Московський державний університет економіки, статистики та інформатики

119501, г. Москва, ул. Ніжинська, д. 7

(495) 411-66-33

[email protected]

Московський державний університет економіки, статистики та інформатики - один з провідних вузів Росії з багатим досвідом і традиціями підготовки висококваліфікованих фахівців в області економіки, статистики, інформаційних технологій, менеджменту та маркетингу.

МЕСІ дванадцять років займається законотворчістю в сфері електронного навчання. У 2011 році були прийняті зміни в Федеральний закон «Про освіту», які регламентують застосування електронних технологій і електронних форм навчання. Біля витоків цього проекту стояв МЕСІ.

МЕСІ є першим російським вузом, які успішно пройшли процедуру зовнішнього експертизи на відповідність європейським стандартам гарантії якості освіти (ESG-ENQA). «Освіта через усе життя» - такий девіз університету. У МЕСІ навчаються більше 100 000 чоловік за різними освітніми програмами і здобувають освіту різних рівнів: неповна вища освіта, вище професійне, фундаментальну наукову або додаткове.

МЕСІ прагне зміцнити зв'язки з наукою, освітою і бізнесом. Базові кафедри створені на провідних підприємствах IT-галузі, в Рахунковій палаті Російської Федерації, в Федеральному казначействі. Тут в розпорядженні студентів комп'ютерні програми, різноманітні мультимедійні курси, спеціалізовані електронні підручники. Таким чином організовується профільне навчання студентів і здійснюється підготовка випускників для конкретних замовників.

МЕСІ має статус повноправного члена в міжнародних консорціумах і європейських асоціаціях, які є визнаними лідерами в області електронного навчання: EADTU, IMS, the E-xcellence Assosiate. МЕСІ прагне до використання кращих російських і світових освітніх практик. МЕСІ прагне до використання кращих російських і світових освітніх практик.

Понад сім років МЕСІ допомагає дітям з обмеженими можливостями здоров'я здобути професійну освіту, використовуючи інформаційні технології: розроблені спеціальні програми та освітні методики.

Читайте в новому номері «Акредитація в освіті»
№ 3 (111) 2019

Ринок праці не чекає. Жорсткі терміни і швидкі зміни - така «порядок денний» на найближчі п'ять-шість років. Для сфери ДПО - тим більше. «Місце, яке Росія буде займати в глобальному світопорядку до 2050 року, визначається тим, що буде відбуватися в 2018-2024 рр. в наших дитячих садах, школах, коледжах і університетах, в сфері безперервної освіти », - підкреслюють фахівці Центру стратегічних розробок і НДУ ВШЕ в спільній доповіді« Дванадцять рішень для нового утворення ». На думку учасників круглого столу, організованого видавництвом «Акредитація в освіті» за підтримки інформаційного агентства «Інтерфакс», реальні можливості для перетворень є. Питання в тому, «чи можемо ми в мінливому середовищі ефективно готувати людей, не тільки виконують певні функції, але і викликають довіру виробленими змінами» ...
Анонс журналу

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация