Небезпечні звукові частоти-інфразвук. Обговорення на LiveInternet

  1. Власні (резонансні) частоти деяких частин тіла людини.

Небезпечні звукові частоти (інфразвук):   Інфразвукові коливання навіть невеликої інтенсивності викликають нудоту і дзвін у вухах, зменшують гостроту зору;   Коливання середньої інтенсивності можуть стати причиною розладу травлення, порушення функцій мозку з найнесподіванішими наслідками;   Інфразвук високої інтенсивності, що тягне за собою резонанс, призводить до порушення роботи практично всіх внутрішніх органів, можливий смертельний результат з - за зупинки серця, або розриву кровоносних судин;   Власні (резонансні) частоти деяких частин тіла людини

Небезпечні звукові частоти (інфразвук):

  • Інфразвукові коливання навіть невеликої інтенсивності викликають нудоту і дзвін у вухах, зменшують гостроту зору;
  • Коливання середньої інтенсивності можуть стати причиною розладу травлення, порушення функцій мозку з найнесподіванішими наслідками;
  • Інфразвук високої інтенсивності, що тягне за собою резонанс, призводить до порушення роботи практично всіх внутрішніх органів, можливий смертельний результат з - за зупинки серця, або розриву кровоносних судин;
Власні (резонансні) частоти деяких частин тіла людини.

Слід вживати особливих заходів захисту проти появи звукових коливань з наступними частотами:

  • 20-30 Гц (резонанс голови)
  • 40-100 Гц (резонанс очей)
  • 0.5-13 Гц (резонанс вестибулярного апарату)
  • 4-6 Гц (резонанс серця)
  • 2-3 Гц (резонанс шлунка)
  • 2-4 Гц (резонанс кишечника)
  • 6-8 Гц (резонанс нирок)
  • 2-5 Гц (резонанс рук)

    інфразвук

    Інфразвук 16 Гц Діопазон,
    небезпечний для людини
    (6-8 Гц) 18,75 * 106 м Інфразвук 16 Гц Діопазон,   небезпечний для людини   (6-8 Гц) 18,75 * 106 м

    Інфразвук (від лат. Infra - нижче, під) - пружні хвилі, аналогічні звуковим, але з частотами нижче області чутних людиною частот. Зазвичай за верхню межу інфразвуковий області приймають частоти 16-25 Гц. Нижня межа инфразвукового діапазону невизначена. Практичний інтерес можуть представляти коливання від десятих і навіть сотих доль гц, т. Е. З періодами в десяток секунд. Інфразвук міститься в шумі атмосфери, ліси і моря. Джерелом інфразвукових коливань є грозові розряди (грім), а також вибухи і гарматні постріли.

    У земній корі спостерігаються струси і вібрації інфразвукових частот від найрізноманітніших джерел, в тому числі від вибухів обвалів і транспортних збудників.

    Для інфразвуку характерне мале поглинання в різних середовищах внаслідок чого інфразвукові хвилі в повітрі, воді і в земній корі можуть поширюватися на дуже далекі відстані. Це явище знаходить практичне застосування при визначенні місця сильних вибухів або положення стріляючого знаряддя. Поширення інфразвуку на великі відстані в море дає можливість передбачення стихійного лиха - цунамі. Звуки вибухів, що містять велику кількість інфразвукових частот, застосовуються для дослідження верхніх шарів атмосфери, властивостей водного середовища.

    Голос моря - це інфразвукові хвилі, що виникають над поверхнею моря при сильному вітрі, в результаті вихреобразования за гребенями хвиль "Голос моря" - це інфразвукові хвилі, що виникають над поверхнею моря при сильному вітрі, в результаті вихреобразования за гребенями хвиль. Внаслідок того, що для інфразвуку характерне мале поглинання, він може поширюватися на великі відстані, а оскільки швидкість його поширення значно перевищує швидкість переміщення області шторму, то "голос моря" може служити для завчасного передбачення шторму.

    Своєрідними індикаторами шторму є медузи. На краю "дзвони" у медузи розташовані примітивні очі і органи рівноваги - слухові колбочки завбільшки з шпилькову головку. Це і є "вуха" медузи. Вони чують інфразвуки з частотою 8 - 13 герц. Шторм розігрується ще за сотні кілометрів від берега, він прийде в ці місця приблизно годин через 20, а медузи вже чують його і йдуть на глибину.

    Шторм розігрується ще за сотні кілометрів від берега, він прийде в ці місця приблизно годин через 20, а медузи вже чують його і йдуть на глибину

    Вплив інфразвуку на організм людини

    В кінці 60-х років французький дослідник Гавро виявив, що інфразвук певних частот може викликати у людини тривожність і занепокоєння В кінці 60-х років французький дослідник Гавро виявив, що інфразвук певних частот може викликати у людини тривожність і занепокоєння. Інфразвук з частотою 7 Гц смертельний для людини.

    Дія інфразвуку може викликати головні болі, зниження уваги і працездатності і навіть іноді порушення функції вестибулярного апарату.


    Дія інфразвуку може викликати головні болі, зниження уваги і працездатності і навіть іноді порушення функції вестибулярного апарату

    Основні джерела інфразвукових хвиль

    Розвиток промислового виробництва і транспорту призвело до значного збільшення джерел інфразвуку в навколишньому середовищі і зростання інтенсивності рівня інфразвуку.

    Джерело інфразвуку Характерний частотний
    діапазон інфразвуку Рівні інфразвуку Автомобільний транспорт Весь спектр инфразвукового діапазону Зовні 70-90 дБ,
    всередині до 120 дБ Залізничний транспорт і трамваї 10-16 Гц Всередині і зовні
    від 85 до 120 дБ Промислові установки аеродинамічного і ударної дії 8-12 Гц До 90-105 дБ Вентиляція промислових установок і приміщень, то ж в метрополітені 3-20 Гц До 75-95 дБ Реактивні літаки Близько 20 Гц Зовні до 130 дБ Джерело інфразвуку Характерний частотний   діапазон інфразвуку Рівні інфразвуку Автомобільний транспорт Весь спектр инфразвукового діапазону Зовні 70-90 дБ,   всередині до 120 дБ Залізничний транспорт і трамваї 10-16 Гц Всередині і зовні   від 85 до 120 дБ Промислові установки аеродинамічного і ударної дії 8-12 Гц До 90-105 дБ Вентиляція промислових установок і приміщень, то ж в метрополітені 3-20 Гц До 75-95 дБ Реактивні літаки Близько 20 Гц Зовні до 130 дБ

    ТЕХНОТРОН методики.

    Загалом джерел інфразвуку хоч відбавляй. Поговоримо тепер про те, який же все-таки ймовірний механізм впливу інфразвуку на організм людини і чи вдається хоч в якійсь мірі з цим впливом боротися.

    Довжина інфразвуковий хвилі досить велика (на частоті 3.5 Гц вона дорівнює 100 метрам), проникнення в тканини тіла також велике. Фігурально кажучи, людина чує інфразвук всім тілом. Які ж неприємності може заподіяти проникла в тіло інвразвук? Природно, про це поки є лише уривчасті відомості.

    Сучасна наука запропонувала багато специфічних способів для управління поведінкою, думками і почуттями людини. При цьому зокрема використовують:

  • ніжепороговое аудіовізуальний роздратування;
  • електрошок;
  • ультразвук;
  • інфразвук;
  • надвисокочастотне (СВЧ) випромінювання;
  • торсіонне випромінювання;
  • ударні хвилі ...

Розглянемо вплив інфразвуком трохи докладніше:
Досить ефективно, в сенсі впливу на людину, задіяння механічного резонансу пружних коливань з частотами нижче 16 Гц, звичайно невоспрінімаемимі на слух. Найнебезпечнішим тут вважається проміжок від 6 до 9 Гц. Значні психотропні ефекти найсильніше висловлюється на частоті 7 Гц, співзвучною альфаритм природних коливань мозку, причому будь-яка розумова робота в цьому випадку робиться неможливою, оскільки здається, що голова ось-ось розірветься на дрібні шматочки. Звук малої інтенсивності викликає нудоту і дзвін у вухах, а також погіршення зору і несвідомий страх. Звук середньої інтенсивності засмучує органи травлення і мозок, народжуючи параліч, загальну слабкість, а іноді сліпоту. Пружний потужний інфразвук здатний пошкодити, і навіть повністю зупинити серце. Зазвичай неприємні відчуття починаються з 120 дБ напруженості, що травмують - з 130 дБ. Інфрачастоти близько 12 Гц при силі в 85-110 дБ, наводять напади морської хвороби і запаморочення, а коливання частотою 15-18 Гц при тій же інтенсивності вселяють почуття занепокоєння, невпевненості і, нарешті, панічного страху [6, 138-140].

На початку 1950-х років французький дослідник Гавро, який вивчав вплив інфразвуку на організм людини, встановив, що при коливаннях порядку 6 Гц у добровольців, які брали участь в дослідах виникає відчуття втоми, потім занепокоєння, що переходить у несвідомий жах. На думку Гавро, при 7 Гц можливий параліч серця і нервової системи [8, 2].

Ритми характерні для більшості систем організму людини лежать в інфразвукових діапазоні:

  • скорочення серця 1-2 Гц
  • дельта-ритм мозку (стан сну) 0,5-3,5 Гц
  • альфа-ритм мозку (стан спокою) 8-13 Гц
  • бета-ритм мозку (розумова робота) 14-35 Гц [6,138].

Внутрішні органи вібрують теж з інфразвукових частотами. У інфразвукових діапазоні знаходиться ритм кишечника.

Дослідження медиків в області впливу на людину інфразвуку.

Медики звернули увагу на небезпечний резонанс черевної порожнини, що має місце при коливаннях з частотою 4-8 Гц. Спробували стягувати (спочатку на моделі) область живота ременями. Частоти резонансу дещо підвищилися, проте фізіологічний вплив інфразвуку не послабило.

Легкі і серце, як всякі об'ємні резонуючі системи, також схильні до інтенсивних коливань при збігу частоти їх резонансів з частотою інфразвуку. Найменше опір інвразвуку надають стінки легенів, що врешті-решт може викликати їхнє пошкодження.

Мозок. Тут картина взаємодії з інфразвуком особливо складна. Невеликий групі випробуваних було запропоновано вирішити нескладні завдання спочатку при впливі шуму з частотою нижче 15 герц і рівнем приблизно 115 дБ, потім при дії алкоголю і, нарешті, при дії обох факторів одночасно. Була встановлена ​​аналогія впливу на людину алкоголю і инфразвукового опромінення. При одночасному вплив цих факторів ефект посилювався, здатність до найпростішої розумової роботи помітно погіршувалася.

В інших дослідах було встановлено, що і мозок може резонувати на певних частотах. Крім резонансу мозку як упругоінерціонного тіла виявилася можливість "перехресного" ефекту резонансу інфразвуку з частотою a- і b- хвиль, що існують в мозку кожної людини. Ці біологічні хвилі виразно виявляються на енцефалограма, і за їх характером лікарі судять про тих чи інших захворюваннях мозку. Висловлено припущення про те, що випадкова стимуляція біоволн інфрозвуком відповідної частоти може впливати на фізіологічний стан мозку.

Кровоносні судини. Тут є деякі статистичні дані. У дослідах французьких акустиків і фізіологів 42 молодих людини на протязі 50 хвилин піддалися впливу інфразвуку з частотою 7.5 Гц і рівнем 130 дБ. У всіх випробовуваних виникло помітне збільшення нижньої межі артеріального тиску. При дії інфразвуку фіксувалися зміни ритму серцевих скорочень і дихання, ослаблення функцій зору та слуху, підвищена стомлюваність і інші порушення.

Вплив низькочастотних коливань на живі організми відомо давно. Наприклад, деякі люди, які відчули підземні поштовхи при землетрусі, страждали від нудоти. (Тоді слід згадати і про нудоті, що викликається коливаннями судна або гойдалок. Це пов'язано з впливом на вестибулярний апарат. І виявляється подібний "ефект" не у всіх.) Нікола Тесла (прізвище якого тепер позначає одну з основних одиниць вимірювань, уродженець Сербії) близько ста років тому ініціював такий ефект у піддослідного, що сидить на вібрує стільці. (* Розумників, які вважають цей досвід негуманним не знайшлося). Спостережувані результати відносяться до взаємодії твердих тіл, коли коливання передаються людині через тверду середу. Вплив коливань, що передаються організму від повітряного середовища, недостатньо вивчено. Розкачати тіло, як наприклад на гойдалці, у такий спосіб не вдасться. Можливо, що неприємні відчуття виникають при резонансі: збігу частоти вимушених коливань з частотою коливань будь-яких органів або тканин. У колишніх публікаціях про інфразвуку згадували його вплив на психіку, що виявляється як незрозумілий страх. Може бути, в цьому також "винен" резонанс

У фізиці резонансом називають збільшення амплітуди коливань об'єкта, коли його власна частота коливань збігається з частотою зовнішньої дії. Якщо таким об'єктом виявиться внутрішній орган, кровоносна або нервова система, то порушення їх функціонування і навіть механічне пошкодження, цілком реально.

Якщо таким об'єктом виявиться внутрішній орган, кровоносна або нервова система, то порушення їх функціонування і навіть механічне пошкодження, цілком реально

Чи існують які-небудь заходи боротьби з інфразвуком?

Деякі заходи боротьби з інфразвуком. Слід зізнатися, що цих заходів поки не так вже й багато.

Громадські заходи боротьби з шумом почали розроблятися вже давно. Юлій Цезар майже 2000 років тому в Римі заборонив їзду вночі на гуркітливих колісницях. А 400 років тому королева Англії Єлизавета Третя заборонила чоловікам бити своїх дружин після 10 години вечора, "щоб їх крики не турбували сусідів". Зараз вже в світовому масштабі вживаються заходи боротьби з шумовим забрудненням середовища: удосконалюються двигуни та інші частини машин, цей фактор враховується при проектуванні трас і житлових районів, використовуються звукоізолюючі матеріали і конструкції, що екранують пристрої, зелені насадження. Але слід пам'ятати, що і кожен з нас повинен бути активним учасником цієї боротьби з шумом.

Згадаємо оригінальний глушник инфразвукового шуму компресорів та інших машин, розроблений лабораторією охорони праці Санкт-Петербурзького інституту інженерів залізничного транспорту. У коробі цього глушника одна з стінок зроблена піддатливою, і це дозволяє вирівнювати низькочастотні змінні тиску в потоці повітря, що йде через глушник і трубопровід.

Майданчики Вібропресс машин можуть являтся потужним джерелом низькочастотного звуку. Мабуть, тут не виключено застосування інтерфереціонного методу ослаблення випромінювання шляхом протівофазного накладення коливань. У системах всмоктування і розпилення повітря слід уникати різких змін перетину, неоднорідностей на шляху руху потоку, щоб виключити виникнення низькочастотних коливань.

Деякі дослідники розділяють дію інфразвуку на чотири градації - від слабкої до ... смертельною. Класифікація - річ хороша, але вона виглядає досить беспомощьно, якщо невідомо, з чим пов'язана прояв кожної градації.

Інфразвук на сцені і телебаченні?

Якщо подивитися в минуле, то там можна вже помітити вплив інфразвукових частотами на человека.Вот інструкція з книги Мішеля Харнера "Шлях шамана":

Для входу в "тунель" вам знадобиться, щоб ваш партнер весь час, необхідне для отримання вами "шаманського стану свідомості" супроводжував ударами в барабан або бубон з частотою 120 ударів на хвилину (2 Гц). Також можна використовувати магнітофонний запис шаманського "камлання". Через кілька хвилин ви побачите тунель з чорних і білих кілець і почнете рухатися по ньому. Швидкість чергування кілець задається ритмом ударів.

Відомо, що сучасна рок-музика, джаз і т.п. зобов'язані своїм походженням традиційної африканської "музиці". Ця, так звана "музика", ні що інше, як елемент ритуальних дій африканських шаманів або колективних ритуальних дій племені. Більшість мелодій і ритмів рок-музики взяті непостредственно з практики африканських шаманів. Таким чином, вплив рок-музики на слухача засноване на тому, що він вводиться в стан, схожий на той, який переживає шаман під час ритуальних дій. "Сила долі укладена в переривчастих пульсаціях, ритмах, що викликають біопсихічних реакцію організму, здатну вплинути на функціонування різних органів. Якщо ритм кратний півтора ударам в секунду і супроводжується потужним тиском інфразвукових частот, то здатний викликати у людини екстаз. При ритмі ж рівному двом ударам в секунду, і на тих же чаcтотах, слухає впадає в танцювальний транс, який подібні наркотичному ".

У цьому ж ряду стоїть і власне ритуальна музика, наприклад, "медитативна" музика Секо Асахари, глави релігійної секти "Аум Сінрікьо", яка свого часу день у день транслювалася російським радіо на всю країну.

Вплив психотронної зброї найбільш масовано, коли в якості проміжних каналів використовується телебачення і комп'ютерні системи. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють перетворити будь-який звуковий (музичний) файл таким чином, щоб при прослуховуванні виникала необхідність спецефекти: "... звук, закодований під альфа-ритм, допоможе Вам розслабитися, звук, закодований під дельта-ритм, допоможе заснути, під тета-ритм - досягти стану медитації.

звук, закодований під альфа-ритм, допоможе Вам розслабитися, звук, закодований під дельта-ритм, допоможе заснути, під тета-ритм - досягти стану медитації

Так чи є інфразвук психотронних зброєю?

Творці надзброї, заснованого на дії інфразвуку, стверджують, що воно повністю пригнічує противника, викликаючи у нього такі "невідворотні" наслідки, як нудота і пронос. Розробники озброєння такого виду і дослідники його жахливих наслідків "з'їли" чимало грошей з держскарбниці. Можливо, однак, що вищезазначені неприємності загрожують не уявному противнику, а цілком реальним генералам - замовникам подібної зброї - в якості відплати за некомпетентність.

Юрген Альтман (Jurgen Altmann), дослідник з Німеччини, на спільній конференції Європейської та Американської акустичних асоціацій (березень 1999) заявив, що інфразвукові зброя не викликає приписуються йому ефектів.

На подібні штуки сподівалися в армії і поліції. Охоронці правопорядку вважали, що ці кошти більш ефектні, ніж хімічні, такі, як наприклад, сльозогінний газ.

А поки що, як стверджує Альтман, який вивчав вплив на людей і тварин інфразвукових коливань, звукове зброя не працює. За його словами, навіть при рівні шуму 170 децибел що-небудь особливе, на зразок мимовільних випорожнень, зафіксувати не вдалося. (Згадалося, що нещодавно ЗМІ відзначили успішні випробування інфра-лякалки американського виробництва. Блеф на благо "винахідникам" і на залякування уявного противника?)

Сід Хіл (Sid Heal), що працює на міноборони США за програмою розробки инфразвукового зброї, зазначає, що дослідники змінили постановку задачі. Поряд зі спробами створення прототипів зброї вони ретельно вивчають вплив інфразвуку на людину.

Однак ж все таки в даний час досить на годину "Х" додати "каталізатор" - і закладена програма запрацює. Розпочнеться руйнування органів, штучна мутація генів або зміна свідомості. Таким "поштовхом" може, наприклад, стати масоване опромінення про проблему якої беспокоются російські вчені і військові.

З розповіді доктора технічних наук В. Канюка: "Я очолював секретний комплекс в Подліпкахю. Він входив в НВО "Енергія" (керівник - акодемік В.П. Глушко). У виконанні закритого Постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 27 січня 1986 роки ми створили генератор спеціальних фізичних полів. Він був здатний коригувати поведінки великих мас населення. Виведена на космічну орбіту, ця апаратура охоплювала своїм "променем" територію, рівну Краснодарському краю. Засоби, щорічно виділялися на цю і суміжні з нею програми, були еквівалентні п'яти мільярдам доларів ... "

Влітку 1991 року комітет Верховної Ради СРСР опублікував моторошнувату цифру. КДБ, Мінсередмаш, Академія наук, Міністерство оборони та інші відомства витратили на розробки психотронної зброї півмільярда повновагих дореформених рублів. Однією завданням було "дистанційне медико-біологічної і психофізичний вплив на війська та населення противника".

Торсіонні, мікролентонние і інші недавно відкриті частки мають колосальну проникність. Генератори подібних полів створюються, наприклад, в Зеленоградський лабороторіі. З інструкції одного з таких приладів: "Прилад настроюється на індивідуальні хвильові характеристики людини. Очевидно, можлива настройка на параметри цілого етносу. При цьому для вирішення расових проблем вже не потрібні концтабору. Все відбувається абсолютно непомітно. Об'єкт або вимирає, або втрачає свої національні риси ". (До речі, за визначенням померлого загадковою смертю академіка Ф. Я. Шіпурова, душа людини є хвильове поле з вимірні характеристиками. Це справедливо і щодо існуючих "душ" народів.)

Багато вчені стурбовані зловісними можливостями етнічного зброї. Існують вітчизняні розробки "Лава-5" і "Русло-1". Вказується, що в класифікації засобів масового ураження (нею користуються військово промислові комплекси розвинутих країн) з'явився пункт: "Ця зброя з впливом на генетичний апарат. У певних колах воно називається "екологічно чистим" і навіть "гуманним". Чи не руйнують міст і часто не вбиває людей ".

Був випадок, коли в 90-х роках, в американській пресі пройшла серія сенсаційних публікацій про загадкову загибель індіанців. З незрозумілої причини вмирали тільки представники племені навахо. Кількість жертв склало кілька десятків людей. Отже, тільки індіанці. І тільки навахо. Серед версій є припущення про вплив психотропною зброєю.

Серія Повідомлень " Космоенергетіка ":

Частина 1 - Що таке космоенергетіка?
Частина 2 - Інтерв'ю з Петровим В.А. "Про космоенергетікі."
...
Частина 15 - Молекулярні машини: що це таке і як їх робити?
Частина 16 - Колесо времені.Відео.
Частина 17 - Небезпечні звукові частоти-інфразвук
Частина 18 - Що є фізичний вакуум?
Частина 19 - Невидима реальність.
...
Частина 30 - Про плоску Землю. Зміна реальності.
Частина 31 - Сергій Шандарін: "Гігантська павутина Всесвіту"
Частина 32 - Біофізик. Планета почала жити в іншому вимірі! Квантовий перехід відбувся!

Які ж неприємності може заподіяти проникла в тіло інвразвук?
Чи існують які-небудь заходи боротьби з інфразвуком?
Інфразвук на сцені і телебаченні?
Так чи є інфразвук психотронних зброєю?
Блеф на благо "винахідникам" і на залякування уявного противника?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация