Микола Матвійчук з Алтайського краю став срібним призером всеросійського турніру з греко-римської боротьби

6 листопада 2015 р 12:55

В Омську відбувся всеросійський турнір з греко-римської боротьби пам'яті заслуженого тренера Росії Юрія Крікухі. У ньому брали участь 110 спортсменів з 14 регіонів країни (вісім вагових категорій). Серед них були два майстри спорту міжнародного класу, 36 майстрів спорту Росії і 72 кандидата в майстри спорту.

Микола Матвійчук

з Новоалтайска виступав у ваговій категорії 130 кілограмів. Представник крайового училища олімпійського резерву та новоалтайского спортклубу «Чемпіон» провів на турнірі три поєдинки. За інформацією управління Алтайського краю з фізичної культури і спорту , В першому він здобув перемогу над івано-франківців, у другому взяв верх над красноярці, а в фіналі поступився спортсмену з Тюмені.

На турнірі пройшов круглий стіл «Спорт - престиж нації», учасниками якого були сім чемпіонів Олімпійських ігор - Олександр Карелін, Олександр Тихонов, Олексій Тищенко, Вартерес Самургашев, Асланбек Хуштов, Назір Манкієв і Олексій Мішин. В Омську відбулася матчева зустріч з греко-римської боротьби між юнацькими збірними Росії і світу, в якій росіяни здобули беззастережну перемогу з рахунком 5: 0.

6 листопада 2015 р 12:55   В Омську відбувся всеросійський турнір з греко-римської боротьби пам'яті заслуженого тренера Росії Юрія Крікухі