NEWSru.com :: Вчені зрозуміли, чому кити і дельфіни викидаються на берег

Згідно з дослідженнями, оглушливий гул субмарин губить китів і дельфінів, викликаючи кесонну хвороба
Вчені вважають, що тварини змушені підніматися на поверхню занадто швидко через лякає звуку виходить від субмарин
Посмертне вивчення 14 тел китів, викинутих на берег під час морських навчань, що проводилися в минулому році на Канарських островах, показало наявність бульбашок газу в крові і отворів у внутрішніх органах тварин, що є симптомами кесонної болез

Згідно з дослідженнями, оглушливий гул субмарин губить китів і дельфінів, викликаючи кесонну хвороба, пише сьогодні The Daily Telegraph (Переклад на сайті Inopressa.ru ).

Вчені вважають, що тварини змушені підніматися на поверхню занадто швидко через лякає звуку виходить від субмарин. Вчені вперше виявили, що глибоководні тварини можуть страждати декомпрессионной хворобою, захворюванням дайверів.

Дослідники наполягають на більш глибокому вивченні питання про шкоду субмарин, і закликають серйозніше ставитися до використання звукового радара.

Посмертне вивчення 14 тел китів, викинутих на берег під час морських навчань, що проводилися в минулому році на Канарських островах, показало наявність бульбашок газу в крові і отворів у внутрішніх органах тварин, що є симптомами кесонної хвороби. Аналітична робота з вивчення стану здоров'я дельфінів і китів, викинутих на берега Британських островів, показали наявність таких же симптомів.

Група вчених з Zoological Society of London і University of Las Palmas, Гран Канарія, вивчала викинутих на берег тварин сімейства китових і сірих дельфінів в період з 1992 по 2003 роки

Доктор Пол Джепсон, з Society's UK Marine Stranding Project, опублікував результати дослідження в журналі Nature, де стверджує: "Ми повідомляємо, що у невеликої кількості викинутих на берег тварин були виявлені бульбашки газу в крові і інші пошкодження. І хоча раніше не було відомостей про тому, що у морських тварин буває декомпресія, найбільш імовірною причиною смерті є саме декомпресійна хвороба. Результати вивчення хвороб морських ссавців в Великобританії ААМ спростовують усталену думку про те, що тварини сімейства китових х не схильні до подібних захворювань ".

Декомпресію у морських тварин вперше пов'язали з роботою підводних човнів, коли 14 тварин сімейства китових викинулися на берег Канарських островів через чотири години після навчань морського флоту Іспанії у вересні 2002 року. Суду використовували звуковий радар. Навчання були припинені після виявлення загиблих тварин.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация