NEWSru.com :: Великі магазини Німеччини відмовилися продавати маски "клоунів-вбивць", щоб не допомагати маніякам

Великі торгові мережі в Німеччині припинили продавати маски "клоунів-вбивць" і предмети одягу в світі зростаючого числа нападів переодягнених в блазенські наряди бандитів на людей

Великі торгові мережі в Німеччині припинили продавати маски клоунів-вбивць і предмети одягу в світі зростаючого числа нападів переодягнених в блазенські наряди бандитів на людей, повідомляє Süddeutsche Zeitung . Першим про рішення прибрати з полиць своїх магазинів маски оголосив торговий гігант Kaufhof, потім його приклад наслідувала мережу Karstadt. А ось Deiters поки ще їх продає.

В останні тижні німецькі злочинці все частіше використовують образ клоуна-вбивці для нападів. У жовтні поліція заявила про 370 інциденти. Подібна мода прийшла з США.

Наприклад, в німецькому Ростоку недавно був побитий 19-річний юнак. На нього напав зловмисник в образі клоуна. Аналогічним чином вбралися двоє з трьох грабіжників, які увірвалися в піцерію в Потсдамі.

А 21 жовтня озброєний сокирою "клоун-вбивця" напав на 10-річного хлопчика в Мюнхені. Перелякана дитина зміг виїхати від свого кривдника на велосипеді і повідомити про подію своїм батькам, які звернулися в поліцію.

Подібні інциденти стривожили поліцейське керівництво. Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Герман сказав 24 жовтня, що розіграші на тему клоунів-вбивць просто неприпустимі. "У таких огидних жартів можуть бути жахливі наслідки", - сказав міністр. Він обіцяв залучити до суворої відповідальності кожного з пранкери, які вирішили полякати людей під виглядом коміка-маніяка.

Міністр юстиції федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія Томас Кутшати також зазначив, що спроба налякати людину клоунській маскою може привести до смерті, наприклад від серцевого нападу. Тому міністр вважає організаторів подібних Пранк злочинцями, які заслуговують тюремного ув'язнення на термін до одного року.

Мода лякати людей в клоунських костюмах поширилася в США в серпні після повідомлення з Грінвілл в Південній Кароліні, де людина, переодягнений клоуном з червоним кучерявим перукою, намагався заманювати дітей в ліс. З тих пір повідомлення про страшні клоунів прийшли з 20 штатів, в тому числі з Нью-Йорка і Огайо.

Потім небезпечне захоплення розіграшами перекинулося до Великобританії, де студент вбрався клоуном з бензопилою, щоб полякати друзів в кампусі університету. Інциденти з клоунами фіксувалися в Норвіч, Дареме, Кідлінгтоне, Глостерширі. Клоуни переслідували дітей і жінок, жартівник з Кідлінгтона озброївся бейсбольною битою, жартівник з Дарема - мачете, в Глостерширі шість клоунів з'явилися з ножами. Були повідомлення про напади людей в клоунських масках, що грабують школи та інші громадські будівлі.

У жовтні дивна мода поширилася на Австралію і Нову Зеландію: після численних повідомлень про зіткнення з моторошними клоунами австралійська поліція виступила з попередженнями на адресу тих, хто збирається порушувати закон, прикриваючись клоунськими масками. А Скотленд-Ярд закликав британців не виходити з дому в костюмах клоунів, щоб не нагнітати істерію. Також і посольство РФ в Лондоні попередило росіян про небезпеку зустрічі з британськими клоунами. Інциденти за участю клоунів фіксують в Швейцарії і в Швеції .

В Росії теж зафіксували божевільного клоуна. У петербурзькому районі Купчино клоун з вантузом в руках напав на рухався по дорозі автомобіль. Позбутися від не надто смішного учасника дорожнього руху вдалося лише після того, як водій, вибігши з машини, збив його з ніг і відтягнув до узбіччя.

Варто відзначити, коулрофобія, або боязнь клоунів, набула широкого поширення в кінці ХХ століття. Деякі фахівці вважають, що явищу поклав початок фільм "Воно", знятий в 1990 році за книгою Стівена Кінга. Картина ввела своєрідну моду на клоунів-лиходіїв в кінематографі.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация