Millénaire Overview / ru

  1. Цілі в Millénaire [ edit ]
  2. Зростання незалежних поселень [ edit ]
  3. Торгівля з жителями [ edit ]
  4. Репутація і переговори з главою поселення [ edit ]
  5. Товари, що належать культурам [ edit ]
  6. Бій з поселенцями [ edit ]
  7. нормандці [ edit ]
  8. хінді [ edit ]
  9. майя [ edit ]
  10. японці [ edit ]
  11. візантійці [ edit ]
  12. Завдання створення [ edit ]
  13. Жезл виклику [ edit ]
  14. Підстава керованих поселень [ edit ]
  15. Управління поселенням [ edit ]
  16. Установка користувальницького вмісту [ edit ]
  17. Створення нових планів будівель в грі [ edit ]
  18. Робота з файлами Millénaire [ edit ]

Millénaire це розрахована на одного користувача і розрахована на багато користувачів (офіційно з поновлення 3.0.0r1 для Minecraft 1.2.5) модифікація для Minecraft. Її мета заповнити "порожнечу" світів за допомогою додавання поселень NPC нового типу. Поселення відповідають культурам одинадцятого століття нормандцев, індусів, майя та японців (а також додаткових запланованих культур). Модифікація включає попередньо згенеровані "незалежні" поселення які будуть розвиватися і торгувати з гравцем, давати йому завдання. Додаються нові блоки і предмети з різних культур. Можлива споруда поселень, контрольованих гравцем, після досягнення статусу лідера у відповідній культурі. завдання створення є набором унікальних місій з дослідження миру Minecraft і Millénaire.

Цілі в Millénaire [ edit ]

Millénaire істинно в дусі Minecraft-а не має спеціальної мети. Однак, наібліжайшімі еквівалентами цілей можна вважати:

  • Допомогти жителям завершити будівництво всіх типів поселень
  • Отримати статус лідера у всіх культурах для того щоб створити власні поселення
  • Виконання завдання створення

Але більшість гравців, граючи, можуть просто взаємодіяти з жителями поселень, отримуючи при цьому корисні предмети шляхом торгівлі з ними, для того щоб знайти інше застосування цих предметів.

Поселення, які випадковим чином з'являються в світі в процесі відкриття нових територій, є "незалежними" - Ви можете взаємодіяти ними, але не можете ними управляти. Для того щоб знайти поселення просто досліджуйте світ. Ви отримаєте повідомлення коли знайдете нове (для Вас) поселення. Також ви можете натиснути клавішу 'V' для отримання списку знайдених поселень якщо такі є. Зверніть увагу, що індуське поселення "Mahal" і нормандське поселення "Gros Bourg" створюються разом з підлеглими їм селищами неподалік.

Зростання незалежних поселень [ edit ]

Незалежні поселення з'являються малих розмірів завжди навколо центральної будівлі (різного типу: форт, палац, монастир, і т.п, в основному званим як "Ратуша"), з малою кількістю будинків чи інших споруд. Звичайно ж, вони будуть поліпшуватися коли жителі побудують додаткові будівлі, або покращать існуючі. Для того, щоб це зробити жителям необхідні ресурси, також як вони б знадобилися гравцеві для побудови своєї будови. Жителі будуть збирати деякі з цих ресурсів самі (наприклад є дроворуби, які збирають деревину зрубуючи дерева, або шахтарі, які збирають кругляк, пісок або піщаник) але деякі ресурси набагато швидше (а іноді тільки) зможуть добути для них гравці (і продати їм) . Нові споруди спочатку порожні, але у дорослих жителі з існуючих будинків з'являються діти, які виростуть і переїдуть в нові будинки. Населення поселень буде повільно рости, поки не будуть заповнені всі будівлі.

Торгівля з жителями [ edit ]

Найбільш важлива взаємодія з жителями поселень - це торгівля. Коли Ви входите в центральну будівлю / ратушу ви побачите повідомлення від жителя, яке говорить про те, що він або вона йде торгувати з Вами. Коли житель прибуде над його (або її) головою з'явиться статус торгівлі з гравцем (в англійській версії "Selling to the player"). Натискання правою кнопкою миші на ньому відкриє інтерфейс торгівлі, в якому буде список товарів, що продаються і купуються селом. Натисніть на іконку товару для того щоб продати або купити. Натискання з Shift буде продавати / купувати стопками.

Ціни на деякі товари варіюються в залежності від типу поселення. Тому може бути прибутково купувати товари в одному поселенні і продавати в іншому. Наприклад підлеглі селища з каменоломнями продаватимуть камінь дешевше, ніж їх будуть купувати поселення, які його потребують, але не виробляють камінь.

Репутація і переговори з главою поселення [ edit ]

Інший житель поселення, з яким Ви, ймовірно, будете часто взаємодіяти - це глава поселення. Хто це - залежить від типу поселення та культури (Лицар, Генерал, Землевласник ...), але він завжди живе в центральній будівлі. Праве натискання мишкою покаже інтерфейс глави поселення в якому можна побачити Вашу репутацію в поселенні. Репутація підвищується, в основному, від торгівлі з поселенням, а знижується від атак жителів. Коли репутація покращиться, Ви можете запитати у глави такі речі як:

  • Вдома чи наділи землі, де ви можете будувати. Одного разу запитані у глави поселення вони будуть побудовані жителями при наявній кількості ресурсів для будівництва та наявності вільного місця.
  • Сувій поселення з інформацією про поселення.
  • Статус лідера, відповідно культурі поселення, що дозволяє Вам заснувати своє поселення.

Note: Незважаючи що в основному у вас є репутація в поселенні, також існує репутація серед культур, яка також має вплив Note: Незважаючи що в основному у вас є репутація в поселенні, також існує репутація серед культур, яка також має вплив.

Товари, що належать культурам [ edit ]

Жителі виробляють деякі товари, специфічні для їхньої культури. Це включає плоди та харчові товари (як маїс для майя, каррі для індусів ...), інструменти (тільки у нормандцев), а також специфічні блоки і декоративні елементи. Специфічні для культури рослини не можуть бути вирощені гравцем поки лідер одного з поселень не навчить як це робити. Також гравець не може створювати інструменти або блоки (виключаючи цеглини індусів). Щоб їх отримати гравець повинен торгувати з поселеннями. Блоки в основному створюються жителями особливих професій. Щоб їх отримати поселення повинно побудувати будівлю, яке їх виробляє і в ньому повинні оселитися юнак і дівчина, тоді вони зможуть приступити до роботи. Також поселення не зможе побудувати будівлі, які вимагають ці блоки для побудови. Все це може зайняти час.

Бій з поселенцями [ edit ]

Ви можете вибрати війну з жителями замість того, щоб їм допомагати. Як тільки Ви вб'єте всіх дорослих чоловіків поселення все скрині в поселенні автоматично відкриються і Ви зможете забрати їх ресурси. Але будьте обережні, атакуючи одного жителя Ви спровокуєте атаку всіх інших жителів. Також Ви втратите репутацію не тільки в поселенні, яке будете атакувати, але і в культурі в цілому.

Note: Якщо Ви вб'єте всіх жителів, то вони помруть назавжди Note: Якщо Ви вб'єте всіх жителів, то вони помруть назавжди. Якщо ж не Ви їх вб'єте, а вони загинуть з інших причин (від падіння, вогню і т.п.), то вони будуть відроджуватися.

нормандці [ edit ]

Первісна культура Millénaire - це нормандці, тому вона найбільш опрацьована і детальна. Культура базується на нормандських поселеннях 11-го століття, розташованих на узбережжі Франції. Жителі говорять французькою мовою. Поселення розташовані навколо фортів, маєтків, аббатств і будинків гільдій. Поселення виробляють різну їжу, як хліб, сидр , Кальве або яблучний бренді, кров'яні ковбаси а також особливе блюдо Тріпа . Їх найбільш корисні предмети - це відмінні нормандские інструменти, доступні в кузні , Нормандські палаші (мечі) і нормандська броня з збройової .

Їх вдосконалені споруди часто побудовані з каркасів , Блоків, що виготовляються столяром. На завершення нормандские поселення можуть побудувати ринок, де іноземні купці продаватимуть рідкісні товари, такі як амулети Вікінгів.

хінді [ edit ]

Друга культура, що була додана в Millénaire, хінді грунтується на поселеннях індусів, виховують рис на берегах Гангу і розмовляють на хінді. Їх поселення створюються навколо палаців, фортів, і будинків вождів. Їх багата кухня базується на вирощуванні рису , куркуми , Цукрової тростини і розведенні курей. Зі страв хінді гравець може приготувати вегетаріанський каррі і делікатесний Мургх каррі .

Їх будівлі переважно створені і саманного цегли і обпаленої цегли, спеціальних блоків, вироблених в цегляних печах кілн . Гравець також може створити такі цеглини, якщо придбає цегляну форму в поселенні.

майя [ edit ]

Третя культура, додана в Millénaire, майя, була розроблена MinerMiah. Майя проживають в трьох видах поселень: військових, сільськогосподарських або релігійних. Їх будівлі масивні, складені з каменю і кругляка. На фермах виростає кукурудза, з якої можна отримати традиційні страви майя - Маса (Кукурудзяні коржі) і Вах (Куряче м'ясо, загорнуте в кукурудзяну коржик). Місцеві ремісники вирізують настінні кам'яні роботи майя і, прикрашені химерним орнаментом, золоті блоки, якими вони прикрашають свої палаци і храми.

японці [ edit ]

Четверта культура додана в Millénaire. Вони, як і Майя, проживають у військових, сільськогосподарських або релігійних поселеннях. Будівлі японців ретельно сплановані і прекрасні, складені з паперових стін і дерев'яних каркасів. Фермери вирощують рис для приготування традиційного страви удон і пшеницю для отримання настилів , Також відомих як татамі. Японські зброярі виробляють прекрасне зброю, наприклад, меч Тачі , А також два комплекти броні.

візантійці [ edit ]

П'ята культура, додана в Millénaire, яку розробив Ticlon. вмілі візантійці засновані на грецьких предків римської імперії. Крім створення вина з винограду і обробки шовку для створення дорогих картин, вони також використовують плитку для відтворення легендарної архітектури своїх предків. Це релігійні, військові і торгові поселення.

На додаток до цього поселенням, Ви можете виявити незалежні, що самотньо стоять, будівлі. У деяких з них проживає один або кілька поселенців, які можуть з вами поторгувати деякими товарами (наприклад, дроворуб в лісі буде нуждатся в сокирах і продавати Вам деревину і сидр); інші можуть бути покинутими. Ви можете спробувати знайти в них тайники зі скарбами, проте стережіться - в деяких будинках можуть жити вороже налаштовані до вас персонажі, атакуючі Вас при першій можливості. Вбивство цих лиходіїв не вплине на Вашу репутацію в культурі, до якої вони належать, тому якщо можете - то сміливо їх знищуйте.

Завдання - це ще один вид контакту між гравцем і жителями поселень. Коли житель хоче дати Вам завдання, над його головою з'являється назва цього завдання, укладену в [квадратні дужки]. Клацання правою кнопкою миші на ньому або ній, відкриє діалогове вікно з докладним описом завдання з кнопками для прийняття або відмови від завдання. Звичайні завдання винагороджуються грошима, підвищенням репутації або предметами. Деякі завдання можуть бути доступні при хорошій Вашої репутації в цьому поселенні.

Провал завдання (або невиконання його вчасно) може спричинити за собою втрату репутації в поселенні, і культурі в цілому. Щоб відобразити весь список, взятих Вами завдань, натисніть клавішу 'M'.

Завдання створення [ edit ]

Більш комплексним завданням є завдання створення, що представляє собою серію місій з різними завданнями, які необхідно виконати. Місії об'єднані в єдиний сценарій, який присвячений в основному вивчення наступної теми: чому світ Minecraft існує і що роблять в ньому жителі Millénaire. Завдання створення розділене на голови. Щоб, наприклад, почати главу "Мудрець Садху" Вам необхідно досягти репутації Один з нас в поселенні Хінді, і незабаром один з поселенців запропонує Вам вступне завдання. Вам буде, в такому випадку, необхідно відшукати Садху, мудреця Хінді, який живе під високим деревом в лісах.

Щоб почати главу "Алхімік" Вам також необхідна репутація Один з нас, але вже в поселенні нормандцев. Алхіміка також буде необхідно знайти, але у випадку з нормандським завданням створення - в горах.

В обох випадках найімовірніше Вам знадобиться багато часу щоб знайти Садху або Алхіміка, так як генерація місць їх проживання можлива тільки в знову генеруються ділянках світу (чанка). Можливо хорошим рішенням буде використання утиліт для відображення карти світу, щоб перевірити які ділянки світу вже сгенерірованни, а потім вирішити в які нові землі направити свої стопи.

Виконання всіх серій глави "Мудрець Садху" дасть Вам статус лідерства для культури Хінді, а виконання глави "Алхімік" - статус лідерства у нормандцев.

Жезл виклику [ edit ]

Для того, щоб заснувати поселення саме в тому місці, де Ви бажаєте, Вам необхідний жезл виклику. Жезл виклику може бути куплений в будь-якому поселенні. Натискання правою кнопкою миші по обсидіанових блоку активує генерацію випадкового поселення навколо нього, а на золотому блоці надасть можливість вибору зі списку типу поселення. Будьте обережні! Поселення з'явиться прямо на місці блоку, тому Ви можете опинитися під поселенням і почати задихатися під будівлею. Найкращий спосіб - копати відразу вниз, або навколо себе. За допомогою обсидіанових блоку не може бути засноване кероване поселення.

Підстава керованих поселень [ edit ]

У всіх культурах є особливий тип поселень, який може управлятися мандрівником (гравцем). Даний тип з'явиться при активації жезла виклику на золотом блоці за умови того, що Ви є лідером в даній культурі. Домогтися цього можна двома способами:

  • Досягти репутації "Істинний лідер" в поселенні і запросити підтвердження статусу лідера у глави поселення
  • Пройти повністю главу із завдання створення, відповідну культуру

Управління поселенням [ edit ]

У керованих поселеннях саме Вам вирішувати - яку будівлю і де будувати. Для того щоб це зробити Вам необхідно використовувати жезл виклику на тому місці в поселенні де хочете розмістити нову споруду. Після цього з'явиться список доступних будівель і, якщо достатньо простору для даної споруди, її будівництво буде заплановано. Поселенці будуть будувати нову будівлю, звичайно ж, використовуючи для цього всі ресурси, необхідні для нього. Також Ви можете побачити повний список будівельних проектів на панелі проектів в ратуші. У цьому інтерфейсі Ви можете дозволити або заборонити автоматичні поліпшення для кожного будинку. Також ви можете закинути будь-яку споруду, яка населена жителями, або ще не побудована. Якщо будівля вже існує, то воно не зникне, але поселення не буде вважати його своїм - і Ви можете зруйнувати його без жодних труднощів.

Всі скрині в керованому поселенні відкриті, так що Ви можете класти і забирати ресурси за своїм бажанням.

Установка користувальницького вмісту [ edit ]

Движок Millénaire досить гнучкий. Ви можете додати нові споруди, поселенців, типів поселень або навіть цілі нові культури. Основним джерелом створеного іншими гравцями вмісту є бібліотека Millénaire . Користувача вміст бажано встановлювати в папку millenaire-custom, яка залишається недоторканною при оновленнях Millénaire за допомогою установника.

Створення нових планів будівель в грі [ edit ]

Існує можливість створити новий тип будівель безпосередньо в грі, використовуючи звичайний спосіб для Minecraft, включаючи режим креативу. Потім Ви можете експортувати їх як будівельні плани, які може використовувати Millénaire. Щоб дізнатися як це зробити, Вам необхідно ознайомитися з цим Гайдом (Англ.).

Робота з файлами Millénaire [ edit ]

Інші модифікації (нові типи поселень, завдання, культури ...) можуть зажадати безпосереднього редагування файлів Millénaire. Ви можете пошукати цю інформацію в категорії гайдів (англ.). Багато аспекти не задокументовані, тому краще за все подивитися на механізм того як це працює в уже існуючих файлах.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация