Маловідомі бойові мистецтва і техніки

Існує багато бойових мистецтв, які не знайомі обивателям

Якщо ви думаєте, що в Африці немає бойових мистецтв, то ви помиляєтеся. Найяскравішим прикладом є Дамбе. Це особливий вид бойового боксу, який виник в племені Хау-са на заході материка.
Один з найжорстокіших видів спорту, адже в поєдинках практично не використовують настільки гуманні боксерські рукавички. Руки бійців обмотуються тканиною і обплітаються канатом, щоб наносити ще більших збитків супернику на праву ногу намотують ланцюг.

Руки бійців обмотуються тканиною і обплітаються канатом, щоб наносити ще більших збитків супернику на праву ногу намотують ланцюг

Цей вид спорту дуже небезпечний, змагатися в ньому можуть хіба що африканські дикуни. Ходять чутки що перед поєдинком бійці, щоб не відчувати болю, курять марихуану.

Тепер давайте подивимося, чим же захоплюються у вільний час законослухняні громадяни США. Бої без правил - одне з найбільш видовищних і напружених змагань. Цей вид боротьби виник в Америці в далекому сімнадцятому столітті і розвивався до наших днів.
Кожне нове покоління бійців було сильнішим і досвідченішим. Головний девіз сутичок: можна все. Правил дійсно немає. Поєдинок завершується тільки в разі якщо один з бійців отримає смертельне каліцтво або не сумісну з боєм травму.
Практикуються навіть видавлювання очей і удари по мошонці. На жаль в останні роки цей вид спорту перестав так розбурхувати людей. Він став, як і бокс всього лише одним з видів змагань. Так, його правила жорстокі, але не виходять за рами закону. А це вбиває весь інтерес публіки.

А це вбиває весь інтерес публіки

Філософія Ганді зробила з жителів Індії дуже спокійних людей. Жорстокість у них не в честі, тому в своїх бойових мистецтвах вони прагнуть знерухомити супротивника, не заподіюючи йому серйозного фізичної шкоди.
Бойове мистецтво Каларі-Пайат закликає сповідувати саме цей шлях. Його історія сягає в дуже давні часи. В один з найстаріших міст планети - Карал, що на півдні Індії. Як і у карате вчення Каларі-пайат розділене на безліч стилів.
Найпопулярніший в наші дні стиль - це Марма Арті. Його суть полягає у впливі на особливі точки людського тіла. Майстерно володіє цим бойовим мистецтвом людина здатна нейтралізувати будь-якого бійця всього парою рухів.
Ще одне, що заслуговує на увагу, бойове мистецтво бере свій початок від корінних жителів Америки - індіанців. Називається воно Окічіто. Воно поєднує в собі всю лють індіанських племен і всю силу їх духу.
Техніка боротьби на увазі нанесення ударів в повну силу так, як ніби противник озброєний ножем або томагавком. Окремо вивчаються особливості володіння холодною зброєю. Бійці Окічіто - одні з найнебезпечніших супротивників в світі.
Одним з найскладніших в освоєнні бойових мистецтв є Бокатор. Це ціла система тренування тіла і розуму, покликана передати людині навички самооборони від самої природи. Ходить легенда, що один з родоначальників цього бойового мистецтва, одним точним ударом коліна, зміг убити лева.


Бойове мистецтво Муай-тай або тайський бокс породило на світло ще більш небезпечну школу боротьби - Ледрю. Основне завдання нового стилю бою - знищити противника найбільш швидким способом. Наприклад ударом в скроню.
Основний акцент робиться на точності нанесення ударів і на їх силу. Це одне з бойових мистецтв, що ставить собі за мету повне знищення противника, тобто його смерть. Тільки смерть одного з бійців означає кінець сутички.
Широкий розгул криміналу породив досить цікаве "бойове мистецтво", якщо його можна так назвати, звичайно ж. Називається це явище - Тюремний Трюк.
Одним із способів тренування в цьому стилі є змагання на збирання колоди. За статтю розкидається колода карт і тренований повинен її зібрати будь-яку ціну. При цьому двоє його супротивників зобов'язані перешкодити йому в цій справі, завдаючи ударів.
Бойове мистецтво Муай-тай або тайський бокс породило на світло ще більш небезпечну школу боротьби - Ледрю

Сілат - ще одна маловідома методика бою. Вперше з'явилася на філліпінскіе островах, де її використовували мисливці за головами. Зараз сілат перейнятий деякими піратськими кланами і малазійськими військовими підрозділами.
Система РОСС. Все наше, рідне. Перекладається як Російська Вітчизняна Система Самозахисту. З'явилася в лихі 90-е, де і розвинулася в повну силу. Упор в цьому виді бою робиться на удари по вразливих місцях тіла супротивника, таким як нирки, кадик, колінні чашечки.
Однак підійде вона тільки для сильних бійців, що володіють достатньою силою для нанесення нищівних ударів. Окремо розглядається активний захист від різних видів холодної і вогнепальної зброї.
Саме хитрий і небезпечний стиль ведення бою називається Баком. У ньому практикують активний захист від ударів і цілу систему обманних рухів і трюків. Удари наносяться по життєво важливих органів. Зародилося це мистецтво в Перу.

Автор: admin від 24.02.2016

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация