Навальний врятував хом'яка від казенного дому

Олексій Навальний розповів, звідки взялися гроші на виплати за позовом "Багатопрофільний процессинговой компанії". Він і його брат Олег згідно з рішенням суду повинні були виплатити позивачеві близько 4,5 мільйонів рублів. Історія вийшла довга, з втечею від судового пристава на "Ленд Ровер" і залякуванням співробітників ФССП кусючі хом'яком. Олексій Навальний розповів, звідки взялися гроші на виплати за позовом Багатопрофільний процессинговой компанії

У вівторок вранці адвокат Навального Вадим Кобзєв повідомив, що Олексій Навальний виплатив борг за цивільним позовом на 4,5 мільйона рублів, який був заявлений в рамках кримінальної "справи Ів Роше".

"Навальний виплатив 4,5 млн рублів, та 1 грудня судові пристави закрили виконавче провадження", - цитує Кобзєва "Інтерфакс". Пізніше Олексій Навальний розповів, звідки взялися кошти на виплату за позовом. За його словами, на це пішли залишок винагороди за рік роботи в раді директорів "Аерофлоту".

Був такий епізод в житті Навального в 2012-2013 роках. За даними преси, він повинен був отримати за цю діяльність понад 5,5 мільйонів рублів.

Крім того, на виплати пішли кошти, зароблені Навальний як індивідуальним підприємцем після позбавлення адвокатського статусу (який він втратив в грудні 2013 року ).

Сам Олексій Навальний підкреслив, що своєчасна виплата за позовом важлива "з точки зору гіпотетичного УДО" для його брата.

Правда, в зв'язку з цим не дуже зрозуміло, чому судовим приставам довелося докласти чималих зусиль, щоб надихнути Олексія Навального на виплату за позовами.

На початку жовтня представник столичного управління Федеральної служби судових приставів Тимур Коробіцин розповів про візит судового пристава-виконавця Люблінського відділу УФССП по Москві по місцю проживання Навального, щоб провести опис і арешт майна, що знаходиться в його квартирі.

"У холі першого поверху вона зустріла А. Навального, який відмовився виконувати законні вимоги і поспішно пішов на автомобілі" Ленд Ровер "в невідомому напрямку. Накласти арешт на дане автотранспортний засіб не представляється можливим, тому що вона зареєстрована на іншу особу", - розповів Тимур Коробіцин 8 жовтня.

Після цього ФССП обмежила Навальному право виїзду за кордон і винесла нову постанову про стягнення виконавчого збору в розмірі семи відсотків від суми боргу.

На цьому історія не закінчилася. На наступний день Олексій Навальний все ж удостоїв увагою судових приставів. Наголошуючи при цьому на те, що його персони приділяється підозріло пильну увагу.

Колишній володар адвокатського статусу повідомив тоді, що погано уявляє собі, як саме проходить процедура арешту майна, але читав, що пристави можуть забрати домашніх тварин. У зв'язку з чим попередив судових приставів про кусючих хом'як дочки.

Втім, спілкування з представниками ФССП явно зрушило справу з мертвої точки. Перспектива конфіскації хом'яка, "гіпотетичне УДЗ" брата (про який в якості стимулу для виплат за позовом чомусь не згадувалося раніше), якісь інші причини - або все в сукупності - але борги були виплачені.

Правда, як написав сам Олексій Навальний, "на горизонті маячить ще 16 мільйонів рублів за" Кировлес ", але там все простіше - їх я точно виплатити не зможу, так що й не думаю про це".

Про це позові стало відомо у вересні . Правда, фігурнатамі його є три людини - Олексій Навальний, його знайомий Петро Офіцерів і екс-гендиректор ГУП "Кировлес" В'ячеслав Опалєв. Всі вони проходили у справі про розкрадання на підприємстві і все отримали умовні терміни. Так що мова йде про 16 мільйонів на трьох.

І окремо багато, звичайно. Але чому блогер намагається взяти на себе всю суму позову, зовсім незрозуміло. Тим більше, що до того ж Опальова Навальний не відчував жодних симпатій.

Зараз все змінилося? Або просто 16 мільйонів виглядають солідніше, ніж п'ять з половиною? Людина-загадка, право слово.

Зараз все змінилося?
Або просто 16 мільйонів виглядають солідніше, ніж п'ять з половиною?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация