Молитва «Богородице Діво, радуйся»

  1. Молитва «Богородице Діво, радуйся» на церковно-слов'янською мовою з наголосами
  2. Повний текст молитви «Богородице Діво, радуйся» російською мовою
  3. Прослухати молитву «Богородице Діво, радуйся»

Читання молитви «Богородице Діво, радуйся» допомагає людині впорається з багатьма труднощами, заспокоїтися і відчути радість спілкування з Богом. Читати хвалебну пісню Богородице можна:

  • на благословення їжі,
  • при виході з будинку,
  • в дорозі,
  • при нападі злих сил,
  • а також в будь-який скорботи, смутку або печалі.

Що стосується церковного богослужіння, то дана молитва, звернена до Приснодіві Марії, читається в храмі мало не найчастіше від усіх. Саме цими словами закінчується вечірня служба, після чого починається ранкове богослужіння, на якому прославляється народження Христа. Поряд з молитвою «Отче Наш» Пісня Богородиці співається тричі на ранковій службі.

Зміст статті

Молитва «Богородице Діво, радуйся» на церковно-слов'янською мовою з наголосами

Читання молитви «Богородице Діво, радуйся» допомагає людині впорається з багатьма труднощами, заспокоїтися і відчути радість спілкування з Богом

Ікона Пресвятої Богородиці

Повний текст молитви «Богородице Діво, радуйся» російською мовою

Пояснення до молитви

Богородиця - народила Бога.
Слова радій, Господь з Тобою, благословенна Ти між жонами взяті з привітання Архангела Гавриїла, коли він сповіщав Пресвятій Діві Марії про народження від Неї по плоті Сина Божого (Лк.1: 28).
Слова Благословенна Ти між жонами означають, що Пресвята Діва Марія, як Божа Мати, прославлена більш всіх інших дружин (

Лк.1: 42; Пс.44: 18).
Благодатна - сповнена благодаті, милості від Бога.
Благословенна - прославлена.
Слова благословенний Плід утроби твоєї взяті з привітання праведної Єлизавети, коли Свята Діва Марія після Благовіщення побажала її відвідати (Лк.1: 42).
Плід утроби Її - Син Божий Ісус Христос.

В даному тексті явно вказується на той факт, що Богоматір - найбільш прославлена ​​серед будь-яких інших жінок, коли-небудь жили на Землі. Незважаючи на те, що за своєю природою Марія була звичайною людиною, освячена Божою благодаттю, вона удостоїлася такого вінця святости, якого не удостоївся більш жодна людина після Неї.

Народження Ісуса Христа освятило не тільки душу Приснодіви, але і Її плоть. Про це свідчать такі слова з молитви, як «благословенна Ти між жонами» і «благодатна».

Молитва заснована на вітанні Архангела Гавриїла Діві Марії в момент Благовіщення (Лк.1: 28-31; Мф.1: 18-25). Знаменита "Ave, Maria" - це та ж молитва на латині.

Прослухати молитву «Богородице Діво, радуйся»

https://zavedeno.com/wp-content/uploads/2018/08/bogorodice-devo-radujsa.mp3

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация