NEWSru.com :: У Ярославлі вибрали "Міс вівцю", кращих "Барана-виробника" і вівцематку: їх нагородили медалями

У Ярославлі вибрали "Міс вівцю", кращих "Барана-виробника" і вівцематку: їх нагородили медалями

У Ярославській області пройшов конкурс на звання "Міс вівця", "Баран виробник" і "вівцематку з приплодом", передає "Інтерфакс" .

За підсумками фестивалю "Романовська вівця - золоте руно Росії" титул "Міс вівця", корону і золоту медаль отримала вівця СПК "Батьківщина" Углицького району Ярославської області, а господарство отримало премію, повідомили в адміністрації Тутаевского району.

У фестивалі взяли участь близько 50 овець і баранів з спеціалізуються на розведенні романівських овець сільських господарств і ферм Большесельского, Тетіївський, Пошехонского, Гаврилов-Ямщика, Углицького районів Ярославської області, а також Тверського регіону.

На фестивалі відбулися конкурси "вівцематку з приплодом", "вівцематку", "Баран-виробник". А також "Ремонтна яскрава", "Ремонтний баранчик", в яких вибирали кращих серед молодняка, призначеного для поповнення стада, розповіли в райадміністрації.

При виборі кращих овець і баранів враховувалися маса тварин, їх зовнішній вигляд, кількість зістригають з них вовни на рік. У конкурсі вівцематок також враховувалася їх плодючість. У кожному з конкурсів обрані по три переможця.

Тварини нагороджувалися медалями, а виростили їх господарства - грошовими преміями.

Агентство особливо відзначає, що Романовська порода овець відрізняється високими біологічними та продуктивними якостями. Вона відноситься до грубововняні групі порід м'ясо-вовняного напрямку і отримала широку популярність і визнання за кордоном.

Ще в 1716 році, згідно з настановою Петра I були виписані з Сілезії і спрямовані в Ярославль два вівчаря для розширення вівчарства на російських землях і для навчання цій майстерності російських людей. Тоді ж за указом царя для розведення та вирощування в особистих господарствах було закріплено близько 1000 голів овець.

Розміщені вони були в п'яти вотчинах, чотири з яких перебували біля міста Романова (нині Тутаєв Ярославської області). Звідси, за основним місцем розведення, вони і отримали назву романівських.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация