NEWSru.com :: The Economist опублікував "путівник по пеклі", помістивши туди Путіна і його колег

На обкладинку нового випуску The Economist помістив карикатуру на уявних обителей царства сатани
У поданні християн остаточну "прописку" грішників визначить Бог на Страшному Суді
Британський журнал в свіжому номері також опублікував кумедний "путівник" по пеклі, зазивають відвідати цей "курорт"

Впливовий британський журнал The Economist , Мабуть, піддавшись загальному ажіотажу навколо нібито прийдешнього 21 грудня кінця світу, зробив головною темою нового випуску, який з'явиться на прилавках в суботу, тему пекла. Як відомо, саме туди після Страшного суду на вічне поселення відправляться нерозкаяні грішники.

Видання присвятило висвітлення історії вивчення цього актуального питання обширну статтю , А також опублікувало жартівливий "Путівник" по пеклі у стилі рекламних туристичних листівок .

на обкладинку нового випуску The Economist помістив карикатуру на уявних мешканців царства сатани. У вогняну річку художник безжально кинув багатьох сучасних (як живуть, так і померлих) лідерів світових держав, в тому числі президента РФ Володимира Путіна. Російський лідер борсається в киплячій смолі поруч з президентом Ірану Махмудом Ахмадінежадом, сирійським лідером Башаром Асадом і убитим в минулому році лівійським диктатором Муаммаром Каддафі. Поруч, поки ще на березі, розташувався глава КНДР Кім Чен Ин.

Неподалік на цегельному мосту, звідки залізницею відвозять грішників в вагонетках, сидить в очікуванні своєї черги, поставивши сумочку на рейки, сумна канцлер Німеччини Ангела Меркель. А до тунелю під мостом у напрямку до Путіна на моторному човні по вогненної річці поспішає президент США Барак Обама. За тим, що відбувається уважно стежить сам сатана, що тримає в руках випуск The Economist.

У статті, присвяченій мінялися протягом століть уявленням про пекло, журнал пише, що пекло завжди була найстрашнішим і одночасно самим абсурдним місцем в людській уяві. Зараз для багатьох жителів Заходу пекло в його традиційному розумінні - це просто пережиток середньовіччя. Навіть Ватикан тепер визначає пекло як відсутність любові Бога. Чорти з вилами, сірка, окріп, палаючі сковороди і жахливі крики грішників забуті.

У той же час до цих пір для іншої частини людства пекло існує - і не як якась нічого не значуща абстракція, а як конкретне місце, куди можна потрапити після смерті.

Мусульмани вважають, що в пекло відправляться невіруючі і грішники, яких не пробачив Аллах. Опис пекла міститься в Корані і одкровеннях пророка Мухаммеда. У пеклі за канонами ісламу є варти - 19 суворих ангелів, керує якими ангел Малик. Пророк повідав мусульманам, що Пекло і Рай вже створені, але люди увійдуть в них тільки після Судного Дня. В Аду грішників чекають муки вогнем, а також плоди пекельного дерева заккум.

У поданні християн остаточну "прописку" грішників визначить Бог на Страшному Суді. За його розпорядженням у пеклі будуть мучитися не тільки їх душі, а й воскреслі матеріальні тіла. Христос, за словами богословів, в своїх проповідях вказував, що найбільші муки в пеклі осягнуть тих, хто знав заповіді бога, але не виконував їх, а також тих, хто не прощав образи на своїх ближніх. Найважчим мукою в пеклі буде голос неспокійною совісті.

Відомо опис пекла і в літературі. В "Божественної комедії" італійського поета Данте Аліг'єрі царство сатани є дев'ять кіл - чим нижче, тим страшніше гріхи, вчинені людиною за життя.

Як пише The Economist, сучасні дослідники Біблії зазначають, що ні Ісус, ні апостоли в Новому Завіті безпосередньо нічого не говорять про пекло або засудження на вічні муки. Вони використовують тільки слова, що означають в перекладі з грецького "суд" і "вирок", причому мається на увазі засудження за гріхи на "тривалий період", а не назавжди. Апостол Павло взагалі обіцяв, що Бог в результаті помилує всіх.

"Путівник" по пеклі: чудові пейзажі, ланцюги для кожного відвідувача і палац сатани

Британський журнал в свіжому номері також опублікував кумедний "путівник" по пекла, зазивають відвідати цей "курорт". Свої рекомендації дає "Інфернальний рада з туризму" з посиланням на головних дослідників регіону Данте Аліг'єрі і англійського поета, автора поеми "Втрачений рай" Джона Мільтона.

На думку укладачів "путівника" пекло варто відвідати, тому що його пейзаж не має собі рівних - бездонні ущелини, високі гори і вогненні річки надихали художників протягом століть. Столицею пекла (по Мільтону) є Пандемоній.

На "ексклюзивний курорт" багато століть потрапляли знаменитості, при приїзді ви всюди побачите відомі особи, уїдливо розхвалює пекло The Economist.

Якщо у вас надмірна вага і ви втратили форму, пекло пропонує максимально ефективні тренування, в ході яких ви з успіхом скинете зайві кілограми. Якщо ви любите подорожувати без нічого, пекло ідеальне місце для вас. Необхідна одягання грішника ви отримаєте на місці. За чарівною традиції кожному відвідувачу після прибуття також вручаються розпечені металеві ланцюги.

Тут зупинився час - відчуйте гарячий пісок під ногами, поспостерігайте за пустують химерами і горгонами, катайтеся на спині демона, насолодіться запахом сірки на вітрі, закликають автори пародійної рекламної листівки.

У розділі "як добратися" описується рада грішити багато і наполегливо, ні в якому разі не проявляючи каяття. При поїздці в пекло забудьте про монетах і пластикових картах, якщо, звичайно, ви не хочете, щоб їх розплавили і влили вам в рот через воронку, попереджають жалісливі укладачі путівника.

Серед визначних пам'яток називаються Пекельні врата, палац сатани і власне сам господар пекла, особисто терзає грішників. Крім того, відвідувачам пекла рекомендується "пообідати" в стилі "танталові муки". Як відомо, за переказами, Тантал відчуває в підземному царстві нестерпні голод і спрагу. Стоячи по шию у воді, він не може напитися, бачачи поруч смачні плоди, не має можливості з'їсти їх. Вода йде в землю, а гілки з фруктами ухиляються від нього.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация