Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ... »Електронні книги купити або читати онлайн | бібліотека LibFox

  1. Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ... Михайло Євдокимов Йшов з лазні. Та й все ... ...
  2. Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ...

Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ...

Михайло Євдокимов

Йшов з лазні. Та й все ...

ПІШОВ «Таємничий гінців»

від упорядника

Тепер не всякий згадає, що свою артистичну кар'єру Михайло Євдокимов починав пародистом. Це були напрочуд незлобиві пародії навіть для першої половини 1980-х. Колоритні, з народної лукавинкою, вони висвічували типи загальних улюбленців - Бориса Андрєєва, Юрія Нікуліна, Євгенія Леонова ... Це пізніше вже був перший і останній президент СРСР. А в ту свою ранню пору сам виконавець, напевно, несподівано для себе незабаром теж потрапив в зоряний ряд. Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили? Ось талановитий хлопець! »Ну а далі його іскрометний талант тільки набирав висоту. А як здався публічно з «Банька», так при будь-якому появі артиста вже не сходила з наших осіб посмішка, і ні старий ні млад не покидало веселий настрій.

Намагатися порівнювати Євдокимова з кимось із артистів-гумористів, тим більше за часів захопила ефір низькопробної, нічого не має з мистецтвом Сміхопанорами, справа марна. Євдокимов він у всьому Євдокимов. Якщо тільки в ранніх оповіданнях йшов від свого кумира - Василя Макаровича Шукшина. А вчитатися - і мова у нього на особінку, і чудики евдокімовскіе, хоч і писав він їх майже з натури в Алтайському селі Верх-Обської, де провів дитинство і юність, - а воно-то всього в 40 кілометрах від шукшинских Зросток.

Досягнувши апогею на концертній естраді і телеекрані, в губернатори пішов з донкіхотовскім прицілом - вивести всіх шкідників краю на чисту воду і зробити все, щоб землякам жилося краще. А то ж зовсім надію на світло в кінці тунелю у людей забрали і рідну країну випотрошили, як колгоспний трактор, в епоху перебудови.

Але ... з вовками жити - по-вовчому вити. Виявився некерованим - і неугодний. З загостреним почуттям справедливості бив і бив в одну точку. Чи не до вподоби припав і не під масть. Та до того ж носій національного духу ...

Його загибель стала потрясінням для мільйонів, для тих, хто його любив. Він пішов «таємничим гінцем» слідом за Тальковим, Лебедем, Рохлін ... В випадковість ДТП в розжарилася навколо Євдокимова грозовий атмосфері політінтріг мало хто вірить і по сей день. Згідно з біблійною істині, рано чи пізно таємне стає явним, і відкриється правда. Тільки другого такого Євдокимова - «цілителя втомлених наших душ» вже не буде ніколи.

РЯДКИ БІОГРАФІЇ

Михайло Сергійович Євдокимов народився 6 грудня 1957 року в місті Новокузнецьку Кемеровської області. Батько, Сергій Васильович, - зварювальник. Мати, Ганна Петрівна, працювала на шахті. У Євдокимова шість братів і сестер. У 1958 році сім'я переїхала в село Верх-Обської Смоленського району Алтайського краю. Після закінчення школи Михайло Євдокимов організував в своєму селі ВІА, співав і конферував, потім навчався в Барнаулі в культпросветучилище на відділенні балалаєчників, працював шліфувальником на Алтайському моторному заводі, адміністратором в їдальні. Служив в армії в Нижньому Тагілі. У 1978-1979 роках обіймав посаду художнього керівника сільського будинку культури в селі Усть-Катунь Смоленського району Алтайського краю. У 1979 році вступив до Новосибірський інститут торгівлі, був капітаном команди КВН. У вільний час писав сатиричні оповідання. У 1981 році кинув навчання і поїхав до Москви. Згодом, у 2000-х роках, все ж закінчив інститут торгівлі, на той час перейменований в Сибірський університет споживчої кооперації (спеціальність - «економіка та управління на підприємстві»).

У 1981 році вступив до Московське естрадно-циркове училище. У 1983 році запрошений в Московську обласну філармонію в якості артиста розмовного жанру, а потім - в Москонцерт. 8 березня 1984 дебютував на телебаченні в святковій програмі «Огонек». З 1989 року працював в концертно-театральної фірмі «Музика». У 1992-му закінчив факультет режисерів естради ГІТІСу.

Постійний учасник телевізійної передачі «Аншлаг». Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?» (1998), «Не валяй дурака» (1997), «Аншлаг і Ко» (1996), «Про бізнесмена Фому» (1993) , «Не хочу одружуватися» (1993). Брав участь в озвучуванні тварин в дилогії Наталії Бондарчук «Бембі» ( «Дитинство Бембі», 1985 г., «Юність Бембі», 1986 р, Кіностудія імені М. Горького).

У 1995 році балотувався по Барнаульскому округу № 34 на виборах в Державну Думу. З 1992 по квітень 2004 року - директор ТОВ «Театр Євдокимова».

У січні 2004 року заявив про участь у виборах губернатора Алтайського краю, призначених на 14 березня. 4 квітня 2004 переміг у другому турі, отримавши 49,53% проти 46,29% у діючого губернатора Олександра Сурікова. 31 березня 2005 року місцевий парламент (Алтайський крайовий Рада народних депутатів) виніс губернатору вотум недовіри і звернувся до президента з проханням відсторонити Михайла Євдокимова з посади. Однак Володимир Путін порадив конфліктуючим сторонам домовитися.

Загинув в автокатастрофі 7 серпня 2005 року.

Заслужений артист Російської Федерації.

З ПОВІДОМЛЕНЬ ЗМІ

Барнаул 7 серпня 2005 р Губернатор Алтайського краю Михайло Євдокимов загинув у неділю в результаті аварії, яка трапилася близько 11 години ранку за місцевим часом на трасі Бійськ - Барнаул.

Трагедія сталася в 15 кілометрах від села Зональний в районі повороту на село Плешкова. Загинули сам губернатор, його водій і охоронець.

Прощання з губернатором Алтайського краю Михайлом Євдокимовим, загиблим в автокатастрофі в неділю вранці, за попередніми даними, відбудеться у вівторок 9 серпня, а похорон відбудеться 10 серпня. Про це заявив журналістам виконуючий обов'язки першого заступника губернатора краю Михайло Козлов.

Аварія сталася вранці в неділю на ділянці траси Бійськ - Барнаул. Губернатор їхав у село Полковникова, на урочистості, присвячені 70-річчю космонавта Титова.

«Мерседес», в якому знаходилися водій, губернатор з дружиною і охоронцем, з'їхав в кювет, намагаючись уникнути зіткнення з іншим автомобілем - «Тойота». «Мерседес» врізався в дерево. Євдокимов, водій і охоронець загинули на місці. Дружина губернатора Галина отримала важкі травми. Зараз вона знаходиться в лікарні. Ніхто з людей, що знаходилися в «тойоті», не постраждав.

За фактом аварії під Бійськом в крайовій прокуратурі порушено кримінальну справу за статтею «порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть двох і більше осіб».

У ГИБДД чергової частини Зонального району, де стався інцидент, вважають, що водій губернатора грубо порушив правила, виїхавши для обгону на зустрічну смугу на жвавому ділянці траси.

Михайло Євдокимов став четвертим російським губернатором, які загинули під час виконання своїх обов'язків за останні 3,5 року.

Він продовжив трагічний ряд, в якому - губернатор Красноярського краю Олександр Лебедь, губернатор Магаданської області Валентин Цвєтков і губернатор Сахалінської області Ігор Фархутдинов.

* * *

7 серпня 2005 року в 9.20 за московським часом Євдокимов загинув в результаті автомобільної аварії на трасі Бійськ - Барнаул, в 100 кілометрах від Барнаула і 29 км від Бійська. Євдокимов і його дружина Галина у супроводі водія і охоронця прямували в село Полковникова Косіхінского району, де проходили заходи з нагоди 70-річчя від дня народження космонавта Германа Титова.

За фактом аварії було порушено кримінальну справу. Відразу після аварії офіційні особи заперечували будь-яку можливість того, що катастрофа була влаштована; так, Миколо Петровичу Піменов, особистий прес-секретар Євдокимова, в день аварії заявив: «Це ДТП, і нічого більше», - чим породив масу чуток і домислів. Проте його загибель могла мати хоча б непряме відношення до політичної боротьби в краї: незадовго до трагедії у Євдокимова, який конфліктував з крайовими органами внутрішніх справ, були відняті машини супроводу. Ряд журналістів і політиків висловили досить спірні припущення, що Євдокимова могли вбити за те, що він намагався боротися з корупцією, пов'язаної, ймовірно, з контрабандою (в тому числі наркотиків) з території сусіднього Казахстану, з яким межує Алтайський край. Офіційне слідство не проводило перевірок жодної з версій, що виходять за припущення про «звичайному ДТП».

Аварія сталася в той момент, коли губернаторський «Мерседес» намагався обігнати автомобіль «Тойота-Марино», за кермом якого перебував житель Алтайського краю Олег Щербинский. В результаті «мерседес», йдучи вліво, на високій швидкості (близько 200 км / ч) торкнувся «тойоти», вилетів в кювет і врізався в землю глибокого кювету, потім зачепив дерево. Водій «Тойоти», а також пасажири цієї машини - жінка і двоє дітей - не постраждали. Дружина Євдокимова, Галина Миколаївна, яка перебувала разом з ним в «мерседесі», в результаті аварії отримала важкі травми. Водій губернатора Іван Іванович Зуєв і охоронець Олександр Юрійович Устинов загинули разом з Михайлом Євдокимовим на місці від травм, несумісних з життям.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Ця книга коштує менше ніж чашка кави
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ...

Михайло Євдокимов

Йшов з лазні. Та й все ...

ПІШОВ «Таємничий гінців»

від упорядника

Тепер не всякий згадає, що свою артистичну кар'єру Михайло Євдокимов починав пародистом. Це були напрочуд незлобиві пародії навіть для першої половини 1980-х. Колоритні, з народної лукавинкою, вони висвічували типи загальних улюбленців - Бориса Андрєєва, Юрія Нікуліна, Євгенія Леонова ... Це пізніше вже був перший і останній президент СРСР. А в ту свою ранню пору сам виконавець, напевно, несподівано для себе незабаром теж потрапив в зоряний ряд. Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили? Ось талановитий хлопець! »Ну а далі його іскрометний талант тільки набирав висоту. А як здався публічно з «Банька», так при будь-якому появі артиста вже не сходила з наших осіб посмішка, і ні старий ні млад не покидало веселий настрій.

Намагатися порівнювати Євдокимова з кимось із артистів-гумористів, тим більше за часів захопила ефір низькопробної, нічого не має з мистецтвом Сміхопанорами, справа марна. Євдокимов він у всьому Євдокимов. Якщо тільки в ранніх оповіданнях йшов від свого кумира - Василя Макаровича Шукшина. А вчитатися - і мова у нього на особінку, і чудики евдокімовскіе, хоч і писав він їх майже з натури в Алтайському селі Верх-Обської, де провів дитинство і юність, - а воно-то всього в 40 кілометрах від шукшинских Зросток.

Досягнувши апогею на концертній естраді і телеекрані, в губернатори пішов з донкіхотовскім прицілом - вивести всіх шкідників краю на чисту воду і зробити все, щоб землякам жилося краще. А то адже зовсім надію на світло в кінці тунелю у людей забрали і рідну країну випотрошили, як колгоспний трактор, в епоху перебудови.

Але ... з вовками жити - по-вовчому вити. Виявився некерованим - і неугодний. З загостреним почуттям справедливості бив і бив в одну точку. Чи не до вподоби припав і не під масть. Та до того ж носій національного духу ...

Його загибель стала потрясінням мільйонів, для тих, хто його любив. Він пішов «таємничим гінцем» слідом за Тальковим, Лебедем, Рохлін ... В випадковість ДТП в розжарилася навколо Євдокимова грозовий атмосфері політінтріг мало хто вірить і по сей день. Згідно з біблійною істині, рано чи пізно таємне стає явним, і відкриється правда. Тільки другого такого Євдокимова - «цілителя втомилися наших душ» вже не буде ніколи.

РЯДКИ БІОГРАФІЇ

Михайло Сергійович Євдокимов народився 6 грудня 1957 року в місті Новокузнецьку Кемеровської області. Батько, Сергій Васильович, - зварювальник. Мати, Ганна Петрівна, працювала на шахті. У Євдокимова шість братів і сестер. У 1958 році сім'я переїхала в село Верх-Обської Смоленського району Алтайського краю. Після закінчення школи Михайло Євдокимов організував в своєму селі ВІА, співав і конферував, потім навчався в Барнаулі в культпросветучилище на відділенні балалаєчників, працював шліфувальником на Алтайському моторному заводі, адміністратором в їдальні. Служив в армії в Нижньому Тагілі. У 1978-1979 роках обіймав посаду художнього керівника сільського будинку культури в селі Усть-Катунь Смоленського району Алтайського краю. У 1979 році вступив до Новосибірський інститут торгівлі, був капітаном команди КВН. У вільний час писав сатиричні оповідання. У 1981 році кинув навчання і поїхав до Москви. Згодом, у 2000-х роках, все ж закінчив інститут торгівлі, на той час перейменований в Сибірський університет споживчої кооперації (спеціальність - «економіка та управління на підприємстві»).

У 1981 році вступив до Московське естрадно-циркове училище. У 1983 році запрошений в Московську обласну філармонію в якості артиста розмовного жанру, а потім - в Москонцерт. 8 березня 1984 дебютував на телебаченні в святковій програмі «Огонек». З 1989 року працював в концертно-театральної фірмі «Музика». У 1992-му закінчив факультет режисерів естради ГІТІСу.

Постійний учасник телевізійної передачі «Аншлаг». Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?» (1998), «Не валяй дурака» (1997), «Аншлаг і Ко» (1996), «Про бізнесмена Фому» (1993) , «Не хочу одружуватися» (1993). Брав участь в озвучуванні тварин в дилогії Наталії Бондарчук «Бембі» ( «Дитинство Бембі», 1985 г., «Юність Бембі», 1986 р, Кіностудія імені М. Горького).

У 1995 році балотувався по Барнаульскому округу № 34 на виборах в Державну Думу. З 1992 по квітень 2004 року - директор ТОВ «Театр Євдокимова».

У січні 2004 року заявив про участь у виборах губернатора Алтайського краю, призначених на 14 березня. 4 квітня 2004 переміг у другому турі, отримавши 49,53% проти 46,29% у діючого губернатора Олександра Сурікова. 31 березня 2005 року місцевий парламент (Алтайський крайовий Рада народних депутатів) виніс губернатору вотум недовіри і звернувся до президента з проханням відсторонити Михайла Євдокимова з посади. Однак Володимир Путін порадив конфліктуючим сторонам домовитися.

Загинув в автокатастрофі 7 серпня 2005 року.

Заслужений артист Російської Федерації.

З ПОВІДОМЛЕНЬ ЗМІ

Барнаул 7 серпня 2005 р Губернатор Алтайського краю Михайло Євдокимов загинув у неділю в результаті аварії, яка трапилася близько 11 години ранку за місцевим часом на трасі Бійськ - Барнаул.

Трагедія сталася в 15 кілометрах від села Зональний в районі повороту на село Плешкова. Загинули сам губернатор, його водій і охоронець.

Прощання з губернатором Алтайського краю Михайлом Євдокимовим, загиблим в автокатастрофі в неділю вранці, за попередніми даними, відбудеться у вівторок 9 серпня, а похорон відбудеться 10 серпня. Про це заявив журналістам виконуючий обов'язки першого заступника губернатора краю Михайло Козлов.

Аварія сталася вранці в неділю на ділянці траси Бійськ - Барнаул. Губернатор їхав у село Полковникова, на урочистості, присвячені 70-річчю космонавта Титова.

«Мерседес», в якому знаходилися водій, губернатор з дружиною і охоронцем, з'їхав в кювет, намагаючись уникнути зіткнення з іншим автомобілем - «Тойота». «Мерседес» врізався в дерево. Євдокимов, водій і охоронець загинули на місці. Дружина губернатора Галина отримала важкі травми. Зараз вона знаходиться в лікарні. Ніхто з людей, що знаходилися в «тойоті», не постраждав.

За фактом аварії під Бійськом в крайовій прокуратурі порушено кримінальну справу за статтею «порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть двох і більше осіб».

У ГИБДД чергової частини Зонального району де стався інцидент, хто вважає, що водій губернатора грубо порушив правил, виїхавши для обгону на зустрічну смугу на жвавому ділянці траси.

Михайло Євдокимов став четвертим російським губернатором, які загинули під час виконання своїх обов'язків за останні 3,5 року.

Він продовжив трагічний ряд, в якому - губернатор Красноярського краю Олександр Лебедь, губернатор Магаданської області Валентин Цвєтков і губернатор Сахалінської області Ігор Фархутдинов.

* * *

7 серпня 2005 року в 9.20 за московським часом Євдокимов загинув в результаті автомобільної аварії на трасі Бійськ - Барнаул, в 100 кілометрах від Барнаула і 29 км від Бійська. Євдокимов і його дружина Галина у супроводі водія і охоронця прямували в село Полковникова Косіхінского району, де проходили заходи з нагоди 70-річчя від дня народження космонавта Германа Титова.

За фактом аварії було порушено кримінальну справу. Відразу після аварії офіційні особи заперечували будь-яку можливість того, що катастрофа була влаштована; так, Миколо Петровичу Піменов, особистий прес-секретар Євдокимова, в день аварії заявив: «Це ДТП, і нічого більше», - чим породив масу чуток і домислів. Проте його загибель могла мати хоча б непряме відношення до політичної боротьби в краї: незадовго до трагедії у Євдокимова, який конфліктував з крайовими органами внутрішніх справ, були відняті машини супроводу. Ряд журналістів і політиків висловили досить спірні припущення, що Євдокимова могли вбити за те, що він намагався боротися з корупцією, пов'язаної, ймовірно, з контрабандою (в тому числі наркотиків) з території сусіднього Казахстану, з яким межує Алтайський край. Офіційне слідство не проводило перевірок жодної з версій, що виходять за припущення про «звичайному ДТП».

Аварія сталася в той момент, коли губернаторський «Мерседес» намагався обігнати автомобіль «Тойота-Марино», за кермом якого перебував житель Алтайського краю Олег Щербинский. В результаті «мерседес», йдучи вліво, на високій швидкості (близько 200 км / ч) торкнувся «тойоти», вилетів в кювет і врізався в землю глибокого кювету, потім зачепив дерево. Водій «Тойоти», а також пасажири цієї машини - жінка і двоє дітей - не постраждали. Дружина Євдокимова, Галина Миколаївна, перебувала разом з ним в «мерседесі», в результаті аварії отримала важкі травми. Водій губернатора Іван Іванович Зуєв і охоронець Олександр Юрійович Устинов загинули разом з Михайлом Євдокимовим на місці від травм, несумісних з життям.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Ця книга коштує менше ніж чашка кави
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Михайло Євдокимов - Йшов з лазні. Та й все ...

Михайло Євдокимов

Йшов з лазні. Та й все ...

ПІШОВ «Таємничий гінців»

від упорядника

Тепер не всякий згадає, що свою артистичну кар'єру Михайло Євдокимов починав пародистом. Це були напрочуд незлобиві пародії навіть для першої половини 1980-х. Колоритні, з народної лукавинкою, вони висвічували типи загальних улюбленців - Бориса Андрєєва, Юрія Нікуліна, Євгенія Леонова ... Це пізніше вже був перший і останній президент СРСР. А в ту свою ранню пору сам виконавець, напевно, несподівано для себе незабаром теж потрапив в зоряний ряд. Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили? Ось талановитий хлопець! »Ну а далі його іскрометний талант тільки набирав висоту. А як здався публічно з «Банька», так при будь-якому появі артиста вже не сходила з наших осіб посмішка, і ні старий ні млад не покидало веселий настрій.

Намагатися порівнювати Євдокимова з кимось із артистів-гумористів, тим більше за часів захопила ефір низькопробної, нічого не має з мистецтвом Сміхопанорами, справа марна. Євдокимов він у всьому Євдокимов. Якщо тільки в ранніх оповіданнях йшов від свого кумира - Василя Макаровича Шукшина. А вчитатися - і мова у нього на особінку, і чудики евдокімовскіе, хоч і писав він їх майже з натури в Алтайському селі Верх-Обської, де провів дитинство і юність, - а воно-то всього в 40 кілометрах від шукшинских Зросток.

Досягнувши апогею на концертній естраді і телеекрані, в губернатори пішов з донкіхотовскім прицілом - вивести всіх шкідників краю на чисту воду і зробити все, щоб землякам жилося краще. А то адже зовсім надію на світло в кінці тунелю у людей забрали і рідну країну випотрошили, як колгоспний трактор, в епоху перебудови.

Але ... з вовками жити - по-вовчому вити. Виявився некерованим - і неугодний. З загостреним почуттям справедливості бив і бив в одну точку. Чи не до вподоби припав і не під масть. Та до того ж носій національного духу ...

Його загибель стала потрясінням мільйонів, для тих, хто його любив. Він пішов «таємничим гінцем» слідом за Тальковим, Лебедем, Рохлін ... В випадковість ДТП в розжарилася навколо Євдокимова грозовий атмосфері політінтріг мало хто вірить і по сей день. Згідно з біблійною істині, рано чи пізно таємне стає явним, і відкриється правда. Тільки другого такого Євдокимова - «цілителя втомилися наших душ» вже не буде ніколи.

РЯДКИ БІОГРАФІЇ

Михайло Сергійович Євдокимов народився 6 грудня 1957 року в місті Новокузнецьку Кемеровської області. Батько, Сергій Васильович, - зварювальник. Мати, Ганна Петрівна, працювала на шахті. У Євдокимова шість братів і сестер. У 1958 році сім'я переїхала в село Верх-Обської Смоленського району Алтайського краю. Після закінчення школи Михайло Євдокимов організував в своєму селі ВІА, співав і конферував, потім навчався в Барнаулі в культпросветучилище на відділенні балалаєчників, працював шліфувальником на Алтайському моторному заводі, адміністратором в їдальні. Служив в армії в Нижньому Тагілі. У 1978-1979 роках обіймав посаду художнього керівника сільського будинку культури в селі Усть-Катунь Смоленського району Алтайського краю. У 1979 році вступив до Новосибірський інститут торгівлі, був капітаном команди КВН. У вільний час писав сатиричні оповідання. У 1981 році кинув навчання і поїхав до Москви. Згодом, у 2000-х роках, все ж закінчив інститут торгівлі, на той час перейменований в Сибірський університет споживчої кооперації (спеціальність - «економіка та управління на підприємстві»).

У 1981 році вступив до Московське естрадно-циркове училище. У 1983 році запрошений в Московську обласну філармонію в якості артиста розмовного жанру, а потім - в Москонцерт. 8 березня 1984 дебютував на телебаченні в святковій програмі «Огонек». З 1989 року працював в концертно-театральної фірмі «Музика». У 1992-му закінчив факультет режисерів естради ГІТІСу.

Постійний учасник телевізійної передачі «Аншлаг». Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?» (1998), «Не валяй дурака» (1997), «Аншлаг і Ко» (1996), «Про бізнесмена Фому» (1993) , «Не хочу одружуватися» (1993). Брав участь в озвучуванні тварин в дилогії Наталії Бондарчук «Бембі» ( «Дитинство Бембі», 1985 г., «Юність Бембі», 1986 р, Кіностудія імені М. Горького).

У 1995 році балотувався по Барнаульскому округу № 34 на виборах в Державну Думу. З 1992 по квітень 2004 року - директор ТОВ «Театр Євдокимова».

У січні 2004 року заявив про участь у виборах губернатора Алтайського краю, призначених на 14 березня. 4 квітня 2004 переміг у другому турі, отримавши 49,53% проти 46,29% у діючого губернатора Олександра Сурікова. 31 березня 2005 року місцевий парламент (Алтайський крайовий Рада народних депутатів) виніс губернатору вотум недовіри і звернувся до президента з проханням відсторонити Михайла Євдокимова з посади. Однак Володимир Путін порадив конфліктуючим сторонам домовитися.

Загинув в автокатастрофі 7 серпня 2005 року.

Заслужений артист Російської Федерації.

З ПОВІДОМЛЕНЬ ЗМІ

Барнаул 7 серпня 2005 р Губернатор Алтайського краю Михайло Євдокимов загинув у неділю в результаті аварії, яка трапилася близько 11 години ранку за місцевим часом на трасі Бійськ - Барнаул.

Трагедія сталася в 15 кілометрах від села Зональний в районі повороту на село Плешкова. Загинули сам губернатор, його водій і охоронець.

Прощання з губернатором Алтайського краю Михайлом Євдокимовим, загиблим в автокатастрофі в неділю вранці, за попередніми даними, відбудеться у вівторок 9 серпня, а похорон відбудеться 10 серпня. Про це заявив журналістам виконуючий обов'язки першого заступника губернатора краю Михайло Козлов.

Аварія сталася вранці в неділю на ділянці траси Бійськ - Барнаул. Губернатор їхав у село Полковникова, на урочистості, присвячені 70-річчю космонавта Титова.

«Мерседес», в якому знаходилися водій, губернатор з дружиною і охоронцем, з'їхав в кювет, намагаючись уникнути зіткнення з іншим автомобілем - «Тойота». «Мерседес» врізався в дерево. Євдокимов, водій і охоронець загинули на місці. Дружина губернатора Галина отримала важкі травми. Зараз вона знаходиться в лікарні. Ніхто з людей, що знаходилися в «тойоті», не постраждав.

За фактом аварії під Бійськом в крайовій прокуратурі порушено кримінальну справу за статтею «порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть двох і більше осіб».

У ГИБДД чергової частини Зонального району де стався інцидент, хто вважає, що водій губернатора грубо порушив правил, виїхавши для обгону на зустрічну смугу на жвавому ділянці траси.

Михайло Євдокимов став четвертим російським губернатором, які загинули під час виконання своїх обов'язків за останні 3,5 року.

Він продовжив трагічний ряд, в якому - губернатор Красноярського краю Олександр Лебедь, губернатор Магаданської області Валентин Цвєтков і губернатор Сахалінської області Ігор Фархутдинов.

* * *

7 серпня 2005 року в 9.20 за московським часом Євдокимов загинув в результаті автомобільної аварії на трасі Бійськ - Барнаул, в 100 кілометрах від Барнаула і 29 км від Бійська. Євдокимов і його дружина Галина у супроводі водія і охоронця прямували в село Полковникова Косіхінского району, де проходили заходи з нагоди 70-річчя від дня народження космонавта Германа Титова.

За фактом аварії було порушено кримінальну справу. Відразу після аварії офіційні особи заперечували будь-яку можливість того, що катастрофа була влаштована; так, Миколо Петровичу Піменов, особистий прес-секретар Євдокимова, в день аварії заявив: «Це ДТП, і нічого більше», - чим породив масу чуток і домислів. Проте його загибель могла мати хоча б непряме відношення до політичної боротьби в краї: незадовго до трагедії у Євдокимова, який конфліктував з крайовими органами внутрішніх справ, були відняті машини супроводу. Ряд журналістів і політиків висловили досить спірні припущення, що Євдокимова могли вбити за те, що він намагався боротися з корупцією, пов'язаної, ймовірно, з контрабандою (в тому числі наркотиків) з території сусіднього Казахстану, з яким межує Алтайський край. Офіційне слідство не проводило перевірок жодної з версій, що виходять за припущення про «звичайному ДТП».

Аварія сталася в той момент, коли губернаторський «Мерседес» намагався обігнати автомобіль «Тойота-Марино», за кермом якого перебував житель Алтайського краю Олег Щербинский. В результаті «мерседес», йдучи вліво, на високій швидкості (близько 200 км / ч) торкнувся «тойоти», вилетів в кювет і врізався в землю глибокого кювету, потім зачепив дерево. Водій «Тойоти», а також пасажири цієї машини - жінка і двоє дітей - не постраждали. Дружина Євдокимова, Галина Миколаївна, перебувала разом з ним в «мерседесі», в результаті аварії отримала важкі травми. Водій губернатора Іван Іванович Зуєв і охоронець Олександр Юрійович Устинов загинули разом з Михайлом Євдокимовим на місці від травм, несумісних з життям.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?


Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили?
Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?
Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили?
Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?
Раз-два коштувало випустити на телеекран, як рознеслася чутка по всій нашій тоді великій країні: «А Євдокимова не бачили?
Знімався у фільмах: «Старі шкапи» (2000), «Чи не послати нам гінця?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация