NEWSru.com :: В Африці шимпанзе по-звірячому вбивають і їдять людських дітей

За минулі 7 років в Уганді і Танзанії шимпанзе викрали і з'їли вісім дітей. Ще 8 малюків були понівечені мавпами: їх знаходили з відгризеного руками і ногами
Експерти в галузі вивчення приматів стверджують, що причиною такої поведінки шимпанзе є "наступ людини" і зникнення лісів. На думку вчених, шимпанзе лише захищають свою територію і шукають альтернативні джерела живлення
Менш ніж за рік в західній Уганді зафіксовано 15 жорстоких нападів шимпанзе на дітей, а також десятки менш серйозних інцидентів

До несподіваних наслідків призводить зникнення лісів в Африці: африканські мавпи все частіше їдять дітей.

За минулі 7 років в Уганді і Танзанії шимпанзе викрали і з'їли вісім дітей. Ще 8 малюків були понівечені мавпами: їх знаходили з відгризеного руками і ногами.

Експерти в галузі вивчення приматів стверджують, що причиною такої поведінки шимпанзе є "наступ людини" і зникнення лісів. На думку вчених, шимпанзе лише захищають свою територію і шукають альтернативні джерела живлення.

Менш ніж за рік в західній Уганді зафіксовано 15 жорстоких нападів шимпанзе на дітей, а також десятки менш серйозних інцидентів, пише британська газета The Times .

Зовсім недавно шимпанзе буквально вирвали з рук матері тримісячної дитини і забрали його в ліс.

Дитина був знайдений через кілька годин "пошукової командою" з чоловіків місцевого села. Шимпанзе відгриз йому ніс і верхню губу. Малюк помер від больового шоку і втрати крові.

Місцеві жителі кажуть, що протягом декількох тижнів село тероризував шимпанзе, який нападав на дітей. Після довгих пошуків він був знайдений і убитий мисливцями.

Для шимпанзе, які здебільшого вегетаріанці, характерно нападати на менш великих приматів. Також вчені ще в 60-і роки з'ясували, що агресивність шимпанзе багато в чому схожа з людською. Шимпанзе вбивають і ґвалтують собі подібних, б'ють "дружин" і вбивають дітей. Однак, підкреслюють вчені, викраденням людських дітей шимпанзе стали займатися зовсім недавно.

Незважаючи на жахливу жорстокість, яку шимпанзе виявляють до дітей, вчені захищають їх.

"Вони просто намагаються вижити. Якщо в лісі закінчується їжа, вони йдуть шукати її в інше місце", - стверджує біолог Майкл Гавін.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация