Молитви в Великий пост

  1. Молитви в Великий пост
  2. Піст - це час молитви

Молитви в Великий пост вважаються що володіють більшою силою. Франсуа Моріак одного разу сказав: «Не потрібно мати віру, щоб молитися; потрібно молитися, щоб знайти віру ».

Молитва - це не прості слова з перерахуванням гріхів і світлих почуттів Молитва - це не прості слова з перерахуванням гріхів і світлих почуттів. Це не те, про що можна багато і по-різному говорити. І не те, чим можна нехтувати.

Споконвічно молитви були створені для того, щоб кожна людина могла говорити з Богом. Особливий неповний ритм, склад і старослов'янську мову - ключ до нікому станом, коли тлінне забувається і торжествує духовне. Це як раз той випадок, коли можна не мати великої віри, роблячи перші кроки в молитві, але неодмінно відчути дотик Божественного.

Молитви в Великий пост

Великий піст - це особливе для християн час і 2019 рік - не виняток. У цей період заповідано особливо дотримуватися правил утримання, гречності і взаємодопомоги. Це час, коли потрібно обмежити своє тіло в усьому, щоб звільнити дух від його впливу. Кожен день на нас накопичується шар пережитого: емоції, бажання, злість і рутинні інтереси. Все це має мізерно мале відношення до істинно духовному розвитку. І обмеження, які доходять до аскези, покликані зняти все подібне, наносне з нашої душі. У цій справі молитва стає невід'ємним помічником.

В пост змінюється спосіб життя, у багатьох ці зміни відчутні до дискомфорту В пост змінюється спосіб життя, у багатьох ці зміни відчутні до дискомфорту. І коли тіло нав'язує свою звичну лінію поведінки, на допомогу приходить Святе Слово. Воно надає чудове вплив, допомагає відмовитися від почуття невдоволення, що часто гризе голодного, і від почуття роздратування, що гризе того, кого обмежили. Молитва допомагає зрозуміти і відчути, наскільки швидкоплинне все це, наскільки мало по відношенню до великого Божественному Початку, яке живе в кожному з нас.

«Молитва повинна залишатися без відповіді, інакше вона перестає бути молитвою і стає листуванням»

Оскар Уайльд

Молиться, звертає своє серце до Бога, повинен пам'ятати, і в піст особливо, що не можна чекати чудес і миттєвих звершень. Душа праведника чиста і покірна волі Господа, вона не вимагає, а терпляче чекає і дякує за все, що відбувається, не нарікаючи.

Піст - це час молитви

Ранок першого дня посту починається з особливих слів, звернених до Ісуса Христа, Пресвятої Трійці. Ці молитви називаються початковими. Вони означають готовність покірно приймати випробування постом, смиренність і співучасть з пристрастями Ісуса, які відчував він в пустелі.

Кожне ж ранок починається з молитви Христа, псалма Давида, молитви третьої святого Макарія Великого, хвали і пісні Богородице. Це основні молитви, що читаються в Великий пост мирянином.

Протягом дня думки повинні бути звернені в молитву подяки за хліб насущний, молитви перед і після куштування їжі.

Перед сном праведний християнин звертає своє серце до Ангелу-Хранителю за допомогою молитви і до Бога Отця.

Ці молитви можна назвати необхідними для прочитання християнину під час посту. Їх набагато більше, але якщо волати до перерахованих святим з чистою душею, і цього буде достатньо.

Церковна служба в пост також відрізняється від звичайної Церковна служба в пост також відрізняється від звичайної. Обов'язково в читання додають молитву святого Єфрема Сирина. Вона вважається воістину великопісною молитвою, що повністю відображає її зміст.

Священнослужителям в період посту наказано особливо багато часу проводити в молитві. Для них молитва - це особлива і в той же час основна частина життя. Нею слід займатися після пробудження, перед їдою і після них, перед вченням, в моменти, коли долає спокуса або поганий помисел, перед сном.

Під час Великого посту моляться про своїх покійних і за здравіє живих близьких та рідних. Вважається, що очистити душу ближче до Бога, і Він краще чує всі молитви. Тому можна звертатися в будь-яких молитвах до Всевишнього, і це неодмінно відгукнеться, всередині або зовні.

«Праця - найкраща молитва»

Алонсо Арджуна

У Великий піст очищення вважається не тільки усними молитвами, а й справами. Сказано, що в цей період потрібно утримуватися від зайвих слів, дій і бажань.

Звично нам дивитися телевізор - утримуємося. Хіба що якщо це для справи. Звикли багато часу базікати з подругами по телефону - на цей період обмежуємося. Це своєрідна робота над собою, найтяжча праця під назвою «зміна себе на краще».

Але якщо сусід або знайомий, і навіть якщо незнайомець потребує допомоги, потрібно допомогти Але якщо сусід або знайомий, і навіть якщо незнайомець потребує допомоги, потрібно допомогти. Особливо в Великий пост. Звичайно, допомога по силам і від душі. Часто буває, що до нас звертаються не вчасно, приходять до ладу. Але даний період існує саме для того, щоб долати своє невдоволення, звільнятися від нього, щоб це місце в душі займало усвідомлення тлінність буття, висоти духу і єдності. Всі люди рівні між собою, і кожному дано час. Це час належить Богу, а значить, у нас особисто ніхто його забрати не може. Але якщо ми з відкритим серцем присвятимо цей час комусь на користь, кому від цього стане погано? Навпаки, доброти тільки прибуде. Це і є мета Великого посту.

«Бог не чує слів молитви, Бог бачить твоє серце»

Євген Ханкін

Є люди, які пробують для себе пост вперше. Вони не знають молитов, не стикалися з чудесами віри. Але щось привело їх спробувати. Ніколи не пізно стати на шлях вдосконалення свого духу. І ось для цих людей є певною проблемою освоєння великої кількості тексту. Може статися, для них читання молитви стане старанням правильно вимовити потрібні слова, а не справжнім зверненням душі до Господа. У такому випадку потрібно звернутися до батюшки, він може допомогти в напрямку до основних молитвам християнина. В даний момент є молитви, перекладені на сучасну мову зі збереженням сенсу.

Можна і бажано відвідувати церковні служіння Можна і бажано відвідувати церковні служіння. Молитва в церкві знаходить воістину чудове звучання і дію. Чисто все: слова, голосу, помисли багатьох десятків мирян, які схиляються голови в поклоні. У цьому можна знайти для себе перший урок чуда, викладає Господом.

Але незнання молитов не означає, що прагнення до чистоти духу залишиться непоміченим. Головне - чисті помисли, праведні дії. У кожній людині живе божественний цензор, і якщо слухати його, наші слова завжди будуть чутні Богу.

Але якщо ми з відкритим серцем присвятимо цей час комусь на користь, кому від цього стане погано?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация