незвичайні знахідки

  1. Грабовецький меч
  2. Сюрпризи земних надр
  3. Золоті волоски Антарктиди
  4. Перша гальванічна батарея

Шахтарі, геологи, археологи, будівельники та інші люди, «розкопувати» землю, часом виявляють предмети, які знаходяться в місцях, де їх просто не повинно бути. Або ж ці предмети виготовлені з таких матеріалів, до відкриття яких, якщо судити з геологічного пласту, в якому виявили знахідки, залишалися ще сотні, а то й тисячі років. Ці «дивні геологічні знахідки», які мають явно штучне походження, заганяють у глухий кут вчених. І більшість цих загадок залишаються досі нерозгаданими.

Грабовецький меч, виготовлений з & laquo; крилатого & raquo; металу.

Грабовецький меч

Одна з відносно недавніх за часом сенсаційних знахідок, що сколихнули науковий світ, була зроблена в 80-ті роки минулого століття в польському містечку Грабово, в декількох кілометрах від міста Кельце. У кар'єрі, де вівся видобуток вапняку, робочі виявили якийсь металевий предмет. Коли його ретельно очистили від землі і оглянули, то з'ясувалося, що це прекрасно зберігся залізний меч. Знахідку здали в археологічний інститут. Вчені провели дослідження і встановили, що це зброя виготовлена ​​приблизно в 400 році до нашої ери. Викликає захоплення майстерність зброяра, який створив цей клинок. Але особливу увагу археологів привернув таємничий орнамент на рукоятці меча. Якісь дивні насічки, лінії, кола, овали. Дуже незвичайна інкрустація.

А спектрографічний аналіз дав абсолютно неймовірні результати: 10% міді, 5% магнію і 85% алюмінію.

Але хіба таке можливо? Адже прийнято вважати, що алюміній в чистому вигляді вперше було отримано тільки в 1825 році датським вченим Хансом Ерстед.

Якщо вік меча встановлений правильно, виникає закономірне питання: де древній коваль узяв алюміній? Невже люди, які жили понад дві тисячі років тому, знали про існування цього металу і навіть вміли його отримувати якимось невідомим нам способом? Якщо ж це так, то чому технологія була забута наступними поколіннями майстрів?

Існує версія, що алюміній міг прилетіти на землю з космосу, в метеориті. Але у всіх виявлених досі «небесних каменях» немає ні сліду алюмінію. Вони або кам'яні, або залізно-нікелеві. За іншою гіпотезою, алюміній могла завезти на землю космічна експедиція інопланетян. Не можна скинути з рахунків і версію, що наша цивілізація - не перша на Землі (і, швидше за все, не остання). Можливо, колишні цивілізації в технічному плані не тільки не поступалися нинішнім людству, але навіть перевершували його.

Загалом, таємничий меч продовжують вивчати вчені всього світу. Але питань як і раніше більше, ніж відповідей.

Сюрпризи земних надр

Грабовецький меч стоїть дещо окремо в списку артефактів - предметів штучного походження, знайдених всередині непорушених геологічних пластів, оскільки він виявлений порівняно недалеко від поверхні. Більшість же «дивних речей» знаходять в глибині земних надр. Наприклад, в XVI столітті іспанська віце-король Перу Франсиско де Толедо тримав в своєму кабінеті сталевий цвях довжиною 18 сантиметрів, щільно сидить в шматку гірської породи, піднятому з 20-метрової глибини в перуанській гірничій виробці.

У 1844 році в Північній Британії в брилі скам'янілого піску був знайдений 12-гранний 30-сантиметровий цвях з титанового сплаву. Вік цього артефакту експерти оцінили в 360-408 мільйонів років!

У 1851 році золотошукач з Невади Хайрем Вітт привіз додому шматок золотоносного кварцу розміром з чоловічий кулак. Показуючи друзям камінь, Вітт випадково впустив його. Той розколовся, і присутні побачили всередині ... гвинт. Як він потрапив в породу, вік якої був як мінімум кілька мільйонів років?

В1880 році фермер з Колорадо приїхав до вугільній шахті, щоб набрати трохи вугілля для каміна. Там була велика купа цього палива, видобутого з глибини приблизно 90 метрів. Повернувшись додому, фермер почав колоти великі шматки вугілля, щоб було зручніше топити камін. В одному з них він знайшов металеве кільце, яке увійшло згодом у історію як кільце Єви. Вік вугілля, в якому воно було виявлено, - 60 мільйонів років.

11 липня 1891 року газета «Моррісонвіль таймі» опублікувала замітку: «Вранці у вівторок місіс Капп оприлюднила абсолютно неймовірну знахідку. Коли вона розбила шматок вугілля для розпалювання, то виявила в ньому невелику ... золотий ланцюг довжиною 25 сантиметрів, древньої і химерної роботи. Шматок вугілля розколовся майже посередині, і так як ланцюжок розташовувалася в ньому у вигляді кола і два кінці її знаходилися поруч один з одним, то, коли шматок лопнув, середина її звільнилася, а два кінці залишилися закріпленими в вугіллі. Ланцюжок зроблена з 8-каратного золота і важить 192,3 грама ».

Незвичайний предмет знайдений в червні 1894 року поблизу американського містечка Дорчестера. Журнал «Сайентіфік Амерікен» так описував цю знахідку: «Кілька днів тому потужний вибух зруйнував скелю. Цей вибух розкидав на всі боки величезні осколки вагою до декількох тонн і безліч дрібних фрагментів. Серед них були підібрані два уламка металевого предмета, розірваного вибухом навпіл. При з'єднанні ці частини утворили посудину 11,4 сантиметра заввишки і 16,5 сантиметра шириною в підставі. На поверхні цієї вази глибоко вигравірувані шість зображень дивовижних квіток, покритих сплавом срібла з вісмутом, а нижню частину посудини оперізував чудовий рельєфний вінок з того ж сплаву ».

У 1899 році в колодязі у пауні-Рідж, штат Іллінойс, був знайдений предмет, що нагадує велику монету. Радіовуглецевий аналіз показав, що артефакту близько 400 тисяч років. На монеті були зображення деяких істот і написи на невідомій мові.

У 1903 році в Нампі, Мексика , Під час буріння свердловини під шаром осадових порід базальту і піску на глибині 91 метр була знайдена дводюймова фігурка жінки, виключно тонко виготовлена ​​з золота. На підставці артефакту нанесена ажурна напис, яку вчені розшифровують досі.

Так що ж виходить: всі ці знайдені предмети існували на нашій планеті задовго до загальноприйнятого часу появи людини? Офіційна наука намагається ігнорувати сам факт існування цих артефактів. А найпопулярніше пояснення - це, мовляв, фальсифікація. Або ж те, що приймається за цвяхи або інші металеві предмети, - всього лише природні мінеральні розплави. Шматочки металу потрапляють в породу і там формуються за рахунок заміщення рослинних залишків. Іноді вони приймають обриси знайомих нам предметів. Ще одне пояснення - зміщення пластів. Артефакти в землі постійно переміщаються, як і сам грунт. Те грунтові води їх змиють, то в тріщину проваляться. У деяких місцях предмети можуть «піти» дуже глибоко. Археологи навіть проводили експеримент - помістили в грунт розбитий глиняний глечик. Так ось, його осколки «розбрелися» в нижні шари.

Золоті волоски Антарктиди

В такому випадку звідки «провалилися» загадкові артефакти, знайдені в Антарктиді? Влітку 1997 року в Санкт-Петербург повернулася чергова експедиція НДІ Арктики і Антарктики. Вона привезла зразки глибоководного льоду, взяті при глибинному бурінні з геологічного пласта, вік якого налічував більше 20 тисяч років. Серед зразків вчених найбільше зацікавив той, в якому проглядалися якісь ниткоподібні включення. Коли лід розтанув, в поле зору мікроскопа виявилися кілька ниток довжиною два сантиметри і завтовшки з людську волосину. При стократному збільшенні вони постали шматочками металевого дроту золотистого відтінку, майже не володіла пружністю. Хімічний аналіз волосків показав, що вони були з чистого золота. Через сім років в журналі «Амерікен Сайентіст» з'явився матеріал про те, що і американські дослідники знайшли в антарктичному льоду цілий пучок таких же золотих волосків.

Перша гальванічна батарея

Також ні в які теорії не вписується знахідка, зроблена при розкопках античного міста Селевкія на території Іраку. Це прекрасно збереглися невеликі судини з глини, в кожен з яких був вмонтований мідний циліндр, що має залізний сердечник. Проведена пайка сплавом свинцю і олова, причому пропорції збігаються з сучасними, які застосовують в електротехніці. Створені за образом і подобою моделі при наповненні їх мідним купоросом давали на клемах напруга близько шести вольт. Таким чином вчені з'ясували, що стародавні шумери могли отримувати електрику електролітичним способом. Перед нами - найдавніша гальванічна батарея. А якщо був струм, то існували і пристрої, для яких він застосовувався.

Знахідка цих ваз і інших «дивних» артефактів вкотре говорить про те, як мало ми знаємо про наукове і технічному прогресі попередніх цивілізацій, а також про їх можливі контакти з позаземним розумом.

Але хіба таке можливо?
Якщо вік меча встановлений правильно, виникає закономірне питання: де древній коваль узяв алюміній?
Невже люди, які жили понад дві тисячі років тому, знали про існування цього металу і навіть вміли його отримувати якимось невідомим нам способом?
Якщо ж це так, то чому технологія була забута наступними поколіннями майстрів?
Як він потрапив в породу, вік якої був як мінімум кілька мільйонів років?
Так що ж виходить: всі ці знайдені предмети існували на нашій планеті задовго до загальноприйнятого часу появи людини?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация