Навіщо потрібні прогнози курсів валют? Що чекати від російського рубля в 2014 році?

Ви запитаєте, навіщо звичайному росіянину, який не грає на валютних біржах і не займається зовнішньою торгівлею цікавитися прогнозами курсів валют в країні?

Ви запитаєте, навіщо звичайному росіянину, який не грає на валютних біржах і не займається зовнішньою торгівлею цікавитися прогнозами курсів валют в країні

Ось кілька прикладів, чому вам варто цікавитися курсами валют:

  1. Якщо ви задумали провести свої канікули не в Росії. Вам обов'язково знадобиться валюта. Слід враховувати сезонний ріст валют. На літні місяці курс долара і євро обов'язково підніметься в зв'язку зі збільшенням попиту на цю валюту. Багато хто їде відпочивати за кордон влітку і змінюють рубль на долар або євро. Тому, варто завчасно підготуватися до поїздки, поцікавитися прогнозом курсу долара на рік і вибрати найбільш сприятливий період для покупки валюти.
  2. Якщо ви любите інтернет-шопінг і освоїли покупки речей з іноземних аукціонів і інтернет-магазинів. В такому випадку курс долара буде істотно впливати на собівартість і доставку товару. Краще заздалегідь передбачити найбільш вигідні періоди для закупівлі.
  3. Якщо ви володієте заощадженнями, які вважаєте за краще вигідно вкласти. Володіючи актуальними прогнозами валютних курсів , Можна вибрати для заощаджень саме ту валюту, яку прогнозують зростання на найближчий період. Повірте, це не завжди буде американський долар, до якого ви звикли!
  4. Якщо ви плануєте взяти кредит. Тут ситуація зворотна, вибираємо для позики ту валюту, яка може ослабнути в позиціях протягом року. (Хоча, якщо чесно, приватним особам навряд чи буде доступна подібна операція. Банки знають, як себе убезпечити.)

Фінансові експерти в один голос прогнозують дефолт , Пов'язаний зі зниженням цін на нафту. Всім відомо, що 50% загального бюджету Росії складають доходи від продажу нафти. У 2014-2015 роках припускають падіння ціни до 85 доларів за барель нафти, а співвідношення рубля до долара може наблизитися до позначки 36р. - $ 1.

Другою причиною падіння курсу рубля значиться скорочення торгового сальдо Росії. Виправданість цих прогнозів можна було простежити за підвищення попиту на американський долар, який виник ще в кінці жовтня 2013 року. Люди масово почали скуповувати валюту.

Природно припустити, що зростання валютних показників призведе до зростання цін на імпортні товари. Звичайно, місцевим виробникам стане легше конкурувати з іноземними, але люди відчують на собі другу хвилю економічної кризи в Росії.

Але не все так однозначно. Ті ж американці, наприклад, і самі від своєї валюти не в захваті і відкрито не рекомендують своїм співгромадянам зберігати гроші в національній валюті. Вважають за краще робити вклади в дорогоцінні метали.

А деякі професійні російські економісти впевнені, що курс рубля до кінця року все ж утвердиться на позначці в 32,5р. за $ 1.

Залишається додати, що прогнози не завжди виправдовуються повністю. Паніку з приводу майбутньої кризи піднімати поки не треба, але за курсами валют, мабуть поспостерігати варто і простому російському громадянинові.

Ви запитаєте, навіщо звичайному росіянину, який не грає на валютних біржах і не займається зовнішньою торгівлею цікавитися прогнозами курсів валют в країні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация