Низький IQ і ніякої совісті: Хілларі Клінтон і її чорні раби

"Російські хакери" не зуміли оприлюднити ганебні сторінки біографії Хілларі Клінтон, тому що кандидатка в президенти США зовсім не відчувала уколів совісті, використовуючи рабську працю ув'язнених негрів. Втім, ні про яке каяття мови не йде і зараз. Російські хакери не зуміли оприлюднити ганебні сторінки біографії Хілларі Клінтон, тому що кандидатка в президенти США зовсім не відчувала уколів совісті, використовуючи рабську працю ув'язнених негрів

Хілларі Клінтон з темношкірою дівчинкою в ході передвиборної гонки. Фото: @hillaryclinton

На відміну від англійців, які більше схильні висловлювати свої симпатії недолугих і аутсайдерам, американці на перше місце ставлять перш за все успіх і зневажають лузерів. Виняток робляться, як у випадку з Хілларі Клінтон. Вона не змогла полетіти в космос, отримавши від НАСА відповідь, що таких не беруть в астронавти. Колишня перша леді і держсекретар США, вона двічі програла президентські перегони, а зрада чоловіка ославила її на весь білий світ. Були в житті Клінтонша історії куди гірше згаданих.

Хілларі неодноразово звинувачували в розголошенні державних таємниць, в перевищенні владних повноважень, в шантажі і тиску на іноземних лідерів. Безумовно, ці звинувачення не можна списати лише на її політичних опонентів. У 1996 році Хілларі Клінтон стала першою і досі єдиною в історії США дружиною президента, викликаної до суду. Подружжя Клінтон підозрювали в незаконній оборудці з продажу нерухомості, ухилення від податків і лжесвідченні.

Однак влітку 2017 року ЗМІ пригадали ще один грішок цієї невдахи. До слова, Хілларі сама зізналася в 1996 році в тому, що "гріхом" його не вважає. "Коли ми в'їхали, мені сказали, що використовувати працю ув'язнених в губернаторському особняку - давня традиція, за допомогою якої можна було знизити витрати. Насправді за роки життя там ми подружилися з декількома з них: афроамериканцями тридцяти з чимось років, вже відбули від 12 до 18 років свого терміну ", - написала Гілларі у своїй книзі" Потрібна ціле село "(It Takes a Village), за аудиоверсию якої в 1997 році отримала Grammy в номінації" Краща мова, або немузичного альбом ".

Тринадцята поправка до Конституції США, прийнята Конгресом під час Громадянської війни в США, 31 січня 1865 року говорить: "У Сполучених Штатах або в будь-якому місці, підпорядкованому їх юрисдикції, не повинно існувати ні рабство, ні підневільна служіння (по суті теж "рабство": involuntary servitude), крім тих (except) випадків, коли це є покаранням за злочин, за яке особу було належним чином засуджено ".

Весь сенс нібито скасування рабства укладений в одному-єдиному слові except, і завдяки такою собі лазівку рабство в США є законним, якщо воно накладається як частина обвинувального вироку за злочин. У статті з журналу Newsweek йдеться, що американське «держава має найвищий рівень позбавлення волі в світі, причому чорні складають 66% від числа ув'язнених. Для порівняння: чорношкірі складають 32% від усього населення Луїзіани ".

Про це красномовно свідоцтві "матері" всіх чорних, "зелених", гомосексуалістів, феміністок і іммігрантів, яка будувала свою передвиборчу тактику на звинуваченнях Трампа в расизмі, американська преса писала в перших числах червня цього року. Користувачів соцмереж та блогерів обурив тоді наступний пасаж з одкровень Клінтон: "Ми строго дотримувалися правил і відправляли до в'язниці будь-якого ув'язненого, який порушив правило". Автор книги ніде не згадала про те, що закабаленого прислузі щось платили. І цей факт також не втече від проникливих читачів.

Незважаючи на відсутність у Хілларі психологічної освіти, пізніше вона стверджувала, що у цих чоловіків був "низький коефіцієнт IQ" і на них неможливо було впливати, читаючи їм моралі, оскільки вони, можливо, були "емоційно безграмотними" (emotional illiterates).

Подружжя Клінтон лобіювали ухвалення законопроекту, який привів до масового позбавлення волі і непропорційного кількості серед ув'язнених афроамериканців. Говорячи про відсіч організованої злочинності, про малолітніх правопорушників, збиваються в банди, Клінтон зазначила, що у них немає "ніякої совісті, ніякого співчуття. Ми можемо поговорити про те, чому вони так закінчують, але спочатку нам потрібно їх приструнити". Згодом Клінтон вибачилася за цей вислів, а прийняті частини законопроекту 1994 року визнала помилкою.

На сайті Current affairs прямо говориться, що прямота, з якою Хілларі Клінтон визнається у використанні праці ув'язнених, підкуповує своєю щирістю, але виникає не від спроби боротися з варварством, в якому вона опинилася замішаною, а з того, що вона не бачить в події нічого поганого. "Те, що інші можуть назвати« злочином проти людської гідності ", згадується Клінтон в книзі" Потрібна ціле село ", як" незвичайна сторона життя в особняку губернатора ".

Бог, як то кажуть, суддя Клінтонам та його відношення до чорних рабів. Куди більшого інтересу заслуговує тема рабства в Сполучених Штатах. Клінтони приходять і йдуть, а проблема рабства в політкоректно і лицемірною Америці залишається на століття. Як сказано в завершенні замітки : "Це не просто патологія подружжя Клінтон, а патологія країни, в якій ми всі живемо. І це не просто одна шкідлива політична сім'я, яка є співучасницею. А ми все".

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация