«НАУКА І ЖИТТЯ» НА МІЖНАРОДНІЙ КНИЖКОВОМУ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ

Наука і життя // Ілюстрації

У головному виставковому павільйоні № 57 у вихідні дні особливо жваво і багатолюдно.

«Наука і життя» завжди притягує увагу допитливих читачів.

У вихідні дні погода була неважлива, але шанувальників журналу це не злякало.

У кіоску співдружності «Грані пізнання» завжди юрмилися відвідувачі.

Питання спантеличив Олексія Дурново, майбутнього переможця вікторини.

Провідні і переможці вікторини «Робота над помилками» (зліва направо): Максим Поташев, Олена Александрова, Ольга Горбачова, Андрій Даркшевіч і Олексій Дурново.

<

>

З 5 по 10 вересня 2007 року в 20-м і 57-м павільйонах Всеросійського виставкового центру (ВВЦ) проходила ювілейна ХХ Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, яку часто і по праву називають головним книжковим форумом країни. Виставка зібрала безліч видавничих і распространітельскіх організацій, друкованих видань. За традицією, що склалася на ярмарок запрошуються іноземні гості. У минулому році почесним гостем ярмарку стала Франція. У 2007 році в зв'язку з проведенням року Китаю в Росії в якості почесних гостей запрошені представники китайських видавництв. Велика експозиція на ярмарку-2007 присвячувалася році російської мови.

Журнал «Наука і життя» був представлений як член співдружності науково-популярних журналів Росії «Грані пізнання», куди входять такі відомі видання, як «Хімія і життя», «Екологія і життя», «Знання - сила», «Юний технік» , «Подорожі по світу».

Журнал «Наука і життя» був представлений як член співдружності науково-популярних журналів Росії «Грані пізнання», куди входять такі відомі видання, як «Хімія і життя», «Екологія і життя», «Знання - сила», «Юний технік» , «Подорожі по світу»

З 2004 року на Міжнародному книжковому ярмарку між основними павільйонами розташовуються книготорговий містечко і «Городок преси». Цього року кіоск журналу «Наука і життя» вперше відкрився в вуличному наметі «Городка преси» по сусідству з журналами «Картон», «В світі науки» і «Русский репортер». Будні дні порадували теплою сонячною погодою, і у шатра завжди юрмилися покупці. Особливим попитом користувався недавно випущений диск з архівом журналу «Наука і життя» за 1990-2005 роки. Охоче ​​купували і тільки що вийшов з друку дев'ятий номер журналу, і тематичні додатки.

9 вересня, в неділю, в день максимального напливу відвідувачів, редакція «Науки і життя» разом з компанією «Гемлер Продакшн», в особі багаторазового володаря «Кришталевої сови» Максима Поташева, провели захоплюючу вікторину для відвідувачів ярмарку під назвою «Робота над помилками» . Провідні змагання - срібні призери чемпіонату світу нинішнього року по грі «Що? Де? Коли? »Максим Поташев і Олена Александрова. Вони, до речі, і були авторами нової вікторини.

Правила гри прості: ведучий, звертаючись до учасника гри вимовляє якесь твердження, свідомо що містить помилку, а гравець повинен протягом трьох - п'яти секунд виявити і виправити помилку, зробивши твердження правильним. Наприклад, провідний стверджує, що п'єса А. С. Грибоєдова «Лихо з розуму» закінчується словами Чацького: «Карету мені, карету!» Це невірно, п'єса закінчується словами Фамусова: «Що стане говорити княгиня Марія Олексіївна?» Учасники шикуються в колону по одному, перший відповідає на поставлене запитання і переходить в кінець черги. На наступне запитання відповідає і займає місце в хвості вже другий гравець. Кожному гравцеві дається право зробити лише одну помилку, після другої він залишає гру. Через 10-15 хвилин визначається переможець.

Перше місце і підписку на журнал «Наука і життя» виграв молодий історик Олексій Дурново. На другому місці був економіст-аналітик Андрій Даркшевіч, а на третьому - маркетолог Ольга Горбачова. Всі переможці отримали пам'ятні призи від журналу «Наука і життя».

Фото: Д. Зикова, Ю. Фролова, Т. Вагіної.

Провідні змагання - срібні призери чемпіонату світу нинішнього року по грі «Що?
Де?
Коли?
» Це невірно, п'єса закінчується словами Фамусова: «Що стане говорити княгиня Марія Олексіївна?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация