Маргарет Каррі. Бог є любов

Фрагмент фрески «Створення Адама»

Бог є любов. Ой, стривайте ... тільки якщо ви не в списку в тих, хто не може бути дітьми Божими. Розумієте, не можна ж очікувати, що всемогутній, всезнаючий, всюдисущий, люблячий Бог буде любити всіх. Він створив всіх (Псалом 138?), Але це не означає, що він любить всіх або всіх прощає. Родинний зв'язок між творцем і творінням для Бога неважлива (хоча Він і її створив).

Таке відчуття, що є два Бога - Бог класичного теїзму (тобто, і християнства) і Бог Біблії. Біблія була спробою пояснити віру, показати, як група людей бачить Бога. Цілком природно, що на цю книгу вплинули філософські та соціальні норми того часу. Але ми живемо не в біблійні часи. З тих пір наше розуміння християнського, біблійного Бога, змінилося.

Християнство - це віра, це спосіб жити. Абсурдно думати, що воно повинно базуватися на минулому. Суспільство розвинулося і змінилося, змусивши нас змінити наші концепції релігії та філософії. Кому ви віддасте перевагу поклонятися - тому Богу, який любить, приймає і прощає не всіх, або Богу, який любить кожного з нас? Зміна природно, воно необхідне для релігії, яка прагне вижити в цьому світі. Порівняйте Старий Завіт і Новий Завіт. Бог зі Старого Завіту дуже відрізняється від новозавітного Бога. Його розуміння змінилося. Коли Біблія створювалася, діти були дуже важливі (бездітна жінка займала дуже низьку позицію в соціальній ієрархії). Гомосексуали не могли мати дітей, і тому на них дивилися з огидою. У людей були суворі правила про все - але зараз ми цитуємо тільки ті правила, які відносяться до гомосексуальності. Чому б вже тоді не дотримуватися їх все?

Левіт забороняє гомосексуальні акти. Ще він забороняє носіння одягу з різних типів ниток. Якщо ми даємо собі право ігнорувати одні закони на підставі того, що вони застаріли, то вже звичайно ми маємо право ігнорувати і інші, які не підходять для нашого суспільства, а ще - викликають страждання, провину. А ще - принижують Бога як ми Його розуміємо.

Апостол Павло засуджує гомосексуальні акти. Але він писав в той час, коли християнство протистояло римському способу життя. Римляни не докоряв гомосексуальність, і слова Павла можна сприймати як спробу дистанціюватися від римської державної релігії і римських соціальних норм. Цілком природно хотіти засуджувати культуру, яка засуджує тебе і твою віру.

Крім прикладів, які я привела вище - і всі вони пов'язані з застарілими нормами - Біблія майже не говорить про гомосексуальність. Зате вона багато говорить про любов і прощення Бога. Вона підкреслює, що Він створив кожного як він є (з особливим змістом?). Деякі християни забувають про це. Яку частину особистості, даної вам Господом, ви будете заперечувати - вашу сексуальність або вашу віру? І те, і інше робить вас вами. І те, і інше прийшло від Бога.

Гомосексуальність - це любов, це здатність любити людей і Бога, яку нам дав Господь. Як любов до когось своєї статі применшує вашу любов до Бога і вашу здатність чинити правильно?

Біблія розглядає гомосексуальні відносини не як акт любові, а як вираження сексуального бажання. Гріх - це хіть, а не любов до когось, у кого такий же тип геніталій. Любов і похіть - різні речі.

У християнстві шлюб - місце для продовження роду. Продовження роду - не причина шлюбу. У Біблії говориться, що відносини в шлюбі повинні відображати відносини між Христом і Церквою, між особистістю і тілом (любов, харчування, тепло). Шлюб - це не «виправдання» для сексу і зачаття. Шлюб - це об'єднання двох людей для допомоги, любові, турботи, захисту. Як на це впливає наш гендер?

за матеріалами Whosoever
Автор: Маргарет Каррі (Margaret Curry)
Підготовлено спеціально для Nuntiare.org

Ще на цю тему:

Псалом 138?
Кому ви віддасте перевагу поклонятися - тому Богу, який любить, приймає і прощає не всіх, або Богу, який любить кожного з нас?
Чому б вже тоді не дотримуватися їх все?
З особливим змістом?
Яку частину особистості, даної вам Господом, ви будете заперечувати - вашу сексуальність або вашу віру?
Як любов до когось своєї статі применшує вашу любов до Бога і вашу здатність чинити правильно?
Як на це впливає наш гендер?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация