Мова батька на весіллі дочки, експромт або урочиста промова?

  1. Коли краще дати слово татові і вислухати його напуття?
  2. Білого хліба. Чистого неба ... Совет да любовь
  3. тост
  4. пісня
  5. жартівливий варіант

Добрий день всім. Якщо ви не вмієте співати, то краще цього не робити. «Причому тут пісні? Про що мова? »- виникає логічне запитання. Згадайте фільм Е. Кустуріци «Чорна кішка, білий кіт». Дуже здорово наречену вітав брат, який був їй замість батька. Як він співав! Просто красномовний фільм про те «як не повинно бути» і як не потрібно робити. Давайте краще обговоримо то «як буде правильно», урочисто і зворушливо.

Досить делікатна тема - мова батька на весіллі дочки.

до змісту ↑

Коли краще дати слово татові і вислухати його напуття?

Коли краще дати слово татові і вислухати його напуття

Цим питанням задаються багато пар. Це ваше свято і вам необхідно прийняти спільне рішення. У цьому питанні потрібно бути делікатними. Є ще тато нареченого, мами і інші родичі. Хочу поділитися фактами. Наприклад, на мусульманських весіллях, батько взагалі не може бути присутнім на одруженні. Чоловіки з боку нареченої залишаються вдома за багатим столом.

У нас же є три варіанти розвитку подій:

  1. На початку банкету. Батько нареченої привітає молодих і відкриє захід
  2. У розпалі свята. Але є ризик, що мова загубиться серед інших поздоровлень.
  3. В кінці банкету, як заключній промові.

У будь-якому випадку, потрібно дуже серйозно обговорити цей момент спільно з батьками і вислухати їхні побажання. Коли краще оголосити благословення батьків? Вітання має бути нестандартним. В якій формі передбачається це робити? Як би ви хотіли це бачити на відео і в фотоальбомі. У прозі або у віршах, піснею чи своїми словами від усього батьківського серця. Але, будь ласка, тільки не експромт! І без сліз, хоча ... До речі, дорогі читачі, у кого був на весіллі експромт, розкажіть. Цікаво, чим він закінчився ...? Ситуація звичайно весела, але краще без нього.

до змісту ↑

Білого хліба. Чистого неба ... Совет да любовь

Пам'ятайте, як на весіллях, які вкрилися, пилом років, гості вітали молодят? Всі без винятку бажали однаково чистого неба і білого хліба. Закінчували побажання - «Рада вам, щоб любов. Гірко! »Гарні слова, які передавалися з вуст у вуста. Інтернету не було і все придумувалося тіткою Люсею - масовиком витівником. Так, цікаво, а хто-небудь знає, чому «Гірко!»? Розкажіть мені про це. Тому що доводи і інформація різні. Отже, продовжимо.

Виступ можна обіграти в такий спосіб:

до змісту ↑

тост

тост

Прекрасні слова від тата виражаються по-різному. Розповісти притчу або історію з життя. Тільки не як у Гарика Харламова, інакше торжество стане «бестселером» інтернету. Текст краще говорити в другій частині свята, тобто у середині. Додайте ще дій або завдань. Танець тата з донькою або запропонуйте гостям, наприклад, скатертину і маркери для розпису побажаннями на пам'ять. Можна і книгу побажань подарувати з тим же натяком. Цікавий поворот ... Думка з'явилася. Будемо робити огляд цього аксесуара в наступній статті. Але продовжимо обговорення далі.

до змісту ↑

пісня

Ось з піснею, як говорилося на початку, складніше. Співати треба вміти. Підбираємо пісню і музику заздалегідь, інакше ризикуєте подарувати караоке - варіант, який співають всі.

Дуже сподобалося ще це відео:

Зворушує до сліз, подивіться самі! Тут підійде і заключна частина весілля. Гарантовано, гості будуть в культурному шоці. І переглядаючи відео з роками, почуття тільки посиляться.

до змісту ↑

жартівливий варіант

Підготуйте дві суворі адресні папки за такими зразками. Не плутати з книгами побажань або обкладинками під свідоцтво! «Чому саме такі?» - запитаєте ви. Тому, що це буде сертифікат відповідності та комплектації на нареченого і його майбутню дружину. Мова з поздоровленнями і урочистий запуск в експлуатацію нового осередку суспільства; відмінний момент почати банкет.

Думаю, вітальні слова, і саме такі, дуже потрібні і важливі. Будь-яка дівчина на своєму весіллі хоче відчути татову турботу і показати її гостям. Дівчатка-то, все ж татусеві дочки.

Сподіваюся, моя стаття трохи внесла ясності в відповідь на питання: як бути з промовою тата на весіллі? Всі поради підтверджені життям і практичним досвідом роботи в Wedding-індустрії. Інтерес з питань підготовки танцю нареченого і нареченої , кілець і багато іншого шукайте в моєму блозі.

Підписуйтесь на новини в кінці статті і діліться з друзями, натискаючи на кнопки в соц. мережах. Якраз хтось із ваших знайомих, зараз шукає подібну інформацію і дуже її потребує. Тому що, лихоманка після заручин тільки починається, і триватиме до тих пір, поки все не буде сплановано і відрепетировано. Вийде відмінно! Навіть не сумнівайтеся. Задавайте питання. Пишіть свої рекомендації і викладайте свої фото в коментарях. Розкажіть про цікавий досвід, поділіться з іншими. До скорої зустрічі ... Пока-пока!

PS У висновку хочу з вами поділитися прекрасним відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Коли краще дати слово татові і вислухати його напуття?
«Причому тут пісні?
Про що мова?
Коли краще оголосити благословення батьків?
В якій формі передбачається це робити?
»?
«Чому саме такі?
Сподіваюся, моя стаття трохи внесла ясності в відповідь на питання: як бути з промовою тата на весіллі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация