Міжнародна юридична Олімпіада "Молодь за мир"

  1. XIII МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ОЛІМПІАДА «МОЛОДЬ ЗА МИР»
  2. ІСТОРІЯ
  3. XII МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ОЛІМПІАДА «МОЛОДЬ ЗА МИР»

International Law Competition Youth for Peace   - це унікальний щорічний проект, який не має аналогів у Східній Європі і СНД, і входить в трійку найпрестижніших європейських конкурсів з міжнародного права International Law Competition "Youth for Peace" - це унікальний щорічний проект, який не має аналогів у Східній Європі і СНД, і входить в трійку найпрестижніших європейських конкурсів з міжнародного права. Учасникам необхідно продемонструвати високі знання в галузі міжнародного гуманітарного права, міжнародного публічного права і права прав людини, а також мати здатність до змін навколишнього оточення. Олімпіада моделює практичні ситуації, що виникають під час збройних конфліктів, надаючи прекрасну можливість для студентів поліпшити свої знання в галузі міжнародного гуманітарного права.

International Law Competition Youth for Peace

XIII МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ОЛІМПІАДА «МОЛОДЬ ЗА МИР»

XIII Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир» пройде c 24 по 28 вересня 2018 року.

ІСТОРІЯ

Перша Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир», проведена в 2006 році, зібрала 40 учасників з Білорусі, України та Росії. Учасники Олімпіади прийняли Звернення до урядів країн світу, яке було урочисто вручено представникам акредитованих в Білорусі посольств і вислано урядам 191 країни. Це Звернення було направлено до урядів країн світу із закликом відмовитися від використання зброї як засобу досягнення політичних цілей.

З 2006 року Олімпіада підтримується Регіональної делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Російській Федерації, Білорусі, Молдові та Україні, з 2007 року Представництвом ООН в Республіці Білорусь. З 2009 року Олімпіада входить в план роботи Комісії з імплементації міжнародного гуманітарного права при Раді Міністрів Республіки Білорусь.

За 12 років своєї історії Олімпіада зібрала представників понад 40 країн світу, серед яких студенти кращих юридичних вузів Великобританії, Швеції, Франції, Куби, Індії, Нідерландів, Китаю, Молдови, Російської Федерації, Вірменії, Німеччини, Республіки Білорусь, Македонії та ін. Олімпіада є неполітичним заходом, що збирає під своєю егідою кращих студентів-юристів з усього світу.

Щороку в якості членів журі в Олімпіаді беруть участь провідні зарубіжні експерти з міжнародного права. Також щорічно Міжнародний університет «митсу» проводить цикли відкритих лекцій провідних фахівців з міжнародного права.

Також щорічно Міжнародний університет «митсу» проводить цикли відкритих лекцій провідних фахівців з міжнародного права

Лекція професора Майкла Штрауса "Destroying Food Crops in Armed Conflict: How Strong is the Prohibition in International Law?"

Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир» проводиться як частина глобальної ініціативи Організації Об'єднаних Націй «Академічне вплив», яка об'єднує інститути вищої освіти з ООН з метою активної підтримки десяти всесвітньо визнаних принципів, що стосуються прав людини, грамотності, сталого розвитку та вирішення конфліктів.

Основна мета Олімпіади - поширювати серед молоді ідеї терпимості і ведення міжкультурного діалогу, демонструвати важливість мирного співіснування націй.

У 2015 році Олімпіада включена Міністерством закордонних справ Республіки Білорусь в перелік престижних конкурсів в галузі міжнародного права.

XII МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ОЛІМПІАДА «МОЛОДЬ ЗА МИР»

25-29 вересня 2017 року відбулася XII Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир», в якій взяли участь студенти та експерти в галузі міжнародного права і з 10 країн: Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Франції, Казахстану, Молдови, Вірменії, України, Російської Федерації і Республіки Білорусь.

У знанні міжнародного права змагалися 11 команд студентів-юристів з провідних вузів, серед яких: МГИМО (м.Москва, Російська Федерація), Університет BPP (м Лондон, Великобританія), Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» (м Санкт Петербург, Російська Федерація), Національний університет «Одеська юридична академія» (м.Одеса, Україна), Російсько-Вірменський університет (м Єреван, Вірменія), Державний інститут міжнародних відносин Молдови (м Кишинів, Молдова), Казахська академія праці і социальн их відносин (м.Алмати, Казвхстан), Білоруський державний університет (м Мінськ, Республіка Білорусь), Міжнародний університет «митсу» (м.Мінськ, Республіка Білорусь), Вітебський філія Міжнародного університету «митсу» (м Вітебськ, Республіка Білорусь ), Гомельський філіал Міжнародного університету «митсу» (м Гомель, Республіка Білорусь).

Мінськ, Республіка Білорусь), Вітебський філія Міжнародного університету «митсу» (м Вітебськ, Республіка Білорусь ), Гомельський філіал Міжнародного університету «митсу» (м Гомель, Республіка Білорусь)

Фінал XII Міжнародної юридичної олімпіади «Молодь за мир»

У числі журі:

  • Олівер Ріббелінк, старший науковий співробітник Інституту міжнародного та європейського права ім Т. Ассера, член комітету Асоціації Міжнародного права з космічного права (Нідерланди);
  • Майкл Дж. Штраус, професор міжнародних відносин в Центрі вивчення Дипломатії і Стратегії, лектор в Паризькому університеті Декарта (Франція, Великобританія);
  • Лайонел Блекман, президент міжнародної правозахисної організації, запрошений науковий співробітник університету Саут-Бенк (Великобританія);
  • Девід Тёрнс, старший лектор з міжнародного права збройних конфліктів в Академії оборони Сполученого Королівства (Великобританія);
  • Пауліно Пардо, професор міжнародного публічного права в леонского університеті (Іспанія).

За традицією, що склалася висококваліфіковані судді виступили в Міжнародному університеті «митсу» з тематичними лекціями на англійській мові:

  • Олівер Ріббелінк (Нідерланди): «Certain IHL / ICL aspects of the destruction of cultural property during armed conflict. The case of the Scythian Gold »;
  • Майкл Штраус (Франція / Великобританія): «Practical Challenges of Distinguishing between Civilians and Combatants in Armed Conflict»;
  • Лайонел Блекмен (Великобританія): «Why Do Asylum Seekers Risk Their Lives to Come to the United Kingdom? The Reality of the Legal Challenges They Face »;
  • Девід Тёрнс (Великобританія): «Time Sensitive Targeting and International Humanitarian Law: Some Implications of the Use of Cyber ​​and Autonomous Technologies».

В рамках XII Міжнародної юридичної олімпіади «Молодь за мир» пройшов I I круглий стіл Білоруського відділення Асоціації міжнародного права «Багатоаспектна захист прав людини в період збройного конфлікту», в якому взяли участь зарубіжні експерти в галузі міжнародного права (члени журі Олімпіади), представники Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Національного центру законодавства та правових досліджень Республіки Білорусь, ряду білоруських вузів.

Для знайомства з культурою та історією Білорусі, поглиблення міжнаціонального діалогу та співпраці для учасників і суддів конкурсу був організований Вечір національних культур, на якому команди змогли презентувати свої країни і навчальні заклади. Крім того, команди Олімпіади відвідали Національну бібліотеку Білорусі, познайомилися з визначними пам'ятками м Мінська, а також відчули себе учасниками військових битв на полігоні лазертаг.

Переможцем XII Міжнародної юридичної олімпіади «Молодь за Мир» стала команда з Московського державного інституту міжнародних відносин (університету) Міністерства закордонних справ Російської Федерації, МГИМО (Росія). У фіналі команда МГИМО зустрілася з командою Російсько-Вірменського (Слов'янського) Університету (Вірменія). Кращим оратором за підсумками Олімпіади був визнаний представник команди Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» (Росія). Спеціальний приз Міністерства юстиції Республіки Білорусь «За кращу юридичну аргументацію» отримала представниця команди Російсько-Вірменського (Слов'янського) Університету (Вірменія).

Переможці XII Міжнародної юридичної олімпіади «Молодь за мир» - до Оманд з Московського державного інституту міжнародних відносин (університету) Міністерства закордонних справ Російської Федерації, МГИМО (Росія)

Лекція професора Майкла Штрауса "Destroying Food Crops in Armed Conflict: How Strong is the Prohibition in International Law?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация