NEWSru.com :: Канадка стверджує, що є реінкарнацією Мерилін Монро. Психіатр це підтверджує

43-річна солістка канадської рок-групи Pandamonia Шеррі Леа Лейрд стверджує, що є реінкарнацією знаменитої актриси Мерилін Монро
Затвердження розведеною матері 21-річної дочки підтримує психіатр з Малібу Адріан Фінкельштейн. Лікар заявив, що виявив попереднє втілення Лейрд, зануривши її в стан гіпнозу під час сеансу спірною регресивної терапії

43-річна солістка канадської рок-групи Pandamonia Шеррі Леа Лейрд стверджує, що є реінкарнацією знаменитої актриси Мерилін Монро.

Затвердження розведеною матері 21-річної дочки підтримує психіатр з Малібу Адріан Фінкельштейн. Лікар заявив, що виявив попереднє втілення Лейрд, зануривши її в стан гіпнозу під час сеансу спірною регресивної терапії, відомої як "повернення в минуле життя", коли пацієнти згадують минулі життя, щоб розібратися в проблемах нинішньої.

"У науці, а я вчений, ми приходимо до віри в те, що науково довели, - заявив Фінкельштейн в недавньому інтерв'ю. - Я шляхом дослідження встановив, що Шеррі Леа Лейрд є реінкарнацією Мерилін Монро". Фінкельштейн, автор книг і лектор, перш ніж зайнятися духовним цілительством і терапією "нью-ейдж", вивчав методи традиційної психіатрії.

Закінчивши престижну Школу психіатрії Меннингера в Канзасі, на початку 1990-х років він працював безкоштовним інструктором відділення психіатрії в Асоціації молодих християн і в даний час добивається дозволу практикувати в знаменитому медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі, де він час від часу дає консультації за методами гіпнозу.

Психіатр зняв на відео сеанси з Лейрд, яка трохи схожа на покійну легенду екрану, і розповів про них у своїй новій книзі "Мерилін Монро повертається. Зцілення душі". Будучи "Мерилін", Лейрд в стані гіпнозу згадувала романи з Джоном і Робертом Кеннеді, включаючи побачення з Джоном Кеннеді в Білому домі.

Вона сказала, що Джон Кеннеді розповів їй державні таємниці про Фіделя Кастро і Кубі, дала детальний звіт про смерть актриси у віці 36 років від передозування наркотиків 5 серпня 1962 року народження, відкидаючи теорії змов, які проголошують, що Монро вбили.

Думки вчених про регресивною терапії

Ні Американська асоціація психіатрів, ні Американська асоціація психологів не висловили офіційної думки щодо регресивної терапії, але ця методика не є поширеною.

Критики теорії говорять, що процес може привести до виникнення у пацієнтів помилкових спогадів, часто внаслідок навмисних або ненавмисних припущень гіпнотизера. В результаті, відзначають скептики, їхні розповіді важко, а то й неможливо підтвердити.

Стівен Джей Лінн, професор психології Університету штату Нью-Йорк, який опублікував понад 250 книг, статей і розділів, присвячених гіпнозу, пам'яті, віктимізації і психотерапії, сказав, що регресивна терапія "може бути дуже втішною для людей і, цілком можливо, корисною, але це не означає, що вони переживають якийсь спогад про попереднє життя ".

Дуже часто, додав Лінн, пацієнти і їх терапевти емоційно вкладаються в спроби витягти досвід минулого життя, а тому схильні інтерпретувати ситуацію таким чином, щоб вона підтверджувала їх переконання.

Ті, хто практикує метод регресивної терапії, кажуть, що він може радикально змінити життя деяких пацієнтів на краще. Так, пацієнт з хронічним болем в шиї може згадати, що в минулому житті його повісили, а той, хто боїться висоти, може прийти до переконання, що в XV столітті його скинули з кріпосної стіни. Розуміння коренів цих здаються необгрунтованими страхів дозволяє пацієнтам протистояти їм і долати їх, кажуть експерти.

Хоча багато відкидають думку про те, що душа, або дух, може відродитися в новому тілі, Вейсс заявив, що ця концепція прийнята на Сході і в інших місцях. Він додав, що багато в США в це вірять, хоча вважають за краще не зізнаватися в цьому публічно. Загальнонаціональне опитування, проведене в 2004 році компанією Opinion Dynamics Corp. на замовлення Fox News, показав, що 25% американців вірять в реінкарнацію.

Шеррі Леа Лейрд повідомила такі деталі, які могла знати тільки сама Монро

Вилікувавши сотні пацієнтів методом регресійної терапії, Фінкельштейн, який очолює Центр інтегрованого здоров'я в Малібу, прийшов до переконання, що Лейрд НЕ брехуха і не божевільна.

Дійсно, зазначив він, в стані гіпнозу вона могла відповісти на сотні ретельно підготовлених питань про життя Монро. Він зауважив, що відповіді на деякі питання могла знати тільки справжня Монро, наприклад, показати тітку актриси по материнській лінії на сімейної фотографії.

Психіатр також вказав на існуюче, на його думку, схожість рис обличчя, кистей рук, стоп, голосів і почерків двох жінок. Фінкельштейн підкреслив, що Лейрд НЕ позерка, якій хочеться бути втіленням Монро, а жінка, яка прагне примиритися з роками болі і тривожних спогадів. Фінкельштейна захопили концепції "нью-ейдж" після того, як він отримав освіту в області традиційної психіатрії.

Він народився в Румунії, отримав диплом лікаря в Ізраїлі, а потім переїхав на проживання в Америку, де пройшов ординатуру в Меннінгер. Фінкельштейн заявив, що в середині 1970-х років, коли він був асистентом професора психіатрії в Медичній школі Раша і Університеті Чикаго, його почав дратувати психоаналіз.

Фінкельштейн сказав, що його колег в школі Раша не привели в захват його нетрадиційні погляди. У своїй книзі він зазначає, що 1977-1980 роках, займаючись приватною практикою в Іллінойсі, він провів дослідження на добровольцях, що включало в себе більше 700 випадків застосування методу регресивної терапії.

Восени 1998 року, значно пізніше перенесення своєї практики в Каліфорнії, він отримав електронне послання від Лейрд. У книзі вона розповідає, як прийшла в Канаді до психіатра, який попросив її написати, що, на її думку, з нею не так.

Як співачка прийшла до впевненості, що вона Монро

Лейрд заявила, що в 11-12 років вона заговорила про свою родимці над губою, коли її тітка заспівала пісню Мерилін Монро з фільму "Джентльмени віддають перевагу блондинкам". До цього, сказала Лейрд, "я не знала, як виглядає Монро і хто вона така, але у мене в голові наче щось вибухнуло".

Йшли роки, і Лейрд, за її словами, з переляком згадувала сцени з минулого життя і бачила сни, що стосуються Монро і гнали її до наркотиків, алкоголю і навіть до психіатрів. Вона заявила, що боялася і соромилася розповісти кому-небудь про свою впевненість. За її словами, вона навіть матері і одному не розповідала, що вважає себе реінкарнацією Мерилін Монро, майже до виходу недавньої книги.

Лейрд розповіла, що не одягається як Монро і не наслідує їй, хоча і погодилася зображати покійну на фотографіях для книги, щоб можна було побачити існуюче, на думку Фінкельштейна, схожість двох жінок.

Лейрд підкреслила, що не намагається нажитися на книзі Фінкельштейна; їй не платили за роботу над книгою, і їй не належить частка прибутку від продажів. Вона додала, що інші учасники її групи стурбовані тим, що вона заявила про себе, і бояться, що це зашкодить репутації групи.

Лейрд сказала, що має поверхневе уявлення про Монро, але ніколи не вдавалася до дослідження, за допомогою якого можна було б пояснити стійке відчуття, що вони знайомі.

Лейрд розповіла також, що її роман з Джоном Кеннеді почався ще в 1954 році і закінчився всього за два місяці до смерті акторки. Вона згадала, як їхала з майбутнім президентом в 1957 або 1958 році, і як вони "бавилися" і "торкалися одне одного" в машині.

Лейрд, у якій в стані гіпнозу перекосилося обличчя, тремтячи все тілом, міцно вхопилася за руку Фінкельштейна і закричала: "Я не хочу, щоб він (Джон Кеннеді) кидав мене. У мене оніміли руки. Допоможіть, допоможіть, допоможіть! Допоможіть, допоможіть ! "

Лейрд народилася через 11 місяців після смерті Монро. Але, за словами Лейрд, вона не вважає, що це суперечить гіпотезі про її реінкарнації. Вона заявила, що у її матері був викидень, а через два місяці вона завагітніла. "Я була тим же дитиною, - сказала Лейрд. - Вона втратила мене, але я повернулася".

Фінкельштейн прийшов ще й до іншого вражаючого висновку. Він вважає дочка Лейрд Кезію реінкарнацією Гледіс Бейкер, матері Монро. Він зазначив, що Кезію зачали через кілька днів після смерті Бейкер в 1984 році.

як повідомляє Los Angeles Times (Повний текст на сайті Inopressa.ru ), В п'ятницю Лейрд братиме участь в рекламній прес-конференції Фінкельштейна в Вествуді. На наступний день, в 44-ту річницю смерті Монро, вони, за словами Фінкельштейна, планують відвідати склеп Монро в Меморіальному парку Вествуд, де її шанувальники щорічно збираються вшанувати її пам'ять.

біографія зірки

Мерилін Монро народилася 1 червня 1926 року. При народженні вона отримала ім'я Норма Джин Мортенсон. Після хрещення до її імені додалася друга прізвище - Бейкер. Дитинство у неї було важке - мати Норми постійно потрапляла на лікування до психіатричних клінік, вітчим всіляко утискав пасербицю.

У 16 років майбутня актриса віддає свою руку і серце сусіда Джиммі Догерті, який був старший за неї на п'ять років. У 1944 році він вступає в торговий флот і відправляється в південну частину Тихого океану. Його молода дружина надходить на роботу на авіаційний завод. Там її і зауважує фотограф Девід Коновер, який знімає фоторепортаж про внесок американських жінок в боротьбу з фашизмом для популярного журналу "Янк". Він робить серію знімків і розсилає їх в модельні агентства. Завдяки цим фотографіям до 1945 року Норма Джин встигає знятися для обкладинок 33 популярних журналів.

У 1946 році повертається чоловік Норми, і майбутній актрисі доводиться робити вибір між шлюбом і кар'єрою. Вона розлучається з Догерті і підписує перший контракт з кінокомпанією 20th Century Fox з гонораром 125 доларів в тиждень при середній по країні щотижневої зарплати в 60 доларів.

Підписавши контракт, Норма Джин перефарбовується в блондинку і бере прізвище своєї бабусі - Монро. Додавши звучне ім'я, вона отримує зоряний псевдонім, під яким пізніше її дізнається весь світ. У 2002 році в інтерв'ю відомому телеведучому CNN Ларрі Кінгу перший чоловік Мерилін Монро - Джим Догерті - розповів, що в той день, коли вони вирішили розлучитися, Норма Джин сама заявила йому, що буде Мерилін Монро.

Однак в 2004 році Догерті в документальному фільмі "Чоловік Мерилін" заявив, що саме він придумав образ і псевдонім Мерилін Монро, а компанія 20th Century Fox змусила Норму Джин розлучитися з ним. Крім того, він стверджував, що Мерилін завжди хотіла до нього повернутися. Інших підтверджень ці факти не отримали.

На початку 50-х років після зйомок у фільмах "Все про Єву", "Давай одружимося", "Любовне гніздечко" і "Ніагара" глядачі назвали актрису "богинею любові". У 1954 році в житті Мерилін Монро відбуваються дві значущі події - вона виходить заміж за відомого на всю країну бейсболіста Джо Ді Маджіо і отримує перший "Золотий Глобус".

Від епізодичній ролі у фільмі "Шокуюча міс Пілігрим" в 1947 році до весілля з Джо Ді Маджіо проходить сім років. Саме стільки часу знадобилося Мерилін Монро, щоб знятися в 21 картині і стати зіркою. Повідомлення про весілля Монро і Ді Маджіо з'явилися на перших шпальтах усіх світових друкованих видань, і до сих пір їх імена оточені флером справжньої легенди.

Шлюб з Ді Маджіо тривав лише дев'ять місяців. Однією з причин розлучення стало невдоволення Ді Маджіо видом дружини, в якому вона з'являлася на кіноекранах. Зокрема, бейсболіста привела в гнів легендарна сцена у фільмі "Сім років бажання", де Мерилін з'являється в білій сукні, поділ якого злітає від пориву вітру з вентиляційної шахти нью-йоркської підземки.

Незважаючи на розлучення, Ді Маджіо все своє життя допомагав Мерилін. Він витягнув її з психіатричної лікарні, рятував від депресії після розлучення з відомим письменником і драматургом Артуром Міллером. У 1962 році він допоміг їй в останній раз - організував її похорон.

9 травня нинішнього року бейсбольний м'яч з автографами двох зірок - Монро і Ді Маджіо - був проданий на аукціоні за 191 200 доларів.

У 1956 Мерілін вийшла заміж за відомого американського письменника і драматурга Артура Міллера. Вона неодноразово називала Міллера "своїм життям", дуже цінувала його розум, однак згодом розлучилися вони з офіційним формулюванням - "відмінність характерів".

Завоювавши популярність, Мерилін Монро стала боротися за право змінити амплуа - в багатьох фільмах вона грала роль недалеких, гарненьких дівчат. Монро почала відвідувати заняття в театральній студії Лі Страсберга, в інтерв'ю вона постійно говорила про бажання зніматися в серйозних картинах. Однак її як і раніше продовжували запрошувати зніматися в ролях спокусливих красунь.

Хоча багато акторів і режисерів, в тому числі і знаменитий Лоуренс Олів'є, відзначали її безперечний талант драматичної актриси, ніщо не змінювалося в кар'єрі Мерилін Монро. Мабуть, лише раз вдалося Мерилін вийти за рамки звичного амплуа - це було в її останній екранній роботі - фільмі "Неприкаяні". Він вийшов на екрани в 1961 році, одночасно з розлученням актриси з Артуром Міллером.

В останньому своєму фільмі Мерилін Монро нарешті вдалося відійти від амплуа безтурботної блондинки, яка мріє або про кар'єру актриси ( "Все про Єву", 1950), або про чоловіка мільйонера ( "У джазі тільки дівчата", 1959). Героїня Монро - розлучена, позбавлена ​​усіляких ілюзій Розлін Тейбер, яка разом зі своїми друзями-ковбоями подорожує від родео до родео в пошуках заробітку.

Після цієї картини і незадовго до своєї смерті Мерилін Монро отримує запрошення на зйомки фільму "Щось повинно трапитися" (1962), головна роль в якому знову повертає актрису назад до її легковажному амплуа. Героїня Монро Еллін Арден, провівши п'ять років на безлюдному острові, повертається додому і виявляє, що її чоловік вже встиг одружитися вдруге.

В ході зйомок сцени купання в басейні в цьому фільмі Мерилін Монро мала вперше повністю роздягтися перед кінокамерою. Фільм знімався в той рік, коли Монро вдруге отримала премію "Золотий Глобус" в номінації "Улюблена актриса світу" (World Film Favorite: Female). Всього ж за свою кар'єру Монро отримала три "Золотих глобуси", в тому числі і за роль в "джазі тільки дівчата" в 1960 році, на один "Глобус" була номінована, також вона була удостоєна двох європейських кінонагород і ще двох американських.

Таємниця її смерті

Зйомки були припинені через смерть Монро в 1962 році. Актриса була знайдена мертвою 5 серпня 1962 року в власному будинку в Лос-Анджелесі. Близько її ліжку валявся пляшечку з п'ятдесятьма таблетками снодійного. Слідство прийшло до висновку, що актриса вчинила самогубство.

Незабаром в пресі з'явилися статті, автори яких сумнівалися в версії суїциду і висували власні варіанти розгадки смерті Монро. Багатий ґрунт для самих неверояних здогадок давало ту обставину, що окрім офіційної особистому житті, яка підпорядкована певних дат весіль і розлучень, Мерилін Монро, за свідченням істориків Голлівуду, вела активну "таємну" особисте життя.

Як стверджують її сучасники, самими знаменитими коханцями Монро були президент США Джон Кеннеді, актор Генрі Фонда, співак Френк Сінатра, актор Марлон Брандо, актор Кларк Гейбл, Ів Монтан. Найбільш скандальною була версія, згідно з якою Монро була вбита на замовлення ФБР. Багато хто пов'язував смерть зірки з її романом з Кеннеді. Так чи інакше, таємниця загибелі Мерилін Монро досі залишається нерозкритою. Після Мерилін Монро залишилося 30 фільмів і одна незакінчена картина - "Щось повинно трапитися".

Фільми за участю Мерилін Монро в цілому принесли більше 200 мільйонів доларів (величезна сума за часів її життя). Монро назавжди увійшла в історію Голлівуду. Стиль Мерилін Монро досі користується популярністю серед модниць, а фраза: "Джентльмени віддають перевагу блондинкам" стала крилатою.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация