Морозильна камера: яку краще вибрати для будинку

  1. За якими критеріями потрібно вибирати морозильну камеру
  2. Види морозильних камер
  3. Чи можна морозильну камеру поставити на балконі?
  4. Технічні характеристики морозильних камер
  5. Крапельна система або no frost: плюси і мінуси
  6. Морозильна камера і її кліматичний клас
  7. Температурний режим камер
  8. клас енергоспоживання
  9. Додаткові функції морозильних установок
  10. 1. Акумулятор холоду
  11. 2. Замок від дітей
  12. 3. Світловий сигнал
  13. 4. Зйомні дверцята
  14. Скільки коштує морозилка

Як вибрати морозильну камеру для будинку: різновиди, характеристики, можливості

грудня 31/14

Такий предмет в домашньому побуті, як морозильна камера, давно перестав вважатися розкішшю і став незамінним в господарстві. Морозилка відмінно доповнить холодильник і дозволить насолоджуватися свіжістю сезонних продуктів круглий рік. Заморожені овочі, фрукти, зелень, заготовлені з врожаю, дозволять істотно заощадити кошти, не переплачуючи за націнку в супермаркетах взимку. А також без проблем їй можна довірити на тривале збереження будь-яке м'ясо, гриби, бульйони, молочні продукти і соки, як в свіжому вигляді, так і термічно оброблені.

Про різновиди морозильних камер, їх характеристиках і відмінності «Будинок Мрії» сьогодні поділиться інформацією зі своїми читачами.

Про різновиди морозильних камер, їх характеристиках і відмінності «Будинок Мрії» сьогодні поділиться інформацією зі своїми читачами

Морозильна камера

За якими критеріями потрібно вибирати морозильну камеру

Перше, що малюється в уяві, коли постає питання, як вибрати морозильну камеру для будинку, це її параметри і місце розташування.

Розміри камери обумовлює її обсяг. Великий обсяг типовий для горизонтальних морозилок, і варіюється він від 100 до 500 літрів. Вертикальні камери зазвичай мають місткість 80-350л. Визначальним фактором того, яка морозилка буде стояти у вас вдома, є кількість осіб в сім'ї. Так, для сім'ї з трьох-п'яти чоловік ідеальний варіант на 200-250л.

Як вибрати морозильну камеру для будинку

Як вибрати морозильну камеру для будинку

Морозильні камери для будинку вузькі

Види морозильних камер

Найбільш поширена і користується попитом морозильна камера - вертикальна. Зовнішнім виглядом такий агрегат нічим не відрізняється від звичайного холодильника . Всередині камера розділена секціями з ящиками, різними за типом відкривання, обсягом і дизайну. Самий практичний їх механізм - висувною, з яким досить зручно діставати заморозки і легко підтримувати чистоту. У скриньках з металевої гратчастої основою краще рух повітря, але її отвори можуть стати причиною западання дрібних продуктів. Для зручного користування, ящики можуть бути оснащені ручками. Кожна секція повинна призначатися окремо для фруктів, овочів і м'ясних продуктів, щоб уникнути обміну запахами.

Часто вертикальні морозильні камери використовують як вбудовуються. Це допомагає заощадити місце і створити гарний інтер'єр.

Морозильна камера міні

Горизонтальні камери, або морозильні ларі, випускаються зі стандартною висотою 85см і об'ємом 100-500л. Вони оснащені механічним керуванням, глибокі і місткі. Для частого користування такий вид морозилки не дуже зручний: щоб дістатися до потрібної мети, потрібно витягнути вище лежать продукти. Є, правда, і такі моделі, які укомплектовані навісними корзинами і роздільниками, що спростить це завдання. Також краще віддавати перевагу моделям з внутрішньою підсвіткою.

Морозильна скриня для будинку

Маленькі морозильні камери для будинку зручні в плані економії простору. Якщо у вас кухня повністю облаштована, то місце для такої морозилки без праці може знайтися в передпокої або ніші.

Такий тип камери користується популярністю у дачників, коли вона призначена для експлуатації час від часу.

Такий тип камери користується популярністю у дачників, коли вона призначена для експлуатації час від часу

Міні морозильна камера вертикальна

Чи можна морозильну камеру поставити на балконі?

Ще й як можна! Встановивши морозильну камеру на балконі, ви заощадите площа на кухні. Але, перш ніж це зробити, потрібно належним чином упорядкувати балкон або лоджію, щоб уникнути різких перепадів температури і захистити пристрій від небажаних погодних примх. Якщо в жаркий період морозильник вимагає заступництва від дощу і сонця, то для того, щоб використовувати камеру і взимку, буде просто необхідно зробити утеплення балкона .

Технічні характеристики морозильних камер

Визначившись з місцем установки, розмірами і дизайном морозильної камери, можна приступати до знайомства з її технічними даними.

Крапельна система або no frost: плюси і мінуси

Іноді визначитися з такою дилемою дуже складно, але настає день покупки і вибір, так чи інакше, доводиться робити. Основний недолік холодильного обладнання з крапельної системою - це те, що воно підлягає розморожування, зате в ньому підтримується певний рівень вологості і продукти захищені від дегідратації. Морозильні камери ноу фрост позбавлені скупчення льоду і інею і вимагають лише підтримки чистоти і провітрювання. Єдиний мінус - це штучна циркуляція повітряних потоків, при яких продукти втрачають вологу. Щоб забезпечити їх тривале зберігання і свіжість, продукти необхідно упакувати.

Щоб забезпечити їх тривале зберігання і свіжість, продукти необхідно упакувати

Морозильні камери no frost (ноу фрост)

Морозильна камера і її кліматичний клас

Здатність належної роботи даного виду побутової техніки в приміщенні з певною температурою повітря підрозділяється на класи:

SN - нормальний (від + 10 ° С до + 32 ° С)

N - субнормальний (від + 16 ° С до + 32 ° С)

ST - субтропічний (від +18 ° С до + 38 ° С)

T - тропічний (до + 43 ° С)

Діапазон температур двох останніх позицій не так часто користується попитом, але, тим не менше, залишається підходящим варіантом для приміщення без кондиціонера в літній період.

Температурний режим камер

Від правильно встановленого температурного режиму морозильної камери залежить збереження поживної цінності продуктів, терміни їх заощадження і витрата споживаної електрики.

Температурний режим прийнято позначати від однієї до чотирьох зірочок на зовнішній стороні камери. Їх кількість відповідає певний термін зберігання продуктів при різній температурі і розподіляється наступним чином:

* До -6 ° С (не більше тижня)

** до -12 ° С (до місяця)

*** до -18 ° С (три місяці)

**** при -18 ° С і нижче (до року)

***** Додаткова, п'ята зірочка, позначає наявність функції глибокої заморозки. Від неї залежить, наскільки швидко свіжі продукти досягнутий необхідного охолодження. Чим менше межа між цим переходом, тим більше збережеться поживних якостей, а ніжні плоди завжди залишатимуться цілими.

Дуже практичні морозилки з системою «поверхового холоду». Кожна секція в таких моделях має індивідуальний холодоагент, що дозволяє заморожувати продукти до потрібного рівня.

клас енергоспоживання

Не менш важлива річ - це клас енергозбереження, чим він вищий, тим нижче споживання електрики. Він позначається наступними літерами: A +, A, B, C, D, де перші дві в основному зустрічаються на економних морозильних камерах. Моделі, які споживають більше енергії, коштують дешевше, але згодом будуть стягувати великих витрат при оплаті за електрику.

Додаткові функції морозильних установок

Сучасні холодильні установки вдосконалені додатковими функціями і дорожче за вартістю.

1. Акумулятор холоду

Морозилка, укомплектована акумулятором холоду, при відсутності електрики буде деякий час працювати в «автономному» режимі. В окремих моделях ваші продукти будуть захищені від танення до 30 годин. Акумулятори холоду також можна придбати окремо.

2. Замок від дітей

Він являє собою блокування панелі управління, що оберігає апарат від небажаного збою робочої програми при невірних натисканнях кнопок.

3. Світловий сигнал

Він повідомить, що час для відкритих дверей вийшло, і не дозволить теплому повітрю порушити підтримувану температуру всередині апарату.

4. Зйомні дверцята

Дуже зручні у використанні холодильні камери, які можна встановити в бажаному місці, завдяки можливості переважування дверець.

Дуже зручні у використанні холодильні камери, які можна встановити в бажаному місці, завдяки можливості переважування дверець

Компактна морозильна камера для будинку

Скільки коштує морозилка

Морозильна камера за 16-20 тис. Рублів з необхідним набором функцій цілком задовольняє основну масу міського населення.

Середні за ціною морозильники обійдуться приблизно в 23-30 тис. Рублів. Вони більше за розмірами і підійдуть для великої родини або для власника власного присадибної ділянки.

Морозилки вартістю понад 40 тис. Рублів вважаються вдосконаленими, з максимальним функціональним оснащенням і красивим дизайном.

Що стосується вибору фірми-виробника морозильної камери, то краще віддавати перевагу компаніям, які мають найвищі рейтинги. Також буде правильним, якщо ви виберете виробника, що має вузьку спрямованість і спеціалізується на виробництві холодильних установок.

Холодильник і морозильна камера 2 в 1

Морозильна камера забезпечить постійну наявність свіжих продуктів на вашому столі, позбавить від зайвої біганини по магазинах і скоротить час приготування їжі з заморожених власноруч напівфабрикатів.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация