Машини, квартири і особняки керівництва Одеської прокуратури: повний список (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

  1. Олег Жученко
  2. Олександр Саулко
  3. Тетяна Горностаєва
  4. Артур Добросєрдов
  5. Юрій Кичук

Схоже, що керівництво прокуратури Одеської областіуже навіть не намагається приховати темні плями у своїй біографії. З одного боку, відомство перетворюється в «вінницьку діаспору», а з іншого - в ньому знаходять свій притулок найодіозніші і скандальні прокурори в країні.

Нещодавно призначений головний надзорнік області Олег Жученко за минулий рік майже вдвічі збільшив свій дохід і вже встиг обзавестися просторими квадратними метрами.

Його земляк і перший заступник Олександр Саулко стверджує, що живе на одну зарплату, а ночує, мабуть, під зоряним небом, так як як ніякий нерухомості ні у нього, ні у його дружини немає.

Скандально відома падчерка Віктора Шокіна Тетяна Горностаєва після всіх скандалів, пов'язаних із звинуваченням в корупції, повернулася на своє робоче місце заступника облпрокурора з декрету, і спокійнісінько продовжує наполягати, що живе на одну зарплату. Одне непонятно- звідки така кількість нерухомості, престижне авто, на якому прокурора постійно бачать в місті.

«Ново-старий» заступник Артур Добросердовжівет на одну зарплату, на неї ж і утримує сім'ю. Квартиру він купив в кредит, автомобіля свого у нього не немає, зате безробітна дружина є власницею автомобіля MitsubishiPajeroWagon.

Завершує «чудову п'ятірку» прославився розподілів посад в місцеві прокуратури Юрій Кичук, у якого єдиний дохід - це зарплата, на яку він ще й утримує сім'ю. Проте, власності - повний набір - земля, квартири, дача.

Не відстають від них і керівництво місцевих прокуратур - часто-густо все живуть на одну зарплату, тільки ось в деклараціях майже кожного додається то квартира, то ділянку землі, то новий автомобіль.

Олег Жученко

Олег Жученко

Пристрасті навколо крісла обласного прокурора Одещини палали не один місяць. Після того, як Віктор Шокін «розправився» з Давидом Сакварелідзе і зняв його з посади заступника генерального прокурора - прокурора Одеської області , Головним законником регіону став вже займало раніше цей пост Микола Стоянов . Його другий захід теж виявився нетривалим, і після масових акцій протестів , а також звернення Президента Петра Порошенка до і. о. Генпрокурора Севрук, Стоянов таки був звільнений з посади і звільнений з органів прокуратури .

Вакантною посада залишалася недовго - в червні новий Генпрокурор Юрій Луценко серед усіх претендентів вибрав молодого і перспективного Олега Жученко , Який раніше обіймав посаду першого заступника облпрокурора.

Олег Жученко пройшов трудовий шлях від слідчого районної прокуратури Вінниці до голови районної прокуратури Вінницької області. Кар'єрного росту молодого прокурора, головним чином, сприяли вінницьке походження і прокурорська династія. Його батько - Дем'ян Жученко - за свою більш ніж 20-річну кар'єру в органах прокуратури дослужився до прокурора Вінницької області. Рідні пенати сприяли тісну дружбу і з тодішнім мером Вінниці, а нині Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Будучи деякий час з приставкою в.о., Жученко з успіхом продовжив справи свого попередника, і всього за пару місяців провалив ряд резонансних кримінальних справ. Наприклад, «спустив на гальмах» справу проти керівництва судноплавної компанії «Чоразморшлях», обвинуваченого в неправомірному списання 18-ти робочих кораблів для розпилу їх на металобрухт.

У статусі вже законного прокурора області він першим ділом взявся за кадрові чистки і «перекроїв» керівництво місцевих прокуратур .Керівник місцевих прокуратур він змусив написати заяви про звільнення, «підвісивши» їх в статусі «в.о.», який, до того ж, не передбачений законом.То ж саме він провернув і з керівниками структурних підрозділів обласного апарату та їх заступниками. В результаті «чистки», своїх посад позбулися керівники Роздільнянського і Котовської місцевих прокуратур Леонід Злий і Олексій Галактионов . На їх місце прийшли Сергій Стадник та Віталій Мельниченко.

Втім, чи надовго в кріслі головного надзорніка області Олег Жученко - буде видно, адже його колишній шеф, люструвати Стоянов, все ще не здається і через суд намагається поновитися на посаді .

А поки, підвищення по службі дозволило як примножити свої капітали, так і істотно розширити житлоплощу.

У 2015 році Олег Жученко задекларував трохи більше 218 тис. Гривень річного доходу. Велика частина з них, а саме 200,5 тис. Гривень - заробітна плата, решта - близько 18 тис. Гривень - інші доходи. Це майже вдвічі більше, ніж він заробила в 2014-му. Тоді його зарплата становила 118 тис. Гривень. Ще трохи більше 16 тис. Гривень він отримав з невідомих джерел. Разом, його річний дохід становив трохи більше 134 тис. Гривень.

дружина прокурора в минулому році трудовими буднями обтяжена НЕ била.В 2014-му з невказаних джерел вона отримала близько 7 тис. гривень.

З власності Жученко нажив ділянку землі, площею 800 кв.м. і квартиру на 106 квадратов.Нужно відзначити, що ще в попередньому, 2014-му йому вистачало і наявного у власності 71 метражілья. З новою посадою, очевидно, захотілося жити просторіше.

А ось особистого автомобіля у головного законника області немає. Благо у подружжя є Mercedes-Benz E320 2004 р.в., який вона, природно, дає покататися.

Олександр Саулко

Олександр Саулко

Зайнявши крісло облпрокурора, Олег Жученко поспішив зібрати навколо себе надійну команду. Природно, без вінницького сліду не обійшлося і тут. На посаду свого першого заступника він простягнув Олександра Саулко.

За останні пару років кар'єра Саулко рушила семимильними кроками. Свою трудову діяльність він починав у прокуратурі Вінницької області. Потім обіймав посаду заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності ГПУ. У минулому році очолив Приморську районну прокуратуру Одеси, до якої, очевидно, вже дуже прикипіла душа. Адже розлучатися з нею він не збирався, а після реформування місцевих прокуратур намір стати керівником тепер уже Приморської місцевої прокуратури. Про це свідчать дані «позаконкурсного» розподілу посад одеськими прокурорами Сергієм Костенко і Юрієм Кічук , Злиті в Мережу. Після цього в конкурсі брати участь прокурор передумав . Нова посада в керівництві Одеської облпрокуратури з лишком компенсує нереалізовані мрії Саулко.

Декларації Саулко -приклад для наслідування будь-якого прокурора: життя на одну зарплату, ніякої житлоплощі і машина дружини. У минулому році його зарплата і весь річний дохід склав більше 193 тис. Гривень. Це не набагато перевищує його зарплату в 2014-му (168,5 тис. Гривень). На ці гроші йому вистачає ще й забезпечувати дружину.

З власності у нього тільки 800 кв.м. землі. Відсутня житлоплощу і у подружжя прокурора. Особистого авто у Саулко теж немає, він катається на Honda CR-V 2088 р.в., що належить дружині.

Тетяна Горностаєва

Тетяна Горностаєва

З недавніх пір на своєму робочому місці і повернулася з декрету заступник Одеського облпрокурора Тетяна Горностаєва. Зробити перерву в кар'єрі в червні 2015 го її «змусили» звинувачення губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі в тиску на бізнес, кришуванні видобутку щебеню і ряді інших корупційних дій.

Втім, вся біографія Горностаєвої сповнена цікавих фактів. Наприклад, її кар'єрні злети від замначальника відділу участі прокурорів у господарському судочинстві управління представництва інтересів громадян і держави у Верховному Суді і вищих спеціалізованих судах ГПУ, в неповних 30-ть, до заступника прокурора одного з самої корупційних областей - в 36-ть.Такому стрибка Горностаєвої сприяв надійний тил сімейних уз в органах прокуратури.В першу чергу, родинні зв'язки з екс-генпрокурором Віктором Шокіним, якому вона доводиться падчеркою. Крім того, її чоловік - Олексій Горностаєв - теж потомствений прокурор, нині - перший заступник керівника Одеської місцевої прокуратури № 1.

Звинувачення - звинуваченнями, а в декларації у Горностаєвої - одна зарплата. Близько 219 тис. Гривень вона заробила в 2015 році, ще менше її дохід був у 2014-му - 154 тис. Гривень. Проте, прокурорська зарплата дозволила їй набути дві земельні ділянки площею 578 і 900 кв.м., будинок на 107 квадратів і квартиру на 130,2кв.м., Власницею яких вона є. Ще одну ділянку на 1115 кв.м. і квартира, площею 42 кв.м. - у власності чоловіка.

Згідно з декларацією, їздить Горностаєва на Ноnda CR-V 2008 р.в., але, от біда, - частенько її бачать на більш елітному авто - позашляховику RangeRover.

Артур Добросєрдов

Артур Добросєрдов

9 вересня другий візит на посаду заступника прокурора Одеської області скоїв Артур Добросєрдов. Він уже обіймав цю посаду з січня по червень 2016 року. Після цього непомітно перемістився в крісло заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва облпрокуратури. Тепер знову в стінах обласного відомства. Очевидно, виявився потрібним кадром у вінницькій діаспорі в Одеській області.

Його кар'єра рука-об-руку рухалася разом з нинішнім шефом Олегом Жученко: спочатку Одеська юридична академія, потім Вінницька прокуратура, де він спочатку був заступником прокурора міста, а потім очолював два відділи в обласній прокуратурі. Очевидно, без надійного батьківського плеча не обійшлося і тут, адже його батько раніше був депутатом Вінницької міськради.

У 2015 році він заробив трохи більше 157 тис. Гривень, з яких 150 тис. - зарплата, решта інші доходи.В попередньому, 2014-му, його річний дохід склав майже 242 тис. Гривень, з яких 96 тис. Гривень - інші доходи.

З власності у нього земельну ділянку на 800 кв. м., квартира, площею 50 кв.м., куплена в кредит і гараж на 23 кв.м. Свого автомобіля у нього немає - він пересувається на MitsubishiPajeroWagon 2007 р.в., власницею якого є його безробітна дружина.

Юрій Кичук

Юрій Кичук

Ім'я начальника Управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Одеської обласної державної адміністрації Юрія Кічук стало прозивним «завдяки» скандалу з розподілом посад керівників місцевих прокуратур Одеської області ще до проведення конкурсу .Було оприлюднено лист, в якому Кічукінформіровал тодішнього заступника прокурора Одеської області Сергія Костенко про те, як потрібно розподілити керівні посади в місцевих прокуратурах. Ця історія мала широкий резонанс, але, тим не менше, не завадила деяким фігурантам списку все-таки отримати намічені заздалегідь посади, а самому ідеологу списку просунутися по кар'єрних сходах до заступника Одеського облпрокурора.

У минулому році його сумарний дохід склав без малого 170 тис. Гривень. Трохи менше він заробив в 2014-му - 134 тис. Гривень. На ці гроші він містить і всю свою родину.

У власності Кічук 600 кв.м. землі і квартира, площею 61 кв.м. Ще одним ділянкою, невеликою квартирою на 34,2 кв.м. і дачею на 183 кв.м. володіють члени його сім'ї. Автомобілів в сім'ї немає.

Один з фігурантів знаменитого списку «Костенко / Кічук», а нині руководітельОдесской місцевої прокуратури № 1 Костянтин Царелунг - раніше обіймав посаду заступника прокурора Київського району Одеси.

Згідно з декларацією, весь його торішній дохід складався з однієї заробітної плати в розмірі трохи більше 139 тис. Гривень. Ще майже 11,5 тис. Гривень заробила дружина прокурора. Майже стільки ж вони заробляли і в 2014-му - 130,5 і трохи більше 12 тис. Гривень відповідно.

У кращих прокурорських традиціях порожніми залишаються рядки з майном Костянтина Царелунг. Все нажите непосильною працею - у власності членів сім'ї - ділянку землі на 164 квадрата, будинок, площею 162 кв.м. і далеко не бідний автомобіль ToyotaLandCruiserPrado 2007 р.в., який дружина прокурора містить на свої скромні 11,5 тис. гривень.

Його перший заместітельуже згадуваний чоловік заступника прокурора області Тетяни Горностаєвої і відповідно зять Віктора Шокіна Олексій Горностаєв раніше обіймав посаду заступника прокурора Київського району Одесси.Его ім'я також значилося в списку «Костенко / Кічук».

скандально відомий представник цілої прокурорської дінастііутверждает, що весь минулий рік прожив на одну зарплату в розмірі трохи більше 119 тис. гривень. Трохи менше він заробив в попередньому, 2014-му - 110 тис. Гривень. У його власності ділянку землі і невелика квартира. Особистого авто у нього немає.

Заступник керівника Одеської місцевої прокуратури № 1 Іван Пенди був з так званих «зовнішніх кандидатів» і раніше займався приватною юридичною практикою. Справи на цьому терені мабуть йшли не дуже, так як в минулому році він заробив всього 9 тис. Гривень. Трохи врятувала чоловіка, яка отримала 21 тис. Гривень від підприємницької діяльності і ще 7,5 тис. Гриві матеріальної допомоги.

У його власності лише 1000 кв.м. землі, отриманих за участь в АТО. Квартира, площею 33,5 кв.м. у нього в безоплатному користуванні ось уже кілька років. Їздить новоспечений прокурор на Geely MK, придбаному в 2012 році.

Ще один заступник керівника цієї місцевої прокуратури Леонід Злий до недавнього часу і сам був керівником, тільки Роздільнянського місцевої прокуратури та був звільнений з цієї посади в червні 2016- го .

Його річний дохід на посаді прокурора прокуратури Київського району в 2015 році становив 109,5 тис. Гривень. З них трохи більше 90 тис. Гривень була його зарплата, близько 19 тис. Гривень він узяв в кредит і 177 гривень отримав відсотків від вкладу. Майже стільки ж він заробляв і в 2014-му - 97,5 тис. Гривень, з яких 91,5 тис. Гривень - зарплата, 15,5 - взяті кредитні кошти і 220 гривень - відсотки.

З власності є чим похвалитися: дві земельні ділянки на тисячі п'ятсот п'ятьдесят одна і 2100 кв.м., будинок на 92 кв.м., дві квартири на 12 і 39 кв.м., остання з яких була придбана лише в 2015 році і інше нерухоме майно , площею 60 кв.м.

Є у нього і два стареньких автомобіля HondaCivic 1992 і 1998 р.в.

Ще один фігурант скандального списку «Костенко / Кічук» Денис Іллящук тепер тимчасово виконує обов'язки керівника Одеської місцевої прокуратури №2.

Потрібно відзначити, що після проведеного конкурсу на керівні посади в місцевих прокуратурах Іллящук отримав посаду першого заступника керівника Ізраїльської місцевої прокуратури.

У 2015 році він задекларував трохи більше 142 тис. Гривень доходу, який повністю складався з однієї заробітної плати.Супруга прокурора задекларувала майже вдвічі більше - аж 228,5 тис. Гривень інших доходів.

У 2014-му доходи Іллящука були скромніші - всього 103 тис. Гривень. Ще 65,5 тис. Гривень в якості заробітної плати привнесла в сімейний бюджет чоловіка. Хто б міг подумати, але такі доходи дозволили родині прокурора в 2014 році придбати новенький NissanJuke.

У 2015-му на Іллящука і його сім'ю, як з рогу достатку, посипалися халявні квартири. Дві квартири - 45,4 кв.м. і 67,6 кв.м., а також гараж - все надано їм в користування!

Його перший заступник - БорісІндиченко раніше працював в прокуратури Одеської області. Його скромний річний дохід складався з однієї заробітної плати в розмірі трохи більше 91 тис. Гривень. Трохи більше він заробив і в 2014-му - близько 96 тис. Гривень.

У його власності знаходиться квартира площею 85 кв.м., і земельну ділянку, загальною площею 1500 кв.м. А пересувається він на власному BMV X5 2011 випуску, який коштує як його річні зарплати за десять років.

Заступник керівника Одеської місцевої прокуратури №2 АлександрАтаманенко після проведеного конкурсу трудився простим прокурором в цій місцевій прокуратурі. Після «пасьянсу» новопризначеного керівника облпрокуратури отримав підвищення.

У 2015 році на посаді прокурора прокуратури Малиновського району Одеси він заробив 83 тис. Гривень. Всього 6 тис. Гривень поклала в сімейну скарбничку його дружина.

Ніякої нерухомості ні в прокурора, ні у його сім'ї немає, зате роз'їжджає Олександр Атаманенко на Audi A6 2008 р.в.

Ще один заступник керівника цієї місцевої прокуратури Олег Хорсуненко також зі списку «Костенко / Кічук».

На посаді заступника начальника одного з відділів Одеської облпрокуратури в минулому році він заробив 162,5 тис. Гривень. У 2014-му на отримані в якості зарплати 151,5 тис. Гривень він містив всю сім'ю.

У його власності земельну ділянку і будинок на 98 кв.м. Все це було придбано лише в минулому році. Їздить прокурор на ToyotaRav 4 2004 р.в., також купленої в 2015-му.

Черговий фігурант списку «Костенко / Кічук» Олексій Химченко нині керує Одеської місцевою прокуратурою №3. На посаді заступника прокурора Приморського району Одеси в минулому році він отримав трохи більше 117 тис. Гривень в якості заробітної плати. Ще 96 тис. Йому принесла передача майна в оренду. Бізнес подружжя приніс родині 349,5 тис. Гривень.

Його доходи в 2014 були трохи менше. Тоді він заробив тисячі вісімдесят сім тис. Гривень. А ось бізнес подружжя явно процвітав, так як приніс майже 436 тис. Гривень.

У його власності ділянку землі 256 кв.м., придбаний в 2015 році, квартира на 113 кв.м. і дача на 268 квадратів. Автопарк прокурорського сімейства далеко не бідна - сам Химченко їздить на ToyotaPrado 2006 р.в., а його дружина - на новенькому BMW MINI 2014 р.в.

Його перший заступник Сергій Гожелов до призначення працював заступником начальнікаодного з відділів прокуратури Одеської області.

У минулому році єдиним джерелом його доходів була заробітна плата в розмірі трохи більше 162 тис. Гривень. Члени сім'ї отримали близько 18 тис. Гривень матеріальної допомоги.

Точно такі ж доходи були у прокурора і його сім'ї і в попередньому, 2014-му.

У власності Сергія Гожелова більше 6 га землі і гараж. Сім'я прокурора володіє ще однією ділянкою на 1 229 кв.м. і дачею на 132,7 кв.м.

Автомобіля у прокурора два - ToyotaCamry 2005 р.в. і VolkswagenGolf 1993 р.в., який з'явився в декларації лише в минулому році.

Заступник керівника цієї місцевої прокуратури Юрій Реут - колишній старший прокурор прокуратури Приморського району Одеси.

Весь минулий рік він прожив на одну зарплату, яка склала 105 тис. Гривень. Дружина прокурора свої доходи отримала від підприємницької діяльності - майже 137 тис. Гривень і ще 11,5 тис. - з невказаних джерел.

У розпорядженні прокурора лише невелика квартира, площею 30 кв.м. На дружині записаний ще ділянку землі 235 кв.м. і дача 43 кв.м. Спільно вони володіють автомобілем KIA Ceed 2007 р.в., ще одна машина Audi A4 1998 р.в. - у власності подружжя.

Заступник керівника цієї місцевої прокуратури Дмитро Третьяков на посаді слідчого з особливо важливих справ ГПУ в минулому році заробив більше 194 тис. Гривень. Його дружина отримала 10 тис. Гривень інших доходів і трохи більше 3 тис. Гривень прибутку від здачі в оренду.

Навпіл з дружиною Третьяков володіє квартирою, площею близько 70 кв.м. На членів сім'ї також записані близько 2 га землі і будинок на 55,4 кв.м.

У гаражі у прокурора HondaAccord 2008 р.в.

Керівник Одеської місцевої прокуратури №4 Андрій Радолов також з уже зазначеного списку «Костенко / Кічук». Раніше він очолював один з відділів проÐ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация