Мій ворог або як перетворити ворога на друга.

«Людина, яка не має ворогів, дійсно бідний», - якось сказав Бернард Шоу і тут же став багатшим рази в три

«Людина, яка не має ворогів, дійсно бідний», - якось сказав Бернард Шоу і тут же став багатшим рази в три. Список його ворогів поповнився людьми з числа «милих», які прагнуть дружити з усіма. Англійського письменника це не бентежило, бо він, як і інші видатні люди, дуже цінував своїх ворогів. І адже є за що!

«Якщо вам постійно буде супроводжувати удача, то хоч би заслуженою вона не була, у вас з'являться вороги».
(Андре Моруа, письменник)

Вороги з'являються не тому, що ти така єхидна, злісна і агресивна. Точніше, якщо ти саме така, вони у тебе обов'язково заведуться, і тут нерозумно нарікати на долю. Але і ангельська доброта, небесна краса і божественний талант - не захист від недругів. Швидше, як це не сумно, все це гарантує, що вороги у тебе будуть. І чимало!

Зоряні війни
Однією з головних голлівудських скандалісток можна назвати Періс Хілтон. Наприклад, якось вона почала кокетувати з ударником групи Blink 182 Трейвіс Баркером. Так активно, що музикант навіть розлучився з дружиною, колишньою "Міс США" Шанной Моаклер, від якої у нього двоє дітей. З тих пір світська левиця Шанна не упускає нагоди сказати про Періс гидоту. Дівчата навіть якось мало не побилися на одній з вечірок. Хілтон також регулярно свариться зі своїми близькими подругами Ліндсі Лохан і Ніколь Річі.
Що до російських знаменитостей, то сварка між Йосипом Кобзоном і його екс-дружиною Людмилою Гурченко триває ось уже близько сорока років. Гурченко з невідомої причини відмовляється спілкуватися з Йосипом Давидовичем.

Основною причиною ворожнечі завжди була і залишається заздрість . Вона з'являється тоді, коли в тебе є щось дуже привабливе, а в інших цього немає. Наприклад, у своїй справі ти зірка. Самобутня і яскрава. Співаєш ти або намиста робиш, але у тебе це виходить так, що просто ах! Навколишні тобою захоплюються, а деякі раптом чорніють - від страшної заздрості. І якби це було можливо, вони б витравили твій талант до останньої крапельки, але його, як відомо, не проп'єш. Зате можна винищити носія, ніж ваші вороги і починають завзято займатися.

Навіть якщо ти не володієш даруванням, здатним відібрати в колег заробіток, у тебе може знайтися щось, чіпляють інших за живе. Все, що завгодно - успішність, виразна зовнішність, гарний голос або ексклюзивне плаття, - кому-небудь цілком можуть стати поперек горла. ставати сірої, нудної і ні на що в житті не претендує тільки через страх перед ворогом, як ти розумієш, не вихід. Краще взяти приклад з великих людей і почати ставитися до ворогів, як до справжнього багатства.

Здивована? Вороги бувають вигідним придбанням, що допомагає зробити ваше життя краще. Парадокс, здавалося б: адже найбільше недруги хотіли б позбавити тебе саме хорошого життя. Запам'ятай: якщо це у них виходить, ти не вмієш ворогами користуватися.

«Не питай друзів про свої недоліки «Не питай друзів про свої недоліки. Краще довідайся, що говорять про тебе вороги ».
(Сааді, поет)

Ну, хто, як не ця мерзенна Петрова з п'ятого поверху повідає всьому під'їзду, що чхаючи, ти не прикриваєш рот рукою, раз у раз обсмикую при ходьбі спідницю ( «Яка заповзає на її величезну попу, адже вона за зиму кілограм п'ять наїв - хи- хі! ») і постійно вживаєш слово« коротше »в своїх довгих промовах!

З одного боку, все, що базікають про тебе недруги, треба ділити як мінімум на десять. З іншого, саме тому, що вони хочуть підловити тебе на всякий дріб'язок і уважно за тобою стежать, прислухатися до їх уїдливому думку варто. Так ти вбиваєш двох зайців відразу: по-перше, дізнаєшся про свої слабкі місця і усуваєш їх, по-друге, продовжуєш тримати себе в формі і самовдосконалюватися. Завдяки Петрової ти звернула увагу на свої манери, вага і мова, а заодно зазначила, як легко тебе зачепити подібними висловлюваннями і відпрацювала в собі здатність гідно сприймати критику . Суцільна користь. Ай да Петрова, добра душа!

«Якщо ви хочете піднятися, наживите собі ворогів».
(Шарль де Талейран-Перигор, знаменитий своєю хитрістю політик)

Недруги заспівають тебе на всіх перехрестях. І нехай тебе не бентежить, що пропаганда буде суцільно негативна - людина, що дозволяє собі мати ворогів, вже викликає величезну повагу. Так слух про тебе пройде по всій Русі великій. І чим більше у тебе недоброзичливців, тим скандальніший буде слава. Скандали відразу ж зацікавлять масу людей. І в першу чергу ворогів твоїх ворогів. Тобто твоїх потенційних друзів . А друзів треба цінувати. Маючи ворогів, ти куди гостріше це розумієш.

«Могло бути гірше. Твій ворог міг бути твоїм другом ».
(Станіслав Єжи Лец, поет, сатирик)

Аня вважає, що вони з Дашею подруги - не розлий вода Аня вважає, що вони з Дашею подруги - не розлий вода. У нових компаніях так її і представляє: «Даша, моя найкраща подруга». І в цих же компаніях публічно відпускає на адресу дівчини критичні зауваження: про жартах Даші - «Що за дурниці ти верзеш», про густих кучерявого волосся Даші - «Слава Богу, у мене не такі патли, я вранці з ними по двоє години воджуся! », про чоловіків Даші -« Смак у тебе завжди був дивний ». Даша часто ображається, у неї навіть трапляються істерики, і «найкраща подруга» тут же поспішає на допомогу: «Ну чого ти так розбудовуєшся, дурненька? Правду чути завжди неприємно ». Навіщо цю «правду» чути ще й незнайомим людям, Аня не замислюється.

Говорячи про Даші з найтеплішими інтонаціями в голосі, вона завжди примудряється уявити її в такому невигідному світлі, що дівчина і по сей день не може завести серед їх численних спільних знайомих жодного більш-менш близького приятеля. І Аня при нагоді любить відзначити, як їй шкода Дашу, адже з нею ніхто не хоче спілкуватися крім неї, Ані, безмірно терплячою і великодушною. Здається, Даша поступово починає розуміти, що відбувається, і все частіше і частіше віддає перевагу самотність Аниному компанії.

Немає гірше ворога, прикинувшись нашим другом. Хоча б тому, що відразу і не ясно, що перед нами ворог. Якщо ти захоплена новою знайомою, а твої призабуті старі, але вірні подруги хором співають про небезпеку, задумайся. Все стане на свої місця, як тільки ти проаналізіруешь, чого від даних відносин отримуєш більше: розуміння і турботи, або зайвих комплексів і переживань? Якщо останнє переважає, гони «друга» від себе подалі. Ти не та людина, за чий рахунок самостверджуються інші. Усвідомивши це, ти ретельніше вибиратимеш нових друзів і дорожити вже наявними.

Здивована?
Даша часто ображається, у неї навіть трапляються істерики, і «найкраща подруга» тут же поспішає на допомогу: «Ну чого ти так розбудовуєшся, дурненька?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация