Моделі вітрильників своїми руками

  1. Contents Як зробити парусник
  2. Модель флагманського корабля «Князь Суворов» своїми руками
  3. Моделі кораблів вітрильників з дерева своїми руками
  4. Моделі кораблів з дерева, парусні кораблі, збірні моделі вітрильників
  5. модель парусніка.mp4

Contents

Contents

Як зробити парусник

Як зробити парусник

2-й Креслення моделі парусника Збільшити

Для установки щогл на основний палубі 2 і кормової 4 просвердлите отвори діаметром 5 мм. Для додання палубах форми дощок на них нанесіть твердим олівцем через кожні 4 мм паралельні лінії.

Збірку корпусу моделі проводите за допомогою клею ПВА. Спочатку зберіть кіль 1 з днищем 3. потім приклейте основну палубу 2 і кормову 4 з підклеюванням перегородок 7 і 8 між ними , А потім транец 5. Коли клей підсохне і всі частини корпусу парусника будуть проклеєні, зачистите їх напилком і наждачним папером , готуючи таким чином поверхню для установки бортової обшивки.

Остаточний набір корпусу оклейте бортовий обшивкою, вирізаної за шаблоном з міліметрової фанери, щільний тонкого картону, ІПІ креслярського паперу, залишаючи невеликий припуск з боків і знизу, потім приклейте її до корпусу моделі. Обшивку з фанери після висихання клею зачистите напилком і наждачним папером, а картонні надлишки зачистите ножем.

Корпус парусника готовий. Для його збереження і зручності в подальшій роботі необхідна підставка (кильблоках). Її основу зробіть з соснової дощечки довжиною 130 мм і товщиною 8-15 мм. У ній виріжте два отвори під шип дли підставки, Дві бічні стійки випиляйте з фанери товщиною 4-5 мм і вклейте їх в отвори підстави підставки. Готову підставку ретельно зачистите і пофарбуйте масляним лаком або фарбою.

Щогли вітрильника виготовте з тонких рейок. Діаметр щогли біля основи 5 мм, а у вершини 3. у бушприта відповідно - 4 і 2,5 мм. Довжина фок-щогли - 160, грот-щогли - 220, бізань-щогли -160 і бушпріта- 150 мм.

Після закінчення робіт, перед установкою рангоуту (надпалубного обладнання), корпус моделі пофарбуйте в наступні кольори: нижній і зовнішній кіль - в червоний або чорний, борта - в білий, помаранчевий, блакитний, палубу - лаком.

Модель флагманського корабля «Князь Суворов» своїми руками

Модель флагманського корабля «Князь Суворов» своїми руками

Зовнішній вигляд моделі корабля

14 травня 1905 року в 13 годин 49 хвилин з броненосця «Орел» пролунав постріл, який дав сигнал морському бою при вході Цусіми. Тут же гримнув постріл. Море навколо флагманського корабля «Князь Суворов» закипіло від розривів начинених «мімозою» снарядів. «Азіатський Нельсон», як величала японська друк командувача японським флотом адмірала Тою, застосував улюблений прийом: вогонь всіх калібрів - по головному кораблю ескадри, що-б знищити його в першу чергу.

У японців перевага в артилерії і швидкості ходу. Зробивши охоплення голови російської кільватерной колони, вони поставили наш флагман в вкрай скрутне становище м'яке ліжко своїми руками. Вже через 35 хвилин після початку бою він втратив керування. І коли слідувала колишнім курсом 2-я Тихоокеанська ескадра зникла з очей, у пораненого броненосця практично не залишилося шансів. Японці кинулися на нього, прагнучи добити або примусити до здачі.

Але «Азіатський Нельсон» не врахував все ж одного фактора. І в безвихідній ситуації екіпаж «Суворова» продовжував опір! Такий був дух російських моряків! Можна тільки здогадуватися, в яких умовах матроси і офіцери вели цей нерівний бій. Але ще п'ять годин поранений броненосець, який, здавалося, вже повинен був лежати на дні Цусимского протоки, відстрілювався з єдиної вцілілої 75-мм гармати. Лише пряме попадання торпеди поставило крапку в сутичці. «Князь Суворов» зник під водою, несучи з собою понад 800 осіб зробити дерев'яні сходи своїми руками. Ніхто не знає, скільки з них були живі.

Подвиг «Суворова» - видатний в історії морських битв. Лише сумний підсумок Цусіми - трагедії нашого флоту - не дозволяв по достоїнству оцінити його. «Князь Суворов» - один з п'яти броненосців, що зійшли з петербурзьких стапелів на самому початку століття і що склали ядро ​​2-ї Тихоокеанської ескадри. Кораблі цього типу несли в собі і розвивали гідності флагмана порт-Артурської ескадри «Цесаревича», побудованого у Франції «Цесаревич» - один з найдосконаліших кораблів свого часу. Він мав кращу в світі протиторпедні захист і прекрасні кути обстрілу середньої артилерії, розміщеної в шести вежах. Правда, поступався японським кораблям в бронюванні надводного борту. Отримані з Франції креслення були кардинально перероблені нашими інженерами. Незахищена 75-мм батарея отримала броню, дещо змінився силует корабля, зникли громіздкі бойові марси, зросла водотоннажність.

У 1899 році на стапелі заводу «Нове Адміралтейство» відбулася церемонія закладки головного броненосця, який отримав назву «Бородіно» А слідом були закладені «Імператор Олександр III», «Орел», «Князь Суворов» і «Слава».

Всі вони зберігали французькі «гени»: були високі, з характерним завалом бортів ( для забезпечення стійкості при великому «верхньому» вазі), мали середню артилерію в розташованих ромбом вежах. При будівництві вносилися зміни і в схему бронювання, розміщення деяких деталей і обладнання так, що кораблі злегка відрізнялися один від одного.

Доля ж цієї найбільшої за всю історію нашого флоту серії броненосців виявилася трагічною «Бородіно», «Олександр III» і «Князь Суворов» загинули в Цусімському бою. Основна причина - перевантаження кораблів. 2-я Тихоокеанська ескадра до моменту бою зробила далекий перехід, але її трюми ще були сповнені вантажів. Через це броньовий пояс кораблів занурювався в воду при найменшому нахилі, а відсіки заливало через пробоїни в неброньованому борту. Навіть малокаліберні снаряди були небезпечні.

Після отримання тяжких травм в битві броненосець «Орел» був оточений японцями і спустив прапор тільки після наказу адмірала. Вже реконструйований він брав участь в битві в складі японського флоту. Названий був «Вербами». У 1924 р Броненосець загинув на маневрах, в яких використовувався в якості плавучої мішені зробити ліжко своїми руками відео. Корабель «Слава» став останнім броненосцем. Він брав участь в битві з кайзерівським флотом і через 12 років був затоплений.

Найвиграшніший тип корабля для настільної копії - броненосець «Князь Суворов». Ефектний вигляд створюють повні обводи корпусу, багатоярусні надбудови, «завалений» борт.

Рекомендований масштаб для виготовлення копії новачками 1: 400. У цьому випадку частина деталей можна запозичувати від пластикової моделі броненосця «Потьомкін», що випускається московським заводом «Вогник».

У   цьому випадку частина   деталей можна запозичувати від пластикової моделі броненосця «Потьомкін», що випускається московським заводом «Вогник»

Підписи під до креслень броненосця «Князь Суворов»

1 - кіпові планки,

2 - люк,

3 - шпиль,

4 - кнехти,

5 - шлюпбалки,

6 - 47-мм гармати Гочкиса,

7 - прожектор,

8 - забортний трап,

9 - центральний місток,

10 - постріл,

11 - кран,

12 - якір Мартіна,

13 - носової штевневий торпедний апарат,

14 - рейки для переміщення прожекторів,

15 - барбет 152-мм вежі,

16 - парова лебідка,

17 - світлові люки,

18 - подібні трапи,

19 - горловини вугільних ям,

20 - бойова рубка,

21 - компаси.

Для корпусу можна застосувати: дерев'яний брус, шматок пінопласту або оргскло. Таке скло добре склеюється і обробляється, не вимагає, на відміну від дерева і пінопласту, обробки шпаклівкою.

Якщо ви вибираєте оргскло, то заготовка буде являти собою кілька склеєних аркушів. Перетин видно на малюнку 1. Щоб полегшити роботу над дуже складними обводами броненосця, слід кожен лист оргскла вирізати в співвідношенні «полушірота» фігури. Щоб побудувати проекцію корпусу потрібно провести горизонтальні лінії через проміжки відповідні товщині матеріалу. Після потрібно вимірювати відстань від осі корпусу до схрещення з кожним з шпангоутів, воно переноситься на план із заданим масштабом креслення. «Ступінчатий» корпус з листів оргскла легко допрацьовується до потрібних форм. За цими кресленнями можна сконструювати інші однотипні моделі броненосців. Звичайно не варто забувати про відмінності. Наприклад, форштевні «Бородіно» більш увігнуті і у нього були трилопатеві гребні гвинти. Відрізнялися ходові рубки, носові містки і по-іншому були встановлені магнітні компаси. «Слава» дуже схожий на броненосець «Суворов», відмінність - це відсутність бойових марсів на щоглах.

Кораблі 2-ї Тихоокеанської ескадри мали таке забарвлення: чорні корпусу і надбудови, червона підводна частина, жовті з чорним труби, бронзові гвинти і натуральний колір дерева - палуба.

Скачайте детальні креслення моделі флагманського корабля "Князь Суворов"

Моделі кораблів вітрильників з дерева своїми руками

Моделі кораблів вітрильників з дерева своїми руками

Моделі кораблів вітрильників з дерева своїми руками - або судомоделізм

Допомагаючи синові збирати моделі, уважно вивчіть вміст коробки (дерев'яні пластини з вирізаними лазером деталями, пучки рейок, коробочки з дрібними «слушними речами», нитки для такелажу, листи з наклейками, інструкцію). підготуйте інструменти, клей і починайте працювати. Буває, що хлопчаки орієнтуються в десятках деталей набагато швидше, ніж дорослі. А якщо Ви ще й підіграти йому, щоб він відчув себе майже нарівні

з Вами, похваліть за кмітливість і уважність, хлопчикові напевно сподобається займатися складанням моделей, справою, де з його думкою вважається навіть САМ ТАТО! При цьому треба розуміти, що збирати самостійно іноді досить хитромудрі деталі корпусів вітрильників, а особливо розбиратися в хитросплетіння такелажу, часто дітям не під силу, а дорослі не можуть знайти часу, щоб прийти на допомогу. Постарайтеся не залишати юного моделіста один на один з серйозною конструкцією і виникає проблемою.

А найголовніше потрібно розуміти, що складання дерев'яних моделей вітрильників дає неймовірну кількість найрізноманітніших навичок, які будуть затребувані в будь-якому будинку (адже сьогоднішній хлопчисько, завтра - сам глава і опора сім'ї, господар і майстер, тато, який «може все що завгодно. ") двері гармошка купити в спб. в першу чергу. це, звичайно, навички в яких найбільше потребують хлопчики - точний ручна праця, вміння читати креслення, акуратність, уважність, спокій, посидючість, вміння досягти поставленої мети, завоювати м аленькую, але свою перемогу. Уміння управлятися з ручним і електроінструментом, адже в моделизме використовують і ніж-різак, і лобзик, і молоток, і дриль, і шліфувальні матеріали та інструменти. Не забуваємо і про художні навички, адже часто модель корабля треба фарбувати , лакувати, надаючи їй закінчений вигляд. З точки зору фізичного розвитку - дрібні деталі відмінно розвивають дрібну моторику рук. З точки зору розвитку мислення - складання моделей абсолютно творчий процес, на будь-якому етапі складання можна вносити будь-які зміни, котори е здаються Вам більш правильними, але при цьому прораховувати наслідки внесених змін, удосконалювати і робити більш раціональним і більш послідовним сам технологічний процес складання парусника. А якщо враховувати, що практично кожна модель має свій історичний прототип, то можна цілими вечорами занурюватися в «історію життя» Вашого корабля. А результатом багатогодинних «теслярських» і «такелажних» робіт стане власна Галерея історично точних моделей вітрильників і захоплені вигуки близьких, рідних і друзів. Уявіть собі стелаж з кораблями Колумба: важлива «Santa Maria», впевнена «Pinta», в'юнка «Nina», об'єднані під флотилію ідеєю людини про відкриття Нового Світу ... Може бути і для Вас моделі цих кораблів стануть символом відкриття Нового Світу, Вашого Нового Світу , адже «ніщо не може зрівнятися із задоволенням творити Новий Світ своїми руками».

Ну, а найголовніше головного - збираючи модель корабля зі своїм сином, Ви не тільки прищеплює їй необхідні навички, Ви заповнюєте чоловіче спілкування, привчаєте до єднання

при досягненні спільної мети, піднімаєте планку собствен-

ного авторитету в очах хлопчаки. Прочитайте ще раз вдумливо епіграф до статті - все у Ваших руках ... Збірка дерев'яних моделей кораблів - захоплення, що допомагає хлопцям не тільки в пізнанні світу, а й у становленні справді чоловічих якостей. Збирайте моделі вітрильників - це хобі для справжніх чоловіків!

Ну, а «Корабельна верф« Старий Боцман »допоможе Вам з вибором і покупкою набору для зборки дерев'яної моделі корабля від провідних світових виробників таких наборів.

З повагою і вдячністю до всіх, хто прочитав, Володимир

Дата: п'ятниця, 05 Квітень 2013

Моделі кораблів з дерева, парусні кораблі, збірні моделі вітрильників

Моделі кораблів з дерева, парусні кораблі, збірні моделі вітрильників

Стихія води в усі часи приваблювала до себе відчайдушних мандрівників, відважних моряків і безстрашних піратів. Плисти по хвилях і спостерігати, як перед тобою відкриваються нові горизонти, це найдивовижніше, що може бути у житті. для того щоб відправитися в плавання необхідно побудувати корабель своїми руками . Нехай він буде не такий величезний, як «Титанік», головне, що ви створили його самостійно.

Наш інтернет магазин пропонує всім шанувальникам морської стихії унікальні моделі кораблів. З ними кожен з вас зможе стати капітаном, моряком і навіть адміралом морського флоту, варто тільки захотіти. Представлені збірні моделі кораблів є зменшеними копіями реально існуючих і існували прототипів. Тут ви знайдете не тільки дерев'яні моделі кораблів і великі вітрильники, які відомі своїми гучними перемогами на морі і кругосвітніми подорожами, але і моделі вітрильників, які використовуються в сучасний час.

Щоб вдихнути на повні груди солоне морське повітря, почути крики чайок над головою і побачити, як вітер наповнює вітрила, досить купити вітрильник. Всі моделі вітрильних кораблів є унікальну конструкцію, яка завдяки вмілим рукам майстра в міру збирання починає перетворюватися в справжній вітрильник. У масштабній моделі все точно так само як і в цій ліжко трансформер своїми руками. Кожна деталь парусного кошти є в наявності, навіть такі дрібні деталі, як рятівні круги і кубрики мають місце бути. Створюючи своїми руками різні парусні кораблі, в результаті ви зможете створити величезну армаду.

Для тих, кому ближче класичні кораблі з дерева теж зможе вибрати масштабну модель до душі. Саме моделі кораблів з дерева були одними з перших створених людиною. Масштабні дерев'яні кораблі легкі, маневрені і не бояться морської безодні. Стати відважним капітаном такого судна може кожен з вас.

Починаючи з епохи створення першого парусного судна і по сьогоднішній день, майстри-конструктори створюють нові моделі для підкорення водної стихії. Колекціонування настільки унікальних моделей, це прерогатива тільки справжніх цінителів безкраїх морських просторів. Вступайте до лав справжніх морських вовків, і вітер наповнить ваші вітрила!

модель парусніка.mp4


опис:
Дерев'яна модель галеона 17 століття. Повністю ручна робота. Габаритні розміри 160х140х60 см. З питань придбання писати на адресу: [email protected]

http://saw-wood.com/articles/modeli-parusnikov-svoimi-rukami/

Моделі вітрильників своїми руками admin Articles «Князь Суворов», дерева своїми, дерева своїми руками, моделі вітрильників, своїми руками, флагманського корабля

Contents Як зробити парусник Модель флагманського корабля «Князь Суворов» своїми руками Моделі кораблів вітрильників з дерева своїми руками Моделі кораблів з дерева, парусні кораблі, збірні моделі вітрильників Модель парусніка.mp4 Як зробити парусник Як зробити парусник 2-й Креслення моделі парусника Збільшити Для установки щогл на основний палубі 2 і кормової 4 просвердлите отвори діаметром 5 мм. Для ...

Subscriber Будівельний блог

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация