небесна блискавка

Ірина МАСТИКІНА, оглядач

«Цілком таємно» «Цілком таємно»   Одного разу Жорж Санд, виснажена до межі дворічної пристрастю до Альфреду Мюссе, написала йому, ставлячи крапку в їх відносинах: «Прощай, прощай, я не хочу тебе залишати і не хочу брати тебе знову Одного разу Жорж Санд, виснажена до межі дворічної пристрастю до Альфреду Мюссе, написала йому, ставлячи крапку в їх відносинах: «Прощай, прощай, я не хочу тебе залишати і не хочу брати тебе знову. Я не хочу нічого, нічого ... Я не люблю тебе більше - і обожнюю навіки. Я не хочу тебе більше - але не можу без тебе обійтися. Здається, тільки одна небесна блискавка могла б вилікувати мене, знищивши. Прощай, залишайся, їдь, але тільки не кажи, що я не страждаю. Тільки це одне може змусити мене ще більше страждати, моя любов, моє життя, моє серце, мій брат, моя кров, - йди, бо конче заб'єш ти мене, йдучи ».

Доля дарувала їм всього півроку безхмарного щастя. Решта півтора були заповнені жахливими скандалами і розривами, які чергувалися з бурхливими примирення і пристрасними освідченнями в коханні. Мюссе ревнував, звинувачував Санд в зраді, доводячи і себе, і її до найсильніших нервових зривів. Вони були створені одне для одного, але разом жити не могли. Божевільна пристрасть вимотувала закоханих, висмоктувала з них все соки. Хоча і дала світові два блискучих роману - «Вона і він» Жорж Санд і «Сповідь сина століття» Мюссе.

Ще більш відчула на собі наслідки неймовірного кохання до чоловіка Олена Бальмонт. Досить молода жінка, за розповідями знайомих, «перетворилася в темноволосу, беззубу, висохлу мумію, в якій жили лише дивні трагічні очі». Постійні нервові потрясіння призвели до не тільки погіршення здоров'я, але і зміни в психіці.

Фатальна любов розхитали союз Гумільова з Ахматової. Пристрасть настільки захопила Ганну, що, за визнанням чоловіка, «їй як і раніше хотілося вести« любовну війну »- мучити, та душити словами, влаштовувати сцени ревнощів з бурхливими поясненнями і бурхливими примирення ... Для неї гра тривала азартно і ризиковано».

За тим же сценарієм розвивалися відносини Єсеніна з Айседора Дункан. «Вони обидва один для одного володіли притягальною і відразливою силою. І «роман» їх - не тільки «гіркий», а й щасливо-нещасний ... І іншим бути не може », - писали біографи ...

І справа тут зовсім не в характерах подружжя, не в їх темпераменті і навіть не в знаку гороскопу, де укладено код особистості кожного з нас. Весь хаос у відносини цих пар внесло так зване «векторне кільце», в яке потрапили вони, вирішивши поєднати свої долі.

- Нічого подібного ні древні творці східного гороскопу, ні будь-які інші астрологи не пропонували і не виявляли, - розповідає один з першовідкривачів «векторного кільця», астролог Григорій КВАША.

За освітою Григорій Семенович - хімік. Довгі роки захоплювався математикою, філософією, психологією. Але потім раптом закинув ці науки і замкнувся на східному гороскопі з 12-річною циклічністю, запідозривши, що є в ньому ще щось «недокрученную». Спонукала його до такого кроку і особиста зацікавленість.

- Я виявив, що у мене, народженого в рік Коня, як-то дивно складалися відносини з усіма жінками-Щурами. Став розпитувати друзів-однолітків: як у них? З'ясувалося - так само. Якісь аномалії виникали у відносинах з жінками і у двох моїх друзів: у Тигра з биками, а у Собаки з півнем.

Якщо склалися вже три пари, чому не припустити існування інших? Так, зіставляючи зоологічні аналогії і практичні випадки, ми разом і виявили ще дев'ять таких же дивних пар, у кожній з яких є свій «слуга» і свій «господар». Навіть виходячи тільки з одного зоологічного назви знаків східного гороскопу, неважко зрозуміти, хто є хто. Щури ніколи не бояться кінських копит - вони їх просто гризуть, Коні копитами побивають Кабанов, Кабани наводять жах на Драконів, Дракони гіпнотизують Котов, Коти ганяють і поїдають Пєтухов, Півні заклюють Собак, Собаки переслідують Биков, Бики затоптують Тигрів, Тигри - гроза Коз, кози - Змій, а Змії зачаровують Мавп, які, в свою чергу, мають владу над Щурами ...

- Дійсно, вийшло кільце, що складається з дванадцяти пар. Але чому воно векторне?

- Зазвичай стосунки між людьми мають маятниковий характер. Досягнувши своєї межі, упершись в глухий кут, вони обов'язково гойднуться в іншу сторону. Тому в звичайних парах верх по черзі можуть брати обоє. Відносини ж кільцевих пар коливань не мають. Перетікання енергії тут йде тільки в одному напрямку: від слабшого «слуги» до сильнішого «хазяїну», володарює неподільно. А у кожного знака є свій «слуга» і свій «господар». Ось вам і векторні відносини, векторне кільце ... Структура, треба сказати, унікальна. Перш за все за ступенем непередбачуваності проявів.

- Чи означає це, що векторні взаємини не підпадають під дію законів знаків векторних подружжя - Коні, Щури, Бика і так далі?

- В тому то й справа! Чи не підкоряються! І це викликає нескінченне здивування. Виходячи з мого структурного гороскопу, який я відкрив дещо пізніше векторного кільця, в ста двадцяти варіантах шлюбів з існуючих ста сорока чотирьох визначальну роль відіграє саме суть знаків. Скажімо, якщо чоловік-Кінь одружується на жінці-Коте, то їх чекає духовний шлюб. Якщо з'єднуються чоловік-Кабан і жінка-Мавпа, їх союз буде інтелектуальним. Ну а чоловік-Собака з дружиною-Крисою проживуть в романтичному шлюбі.

Айседора Дункан і Сергій Єсенін

Відносини ж в інших двадцяти чотирьох шлюбах - дванадцяти парах - визначаються векторним кільцем. А воно перекриває закони шлюбної структури: людина позбавляється своєї знакової суті, відбувається перекручування його особистості. Під таким потужним тиском кільця і ​​«слуга», і «господар» просто не можуть не вступити в бурхливу реакцію між собою. Зустрічаючись в житті з векторної парою, не сподівайтеся передбачити хід подій. Імовірність того, що ваша любов виявиться фатальною, дуже велика. А в ній загострення пристрастей такий, що невекторним парам навіть не снився. Він подібний до енергетичної бурі, тайфуну, беззаконню. У векторних відносинах немає ніякої логіки, над ними не владний розум - вони розвиваються незалежно від волі й бажань людини, неусвідомлено.

Любовні пристрасті чергуються з мордобоями, моторошні розлуки з полум'яними зустрічами. Прямо як в мексиканських серіалах. Жити в такій обстановці неможливо. Але є люди, яких таке загострення почуттів абсолютно влаштовує. Вони навіть починають впиватися своїми стражданнями, складністю взаємин. Адже всі інші шлюби в порівнянні з векторним просто примітив. Візьміть того ж Мюссе - натуру художню, витончену. Він так і писав: «Щось же в мені жадало всього цього, ось цих збочених стосунків».

Більшість векторних подружжя не позбавлені здорового глузду. Їх кидає в тремтіння від того, що вони не володіють ні своїм життям, ні своєю особистістю. Суцільний хаос у відносинах. Скажена пристрасть і повна непередбачуваність. Згадайте Гумільова з Ахматової, Єсеніна і Дункан, Мюссе і Жорж Санд ...

- А зовні адже вони виглядали ідеальними парами.

- Векторне кільце завжди створює такі. Подружжя сприймаються чимось єдиним цілим. Вони і насправді як самостійна одиниця перестають існувати. Немов влізли в один скафандр. Про Олексія Толстого з дружиною говорили, що вони справляють враження дивно згуртованою пари і що у них загальний кровообіг. Про Єсеніна з Дункан писали: «Вони мазані одним миром, скроєні на один зразок». Тобто зовні - божественна гармонія, а всередині вирують такі пристрасті, що розібратися в них просто немає і самим героям.

- Напевно, постійне нервове напруження не проходить для векторних подружжя безслідно.

- Звичайно, воно виливається в ревнощі, сварки, рукоприкладство. Але що ще страшніше, всі ці потрясіння необоротно погіршують здоров'я і руйнують психіку. Роман Мюссе з Жорж Санд взагалі можна назвати романом хвороб. Суцільні нервові гарячки. Векторне кільце творить страшні речі. Воно руйнує все захисні оболонки людини. Зрозуміло, в такому стані він більше схильний до хвороб - імунна система-то ослаблена. Векторні подружжя живе з оголеними нервами, оголеним серцем і як би здертої шкірою. Точніше їх стан і не визначиш.

- Я розумію: векторні шлюби - це непередбачуваність і хаос. Але повинні ж бути якісь загальні сценарії розвитку відносин і в них.

- Вони є, але це зовсім не означає, що в кожній новій векторної парі справа не піде по свіжому, оригінальним шляхом. Ну ось, наприклад, найпоширеніший варіант: не можемо разом, не можемо і нарізно. Тільки зійдемося - відразу сваримося, б'ємося; розбігаються - від туги мало не руки на себе накладаємо. Наступний сценарій теж не рідкість, але я його вважаю найстрашнішим - коли подружжя не розлучаються двадцять чотири години на добу. При цьому вони настільки зливаються, що настає повна втрата індивідуальності. Перед нами постає справжній двоголовий монстр. Знамениту векторну пару - Миколи і Олену Чаушеску, - до речі, так і називали. Скандалів в таких сім'ях зазвичай немає - відносини там можна порівняти хіба що з гіпнозом. Коли подружжя Чаушеску, наприклад, ненадовго розлучалися, між ними виникала телепатичний зв'язок.

Ну і ще один варіант - класичний. Коли «слуга» доводить себе до такого стану, що деградує, перетворюється в ганчірку. Якщо це чоловік, у нього, як правило, руйнується кар'єра, він втрачає інтерес до життя, волю, а вдома ходить такий прибитий, що навіть дружину соромиться взяти за руку. Якщо ж «слуга» - жінка, вона перестає за собою стежити, опускається. На все ж потрібні сили. А їх немає. В обох випадках «слуги» зловживають алкоголем. Це взагалі часте явище в векторних шлюбах. Треба ж хоч іноді розслабляти кайдани фатальне кохання.

- Цікаво, а бувають векторні шлюби без кохання?

- Бувають. Векторному кільцю настільки закон не писаний, що воно може позбавити подружжя і цього почуття. Розійтися ж у них не вийде - кільце тримає чіпко, змушує жити разом. Ось, наприклад, у Купріна був такий шлюб. Він не любив свою першу дружину, Марію Карлівну, але шлюб розірвати не міг. Супруга- «господиня» не відпускала від себе «слугу» -Чоловік. Дійшло до того, що Купріну стало несила навіть працювати вдома. Живучи в одному місті зі своєю дружиною і дитиною, він знімав кімнату в готелі або їхав писати в село!

- Драматична ситуація. Але я б хотіла зрозуміти типова поведінка «слуги» і «господаря» в векторних шлюбах.

- Наскільки б «слуга» ні перевершував «господаря», він всього лише п'єдестал, завдяки якому «господар» стає вище, сильніше, розумніше. Але «слуга» споруджує цей п'єдестал добровільно, з любов'ю і обожнюванням. «Слуга» - це мученицька постать. Якщо «господар» не надто порядний, він може нескінченно знущатися над «слугою», ігнорувати його, паралізувати волю, і той буде це покірливо терпіти. Мораль в таких шлюбах взагалі відсутнє. Мабуть, це пов'язано з розчиненням захисних оболонок. Разом з ними зникають і поняття - що можна, а що не можна.

Разом з ними зникають і поняття - що можна, а що не можна

Анна Ахматова і Микола Гумільов

Багато «слуги» знаходяться в такій рабської залежності від своїх «господарів», що здійснюють страшні речі! Інакше як гіпнозом це і не назвеш. Знав я одну пару. Вони не були одружені, «господар» сильно пив. Коли гроші у нього закінчувалися, він прідходіл додому до своєї дівчині- «слузі», і вона мовчки віддавала йому все, що було в шафі: шубу, шкіряне пальто, знімала з себе золоті прикраси. І так багато разів. Причому він не бив її, не погрожував. Але настільки паралізувала волю, що вона відчувала себе роздавленою, нікчемною твариною, готової для «пана» на все.

У векторному кільці обожнювання і всепрощення «слуги» зазвичай провокує егоїзм «господаря». Дружина Ходасевича Ніна Берберова згадує: «... ночами Ходасевич пише. Я сплю, притиснувши до грудей його піжаму, щоб вона була теплою, коли він захоче її надіти ... Часто ночами він будить мене: давай кави пити, давай чай пити, давай розмовляти. Я клюю носом ». Непоодинокі й грубість з хамством. Причому помічено: звикнувши таким чином спілкуватися з «слугою», «господарі» переносять ці відносини і на оточуючих.

- Якщо вже вирватися з векторного кільця важко, невже у бідного «слуги» немає жодних шансів полегшити свою долю?

- На щастя, є. І найвдаліший з них - «відкупитися» від «хазяїна». Великою зарплатою, положенням в суспільстві, активною участю в домашньому господарстві. Пом'якшити життя в векторному шлюбі може і велика різниця в віці подружжя. Своєю молодістю і красою «слуга» теж дає сильну компенсацію «хазяїну». Нещодавно я консультував жінку, яка взяла собі за чоловіка молодого хлопця. І просто шалено щаслива. Схиблена на сексі. А секс у векторному шлюбі - скажений, по крайней мере спочатку, поки «господар» з «слуги» всю кров не вип'є. А потім знову починається охолодження відносин. Подальший сценарій - відомий.

Я якось пішов в одну психіатричну клініку і попросив дані про пацієнтів. Мене цікавили року народження цих людей і їх подружжя. Так наді мною там тільки посміялися. Тому простежити, сходять чи люди з розуму в векторних шлюбах, не вийшло. Даних про те, накладають вони на себе руки, теж немає. Хоча деякі випадки відомі. Через любов до Валерія Брюсовим, наприклад, в двадцять два роки застрелилася Надя Львова. У самогубство Мерилін Монро теж тінь відносин з її векторним «господарем», Робертом Кеннеді. Я абсолютно впевнений: п'ятдесят відсотків побутових злочинів, а може бути, навіть і більше пов'язані саме з векторним кільцем. Я стільки раз бачив чоловіка та жінку, вже тримали ножі в руках. Ще секунда - і все! Смерть! Жертви дивом рятувалися.

- Так от таких зв'язків треба бігти без оглядки!

- Треба! Але якщо «хазяїн» не відпускає, то у «слуги» з цього нічого не вийде. Втім, рано чи пізно «хазяїну» стане нудно. Він втратить пильність. Тоді і з'явиться можливість вирватися з кільця. Закономірність тут така: чим гірше векторний шлюб, тим більше шансів врятуватися. Найжорсткіші варіанти векторного шлюбу, як правило, не живуть. Вони закінчуються або розлученням, або криміналом.

- Але якщо векторне кільце так сильно, чи не потягне розлученого подружжя знову один до одного?

- Такі випадки часто-густо. Проведені мною дослідження показали, що відпущений з кільця «слуга» відразу ж починає добиватися успіхів у багатьох сферах. Він перетворюється, розправляє плечі, до нього повертається колишня привабливість. Ну як тут екс- «хазяїну» не подумати про відновлення відносин? Часто цим справа і закінчується. І все йде по другому колу. «Господар» знову гробить «слугу». Кільце не знає гуманізму. Інший варіант розвитку подій, коли звільнилися від векторного шлюбу «слуги» знову потрапляють в ті ж відносини з іншими «господарями». Я знав одного Тигра, який тричі одружувався на Козах. Людина дуже хворий, в цих шлюбах він як би компенсувався.

- Значить, у векторних шлюбах є і свої плюси?

- О, плюси можуть бути абсолютно скаженими. Особливо для людей творчих професій, яким потрібна постійна емоційна підживлення. Нічого цього штучно їм у векторному шлюбі домагатися не треба. Душа і без того оголена. Потрібні сльози на сцені - вони завжди близько, істеричний сміх - ніяких проблем. Творче середовище - єдина, де можна хоч якось виправдати векторний шлюб. Хоча людей, які не мають до творчості відносини, він теж обдаровує незабутніми відчуттями. Їх любов часом зашкалює, щастя не знає кордонів, секс перевершує всі очікування - настільки гармонійний. Тобто життя знаходить фарби. Величезна енергія цього шлюбу - джерело і великих потрясінь, і найвищого злету. У жодному іншому шлюбі людина не може так високо піднятися в своїх відчуттях і переживаннях, як при векторних взаєминах.

За часів застою в моїй середовищі залученість в векторні шлюби становила дев'яносто п'ять відсотків! Життя-то була сірою, нудною. Зараз відсоток векторних шлюбів різко пішов вниз. І без цього потрясінь вистачає. Хочеться тилу, спокою. Втім, в житті кожного з нас завжди є місце кільцю. Навіть самий обережний може виявитися в його мережах.

- Поясніть будь ласка...

- Як тепер з'ясувалося, одне з грандіозних значень векторного кільця - у взаємодії з роком-«господарем». Припустимо, настає рік Мавпи, кармічний рік для Щура. І хочеш не хочеш, а триста шістдесят п'ять днів «слуга» -Криса буде в лапах свого векторного «господаря». Весь світ ополчився проти неї, підуть суцільні неприємності. Ось Єльцин-Коза (за багаторічними, Перевірена мною на сотнях людей даними, всі парні роки східного гороскопу наступають в районі 1 січня, а непарні - близько 15 січня) в дев'яносто восьмому потрапив в свій кармічний рік - Тигра. І що з ним відбувалося? Тільки ледачий його не штурхав. Але ось кармічний рік скінчився. І наступний буде менш напруженим. Всі шишки дістануться Півня, у яких векторний «господар» Кот.

Всі шишки дістануться Півня, у яких векторний «господар» Кот

Жорж Санд і Альфред де Мюссе

- Если векторні кільце так всюдісущій, значить, воно может увірватіся НЕ только в особисте життя людини?

- І в дружбу, в творчі спілки и даже в політику. Альо чім хороші в політіці векторні парі. Між ними вінікає колосальний ШВИДКІСТЬ інформаційного обміну: один только подумавши - Інший Вже сказавши. У шкірного великого діяча всегда на підхваті «маленький господар». У Леніна, наприклад, їм був Бухарін, у Хрущова - Аджубей, у Брежнєва - Чурбанов, у Горбачова - улюблений перекладач Палажченко. Все, що відбувається в політиці при Єльцині, теж відсотків на семьдесят- вісімдесят - векторне кільце. Під його дією президент здійснює більшість своїх вчинків.

- Давайте на цьому зупинимося детальніше ...

- Єльцин народився в рік Кози. Людина великої, енергійний, сильний. Тому природно, що чисто візуально йому приємніше бачити поруч своїх векторних «господарів». Він їх опікується, піднімає до себе. Подивіться, адже у Єльцина жодного разу в найближчому оточенні не було фігури, з якою б він не перебував у векторному союзі. Коржаков був Тигром, Лебідь - Тигром, Черномирдін і Кирієнко - теж Тигри. Причому «господарі» Кози. І дуже різні ... Напевно, навколо Єльцина не тільки ці чотири Тигра знаходилися, а клюнув він саме на них. Чому? У векторному кільці тактика така, знову ж підсвідома: потрібно прикинутися, щоб рибка заковтнула гачок. Найкраще це вдалося Кирієнко. Просто безневинна овечка в порівнянні з Ельціним- «слугою». Єдиний, хто в даній ситуації не маскувався, так це Лебедь ...

- Ну і це не завадило йому стати відлученим ...

- З «господарями», звичайно, приємно. Але вони забирають надто багато сил. Ось і з Єльцина чотири Тигра поступово висмоктали все соки, довівши його до повного фізичного виснаження. Коли, нарешті, Єльцин остаточно знесилів, він вперше зважився змінити векторних «господарів» на векторних «слуг». Спочатку з'явився Ястржембський, який народився в рік Змії, потім Примаков і Сисуєв того ж знака.

А ось Горбачов, теж з'явився на світ у рік Кози, людина зовсім іншого масштабу. Він, навпаки, з перших же днів оточив себе тільки «слугами». У його Політбюро було дев'ять Змій, тобто людей, які і хотіли б сказати проти нього слово, але не могли. Знаходилися в векторної залежності.

- Такий підбір кадрів відбувався підсвідомо?

- Абсолютно. Вибір «слуги» або «господаря» залежить від масштабу особистості. Слабкий завжди вибере «слугу», тобто того, хто ще слабше, щоб можна було їм зневажати. Згадайте, як Горбачов вил мотузки з Рижкова - хорошу людину, але векторно залежного від свого «господаря». А сильний потягнеться до ще більш сильному. Але векторний «господар» «п'є кров», зі «слугою» нудно - він постійно заглядає в рот, намагається догодити. Ось Єльцин, набравшись після хвороби сил, знову ж підсвідомо і зробив ривок з векторного кільця.

В його оточенні з'явилися люди по романтичної лінії, тобто лінії взаємної поваги. Одні Півні і Бики. Маслюков - Бик, Геращенко - Бик, Бордюжа - Бик. В принципі, сіренький знак, чиновницький, але для державної служби - ідеальний. Дуже працездатний. Юмашев, до речі, з Єльциним теж в романтичній парі - Півень. Але він, на жаль, векторний «господар» Березовського. За що, напевно, і поплатився. Ну а дочка Єльцина Тетяна ... Це кров. Вона сильніше будь-якого гороскопа. Будь-хто інший президент взяв до себе на службу не стільки приємну людину, скільки корисного, але у нашого Бориса Миколайовича в цьому відношенні все навпаки ...


Став розпитувати друзів-однолітків: як у них?
Якщо склалися вже три пари, чому не припустити існування інших?
Але чому воно векторне?
Чи означає це, що векторні взаємини не підпадають під дію законів знаків векторних подружжя - Коні, Щури, Бика і так далі?
Цікаво, а бувають векторні шлюби без кохання?
Якщо вже вирватися з векторного кільця важко, невже у бідного «слуги» немає жодних шансів полегшити свою долю?
Але якщо векторне кільце так сильно, чи не потягне розлученого подружжя знову один до одного?
Ну як тут екс- «хазяїну» не подумати про відновлення відносин?
Значить, у векторних шлюбах є і свої плюси?
І що з ним відбувалося?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация