Нові можливості обліку

  1. План рахунків Крім стандартних рахунків і субрахунків, встановлених нормативними документами (регламентовані...
  2. Відокремлені підрозділи
  3. Контроль витрат за зобов'язаннями
  4. Витрати майбутніх періодів
  5. Облік виданих авансів за документами оплати
  6. облік ПДВ
  7. Консолідація звітності по ПДВ
  8. Регістри податкового обліку з податку на прибуток
  9. Розширені можливості обліку операцій з іноземною валютою
  10. облік ПММ
  11. Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

План рахунків

Крім стандартних рахунків і субрахунків, встановлених нормативними документами (регламентовані рахунку), план рахунків в програмі може містити також будь-яку кількість додаткових рахунків і субрахунків, які бухгалтер може відкривати відповідно до специфіки обліку і своїми потребами (нерегламентовані рахунку).

Нерегламентовані рахунки можуть мати тип:

  • Допоміжний - використовуються для службових операцій, наприклад, операцій введення початкових залишків;
  • Податковий - використовуються програмою при веденні податкового обліку з податку на прибуток або при застосуванні УСН;
  • Управлінський - бухгалтер може в призначеному для користувача режимі додати необхідні рахунки управлінського обліку і налаштувати автоматичне формування проводок в типових оперцій. Ці рахунки не впливають на регламентований облік.

Облік по підрозділах

Передбачена можливість ведення обліку по підрозділах. Облік по підрозділах встановлюється опціонально і дозволяє налаштувати ведення обліку в розрізі підрозділів тільки на тих рахунках, де це необхідно. Для групової установки обліку по підрозділах можна використовувати Помічник.

Облік по підрозділах може використовуватися, наприклад, для обліку витрат при випуску продукції, наданні послуг різними підрозділами.

Відокремлені підрозділи

У програмі підтримується ведення обліку відокремлених підрозділів двох видів:

  • відокремлений підрозділ, виділений на самостійний баланс;
  • відокремлений підрозділ, що не виділене на самостійний баланс.

Для відокремленого підрозділу, що не наділеного правом ведення бухгалтерського обліку (невиділення на самостійний баланс), в програмі передбачено:

  • ведення документообігу з окремою нумерацією;
  • вказівка ​​в документах реквізитів відокремленого підрозділу;
  • ведення окремої каси;
  • ведення окремих планів фінансово-господарської діяльності;
  • оформлення платіжних документів по особових рахунках підрозділів в казначействі або банку.

Контроль витрат за зобов'язаннями

Реалізована можливість контролю показників санкціонування при прийнятті зобов'язання (грошового зобов'язання) і при формуванні розрахунково-платіжних документів.

Передбачені наступні варіанти контролю:

  • контроль прийняття зобов'язань і грошових зобов'язань;
  • при прийнятті зобов'язання здійснюється контроль неперевищення суми прийнятого зобов'язання над сумою:
    • бюджетних асигнувань (для казенних установ);
    • лімітів бюджетних зобов'язань (для казенних установ);
    • статті плану ФГД (для бюджетних і автономних установ).
    • граничних обсягів фінансування (для казенних установ).
  • при формуванні розрахунково-платіжних документів здійснюється контроль неперевищення суми документа над сумою:
    • прийнятого зобов'язання і грошового зобов'язання;
    • бюджетних асигнувань (для казенних установ);
    • лімітів бюджетних зобов'язань (для казенних установ);
    • граничних обсягів фінансування (для казенних установ);
    • статті плану ФГД (для бюджетних і автономних установ).

Витрати майбутніх періодів

Реалізовано облік і автоматичний розрахунок сум списання витрат майбутніх періодів в бухгалтерському та податковому обліку.

Реалізовано облік і автоматичний розрахунок сум списання витрат майбутніх періодів в бухгалтерському та податковому обліку

Облік виданих авансів за документами оплати

Реалізована можливість ведення обліку виданих постачальникам авансів за документами оплати.

Залік виданих авансів за документами оплати може здійснюватися як автоматично, так і вручну. У документах Надходження ОС, Надходження ОС (в дорозі), Надходження МОЗ, Надходження МЗ (в дорозі), Надходження послуг, робіт, Прибутковий ордер (фондовий), Митна декларація по імпорту є реквізити для можливості ручного заліку авансів за документами оплати.

облік ПДВ

Автоматична звірка даних обліку ПДВ

Користувачі можуть звірити дані обліку ПДВ з контрагентами в автоматичному режимі за допомогою сервісу Звірка даних обліку ПДВ. Даний сервіс дозволяє запитувати, отримувати від контрагентів, передавати контрагентам і звіряти дані рахунків-фактур, не виходячи з програми, всі необхідні для цього функції зібрані в одному місці.

Даний сервіс дозволяє запитувати, отримувати від контрагентів, передавати контрагентам і звіряти дані рахунків-фактур, не виходячи з програми, всі необхідні для цього функції зібрані в одному місці

Консолідація звітності по ПДВ

Реалізовано сервіс для консолідації звітності з ПДВ відокремлених підрозділів та головний організації, що ведуть облік у різних інформаційних базах і не використовують РИБ (розподілені інформаційні бази). При цьому відокремлені підрозділи можуть вести облік в програмах "1С: Бухгалтерія державної установи 8" як редакції 1.0, так і редакції 2.0.

0, так і редакції 2

Регістри податкового обліку з податку на прибуток

Реалізована можливість формування регістрів податкового обліку з податку на прибуток і їх збереження в електронному архіві (див. Розділ Архів регістрів обліку ):

Розділ   Архів регістрів обліку   ):

Крім цього, в редакції 2 реалізовані наступні поліпшення:

  • реалізовано автоматичне відображення у витратах амортизаційної премії;
  • автоматизований облік збитків від реалізації майна, що амортизується;
  • спрощено зіставлення даних бухгалтерського і податкового обліку в звітах і ін.

Розширені можливості обліку операцій з іноземною валютою

Автоматизовані операції купівлі та продажу іноземної валюти, при цьому забезпечується:

  • формування доручень на купівлю і продаж іноземної валюти і подальше відображення в обліку виконання доручень;
  • відображення в обліку негативною або позитивної різниці, що утворюється внаслідок відхилення курсу продажу (купівлі) іноземної валюти від офіційного курсу ЦБ РФ;
  • відображення вищевказаної різниці в податковому обліку в складі позареалізаційних доходів або витрат (п.2 ст.250 і п.5 ст. 265 НК РФ);
  • відображення в обліку операцій по перерахуванню грошових коштів до уповноваженого банку на покупку валюти, повернення залишків коштів від купівлі іноземної валюти, зарахування доходів від продажу іноземної валюти в дохід бюджету.

265 НК РФ);   відображення в обліку операцій по перерахуванню грошових коштів до уповноваженого банку на покупку валюти, повернення залишків коштів від купівлі іноземної валюти, зарахування доходів від продажу іноземної валюти в дохід бюджету

облік ПММ

Передбачено оформлення подорожніх листів на транспортні засоби різних видів, робочих листів на агрегати, облікових листів на трактори, комбайни та самохідні машини, які споживають ПММ, їх таксування і списання ПММ відповідно до нормативів.

Подорожні листи реалізовані відповідно до уніфікованими формами № 3, 3 спец, 4-П, 4-С, 6, 6 спец, ЕСМ-2, затвердженим постановою Держкомстату РФ від 28.11.1997 № 78.

Робочий і обліковий листи розроблені на підставі форми №17 "Робочий лист агрегату" (код по ОКУД 6002210) та форми № 411-АПК "Обліковий лист тракториста-машиніста" відповідно.

При цьому передбачено підключення зовнішніх друкованих форм, затверджених облікової політики установи.

Реалізовано також облік паливних карт (карт ПММ), який передбачає:

  • введення і зберігання інформації про отримані установою паливних картах;
  • закріплення паливних карт за водіями;
  • введення даних про факти заправки паливними картами;
  • отримання інформації про кількість ПММ, придбаних за паливними картками водіями для звірки з даними постачальника ПММ.

введення і зберігання інформації про отримані установою паливних картах;   закріплення паливних карт за водіями;   введення даних про факти заправки паливними картами;   отримання інформації про кількість ПММ, придбаних за паливними картками водіями для звірки з даними постачальника ПММ

Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

Розширено облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що містяться в деталях, напівфабрикатах, складальних одиницях (вузлах), обладнанні, приладах та інших виробах, а також у брухті і відходах.

Програма дозволяє вести облік маси дорогоцінних матеріалів і каменів в розрізі номенклатури матеріальних запасів і інвентарних об'єктів основних засобів, а також відображати часткову зміну наявності дорогоцінних матеріалів в об'єктах НФА, брухті і відходах. Облік дорогоцінних матеріалів в брухті і відходах ведеться в лігатурі і масі хімічно чистих дорогоцінних матеріалів.

Передбачено формування інвентаризаційного опису дорогоцінних металів, що містяться в деталях, напівфабрикатах, складальних одиницях (вузлах), обладнанні, приладах та інших виробах, за формами інв-8а (ф.0317009) і інв-22 (ф.0317018). А також формування акту інвентаризації дорогоцінного каміння в об'єктах НФА, майно скарбниці, брухті і відходах за форам інв-9 (форма по ОКУД 0317010).

Реалізовано заповнення регламентованої статистичної звітності по дорогоцінним металам і коштовного каміння: форми 1-ДМ, 2-ДМ (давальницька сировина) і 4-ДМ.

Реалізовано заповнення регламентованої статистичної звітності по дорогоцінним металам і коштовного каміння: форми 1-ДМ, 2-ДМ (давальницька сировина) і 4-ДМ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация