Міжнародна співпраця

  1. асоціація інформація
асоціація
інформація
рік вступу

Метою Асоціації

є стимулювання наукового прогресу його членів.
Головна задача:

  • створення платформи наукового співробітництва для російських і китайських економічних вузів і дослідницьких структур;
  • надання сприяння організації спільних наукових досліджень членів Асоціації на базі міжнародного співробітництва;
  • проведення наукових конференцій, публікації дослідницьких досягнень і наукових видань;
  • створення спільних навчальних програм і курсів, а також організація курсів підвищення кваліфікації і взаємних візитів з метою збільшення рейтингу і рівня і т.д.

2013 2013

Євразійська асоціація університетів (ЄАУ) - авторитетна і впливова міжнародна організація університетів. У неї входять національні університети всіх країн СНД, провідні регіональні університети та вищі навчальні заклади країн Євразійського простору. На З'їздах ЄАУ розглядаються проблеми розвитку національної освіти, завдання збереження єдиного освітнього простору і забезпечення еквівалентності університетських дипломів, розвитку співпраці університетів - членів Асоціації в галузі освіти та університетської науки, основні навчально-методичні питання вдосконалення університетської освіти. Євразійська асоціація університетів - унікальна громадська організація на Євразійському просторі. Всі 20 років своєї діяльності вона здійснює заходи, спрямовані на практичну реалізацію ідей євразійства в сфері освіти і науки, збереження і розвитку єдиного освітнього простору і гуманітарного співробітництва, на освоєння світового досвіду реформування вищої освіти в конкретних умовах формування нових держав на пострадянському просторі. Обмін досвідом, творчі дискусії університетів на принципах поваги до досвіду один одного стали важливим фактором прогресу освіти і науки на Євразійському просторі і в світі.

2002 2002   Мета Асоціації - сприяння соціально-економічному розвитку АТР через розвиток наукового, освітнього і культурного співробітництва між країнами регіону
Мета Асоціації - сприяння соціально-економічному розвитку АТР через розвиток наукового, освітнього і культурного співробітництва між країнами регіону. У своїй діяльності Асоціація дотримується глобальних академічних та дослідницьких стандартів.
Як мережевої структури, що складається з провідних дослідницьких університетів Азіатсько-Тихоокеанського регіону, APRU прагне підтримувати прагнення університетів - членів асоціації, і робити внесок в розвиток світової спільноти за допомогою:

  1. Пошуку нових форм організації вищої освіти і наукових досліджень в АТР. Університети - члени APRU можуть спільно формувати політику щодо організації освітньої та дослідницької середовища, і впливати на соціальні, економічні, політичні та культурні рушійні сили, що визначають майбутнє університетів.
  2. Виховання глобальних лідерів в АТР. Університети - члени APRU співпрацюють для подальшого розвитку якостей глобального лідерства як у викладачів, адміністраторів та студентів, так і у самих вузів.
  3. Партнерство в рішеннях проблем, що стоять перед АТР. Університети - члени APRU в партнерстві один з одним, державними та бізнесовими структурами, міжнародними організаціями, іншими університетами та лідерами місцевих громад прагнуть працювати над пошуком відповідей на регіональні та глобальні виклики.

Це одна з найбільших асоціацій в АТР, що об'єднала 45 провідних дослідницьких університетів з 16 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону (США, Канади, Мексики, Чилі, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Індонезії, Малайзії, Філіппін, Таїланду, Кореї, Японії, Китаю, Тайваню, Росії).
Участь ДВФУ в даній організації інтенсифікує економічне, технологічне і культурна взаємодія Росії з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону забезпечує інтеграцію в наукове, економічне та культурне простір Азіатсько-Тихоокеанського регіону (ПНР 5 "Програми розвитку ДВФУ 2011-2019 рр."). 1 997 Це одна з найбільших асоціацій в АТР, що об'єднала 45 провідних дослідницьких університетів з 16 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону (США, Канади, Мексики, Чилі, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Індонезії, Малайзії, Філіппін, Таїланду, Кореї, Японії, Китаю, Тайваню, Росії)
Місія Асоціації:

  • зміцнення взаєморозуміння і поваги різноманітних і мінливих правових систем і культур світу в якості внеску в справедливість і мир у всьому світі;
  • підвищення і зміцнення ролі права в розвитку суспільства через юридичну освіту;
  • організація відкритих і незалежних форумів для обговорень різних ідей, що стосуються юридичної освіти;
  • розвиток і поліпшення Юридичних Шкіл, а також умов юридичної освіти в усьому світі;
  • поліпшення підготовки юристів, для залучення в транснаціональну і всесвітню юридичну практику;
  • обмін досвідом та практикою в області юридичної освіти.

Участь ДВФУ в даній асоціації дозволяє інтегруватися в світовий простір освітніх установ, так як одним із завдань даної організації є визнання диплома випускників університетів учасників усіма іншими учасниками даної організації (ПНР 5 "Програми розвитку ДВФУ 2011-2019 рр."). Крім того, IALS активно працює на ниві утвердження міжнародних стандартів в області юридичної освіти і участь в асоціації дозволяє безпосередньо впливати на цей процес (ПНР 5 "Програми розвитку ДВФУ 2011-2019 рр."). Участь ДВФУ в даній організації інтенсифікує економічне, технологічне і культурна взаємодія Росії з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону забезпечує інтеграцію в наукове, економічне, і культурний простір Азіатсько-Тихоокеанського регіону (ПНР 5 "Програми розвитку ДВФУ 2011-2019 рр."). 2013 Участь ДВФУ в даній асоціації дозволяє інтегруватися в світовий простір освітніх установ, так як одним із завдань даної організації є визнання диплома випускників університетів учасників усіма іншими учасниками даної організації (ПНР 5 Програми розвитку ДВФУ 2011-2019 рр

Метою Асоціації є інтеграція і взаємовигідний обмін ресурсами вищих навчальних закладів РФ і КНР. Асоціація є однією з важливих платформ для обміну думками між урядами Росії і Китаю, який надає інтелектуальні послуги для вироблення відповідних політичних прагнень і стратегії розвитку. Це стимулює розвиток економіки і науки двох країн і служить розвитку інновації в світовій економіці.

2011 2011

Основною метою Асоціації є поліпшення якості освіти в усьому світі, зокрема шляхом уніфікації європейської освіти, розвитку академічного обміну та співробітництва, допомоги в організації освітніх процесів в світі. Особливо важливим завданням є виявлення найважливіших проблем в галузі освіти, за допомогою побудови системи взаємовідносин між керівниками вузів по всьому світу. Міжнародна асоціація президентів університетів є унікальною міжнародною платформою, в рамках якої відбувається обмін професійним досвідом. Регіональні лідери Асоціації регулярно організовують численні семінари, конференції та симпозіуми по найважливішим культурним і політичним проблемам в різних куточках світу. Подібний вид зустрічей дозволяє підтримувати безперервний процес взаємодії і динаміку розвитку взаємин на міжнародному рівні.


Росія - постійний член Виконавчої ради ЮНЕСКО з 1954 року, і активно бере участь в реалізації пріоритетних завданнях ЮНЕСКО. Далекосхідне відділення російської комісії у справах ЮНЕСКО, одне з дванадцяти регіональних відділень Комісії, було засновано в ДВФУ в травні 1990 року. У 1998 році Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор підписав угоду про створення кафедри ЮНЕСКО по морській екології в ДВФУ.

У 1998 році Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор підписав угоду про створення кафедри ЮНЕСКО по морській екології в ДВФУ

Основна мета спільноти - створення форуму для обговорення поточних подій в деліктного права в світовому масштабі.
Членами «World Tort Law Society» є відомі юридичні школи і професура європейських, американських і азіатських університетів, тому участь в співтоваристві відкриває величезні можливості для встановлення зв'язків з провідними університетами АТР та Європи.
У 2013 році Юридична школа ДВФУ отримала запрошення брати участь в пленарному засіданні «World Tort Law Society» в першій конференції, проведеної під егідою цієї спільноти.

2013 2013

Метою Асоціації є об'єднання зусиль і творчого потенціалу працівників вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, підприємств і організацій для вирішення актуальних організаційних, науково-методичних, науково-технічних, економічних і соціальних проблем, пов'язаних з удосконаленням вищої будівельної освіти і розвитком науки, техніки і технології.

2002 2002

Створено в 2001 році з основною метою забезпечити сталий розвиток циркумполярної півночі через розвиток людського та наукового потенціалу. Університет будує інфраструктуру, що дозволяє членам мережі ділитися ресурсами в галузі освіти і досліджень. На сьогоднішній день в Університет Арктики входять понад 170 організацій, більшість з яких є освітніми установами з восьми Арктичних країн: Канади, Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, Російської Федерації, Швеції та Сполучених Штатів. 18 організацій - представники неарктичних країн (Китаю, Великобританії, Монголії, Кореї, Японії, Бельгії). Партнерами Університету Арктики є Північно-Східний федеральний університет, Північний федеральний університет, Санкт-Петербурзький державний університет, Сибірський федеральний університет, Уральський федеральний університет, провідні вузи Норвегії, Фінляндії і Швеції, Вашингтонський Університет, Океанічний університет Китаю, а також ряд інших великих вузів Китаю і Південної Кореї.

2015

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация