На бульварі Перова в Києві зносять авторинок

Ось уже 25 років київські автолюбителі купують запчастини, шини та все необхідне для машин на бульварі Перова

Ось уже 25 років київські автолюбителі купують запчастини, шини та все необхідне для машин на бульварі Перова. Але, виправдовуючи демонтаж кіосків тим, що у МАФовцев немає дозвільних документів на торгівлю, працівники КП «Київблагоустрій» хотіли знести кіоски, інформує kiev.pravda.com.ua

Природно, торговці чинили лютий опір. Незважаючи на вихідний день, близько 50 осіб моментально приїхали на ринок і почали обороняти свої МАФи. В результаті комунальники знесли один кіоск і поїхали. Продавці кажуть, що будуть навіть вночі стерегти свої ларьки.

«З Дніпровським авторинком справжня проблема. Приїхали комунальники разом з міліцією, витягують закриті ларьки з товаром. Там все б'ється, ламається. Демонтують всі підряд ... Це звичайний беззаконня! », - сказав один із власників.

Разом з тим прес-секретар начальника Головного управління з контролю над благоустроєм Владислав Шелоков заявив, що демонтаж здійснюється на законній підставі, а підприємців попереджали і навіть просили добровільно прибрати кіоски.

«Демонтаж відбувається силами КП« Київблагоустрій »на підставі рішення міської комісії від 24 березня. Разом з тим, підприємці отримали приписи з проханням надати документи або провести демонтаж своїми силами ще 15-16 березня 2011 року, однак ніхто з них не поспішив цього зробити », - сказав він.

Шелоков зазначив, що коли готувалися проекти рішень комісії, то все це публікувалося на сайті ГУ з контролю над благоустроєм. «На сайті є цілий перелік МАФів, які є незаконними і, відповідно, підлягають демонтажу. Серед них є документ про демонтаж кіосків «ЗАТ« Дніпровський ринок ». Там 103 МАФи і у них у всіх немає ніякої дозвільної документації ».

Він зазначив, що комісію очолює перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, який пообіцяв звільнити місто від незаконних кіосків. «Ми щодня отримуємо з Сотні дзвінків з проханням прибрати ларьки, які стоять на газоні, на переході, які є незаконними. На цій темі багато спекулюють, що ми діємо незаконно, є три шляхи, коли може бути проведений демонтаж МАФу, - це рішення суду, приписи прокуратури і рішення комісії. Ось зараз ми маємо рішення комісії », - сказав Шелоков.

За його словами, демонтовані кіоски зберігаються на спеціальних майданчиках, поки не приїде власник і не забере їх. Правда, забрати кіоск можна тільки після оплати робіт з демонтажу.

Щоб прибрати один ларьок місто витрачає 850-950 гривень, але підприємці можуть зекономити кошти, прибравши МАФ самостійно відразу після отримання відповідного припису.

Також, за словами Шелокова, майно, що перебуває в ларьках, залишається неушкодженим. «Майно не пошкоджується - все робиться обережно. Крім того, у підприємця перед демонтажем є можливість забрати своє майно, ми завжди йдемо на зустріч, коли просять почекати, щоб вивезти товар », - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация