Моделі і їх легенди - Elegant New York

  1. Передісторія
  2. Новітня історія

Також, на цю тему, можна прочитати в публікаціях:   To be on vogue   і   Феномен модної фотографії   Наслідки світових соціальних потрясінь можуть бути вельми несподіваними

Також, на цю тему, можна прочитати в публікаціях: To be on vogue і Феномен модної фотографії

Наслідки світових соціальних потрясінь можуть бути вельми несподіваними. Так, Жовтнева революція 1917 року в Росії в корені змінила ставлення до ледь встигла з'явитися в той час професії манекенниці. Можна навіть сказати, що вона послужила потужним імпульсом до появи сучасної еліти світової модної індустрії - супермоделей.

Саме поняття - супермодель або топ-модель виникло в 60-х роках минулого століття. Так стали називати красивих і талановитих дівчат, яким вдалося домогтися світової популярності, демонструючи одяг провідних модельєрів. Їхні обличчя відомі всім сучасникам, вони успішні і затребувані найбільшими модними будинками, престижними видавництвами і знаменитими кіно- і теле- продюсерами. Їх популярність не поступається зірок естради і кіно, а гонорари вражають уяву.

Передісторія

Трохи більше ніж сто п'ятдесят років тому цієї професії просто не існувало. Роботу прекрасних манекенниць виконували великі, в людський зріст, дерев'яні ляльки-манекени. Їх наряджали в модні наряди і возили по маєтках, замках, багатим домівках, а то і по ярмарках і базарах, демонструючи «тренди останнього сезону». Так протягом декількох століть, поширювалася мода, так тримали в курсі новинок від кутюр провінційну аристократію.

Так протягом декількох століть, поширювалася мода, так тримали в курсі новинок від кутюр провінційну аристократію

*

Потім почався салонний період. Свій внесок в модні покази внесли світські дами, демонструючи модний одяг на собі в салонах вищого світу. Вони ж в кінці 19 століття стали влаштовувати у себе в будинках фотосесії, позуючи в шикарних туалетах перед камерою. У ті роки з'явився інтерес до знімків нових суконь для демонстрації їх подругам або свого кравця, щоб він міг, дивлячись на фотографію, створити новий наряд. До речі, в цей же час з'явився і «промислове шпигунство», - адже кутюр'є 19-го початку 20 століть тримали свої фасони в найсуворішому секреті, не показуючи ескізи навіть представникам преси. Покази були завжди закриті, для вузького кола «своїх», і замальовувати на них що-небудь було суворо заборонено. Малюнки моделей потрапляли на сторінки журналів і газет через півроку після показу - спочатку вузьке коло клієнтів замовляв собі обновки, а вже потім про нові фасони дізнавалися остатьние "зацікавлені особи".

Модельєри, часом, теж робили фотозйомки своїх колекцій, щоб розмістити фотографії в альбомі-каталозі, який давали погортати клієнтам. Позувати для таких фото-сесій запрошували актрис і танцівниць. Для них це була хоч і приємна, але не престижна - разова робота, і платили за неї небагато.

Для них це була хоч і приємна, але не престижна - разова робота, і платили за неї небагато

*

Наскільки відомо, перше модельне бюро з'явилося в США в 1915 році. Історія його виникнення дуже повчальна і виглядає дуже по-американськи, як ніби зійшла зі сторінок підручника по бізнесу або роману О'Генрі.

У ті роки манекенниці були зовсім небагаті і часто знімали одну квартиру на 4-5-х чоловік. В одній з таких багатонаселених квартирок Лос-Анджелеса оселилася дівчина на ім'я Ейлін. На жаль, вона не блищала красою, і її рідше інших запрошували працювати на показах. Частенько вона залишалася вдома чергувати біля телефону, відповідаючи на дзвінки замовників. Їй доводилося записувати пропозиції для інших дівчат - таким чином і народилася ідея посередника між моделями і замовниками. На світ з'явилася перша, а в наслідку всесвітньо відоме, агентство Ford models.

На початку 20-го століття в Нью-Йорку стався відомий, історичний показ мод, влаштований мадам Люсіль, за участю 150 манекенниць. А в Європі аналогічний показ першим провів модельєр Чарльз Ворт. У 1911 році цю ідею розвинув відомий дизайнер Поль Пуаре, який організував тур по містах Європи зі своєю командою манекенниць.

Так боязко починали свій шлях модні дефіле. Але на початку 20 століття і навіть після Першої світової війни вони все ще були лише пробою пера. Актуальною залишалася салонна демонстрація. Найбільші французькі Будинку моди Jean Patou, Christian Dior і Chanel в ті роки надходять таким чином: надають манекенницям нові сукні і ті з'являються в них у світському суспільстві. Важливо було вміння дівчини подати наряд і розповісти про нього журналістам і гостям. Уміння тримати себе, вишукані манери, елегантність і шарм, а сучасною мовою - імідж, ось що подавалося разом з вечірніми туалетами. Уже в ті далекі роки було важливо продавати не просто шикарний туалет, а рівень і стиль життя.

Уже в ті далекі роки було важливо продавати не просто шикарний туалет, а рівень і стиль життя

*

Саме російські аристократки, що заповнили Європу після революції, були в цьому амплуа поза конкуренцією. Це вони принесли у французькі салони термін «світська манекенниця» і зробили професію моделі поважної, привчивши власників будинків моди платити за їх роботу пристойну платню і тим самим поклали початок нечуваними гонорарами сучасних моделей.

Вони ж допомогли вирішити і соціальну проблему. Справа в тому, що дами з вищого світу не хотіли купувати одяг, в якій з'являлися дівчата нижчого стану. Американські професійні манекенниці з перших модельних агентств частково вирішували це питання, але коли в 20-і роки на подіум вийшли російські аристократки, проблема відпала сама собою.

Втім, завоювання російськими манекенницями Парижа відносять до ще більш раннього періоду, а точніше, до років перше Дягилевська "російських сезонів". Ходять чутки, що навіть знаменита балерина Анна Павлова працювала в цій якості.

Новітня історія

Практика демонстрації нових колекцій на світських раутах зберігалася досить довго. І тільки в середині 60-х про них майже забули. Мода стала більш масовою, демократичною і доступною. Практика демонстрації нових колекцій на світських раутах зберігалася досить довго

До сих пір світ пам'ятає першу топ-модель 60-х - «тростинку» Твіггі, якої намагалися наслідувати всі жінки того часу. Крім того, в 70-х народився рух Black is Beautiful і в модельному світі з'явилися чорношкірі дівчата. Однією з перших відомих чорних грацій стала Іман, що відрізнялася екзотичної красою. Вперше її запросив в якості моделі Ів Сен Лоран.

У 80-ті роки вершиною кар'єри моделі стали публікації на обкладинках глянцевих журналів і участь в рекламних кампаніях - краса значно подорожчала. У контрактах моделей з косметичними фірмами з'явилися перші шестизначні суми.

Дизайнери не відставали - Джанні Версаче став першим платити надвисокі гонорари за ексклюзивне участь супермоделей в його дефіле. Його приклад наслідували інші. Дизайнери не відставали - Джанні Версаче став першим платити надвисокі гонорари за ексклюзивне участь супермоделей в його дефіле

До початку 90-х престижність дефіле, як і модного журналу, визначалася числом задіяних моделей-зірок. Імена обраних знали всі: Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Тетяна Патіц, Клаудіа Шиффер, Крісті Терлінгтон, Сінді Кроуфорд і Надя Ауерманн. Вони сяяли красою і заробляли десятки тисяч доларів за одне дефіле. Стан кожної з них обчислювалася мільйонами.

Але незабаром інтерес до моделей почав затьмарювати інтерес до самої моді і показам нових колекцій Але незабаром інтерес до моделей почав затьмарювати інтерес до самої моді і показам нових колекцій. З цим дизайнери не могли погодитися. «Королевам обкладинок» довелося потіснитися: на подіум вийшли спочатку нікому не відомі дівчата, незабаром стали проте другий супер-хвилею: Кейт Мосс, Амбер Валетта, Карла Бруні, Крістен Мак-менами, а потім і багато інших. З тих пір на подіумах можна побачити практично всі типи зовнішності.

Кількість моделей збільшилася, і агентства стали звертати увагу не стільки на класичну красу, скільки на виразність і оригінальність. Але історія моди, як і історія дефіле і їх топ-моделей, триває і інтригує тим, що чекає нас попереду.

Тетяна Бородіна

Також, на цю тему, можна прочитати в публікаціях: To be on vogue і Феномен модної фотографії

***

У контексті сьогоднішньої розмови про моделях, хочеться згадати історію однієї російської аристократки стала, не тільки відомою моделлю, але і музою найталановитіших людей 20 століття. джерело

Наталія Палій

Революція. Білий рух. Еміграція. Париж початку 20 століття. У 1920-ті роки в моді було все російське. Російські емігранти, що втратили все, в тому числі і можливість повернутися на батьківщину, пробували себе в нових професіях, шукаючи гроші на прожиття. Вони були утворені і мали знатне походження, вони знали по кілька іноземних мов і мали хорошими манерами. Могіе з російських в той час ставали моделями паризьких модних будинків. А скільки російських моделей було в будинку «Шанель»! До слова, свого дому «Шанель» працював князь Кутузов Сергій Олександрович.

Були російські серед моделей і в 30-е. Тоді в моделі вже приходили не перші емігрантки, а їх дочки. У той час в моді був типаж блакитноокою блондинки, і слов'янська зовнішність чудово йому відповідала. Багато імен, і всі вони аристократки - княгині, графині, всі вони з титулами: Волконська, Воронцова, Оболенська, прізвища відомі багатьом ... А ось самим відомим ім'ям з низки імен російських моделей тих часів, все ж, була Наталі Палей.

Наталі Палéй прожила в Росії зовсім небагато. Вона народилася у Франції тоді, коли її батьки - Великий князь, генерал Імператорської гвардії Павло Олександрович, молодший брат царя Олександра III, і мати Ольга Валериановна Пістолькорс виявилися «вигнанцями». В'їзд в Росію їм був заборонений.

Справа в тому, що рано залишилася вдовою, Великий князь через якийсь час полюбив розумну, красиву і чарівну Ольгу Пістолькорс, яка походила з родини небагатого і незнатного петербурзького чиновника, та ще була і одружена. Так, вельми скандальна історія для всієї прізвища Романових. Коли Ольга отримала дозвіл на розлучення зі своїм першим чоловіком, князь, таємно від усієї родини обвінчався з нею в Італії. Його позбавили всіх звань ... Чималі кошти князя дозволили їм вести в Європі безтурботне світське життя. Їх романтична історія, а також краса і чарівність Ольги привертали до них увагу суспільства.

Офіційне прощення було отримано майже через десять років. Вони могли повернутися в Росію, тим більше що князю повернули звання і відновили на службі. Ольга стала його законною дружиною і отримала титул княгині Палей. Здається, було все: і любов, і сімейне щастя, і титул, і побудований особняк в Царському Селі. Але ... в Росії назрівала революція, яка в 1917 році змінила все існуюче і майбутнє всіх без винятку. Напевно, не раз Ольга і Великий князь жалкували про те, чому так зовсім недавно раділи - прощення, придбаному титулу, повернений звань. Тепер вони втрачали все. У березні 1917 року князя і його сина Володимира заарештували. Червоні комісари розправилися з ними також, як і з багатьма членами сім'ї Романових ... Чоловіка та сина не стало. Ольга Валериановна намагалася врятувати своїх дочок Ірину і Наталі, так як всім стало ясно, що їх чекає та ж доля. Їй вдалося вибратися з Росії через Фінляндію. Попереду була невідомість. Завдяки станом, завбачливо залишеному князем у Франції, Ольга Валериановна з дочками мала на відміну від багатьох російських емігрантів досить комфортне життя. Вона виховувала в дочках бездоганний смак і манери, вміння зачаровувати.

*

Російська краса поряд з аристократичним вихованням, шарм і вміння подати себе приносили великий дохід французьким будинкам моди.

Ірина та Наталі навіть і не думали про подальшу освіту, вони обмежилися вихованням і освітою, яке давала їм мати. Їх зведена сестра Марія Павлівна, дочка Павла Олександровича від першого шлюбу, згадувала, що на обличчях дівчат була якась заклопотаність, що зачаїлася печаль. Вони були замкнені, їм було важко спілкуватися зі своїми знайомими. Дівчата затамували в собі ті трагічні події, від спогадів яких було неможливо піти, печаль про втрати батька і улюбленого брата постійно переслідувала їх. Ольга Валериановна намагалася відновити зв'язки у вищих колах світського суспільства, постійно оберталася серед модних кравців французьких будинків. Багато з тих, кому судилося опинитися в ролі вигнанців, відкривали свої модні будинки, наприклад, будинок «ІРФЕ» (Ірина та Фелікс Юсупова), «Кітмір» - будинок вишивки Марії Павлівни (зведена сестра). А зведений брат князь Дмитро опинився в близьких відносинах зі знаменитою Коко Шанель, у якій вже працювало багато російських емігранток. Таким чином, сім'я Палей весь час була на виду в модному світі. Незабаром Ірина виходить заміж за брата Ірини Юсупової, князя Федора Олександровича.

Інакше вирішила розпорядитися своєю долею Наталі. Від народження норовлива, незалежна, красою і витонченістю схожа на матір, вона вирішила працювати моделлю. Так, вона стала манекенницею. Княжна-манекенниця почала працювати в модному будинку «Ітеб» і в будинку мод «ІРФЕ».

Незабаром вона зуміла завоювати модний Париж, їй стали наслідувати, вона стала королевою моди. Її любили, нею захоплювалися і зачаровувалися, їй наслідували. Але це були будинки мод своїх співвітчизників-вигнанців. Незабаром нею зацікавилася Коко Шанель. Вона рекомендувала Наталі в престижний модельний будинок Люсьєна Лелонга, який теж не встояв перед вишуканою красою і грацією руської княжни. У 1927 році вони повінчалися. Наталі володіла не тільки вражаючою красою і знатної прізвищем. Вона стала обличчям модного будинку Люсьєна Лелонга. Родичі Наталі не схвалювали цей нерівний шлюб - внучка імператора і кравець.

Все повторювалося для її матері Ольги Валеріанівни, але тільки ролі помінялися (тепер Ольга Валериановна бачила в цьому шлюбі невідповідну кандидатуру на роль чоловіка для її дочки).
Люсьєн Лелонг був у владі краси Наталі. Він присвячував для неї кращі моделі свого будинку, її обличчя не сходило з обкладинок кращих журналів. Прекрасної княжні були присвячені духи фірми Лелонг - «Elle ... Elle», «Mon Image», «Indiskret». Однак, сама яскрава, обдарована Наталі воліла бачити поруч із собою таких же чоловіків. Її прихильниками були художник Павло Челіщев, танцівник Серж Лифар ( «Російські сезони»), Сальвадор Далі, Жан Кокто, для якого цей зв'язок, швидше за все, була єдиною і фатальною ... Її оточували цікаві і яскраві особистості, вона, напевно, відчувала себе зіркою першої величини, якої поклонялися всі і закохувалися з першого погляду. Чи міг довго тривати її шлюб з Лелонг. Звичайно, ні. Наталі швидко втратила до нього інтерес, її приваблювала інше життя - вона почала зніматися в кіно. Її краса, фотогенічність та приголомшливі вбрання Лелонга відразу ж змусили всіх звернути увагу. І що більше для неї виявилося значущим - її помітили в Голлівуді. У 1937 році вона розлучається з Лелонг і їде в США. Під враженням сумного факту розлучення Лелонг, створює парфуми «Le N», про які захоплено відгукувалися модниці 30-40-х років.
В Америці триває її яскрава, насичена подіями життя.

*

Незабаром вона виходить заміж за продюсера і режисера Джона Уїлсона. Але модельний бізнес Наталі не залишає, вона стає найбільш затребуваною і процвітаючої моделлю в американській фірмі «Лінчбойчер», і в той же час господинею популярного салону, в якому бували Еріх Марія Ремарк, Марлен Дітріх відомі актори, музиканти і художники.
У 1942 році в житті Наталі сталася зустріч з відомим французьким письменником Антуаном де Сент-Екзюпері. Важко сказати, як багато значила ця зв'язок для Наталі, але для самого Антуана вона значила багато, про це говорять його листи - листи кохання, присвячені Наталі.
За характером меланхолік, схильний до депресій, він потребував розради, і в особі Наталі він знайшов і коханку і друга, який вміє його підбадьорити, втішити. Але їх зв'язок не була тривалою. У 1943 році Екзюпері повернувся до Франції, і нагадувати один про одного їм дозволяла листування, яке тривало до самої загибелі письменника.

У романі Еріха Ремарка «Тіні в раю», історія кохання між головними героями нагадує реальні події - історію кохання Наталі Палей і самого письменника. Ремарк при першій зустрічі з Наталі, полонений її красою і розумом, на довгі одинадцять років потрапив під магічний вплив російської княгині - красуні Наталі.

Вони зустріли один одного в Америці, їх роман тривав одинадцять років. Але це був роман, в якому відбувалися і часті сварки і бурхливі примирення, однак, в тому, що це справжня любов ніхто з тих, хто був з ними близький, не сумнівався. З найпершої зустрічі Еріх настільки зачарувався Наталі, що почуття до великої актрисі Марлен Дітріх, з якою він тоді зустрічався, стали швидко згасати.

У 1947 році, коли Ремарк після декількох років поневірянь, приймає рішення повернутися в Європу, Наталі також відправляється разом з ним. І ось тут-то і приходить кінець їх роману. Еріх Ремарк залишається в Швейцарії, де у нього був власний будинок, а Наталі все частіше і частіше покидає його, так як не може погодитися з тихою і спокійною життям, їй потрібні зміни, нові зустрічі, нові друзі, їй потрібна яскрава, насичена подіями життя . Поступово любов згасає, і Ремарк зустрічає свою нову любов і дружину, актрису Полетт Годдар.

Незабаром після розставання з Ремарком Наталі повернулася в Америку до Джону Вілсону. Але він тоді вже сильно пив, ставав буйним, і про запрошення друзів додому не було й мови. Наталі відчувала, що наповнена бурхливими і яскравими подіями життя поступово згасає, друзів навколо неї ставало все менше і менше.

У тисяча дев'ятсот шістьдесят-один году Джон Вілсон помер від цироз печінкі. Наталі впала у важкий депресію, вона Вже НЕ відчувала себе тієї Яскрава сліпучого зіркою, вона відчувала, что залиша одна. Неначе несподівано все від неї пішло, віддалілося, даже з сестрою обірвався зв'язок. Як? Чому це сталось? Можливо вона в круговерті подій не помітила, що втрачає тих, з якими могла залишатися на довгі довгі роки. Можливо, в погоні за яскравими особистостями не змогла розгледіти того, що необхідно людині завжди - емоційної близькості.
У той час вона зрозуміла, що зірка її згасла, жити як і раніше неможливо, вона була старіючої жінкою. Так Наталі Палей, у важкій депресії, прожила довгих 20 років життя, одна, ні з ким не спілкуючись. Вона вже майже осліпла, багато пила, нікого не приймала. ... У грудні 1981 року вона впала і зламала шийку стегна.

Лікарі поставили сумний прогноз: до кінця життя залишатися нерухомою.
Тоді вона вирішила піти з життя, прийнявши велику дозу снодійного ...

***

Також, на цю тему, можна прочитати в публікаціях: To be on vogue и Феномен модної фотографії

"Додаток"

Така захоплююча і сумна історія російської моделі-аристократки.
Але, зараз, відвернемося від лірики і звернемося до статистики, яка причетна до світу моделей.

Ретроспективний список 10 найвідоміших моделей.

Ретроспективний список 10 найвідоміших моделей

Твігі

Твіггі (60-е). Справжнє ім'я - Леслі Хорнбі. Була обличчям цілого десятиліття, мабуть, її можна назвати першою топ-моделлю. Саме завдяки їй, в моду ввійшла худорба. Мільйони дівчат по всьому світу копіювали її макіяж і зачіску і намагалися схуднути до параметрів їх ідеалу.

Параметри: 78-50-81, зріст: 168 см, вага: 40 кг

Параметри: 78-50-81, зріст:    168 см,    вага: 40 кг

Джіа Каранджи

Джіа Каранджи (70-е). Найвідоміша і високооплачувана модель кінця 70-х. Її гонорари доходили до захмарних висот, немислимих в той час. Джіа Марі знімалася для кращих журналів світу.
Параметри: 90-58-88, зріст: 178 см, вага: 52 кг

Клаудіа Шифер (90-е). Її зовнішність вважається ідеальною. Знімалася для обкладинок журналів понад 900 разів. Контракти з Chanel, Revlon, Guess зробили з неї одну з найбагатших топ-моделей світу. Клаудіа до сих пір є особою кількох марок, знімається у фільмах і виглядає просто приголомшливо в свої "за-40 років", при цьому будучи матір'ю трьох дітей.
Параметри: 83-60-88, зріст: 180см, вага: 57кг

Лінда Евангіліста (80-е - 90-е). Топ-модель із Канади італійського походження. З дитинства мріяла стати фотомоделлю і домоглася цього. Стала першою моделлю, яку пропонували величезні гонорари тільки за присутність на будь-якому заході. Саме їй належить вже стала крилатою фраза: «Менше, ніж за десять тисяч доларів, я навіть з ліжка не встану».
Параметри: 88-63-88, зріст: 177 см, вага: 55 кг

Лінда Евангіліста

Наомі Кембелл (1990-ті - 2000-ні). Британська модель. Її коріння - китайсько-ямайські. Перший раз вийшла на подіум в 15 років. Стала першою чорношкірою дівчиною, яка потрапила на обкладинки журналів «Vogue» і «Time». Відома своїм скандальним характером. Але до сих пір, в свої 38 років, топ-модель Наомі виходить на подіуми і знімається для обкладинок кращих світових журналів.
Параметри: 86-60-86, зріст: 178 см, вага: 51кг

Сінді Кроуфорд (90-е). Перша топ модель, яка позувала оголеною для журналу «Плейбой». У 95-му році знялася в головній ролі у фільмі «Чесна гра». На жаль, фільм провалився, зате Сінді принесли чималий дохід її відео уроків з фітнесу. Карл Лагерфельд сказав про неї: «У ній поєднуються класична краса і дівчина мрії кожного американця».
Параметри: 86-66-89, зріст: 177 см, вага: 59кг

Кейт Мосс (2000-е). Стала відома завдяки знаменитій марці Calvin Klein. Одна з найбільш затребуваних топ-моделей по сьогоднішній день. Її параметри і зовнішність відрізняються від загальноприйнятих стандартів, але Кейт володіє приголомшливим шармом і фотогенічністю, що постійно привертає до неї увагу.
Параметри: 83-58-88, зріст: 168 см, вага: 48кг

Наталя Водянова (2000-і - 2013 е). Російська топ-модель, яка працює з 17-ти років і зробила приголомшливу кар'єру. Її знає весь світ, її послугами користуються найвідоміші світові бренди. Наташа - мати трьох дітей, але до сих пір є особою таких марок, як Marc Jacobs і Gucci.
Параметри: 87-61-87, зріст: 176 см, вага: 48кг

Жизель Бюндхен (2000-е). Одна з найвідоміших топ-моделей бразильського походження. Вважається найсексуальнішою жінкою світу. Почала свою кар'єру в 14 років, відкрила нову еру жіночних моделей, широко відома як один з ангелів VictoriaSecret.
Параметри: 91-60-88, зріст: 180 см, вага: 52 кг

Параметри: 91-60-88, зріст: 180 см, вага: 52 кг

Жизель Бундхен

Хайді Клум (2000-е). Друга в світі модель за величиною гонорарів. Є не тільки відомої топ-моделлю, але і успішної бізнес-леді. Має власне телешоу, лінії ювелірних прикрас і одягу. Теж є матір'ю трьох дітей і зараз збирається відновити контракт з Victoria's Secret.
Параметри: 94-65-98, зріст: 177 см, вага: 54кг

Не будемо рахувати чужі гроші, але чому б не глянути на вессь цікавий список. Він був не так давно опублікований журналом Forbes . І нехай, це не останні, але досить свіжі цифри річних гонорарів 10 найдорожчих топ-моделей.

№1. Жизель Бундхен - $ 25 млн.
29-річна бразильська модель в грудні народила дитину і майже відразу ж повернулася до роботи - важко її звинувачувати, $ 25 млн на дорозі не валяються.

№2. Хайді Клум - $ 16 млн.
Ця німецька "сенсація" крім телевізійної кар'єри продовжує співпрацювати з компанією Victoria's Secret, де вона починала свою діяльність. Вона рекламує такі товари як дієтична кола, Volkswagen, McDonald's і LG, а також веде телепередачі "Проект подіум" і "Німецька топ-модель".

Вона рекламує такі товари як дієтична кола, Volkswagen, McDonald's і LG, а також веде телепередачі Проект подіум і Німецька топ-модель

Кейт Мосс

№3. Кейт Мосс - $ 9 млн
Незважаючи на регулярні особисті та професійні злети і падіння, які залучають пильну увагу таблоїдів

№4. Адріана Ліма - $ 7,5 млн.
Ще один "янголятко" Victoria's Secret в списку. Бразильська модель Адріана Ліма починала як переможниця конкурсу "Супермодель року", організованого компанією Ford.

№5. Дутцен Крес - $ 6 млн.
25-річна голландська модель два роки тому підписала договір з Victoria's Secret в якості особи компанії. З тих пір нових моделей компанія на це місце не наймала.

№6. Алессандра Амброзіо - $ 5,5 млн.
Ця зірка Victoria's Secret зараз вривається в світ високої моди. У минулому році вона підписала вигідні контракти з такими марками як Louis Vuitton, Prada і Moschino.

№7. Наталія Водянова - $ 5,5 млн.
28-річна російська модель продовжує бути живим втіленням американської мрії. Має солідні контракти з білизняний компанією Etam і з компаніями Guerlain і Calvin Klein. Водянова керує благодійним фондом "Оголене серце" (Naked Heart Foundation), який збирає гроші на облаштування дитячих майданчиків у Росії.

Наталія Водянова

№8. Дарина Вербова - $ 4,5 млн.
Контракти з Lancome і H & M в цьому році дозволили канадської моделі українського походження зайняти місце в першій десятці.

№9. Міранда Керр - $ 4 млн.
Ця австралійська модель отримує свої чеки від компаній Victoria's Secret і David Jones Limited. Саме її фото фігурували в прогримів на весь світ історії, коли співробітник великої компанії під час трансляції новин був помічений за переглядом пікантних фотографій і в підсумку звільнений.

№10. Каролін Мерфі - $ 3,5 млн.
36-річна Каролін Мерфі - обличчя бренду Estée Lauder - єдина американка в списку. Крім Estée Lauder вона співпрацює з Roberto Cavalli і Anne Klein.

Скоро читайте в Elegant New York: про знаменитих фотографів і не менш знаменитих моделях минулого.

Тетяна Бородіна

Як?
Чому це сталось?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация