Малі міста з великими можливостями

Г радоначальнікі будуть говорити про культуру. Дискусійним майданчиком стане Стара Русса.

«Малі міста - велика культура» називається зустріч мерів. Мова про міста, де жителів не більше п'ятдесяти тисяч. У Росії таких майже вісімсот. Місцеві культурні центри та зберігачі традицій для навколишніх сіл поділяться практичним досвідом, як зайняти місце на туристичному ринку країни. Завдання - не просто привернути туристів в провінцію, а й витримати конкуренцію з містами великими.

Суздаль і Мишкін, Дмитров і Углич, Рибінськ, Єлабуга і господиня форуму Стара Русса, жителі якої готуються відзначити тисячоліття свого міста з багатою історією, музеями і пам'ятками архітектури. Саме культурна складова стає, як правило, конкурентною перевагою в розвитку туризму. Шляхи до залучення уваги найрізноманітніші. Наприклад, на другому з'їзді учасники однієї з тематичних секцій розповідали про гастрономічні брендах регіонів - «Старі культурні традиції в яскравій упаковці, або Як« смачно »розповісти про своє місто».

Г радоначальнікі будуть говорити про культуру

Дмитров

Дмитров

Єлабуга

Єлабуга

Мишкін

Зустріч проводиться з ініціативи Міністерства культури РФ. Градоначальники, керівники і фахівці місцевих органів влади, представники Асоціації малих туристських міст, музейні працівники на пленарному засіданні обговорять нагальні проблеми з директором Департаменту туризму і регіональної політики Мінкультури Ольгою Яріловой.

У числі головних тем - конкретні рецепти підвищення конкурентоспроможності, можливості залучення фінансування, успішно реалізовані культурні та туристичні проекти, презентація культурного потенціалу малих міст Росії.

Один із перспективних напрямків - створення центрів культурного розвитку в малих містах. До половини витрат бере на себе регіон, інша частина коштів йде з федерального бюджету. В даний час будується сімнадцять подібних центрів в тринадцяти областях. Тільки до початку наступного року планується запустити 39 центрів в 22 регіонах країни.

Рибінськ

Рибінськ

стара Русса

стара Русса

Суздаль

Суздаль

Углич

«Пішки ... Москва-Дмитров»
Автор: Михайло Жебрак

Дорога до старовинного міста Дмитров починалася в Москві на Дмитрівці. І опинившись там, ми переконаємося, що це місто живий, красивий, доглянутий. Недарма він перемагав в конкурсі на самий упорядкований місто Росії. Є і ще одна особливість: за останні кілька років тут відкрили стільки пам'ятників і фонтанів, що за кількістю струменів і статуй на душу населення Дмитров запросто може посперечатися з будь-яким італійським містом. Тільки в Дмитрівському Кремлі і на відстані 100 метрів навколо знаходяться 18 скульптур або скульптурних груп і 6 фонтанів, які, безумовно, заслуговують на увагу.

«Суздаль. Місто-музей »

"Моя планета"
Режисер: Ніна Бакланова

Суздаль - єдиний в Росії офіційний місто-музей, місто-заповідник. Давньоруське місто, ідеально вписаний в среднерусский пейзаж. Тут, як в капсулі часу, збереглася майже вся тисячолітня історія міста, який встиг побувати і князівської столицею, і дрімучим глушиною. На невеликій території - близько 200 пам'ятників архітектури, починаючи з домонгольського XII століття.

«Чудеса Росії. Мишкін »
Режисер: Михайло Копилов

Багато що з того, що можна побачити в місті Мишкін, здається майже неймовірним! Це і кораблі, пришвартовані в саду, і двохсотрічні житлові будинки, по вікна врослі в землю. Тут на очах здивованих туристів розпускаються залізні квіти і співають скляні птиці, а на повстяних деревах зріють до зими валянки. Все це - плід уяви і спритності рук Мишкинському умільців, що створили на берегах Волги свій дивовижний світ.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация