NEWSru.com :: Противники припинення євроінтеграції України в ночі вийшли на вулиці Києва

Жителі Києва, обурені рішенням влади України припинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, прийшли в ніч на п'ятницю на площу Незалежності в Києві
За різними даними, на площі зібралися від 1000 до 2000 осіб
Частина протестуючих пішли на вулицю Банкову, де розташована адміністрація президента. Підхід до резиденції перекритий автобусами з силовиками
У різних регіонах України бажаючі висловити незадоволеність припиненням підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС в ніч з 21 на 22 листопада вийшли на мітинги
Опозиція готує акцію на підтримку євроінтеграції на 24 листопада

Жителі Києва, обурені рішенням влади України призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, прийшли в ніч на п'ятницю на площу Незалежності в Києві. За різними даними, на Майдані Незалежності зібралися від 1000 до 2000 осіб. З подачі учасників акції і журналістів головний майдан української столиці охрестили "Евромайданом".

як передає "Інтерфакс" , Люди почали самоорганізовуватися за допомогою соціальних мереж. Частина протестуючих пішли на вулицю Банкову, де розташована адміністрація президента. "Українська правда" повідомляє, що підхід до резиденції був перекритий автобусами з силовиками.

- Опитування NEWSru.com: інтерграція України та Євросоюзу

Багато хто відразу попрямували до Майдану, де, як повідомляють кияни, завбачливо були відключені веб-камери. "На Майдані Незалежності стоять веб-камери, які наживо транслюють все, що там відбувається в інтернет. Як мені стало відомо, сьогодні з 18:00 з невідомих причин не було передачі сигналу, жодна веб-камера не працює", - повідомив інтернет -видання "Новини України - From-UA" один з тих, хто прийшов на площу з вечора активістів.

Пізніше на площу прибули лідери опозиції, в тому числі глава партії "УДАР" Віталій Кличко і лідер націоналістичної партії "Свобода" Олег Тягнибок. "Ми прийшли сюди, щоб висловити свою громадянську позицію щодо дій Януковича. Я вдячний всім людям, що прийшли сюди завдяки соціальним мережам, зателефонувавши один одному. Зібралися, щоб показати, що вони є громадянами і що їм не байдуже, в якій країні жити. Разом ми можемо довести, що Україна буде в Європі і буде демократичною державою. Разом ми змінимо нинішню владу ", - цитує Кличка прес-служба партії "УДАР" .

У свою чергу Тягнибок зазначив, що позитивним є той факт, що громадяни проявляють громадську ініціативу. Він також нагадав, що опозиція готує акцію на підтримку євроінтеграції на 24 листопада.

До протестуючих приєднався і лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк. "Якщо на Майдан вийде не тисяча, а сто тисяч - це реальний прояв волі народу України до європейської інтеграції", - цитує Яценюка прес-служба партії "Батьківщина". "Президентські вибори вже почалися. Непідписання угоди президент Янукович остаточно розділив Україну на дві частини", - зазначив він. За даними українських ЗМІ, на Майдан також прийшов екс-міністр МВС України Юрій Луценко.

18+ Обережно! Присутня ненормативна лексика!

за відомостями "Української правди" , В різних регіонах України бажаючі висловити незадоволеність припиненням підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС в ніч з 21 на 22 листопада вийшли на мітинги.

Зокрема, небайдужі вийшли на акцію в Ужгороді, Донецьку, Івано-Франківську та Луцьку. Також активісти збиралися у Львові - біля пам'ятника Тарасу Шевченку, передає "Українська правда".

США розчаровані, в ЄС закликають втілити "європейські прагнення українського народу"

Сполучені Штати розчаровані рішенням влади України припинити підготовку до укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом, заявили в Держдепартаменті. "США приєднуються до Європейського союзу в його розчаруванні рішенням уряду України відкласти підготовку до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом і торгової угоди з ЄС", - цитує повідомлення Держдепу РІА Новини" .

Вашингтон рекомендував Євросоюзу "тримати двері для України відкритими" і зазначив, що ЄС запропонував Києву "історичну можливість". "США переконані, що європейська інтеграція України - кращий шлях до економічного процвітання і демократії", - відзначає Держдеп.

У свою чергу в ЄС заявляють, що Віктор Янукович має втілити "європейські прагнення українського народу", який належить європейській сім'ї. Про це заявив глава МЗС головуючої в ЄС Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс

"Новини з України розчаровують. Ми взяли до відома рішення українського уряду, але хочемо більшої чіткості", - йдеться в заяві Лінас Антанас Лінкявічюс, переданому в четвер в Брюсселі агентству "Інтерфакс".

Разом з тим міністр стверджує, що яким би не було остаточне рішення, воно "не означатиме, що ми опустимо завісу над тим, що було досягнуто". "Україна, європейська держава з 46 мільйонами населення, за останні роки стала ближче до ЄС. Український народ вже утвердився в своїй думці, що він належить європейській сім'ї. Президент Янукович повинен втілити європейські прагнення українських людей", - упевнений Лінас Антанас Лінкявічюс.

Глава зовнішньополітичного відомства Литви нагадав, що ЄС вже заявив, що буде готовий підписати Угоду про асоціацію, якщо і коли Україна буде готова. "З огляду на, скільки вже було досягнуто на цьому шляху, рішення уряду - невдале", - підкреслив він.

Крім того, Лінас Антанас Лінкявічюс відкинув пропозицію про тристоронній діалог (Україна-Росія-ЄС), яке "не є варіантом і не має прецедентів". "Пропозиція ЄС про двосторонню асоціацію залишається на столі, і ми не бачимо ніякої ролі для третьої країни в цьому процесі", - заявив він.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация