Need for Speed ​​Payback - перегони у великому світі

  1. Про що гра
  2. Геймплей, графіка і звук

Уникнути творчого застою можна тільки одним способом - потрібно не боятися сміливих експериментів, але у цього шляху є своя зворотна сторона. Досліди зі старим матеріалом рідко призводять до чогось нового, зміна декорацій є той же самий застій, лише створення ілюзії новизни. Саме таким бачиться критикам положення відомої ігрової франшизи Need for Speed, вже який рік поспіль переходить від однієї крайності в іншу. Але чи так все погано насправді?

Треба сказати, останні роки були не найкращими для Need for Speed, положення потрібно було міняти, що і було зроблено. У 2017 році розробники випускають Need for Speed ​​Payback - 23-у серію гри, що стала своєрідним міксом з попередніх частин гоночної епопеї. Гра була зустрінута без особливого ентузіазму, але не варто звинувачувати в тому розробників, вони просто дотримувалися традицій сучасної ігрової індустрії з властивою їй схильністю до масштабності та влаштуванню випробувань, далеко не завжди мають безпосереднє відношення до сюжету.

Гра була зустрінута без особливого ентузіазму, але не варто звинувачувати в тому розробників, вони просто дотримувалися традицій сучасної ігрової індустрії з властивою їй схильністю до масштабності та влаштуванню випробувань, далеко не завжди мають безпосереднє відношення до сюжету

Про що гра

Сюжетна лінія невластива гоночним симуляторам, і це зрозуміло: вони занадто динамічні, але не така Need for Speed ​​Payback. Сюжет в грі, нехай і не дуже який, але все ж є. Події розгортаються у вигаданому місті Сільвер-Рок, в якому заправляє кримінальне угруповання «Дім», що займається, крім іншого, організацією підпільних гонок. Тут кожен заробляє на життя як може, причому не завжди чесним шляхом. І головний герой гри Тайлер Морган зі своєю командою не виняток.

Зв'язавшись з «Домом», він і його друзі Шоні і Джессіка роблять ризикована справа - виконуючи замовлення, вони крадуть у одного з місцевих багатіїв круту тачку, не знаючи, що замовник ще на самому початку вирішив їх «кинути». В результаті Тайлер виявляється, що називається, на дні. Щоб уникнути в'язниці, повернути борг, а заодно отримати шанс помститися своїм кривдникам, Морган наймається простим водієм до того самого багатієві, у якого він викрав машину. Так починається його шлях до перемоги, фіналом якого стане головний виграш в знаменитій «Бандитської гонці».

Геймплей, графіка і звук

Чекати від героїв сильних глибоких почуттів, проявів внутрішнього життя, властивих протагоніста ігор «для думаючих людей», мабуть, не варто. Їхні вчинки і діалоги цілком банальні, втім, деякі персонажі вийшли вельми привабливими. Фарб в загальну картину Need for Speed ​​Payback привносять геймплей і дуже навіть непогана графіка. Великий і відкритий світ, різноманітність локацій і маршрутів, особливо яскраво виглядають в нічний час, унікальні водійські навички персонажів, величезний парк автомобілів, широкі можливості тюнінга останніх - без усього цього гра вийшла б занадто одноманітною, особливо якщо брати до уваги її тривалість.

Щоб не дати гравцеві занудьгувати, творці, як це водиться у всіх великих іграх, пропонують на вибір масу завдань і випробувань. Роз'їжджаючи по світу, вам потрібно буде збирати карти і різні предмети, займатися прокачуванням та інше, та інше. Але хороший геймплей не єдине, що компенсує слабкість сюжетної лінії. Видовищність та якісний звук роблять честь грі і це при тому, що саму графіку важко назвати ідеальною, текстури могли б бути і більш високої якості. Немає претензій і до оптимізації - гра не пригальмовує, локації завантажуються плавно.

підсумок

Need for Speed ​​Payback - спроба вдихнути нове життя в стару гру, а заодно відродити згасаюче популярність аркадних гонок. Чи можна стверджувати, що розробникам це вдалося? В якійсь мірі так, тільки от працювати це буде тільки для нових поколінь геймерів, ветеранів цим вже не проймеш, вони дуже добре розуміють, що ні про яке повернення до старих форм не може бути й мови. З іншого боку, їм буде приємно усвідомлювати, що про жанр все ж не забувають.

Галерея зображень:

Галерея зображень:

Відео:

оцінка:

оцінка:

Але чи так все погано насправді?
Чи можна стверджувати, що розробникам це вдалося?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация