Найцікавіші матеріали і події "Сегодня"

  1. Ми бачили бабусю Обами, говорили з піратами і маніяками, годували піраній, мили слониху і ловили повій...
  2. Облава на путан: "зловили" найстарішу
  3. Дзвінок піратам: наша наполегливість і розмова з захопленим українським екіпажем
  4. Наша стюардеса: перший в житті політ і Бейрут через ілюмінатор
  5. Попрацював "вепром": день в ролі мішені для поліцейської собаки
  6. Олімпійський вогонь: побував в наших руках
  7. Маніяки: куриво Ткачу і гонорар синові Чикатило
  8. У звіринці: як ми купали слониху
  9. Реклама: дублі Кличко і випивка Пуговкіну
  10. "Диверсія": собака охорони вивела з ладу наш фонтанчик
  11. Піранья: прийняла банан від нашого журналіста
  12. Колеса редакції: везли Городецького і їжачка
  13. Шеварднадзе: зустріч з відлюдником
  14. Асфальт і сумо: важка лопата і кидок чемпіонки

Ми бачили бабусю Обами, говорили з піратами і маніяками, годували піраній, мили слониху і ловили повій

Бабуся Обами: охорона поліції, чергу туристів і холод у Вашингтоні

У лютому 2009 журналіст "Сегодня" побував в Кенії у Сари Оньянго Обами (Мами Сари), 87-річної бабусі чинного тоді президента США. Бабуся жила з ріднею на території в гектар, мала, крім старої хатини, трикімнатний будинок з супутниковою антеною, що з'явився в ході виборчої кампанії Барака. Будинок намагалися пограбувати, після чого територію стала охороняти поліція. Тут же поховані дід і батько екс-президента. До цих могил спочатку і ведуть всіх відвідувачів. Потім треба, за ритуалом, привітати бабусю.

Журналіст відстояв невелику чергу за двома японками. Небагатослівна Мама Сара приймала гостей у дворі, під розлогим манговим деревом, якому не менше 100 років. Одягнена була в широке африканське плаття з візерунками, чорні в'єтнамки з червоними смужками, на руці срібний браслет. Вона розповіла, як їздила на інавгурацію онука і так там замерзла, що навіть плакала від холоду. Але взагалі від переїзду в США відмовилася.

"Інакше хто буде сидіти тут і зустрічати гостей?" - каже вона.

А туристів після обрання Обами чимало, турфірми возять в гості до бабусі цілі автобуси, це стало бізнесом.

Облава на путан: "зловили" найстарішу

"Сегодня" не раз брала участь в поліцейських облавах на повій. Одного разу на узбіччі траси стояли відразу чотири дівчини. Переконавшись в тому, що пані торгують собою, їх затримали і склали протокол про адмінпорушення. Проституція в Україні не кримінальний злочин, тому їм загрожував лише штраф - 51 грн.

Іншим разом "Сегодня" організувала власний рейд. За гроші повії трохи відверто висловитися. "Спіймали" ми і саму, можливо, стару повію України, такий вважалася 53-річна киянка Світлана. Вона розповіла, що працювала невеликим начальником одного з регіональних хлібопекарських виробництв. Але після скорочення приїхала до Києва, де і стала "нічним метеликом".

Фото: І. Сєров

Дзвінок піратам: наша наполегливість і розмова з захопленим українським екіпажем

Коли 18-річна журналістка Маша тільки прийшла працювати в "Сегодня", ТОП-темою було захоплення сомалійськими піратами судна "Фаїна" з українським екіпажем. І якимось дивом їй вдалося "пробити" телефонний номер цього судна. Як згадує Маша, її трясло, коли вона набирала номер перший раз - там же пірати. Це ж як в кіно! Пірати виявилися зовсім недружні. Трубку взяли, послухали бурмотіння на іншому кінці лінії і поклали. Але журналістка зателефонувала ще раз. А потім ще ... Дзвонила їм кожен день і просила розповісти про наших хлопців. Вони відповідали "No" і клали трубку. Однак через пару тижнів пірати почали її пізнавати. Потім стали говорити "Hello, Masha" (дівчина дуже цим пишалася і всім розповідала, що пірати знають її ім'я). А одного разу на прохання дати трубку нашим морякам несподівано ... погодилися! Говорили близько години, і Маша встигла поспілкуватися з кожним членом екіпажу. З тих пір пройшло багато років, але колеги з "Сегодня" до сих пір іноді називають Машу "подружкою піратів" ...

З тих пір пройшло багато років, але колеги з Сегодня до сих пір іноді називають Машу подружкою піратів

Наша стюардеса: перший в житті політ і Бейрут через ілюмінатор

Наша журналістка пропрацювала один день стюардесою в українській авіакомпанії на рейсі в Бейрут. Щоб репортаж вийшов справжнім, попросили не розкривати таємницю перевтілення. Однак "новеньку" стюардесу все одно помітили - цей політ у журналістки був першим у житті. Було смішно, коли одному з сервісних працівників вона заявила, що вперше в житті ступила на літак. Той перелякався і не заспокоївся, поки йому не пояснили, у чому підступ. Коли приземлилися в Бейруті, помилуватися містом кореспонденту з фотографом вдалося тільки через віконце ілюмінатора. В той день вони фактично нелегально перебували в чужій країні: у працівників авіасфері штамп про перетин кордону не ставиться. Залишати територію України, тобто літака, журналістам заборонялося.

Залишати територію України, тобто літака, журналістам заборонялося

Фото: А. Бойко

Попрацював "вепром": день в ролі мішені для поліцейської собаки

Кореспондент "Сегодня" один день попрацював мішенню для поліцейських собак. Як правило, таку людину-мішень називають "фігурантом", "вепром" або "халатчіком". Одягти захисний костюм з грубезних штанів і куртки поодинці виявилося справою нелегкою - він важить близько 15 кг. Допомогли кінологи. Через мить на майданчик вивели чорну німецьку вівчарку, кореспондент за інструкцією почав бігти, а кінолог скомандував: "Чужий!". Репортер відчув, як собака вчепилася йому в ліву руку. Незважаючи на товстий рукав куртки, зуби натренованої на затримання вівчарки злегка прокусив його, - на руці у кореспондента залишився синець.

Незважаючи на товстий рукав куртки, зуби натренованої на затримання вівчарки злегка прокусив його, - на руці у кореспондента залишився синець

Фото: А. Яремчук

Олімпійський вогонь: побував в наших руках

Влітку 2004-го по дорозі в Афіни маршрут олімпійського вогню на день звернув в Україну. 300 метрів вулицями Києва пробіг з факелом і наш кореспондент. Були інструкції: "Не біжіть в ту сторону, звідки принесли факел ... Сходіть в туалет ..." А далі тисячі глядачів на узбіччі, ескорт ... зривати клапан, пускаєш газ, вважаєш до п'яти - і вперед! На пам'ять - диплом учасника і форма.

На пам'ять - диплом учасника і форма

Маніяки: куриво Ткачу і гонорар синові Чикатило

З Сергієм Ткачем (після смерті Онопрієнко найкривавіший убивця України, 36 жертв) "Сегодня" зустрілася першою з українських ЗМІ, коли той ще сидів під слідством. Був незграбний момент, коли маніяк простягнув руку для потиску, але професія журналіста - не для гидливих ... Говорив Ткач охоче, дуже багато курив, прикінчивши ледь почату пачку "Мальборо" журналіста.

Довелось нашій газеті зустрічатися і з Юрієм - сином самого знаменитого маніяка в СНД Андрія Чикатило. Бесіда проходила в харківському готелі. Практичний, вже не раз відсидів Юрій, який жив під третьою прізвищем, попередив, що його цікавить гонорар (і отримав його). Запам'ятався син маніяка міцною статурою, хорошою промовою, а також твердженням, що в злодіяння батька не вірить.

У звіринці: як ми купали слониху

Наша журналістка купала в звіринці з шланга індійську слониху. Довелося пройти інструктаж: коли Венді рухає вухом - воду лити в ту сторону, якщо по черзі піднімає ноги - слід обполіскувати ступні. А потім журналістка допомогла погодувати Вендюшу!

А потім журналістка допомогла погодувати Вендюшу

Реклама: дублі Кличко і випивка Пуговкіну

На зорі нашої історії у "Сегодня" було два рекламних ролики. Один - за участю братів Кличко. Зйомки проходили на березі Київського моря. У Віталія і Володимира не виходило сказати ударну фразу ( "Добре сьогодні!" "С" Сегодня "завжди добре!") І оператор терпляче знімав дубль за дублем. Всі реготали, в тому числі і самі чемпіони.
Приблизно тоді ж знімався і ролик за участю артиста Михайла Пуговкіна. "З ним було складніше, тому що Михайло Іванович дуже хотів відзначити зйомку ще до її початку, - говорить тодішня заступник головного редактора" Сегодня ", телеведуча Наталя Влащенко. - Але редакція вмовила:" Задоволення після роботи! "І ролик був успішно знятий".

І ролик був успішно знятий

Фото: В. Лазебник

"Диверсія": собака охорони вивела з ладу наш фонтанчик

Перед приїздом до редакції "Сегодня" спікера ВР Івана Плюща (нині, на жаль, покійного) всі наші приміщення, як зазвичай в таких випадках, оглянули співробітники Держохорони, причому із спеціально навченим службовим собакою. У ніші стіни коридору був облаштований симпатичний каскадний фонтан, де постійно циркулював струмочок. Набігавшись, собачка непомітно від кінолога вижлуктив всю воду. Насос зламався і ледь не спричинив пожежу і паніку. Але потім все ж встановили "диверсантку".

Але потім все ж встановили диверсантку

Фото: А. Яремчук

Піранья: прийняла банан від нашого журналіста

У природі є три види піраній, і найбільші - аж ніяк не м'ясоїдні. Щоб довести це, директор харківського океанаріуму одного разу дав "Сегодня" банан і запропонувати згодувати його чорної піраньї біля входу. Рибіна, за словами фахівців, не є небезпечною, харчується бананами і яблуками. Ось і наш фрукт вона зжерла прямо на очах у відвідувачів всього за п'ять хвилин.

Ось і наш фрукт вона зжерла прямо на очах у відвідувачів всього за п'ять хвилин

Колеса редакції: везли Городецького і їжачка

У 2004 році журналісти "Сегодня" відвозили на комбінат в Вишневе бронзову голову Городецького в капелюсі. У скульптора не було відповідного транспорту ... А в 2015 році в багажнику редакційної машини побував і легендарний Їжачок в тумані. Ми допомогли відвезти Їжачка з скверика на вулиці Рейтарській в парк Шевченка, куди його тимчасово перемістив автор скульптури Костянтин Скритуцький. "Нагулявшись", унікальний пам'ятник повернувся на колишнє місце.

Нагулявшись, унікальний пам'ятник повернувся на колишнє місце

Фото: Г. Салай

Шеварднадзе: зустріч з відлюдником

У 2008 році ми були спостерігачами на виборах в Грузії і захотілося зустрітися з легендою дипломатії СРСР Едуардом Шеварднадзе. Екс-президент Грузії жив практично відлюдником в приватному будинку за високим парканом з держохороною. Він давно не виходив у Тбілісі. Вразило, що тут же біля ганку була могила його дружини. Інтерв'ю Едуард Амвросійовичу дав в просторому кабінеті з великими картинами, за столом, за яким писав мемуари про розвал СРСР. Приділив рівно 40 дипломатичних хвилин, після яких перервав розмову.

Асфальт і сумо: важка лопата і кидок чемпіонки

Одного разу наші журналістки вирішили спробувати себе в ролі асфальтоукладальників. Завдання щодо заповнення асфальтом величезної вибоїни лопатами виявилася непосильною, і робочі за якісь 10 хвилин впоралися самі. Але лепта "Сегодня" в тій дорозі є!

Іншим разом наша журналістка, познайомившись з чемпіонкою Європи і світу з сумо Іванною Березовської, приїхала пробувати себе в цьому виді спорту. Познайомивши з основними правилами вітання і розминки, Іванка показала кілька прийомів. Найбільш вражаючий: взявши за пояс нашу немаленьку співробітницю, вона ... просто винесла її за межі кола!

Фото: А. Яремчук

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Інакше хто буде сидіти тут і зустрічати гостей?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация