Недорогий відпочинок в Україні - 13 найдешевших міст для туризму

  1. Полтава: 736 грн
  2. Вінниця: 667 грн
  3. Запоріжжя: 657 грн
  4. Чернігів: 637 грн
  5. Кам'янець-Подільський (Хмельницька область): 636,5 грн
  6. Ізмаїл (Одеська область): 576 грн
  7. Чернівці: 535,5 грн
  8. Умань (Черкаська область): 513,5 грн
  9. Чорноморськ (Одеська область): 510 грн
  10. Ужгород: 493 грн
  11. Мукачево (Закарпатська область): 471 грн
  12. Коломия (Івано-Франківська область): 399,5 грн
  13. Тернопіль: 362 грн

«Мені в Париж у справі терміново! ...». Втілення в життя фрази Жванецького можуть дозволити собі в Україні мало хто. Подорожувати по своїй країні набагато простіше. Але і тут різні міста - для різного гаманця. Недорогий відпочинок в Україні - чи реально це?

У всьому світі люди люблять економити. Навіть серед громадян досить забезпечених країн популярні хіт-паради дешевих для подорожей місць. Адже це так приємно - і помандрувати, і не сильно витратитися при цьому. В Україні це тим більш актуально.

Ми склали список найдоступніших для туристів українських міст, куди цікаво відправитися на вікенд. Критерії прості: вартість ночі для двох в 3 * готелі в середині травня, вартість квитка на громадський транспорт від ж / д вокзалу до центру міста, вечеря для двох осіб в ресторані (середній чек) і вартість чашки кави. Тільки не забувайте, що ціни - річ мінлива і мають схильність зростати.

Ну і, зрозуміло, враховується туристична привабливість міст. А подивитися є на що ...

Полтава: 736 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - 470 грн.
  • Вечеря, середній чек - 250 грн.
  • Кава - від 14 грн.
  • Проїзд - 2 грн (з Київського ж / д вокзалу відправляється тролейбус № 1). Автобус обійдеться в 4 грн.

Що подивитися в Полтаві

Цікавий місто на березі Ворскли, з безліччю пам'яток історії та культури, храмів, з затишними вуличками і мальовничими парками. Музей історії Полтавської битви розповідає про цей грандіозний битві. У ньому представлено зброю, твори мистецтва, медалі, обмундирування, особисті речі Петра I, прапори, озвучена діорама бою.

З містом пов'язані імена великих письменників, поетів. Про життя і творчість автора «Енеїди» і «Наталки-Полтавки» полтавчанина Івана Котляревського повідає Літературно-меморіальний музей і садиба поета . Є музеї, присвячені Володимиру Короленко і Панасу Мирному.

В краєзнавчому музеї більше 300 тис. експонатів. Зокрема предмети античного і східного мистецтва, давньоєгипетська колекція, реліквії козаків. Художній музей - один з найстаріших в Україні. Серед його експонатів картини Сурикова, Рєпіна, Левітана, Шишкіна, художників Німеччини, Італії, Нідерландів, Франції.

Обов'язково потрібно відвідати легендарну білу альтанку з оглядовим майданчиком, подивитися яскравий ансамбль круглої площі з будівлями початку 19 століття і знаменитий пам'ятник Полтавській галушці . В екскурсійному автобусі-ресторанчику можна не тільки познайомитися з містом, а й продегустувати справжні полтавські галушки.

Джерело фото: kartagoroda Джерело фото: kartagoroda.com.ua.

Вінниця: 667 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 400 грн.
  • Вечеря, середній чек - від 250 грн.
  • Кава - від 15 грн.
  • Проїзд - 2 грн (трамвай). Проїзд на маршрутці коштує 3 грн.

Що подивитися в Вінниці

Нехай це і не Ніцца, але прогулятися по мальовничому місту з красивою архітектурою на берегах Південного Бугу теж дуже приємно. Можна подивитися струнку водонапірну вежу з годинником в яскравій вечірній підсвічуванні, красивий Преображенський собор 18 століття, Вінницькі мури - кріпосні стіни оборонних і храмових споруд 17 століття і палац Грохольських в старовинному парку.

Етнографічні колекції, монети і скелет мамонта чекають вас в краєзнавчому музеї , Роботи Баччареллі, Рєпіна та інших відомих живописців в художньому музеї . А любителі таємниць історії можуть поїхати в колишню ставку Гітлера «Вервольф» в околицях міста. І наостанок, світломузичний фонтан «Рошен» на плавучій платформі - найбільший в Європі. Нічні шоу води, світла і музики точно нікого не залишать байдужим.

Джерело фото: domik Джерело фото: domik.ua.

Запоріжжя: 657 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - 460 грн.
  • Вечеря, середній чек - 180 грн.
  • Кава - від 15 грн.
  • Проїзд - 2 грн (трамвай). Маршрутка коштує 4 грн.

Що подивитися в Запоріжжі

дуже мальовничий острів Хортиця з озерами, скелями, садами, лісами, степом, пляжем. На острові є статуї з каменю скіфських часів і реконструкція легендарної «Запорізької Січі» .

Привертає увагу ДніпроГЕС - перша гідроелектростанція Радянського Союзу і два двоярусних моста через Дніпро. В краєзнавчому музеї - історія міста, нумізматика, етнографічні колекції, стародруки, зброя і предмети побуту Запорізької Січі, виставка, присвячена Нестору Махно.

Вражає знаменитий 700-річний дуб зі стовбуром діаметром близько 2 метрів. Прийнято вважати, що саме під ним запорожці писали листа турецькому султану ...

Джерело фото: zabor Джерело фото: zabor.zp.ua.

Чернігів: 637 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 430 грн.
  • Вечеря, середній чек - 190 грн.
  • Кава - 15 грн.
  • Проїзд - 2 (тролейбус). Вартість проїзду в автобусі - 3,5 грн.

Що подивитися в Чернігові

«Перекази давнини глибокої ...». Древній славне місто на мальовничій Десні, один з найбільших в Київській Русі, джерело для археологів. Про нього можна дізнатися навіть з народних казок. Повітря тут дихає багатовіковою історією.

Чудові краєвиди з пагорбів, архітектура, уціліла після татаро-монгольської навали (!), Спаський собор 11 століття, Катерининська церква 18 століття, красиві монастирі, старовинні особняки і чавунні гармати на оглядовому майданчику. Химерна строкатість архітектурних стилів різних епох, оригінальні будівлі зі шпилями, пам'ятники, ансамбль Червоної площі і безліч затишних парків.

Джерело фото: bykvu Джерело фото: bykvu.com.

Кам'янець-Подільський (Хмельницька область): 636,5 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 370 грн.
  • Вечеря, середній чек - 245 грн.
  • Чашка кави - від 18 грн.
  • Проїзд від ж / д вокзалу в центр - 3,5 грн (маршрутне таксі № 7).

Що подивитися в Кам'янці-Подільському

Один з найдавніших в Україні міст, Історико-архітектурний заповідник . Близько 200 пам'яток архітектури 11-19 століть. Відвідавши Стару фортецю, можна побувати в 16 столітті. старовинна ратуша , Вродливий Кафедральний собор , Музеї, Алея сакур в центральному парку, мальовничі ландшафти каньйону річки Смотрич. Про місто згадується в романах Генріка Сенкевича і Володимира Бєляєва, в безлічі фільмів.

Джерело фото: fishki Джерело фото: fishki.net.

Ізмаїл (Одеська область): 576 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 450 грн.
  • Вечеря, середній чек - 110 грн.
  • Кава - від 12 грн.
  • Проїзд - 4 грн (маршрутка).

Що подивитися в Ізмаїлі

Місто з багатовіковою історією, що йде від 12 століття. Можна поглянути на Ізмаїльську фортецю , Взяту в 1790 році військами під керівництвом Суворова, про що оповідає діорама. є пам'ятник Олександру Суворову і присвячений йому Історичний музей. Звертають на себе увагу Свято-Покровський собор першої половини 19 століття, Старовинна турецька мечеть 16 століття і Музей Українського Дунайського пароплавства. Історико-краєзнавчий музей Придунав'я розповідає про особливості виникнення міста-фортеці.

Джерело фото: uznamania Джерело фото: uznamania.ru.

Чернівці: 535,5 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 370 грн.
  • Вечеря, середній чек - 150 грн.
  • Чашка кави - від 14 грн.
  • Проїзд від ж / д вокзалу в центр - 1,5 грн (тролейбус № 3 або № 5).

Що подивитися в Чернівцях

Чернівці не випадково називають «маленьким Віднем» або «маленьким Парижем». Тут особлива атмосфера міста-свята, переплетення культур різних народів, красиві площі, старовинні вулички, куполи храмів, різнобарвності архітектурних ансамблів і стилів.

Важко не помітити Музично-драматичний театр - копію Віденського театру, ратушу середини 19 століття, імпозантний будинок художнього музею з витонченими інтер'єрами, Будинок-корабель , величний кафедральний собор Святого Духа , Вишукану будівлю Єврейського народного дому , Оригінальну композицію вірменської церкви ...

Фантастично красива входить до Списку спадщини ЮНЕСКО колишня резиденція митрополитів Буковини . Старовинні буковинські ікони на склі, килими і писанки в Художньому музеї, колекція стародруків, етнографічних та археологічних артефактів в краєзнавчому музеї . І мелодія «Марічки» у виконанні трубача в буковинському народному вбранні з балкона 45-метрової вежі ратуші.

Джерело фото: sights2see Джерело фото: sights2see.com.

Умань (Черкаська область): 513,5 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 350 грн.
  • Вечеря, середній чек - 150 грн.
  • Кава - від 10 грн.
  • Проїзд від залізничного або автовокзалу в парк «Софіївка» обійдеться в 3,5 грн.

Що подивитися в Умані

Дивовижний парк «Софіївка» з більш ніж двома тисячами видів дерев і кущів, споруджений магнатом Станіславом Потоцьким для своєї дружини Софії. Штучні скелі, гроти, водойми, альтанки, скульптури. Можна поплавати на гондолі, поромі, човні, покататися на коні.

У світі Умань відома тим, що щорічно на єврейський Новий рік (Рош Ха-Шана) до міста з'їжджаються тисячі паломників-хасидів на могилу засновника брацлавського хасидизму цадика Нахмана.

Автор фото: Юрій Перебаев Автор фото: Юрій Перебаев.

Чорноморськ (Одеська область): 510 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - 350 грн.
  • Вечеря, середній чек - 145 грн.
  • Кава - від 12 грн.
  • Проїзд - 3 грн.

Що подивитися в Чорноморську

Вчорашній Іллічівськ, що знайшов свою нову назву - літературне, яке ми зустрічаємо у відомій книзі І. Ільфа та Є. Петрова.

Швидко розвивається морський курорт, з одним з найбільш чистих пляжів в Україні і приголомшливими панорамними видами на море і порт. З копією знаменитих Потьомкінських сходів, колонадами і цікавими скульптурами в Молодіжному парку. З безліччю фонтанів, вейк-парком і Музеєм образотворчих мистецтв , Що володіє колекцією порцеляни різних виробників і часів.

Джерело фото: dumskaya Джерело фото: dumskaya.net.

Ужгород: 493 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 300 грн.
  • Вечеря, середній чек - 180 грн.
  • Кава - від 13 грн.
  • Проїзд: за 20-30 хвилин можна пішки дістатися від залізничного або автовокзалу в центр міста.

Що подивитися в Ужгороді

Найзахідніший з обласних центрів України. Місто з поважним, більш ніж 1000-річним віком і багатою історією. Підноситься над містом і видно звідусіль Ужгородський замок , Побудований в 9-13 століттях. кам'яний пішохідний міст через річку Уж з'єднує Старий і Новий місто.

Горянська ротонда Св. Анни - пам'ятник архітектури 12 століття, який не має архітектурних аналогів в Україні. На стінах - фрески 14 століття італійських художників. В дендропарку Лаудона зібрані екзотичні рослини з різних районів світу. Корзо - екстравагантна вулиця магазинів, банків, кафешок, малоповерхових старовинних будинків з ліпними прикрасами. Виявляється, відпочити в Україні недорого можна і в Ужгороді.

Джерело фото: prokarpaty Джерело фото: prokarpaty.info.

Мукачево (Закарпатська область): 471 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 330 грн.
  • Вечеря, середній чек - 125 грн.
  • Кава - від 12 грн.
  • Проїзд від залізничного або автовокзалу в центр міста - 4 грн (маршрутне таксі).

Що подивитися в Мукачево

Місто біля підніжжя Карпатських гір, вперше згаданий в документах 10 століття, який побував в складі багатьох країн. Зверніть увагу на замок Паланок на високій горі, побудований не пізніше, 11 століття. Зараз в ньому працює Історичний музей . І на площа Миру з ратушею початку 20 століття і католицьким костелом Святого Мартіна , Де можна послухати органну музику. Ще місто відоме фестивалем вина, який щорічно проходить в середині січня.

Джерело фото: weaponhistory Джерело фото: weaponhistory.com.

Коломия (Івано-Франківська область): 399,5 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - від 290 грн.
  • Вечеря, середній чек - 95 грн.
  • Кава - від 11 грн.
  • Проїзд - 3,5 грн.

Що подивитися в Коломиї

Тут знаходиться єдиний в світі музей писанки з 10-тисячної унікальною колекцією українського живопису на великодніх яйцях і роботами майстрів інших країн.

Музей народного мистецтва представляє традиційне народне мистецтво Гуцульщини та Покуття: гончарство, різьблення по дереву, ткацтво, ковку. Є дерев'яна Благовіщенська церква з прекрасним іконостасом та дзвіницею. Можна подивитися будівлю ратуші в стилі неоренесансу на Ринковій площі і Преображенський кафедральний собор .

Джерело фото: stanislavske Джерело фото: stanislavske.tv.

Тернопіль: 362 грн

  • Ніч для двох в 3 * готелі - 240 грн.
  • Вечеря, середній чек - 110 грн.
  • Кава - 12 грн.
  • Проїзд: від залізничного вокзалу можна за 20 хвилин пройтися до центру міста.

Що подивитися в Тернополі

величний Тернопільський замок 16 століття, великий ставок і безліч мальовничих алей. Так виглядає центр цього міста. Чудові краєвиди, почуття єднання з природою.

А ще можна помилуватися домініканським костелом 18 століття з двома вежами і Воздвиженській церквою з красивою дзвіницею.

Люди з міцною психікою можуть заглянути в похмурі камери Музею політичних в'язнів радянського періоду. А Краєзнавчий музей порадує історичними, етнографічними, археологічними експозиціями, скульптурними композиціями знаменитого Йоганна Пінзеля.

У басейнах критого аквапарку «Лімпопо» чекають світлозвукові розваги, атракціони і дитячі гірки. А ще можна оговтатися в «Вагон-самогон» - перший в Україні музей самогоноваріння, дізнатися про унікальну самогонної техніці і самим оцінити смак міцних напоїв.

підніме настрій Венеціанський дворик - романтичне місце з самобутнім архітектурним ансамблем, аркадою, колонами і рестораном-галереєю. Змусять посміхнутися гумористичні пам'ятники 12-му стільцю зі знаменитої книги «Золоте теля», Невидимцеві з роману Герберта Уельса і сантехніку .

Джерело фото: pizzatravel Джерело фото: pizzatravel.com.ua.

Якщо стаття сподобалася, розкажіть друзям :)

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация