Морквяний сік - цілитель

Сік моркви корисний всім Сік моркви корисний всім. Він надає нормалізує, на центральну нервову систему. Будучи найбагатшим джерелом вітамінів А, В, С, D, Е, К, сприяє поліпшенню травлення. Особливо корисний вагітним жінкам і годуючим матерям. Більш того, морквяний сік підвищує опірність організму інфекціям, «лікує» дерматити та інші шкірні захворювання, покращує зір.

Цілителів сік моркви, змішаний з селерою: сприяє усуненню зайвої кислотності в організмі. Завдяки хімічним складом сік особливо ефективний при відновленні суглобів, нервової системи. У селері багато органічного натрію, він багатий на магній і залізо, необхідне для кров'яних клітин, до того ж незамінний при лікуванні артритів.

Сік моркви добре поєднується з соком петрушки. Суміш надає той же дію, що і сік моркви і селери, але його перевага в тому, що петрушка - найсильніший очищувач нирок.

Часто змішують морквяний і буряковий соки. І це не випадково. Буряк є чудовим джерелом відновлення червоних кров'яних тілець. Вона багата натрієм, але бідна кальцієм, а його відсутність, як відомо, веде до підвищення артеріального тиску і серцевих захворювань. Наявність калію в моркві забезпечує поліпшення всіх фізіологічних функцій організму.

Додавши до суміші моркви і буряка ще й огіркового соку, ми отримаємо ефективний засіб для лікування захворювань жовчного міхура, печінки, простати. Треба лише виключити з раціону борошняні продукти і цукор.

Багато хто п'є суміш соків моркви і капусти. Найбільш цінне в капусті високий вміст сірки і хлору, достатня кількість йоду. Комбінація сірки і хлору надає очищаючу дію на слизову оболонку шлунка і кишечника, але лише без додавання солі. Капустяний сік може стати неоціненним очищувачем для організму, особливо при ожирінні. Додавання його в морквяний робить суміш чудовим джерелом вітаміну С.

Велику користь принесе організму сік моркви в поєднанні зі шпинатом. Шпинат, як відомо, прекрасний засіб для очищення і регенерації шлунково-кишкового тракту. Він позбавляє від необхідності користуватися проносними засобами, дратівливими ки шечника, і вже через кілька днів усуває найважчі запори. Ще одна корисна властивість шпинату - його позитивний вплив на зуби і ясна. Допомагає він також при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, запобігає дегенеративні процеси в центральній нервовій системі. Соки моркви та шпинату (у співвідношенні 10: 6) необхідні при ослабленні серцевої діяльності, гіпертонії.

Якщо морквяний сік змішати з огірковим, він допоможе багатьом людям, які страждають від болю в м'язах і суглобах. Огірковий сік - це кращий сечогінний засіб, що поліпшує секрецію і виділення сечі. Високий вміст кремнію і сірки сприяє росту волосся. Додавання огіркового соку до морквяного позитивно діє проти захворювань, які пов'язані з накопиченням в організмі надлишків кислоти, зокрема, подагри.

Катерина Фриндак, м.Київ.
"Народний доктор" №6,2008
фото: джерело

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация