NEWSru.com :: У ліжку Сталіна побувало дуже багато жінок, стверджує автор нової книги про вождя

У ліжку Сталіна побувала не одна єврейка, стверджує автор нової книги про вождя
Відносини Сталіна і Наді зіпсувалися після того, як Надія дізналася про те, що вона - дочка Сталіна - плід бакинського роману того періоду, коли майбутній вождь грабував банки і числився в розшуку царської поліції

У новій книзі Саймона Себаг Монтефиоре "Сталін: двір червоного царя" авторові вдалося описати вождя і його жахливі злочини "з сардонічною усмішкою і з жаром таблоїду". Визнана в Британії кращою історичної книгою року, нова біографія Сталіна спирається на достовірні факти, які подаються як серія скандальних анекдотів і пліток, пише NEWSru Israel .

"Сталін не був розпусником. Він був одружений на більшовизмі і революції, - пише Монтефіоре. - На шкалі його переваг жінки займали невисоке місце. По відношенню до них він був емоційним інвалідом, але не повністю байдужим. Жінки дивилися на нього обожнюють очима і закохувалися в нього. Не раз Сталін скаржився своїм наближеним: "Вони не залишають мене в спокої, в'ються навколо мене, як бджолиний рій ... Всі хочуть лягти зі мною в ліжко".

При цьому "стиль флірту" батька народів ", в залежності від обставин, змінювався від традиційного грузинського лицарства до ребячлівой грубості, коли він був п'яний", - пише біограф.

- Всі жінки Сталіна

За роки "великої чистки" в ліжку вождя побувала не одна єврейка, стверджує Монтефиоре. Красуня Бронко Метлікова - лікар, дружина члена політбюро Поскрьобишева, який був довіреною людиною Сталіна, зустрілася з вождем на одній з його підмосковних дач в квітні 1937 року. За винятком охоронця і начальника охорони Сталіна про цю зустріч ніхто нічого не знав. Рівно через дев'ять місяців народилася Наталія Поскрьобишева, яка протягом свого життя не раз чула фразу: "Твій справжній батько лежить поруч з Леніним в Мавзолеї". Сам Сталін "ненавидів жінок, які були зациклені на своїх чоловіків і родичів", - пише Монтефіоре в своїй книзі.

Єврейки з числа кремлівської еліти вважалися особливо красивими, і вилися навколо Сталіна. Їх цікавили наряди, розкіш і любовна гра, тоді як ідеологія залишала байдужими. Син Сталіна Василь був одружений на єврейці. Більшість людей в Кремлі вважали цей шлюб неприпустимим, але Сталіну Юлія якраз подобалася, "вона навіть годувала його з вилки, що дуже подобалося грузинському свекру".

Монтефиоре стверджує, що урочистий банкет на честь 15-річчя революції, після закінчення якого дружина Сталіна Надя наклала на себе руки, став поворотною точкою в житті тирана. На самому банкеті п'яний Сталін ходив, зсипати хлібні крихти і апельсинові кірки в келихи з вином і в піали з морозивом, що стояли перед гостями. Коли він підняв тост: "За місце проживання ворогів Батьківщини", Надя покинула зал і закрилася у своїй кімнаті. Незабаром Сталін поїхав на дачу, де він усамітнився, як повідомили Наді, з красунею-дружиною одного з офіцерів Червоної Армії.

Смерть Наді, яку виявили на наступний день в калюжі крові з відкинутим пістолетом, зламала Сталіна: він впав у депресію, говорив, що звільниться, і погрожував накласти на себе руки, пише Монтефіоре. Біограф вважає, що після цієї трагедії Сталін став ще більш жорстоким.

У своїй книзі автор натякає на плітку, що знаходить останнім часом підтвердження істориків, згідно з якою відносини Сталіна і Наді зіпсувалися після того, як Надія дізналася про те, що вона - дочка Сталіна - плід бакинського роману того періоду, коли майбутній вождь грабував банки і числився в розшуку царської поліції. Згодом все, кому було відомо хоч що-небудь про бакинському романі, були знищені.

Доктор історичних наук Ольга Кошкіна пише, що в цій версії "всі факти збігаються", але Монтефіоре озивається про неї з більшою обережністю: "Я чув про це, але важко довести зв'язок між різними фактами".

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация