музей Чорнобиля

Транспорт ліквідаторів аварії

Трагедія про яку мовчало уряд. Катастрофа про яку не знали жителі країни, яка найбільше постраждала від радіації. 26 квітня 1986 року стало відправною точкою для початку довгих і запізнілих роздумів про те, а чи настільки мирним є «мирний атом»? ...

При вході в музей можна побачити знаки всіх 70 з гаком населених пунктів, жителі яких в один момент змушені були покинути свої житла і відправитися невідомо куди, а інакше їх чекала смерть від радіації. Вся експозиція налічує близько 7 000 експонатів - розсекречені документи, карти, фотографії, пам'ятки народної архітектури Полісся, зібрані експедиціями музею у Чорнобильській зоні відчуження. Чого вартий тільки журнал диспетчера атомної електростанції, де він робив записи в перші години після вибуху ... - моторошно на таке дивитися, особливо знаючи те, що прожив ця людина лише 2 тижні після аварії.

Також тут можна побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки (ви знали, що в реактор впав вертоліт з усім його екіпажем, коли вони гасили пожежу?), Використовуючи трифазну діораму «Чорнобильська АЕС до, під час і після аварії», діючий макет енергоблоку ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні рамки музею, підсилюють достовірність експозиції.


подивитись збільшену карту

Квітня 1986 року стало відправною точкою для початку довгих і запізнілих роздумів про те, а чи настільки мирним є «мирний атом»?
Ви знали, що в реактор впав вертоліт з усім його екіпажем, коли вони гасили пожежу?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация