Навіщо в Росії піднімуть пенсійний вік. пояснення влади

У пояснювальній записці до законопроекту про підвищення пенсійного віку знайшли пункт, в якому автори документа пояснюють, чому необхідно зблизити вік виходу на пенсію у чоловіків і жінок. Пенсійна реформа, за словами законодавців, наблизить Росію до європейських стандартів, а в сім'ях все стане по-чесному. В цей же час в Кремлі спробували пояснити, чому реформу вирішили провести, хоча Путін раніше був категорично проти.

Незважаючи на те, що проти підвищення пенсійного віку під час опитувань висловлювалися більше 90 відсотків росіян, уникнути реформи не вдалося. З 2019 року пенсійний вік почнуть поступово підвищувати. Необхідність цього в уряді пояснювали по-різному, але в першу чергу законотворці заявляли, що це турбота про самих пенсіонерів , Яким можна буде підняти виплати.

Тепер в пояснювальній записці до законопроекту знайшлося ще одне пояснення пенсійну реформу, пише РБК . У ній йдеться конкретно про необхідність підвищити пенсійний вік для жінок. Все заради гендерної рівності.

Все заради гендерної рівності

В даний час пенсійний вік в Росії становить 55 років для жінок і 60 років для чоловіків. В результаті реформи до 2034 року чоловіки почнуть виходити на пенсію в 65 років, а жінки - в 63.

За даними видання, зближення пенсійного віку пояснюється «зміною статусу жінки в суспільстві». В якості однієї з причин зміни статусу автори законопроекту називають «рівний розподіл домашньої навантаження на членів сім'ї». До того ж автори закону говорять, що в Росії збільшилася середня тривалість життя у жінок - до 77,6 років.

Відповідний показник в Європі складає близько 80 років, проте пенсійний вік в Росії для жінок встановлений на рівні 55 років, тоді як в Європі в середньому пенсійний вік становить 63-65 років, - говориться в документі.

Також 15 червня представник Кремля Дмитро Пєсков пояснив, чому пенсійний вік вирішили підвищити всупереч обіцянкам Володимира Путіна, який 13 років тому під час одного з виступів запевняв, що при його правлінні цього не відбудеться.

Як пояснив Дмитро Пєсков, з 2005 року, коли Путін висловився категорично проти підвищення пенсійного віку, в Росії відбулося багато позитивних змін, пише ТАСС .

Важливо згадати, що все-таки це було 13 років тому. Звичайно ж, відбуваються зміни і з точки зору демографії, і з точки зору рівня розвитку економіки, і з точки зору міжнародної кон'юнктури - а жодна країна не існує у вакуумі, - і з точки зору поліпшення показників за тривалістю життя.

Також Пєсков додав, що приймати рішення про пенсіонерів все-таки прерогатива кабінету міністрів, а не президента.

Тема, пов'язана з пенсійною реформою, опрацьовується в уряді РФ. Президент не приймає участі в цій опрацювання.

BBC нагадує, що з 2003 року плани підвищення пенсійного віку російська влада заперечували як мінімум 20 разів на всіх рівнях - від президента і прем'єра до міністерств фінансів та охорони здоров'я.

Читайте на Medialeaks: Ключові сцени «Месників: Фінал» злили в соцмережі. Там мегаспойлери, і всім фанам пора віддалятися з інтернету

У 2005 році Володимир Путін висловився категорично проти підвищення пенсійного віку під час прямої лінії. А в 2018 році йому теж задавали питання на цю тему, але президент вже не був таким категоричним. Також, на жаль, без відповіді залишилися багато серйозні питання, які ведуть не ризикнули зачитати главі держави, але які підступно з'являлися на екрані за його спиною .

Може бути, питання просто варто ставити у вигляді частівок, як це зробили члени багатодітних сімей з Дмітровград. І при цьому бажано стояти на колінах , Як ошукані пайовики з Єкатеринбурга.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация