і повноважень мага. Якщо маг не здатний правильно зарядити меч або не володіє на ділі тією владою, яку уособлює це знаряддя, то і працювати з ним не можна - ні за яких обставин. Будь-яка сутність, в роботі з якою магу доведеться скористатися мечем, здатна миттєво розпізнати, чи наділений маг в дійсності тими повноваженнями, про які покликане свідчити це знаряддя. І якщо маг виявиться самозванцем, то непокірний дух не тільки не підкориться, але ще і посилить опір.

Як зазначає Бардон, знаряддя цього роду можна використовувати і для захисту. Будучи заряджені належним чином, вони здатні відганяти або навіть знищувати будь-які сторонні впливи, які тільки можуть вторгнутися в сферу ритуальної роботи. Ніж або кинджал - найкращий інструмент для будь-яких операцій вигнання.

За формою кинджал і меч подібні палиці: вони теж символізують пряму лінію або відрізок. Але якщо у випадку з жезлом символічно акцентуються кінці цього відрізка, то тут акцент стоїть на прямій лінії як такої, оскільки головна особливість меча - це гостра ріжуча кромка його леза. І меч, і жезл висловлюють силу і владу, але різними способами і в різному ступені.

З книги Rawn Clark A BARDON COMPANION. Dedicated to all sincere students of Franz Bardon 's writings

Переклад © Анна Блейз, 2012


1.

Приблизно 60-90 см. - Прим. перев.

2. Приблизно від 30 до 50 см. - Прим. перев.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация