нові книги в бібліотеці

  1. Джуліан Барнс "Дикобраз"
  2. Ігор Губерман "Єрусалимський щоденник"
  3. Пітер Мейл "Прованс назавжди"
  4. Філіп Пулман "Північне сяйво"
  5. Дін Рей Кунц "Крижана в'язниця"
  6. Кормак Маккарті "Дорога"
Джуліан Барнс "Дикобраз"

Лауреат Букерівської премії Барнс - один з найяскравіших прозаїків сучасної Британії, автор міжнародних бестселерів: "Англія, Англія", "Папуга Флобера", "Метроленд" і багатьох інших. Основний його талант - вміння легко і природно грати в своїх творах стилями і напрямками. Тонка стилізація і їдка іронія, витончений ліризм і доходить до цинізму сарказм, агресивна жорсткість і веселе пустощі - Барнсу підвладне все це і багато іншого. Головна сюжетна інтрига в романі "Дикобраз" - безпрецедентний в історії, відкритий і гласний суд над колишнім президентом, відправленим у відставку в одній з країн Східної Європи після падіння комуністичного режиму ...

Ігор Губерман "Єрусалимський щоденник"

Уїдливий мудрець Губерман - втілення духу свободи. Він надзвичайно моральний, але найважливіші речі говорить зі сміхом і без тієї серйозності, до якої зазвичай так схильні великі письменники. Такі і його перший і другий «Єрусалимські щоденники». Результат: в суперечках морального порядку шанувальники звертаються до його творчості ... замінюючи деякі особливо пронизливі слова многоточиями.

Пітер Мейл "Прованс назавжди"

Пітер Мейл і його дружина зробили те, про що більшість з нас тільки мріють: залишивши в стороні обережність і розсудливість, вони купили в Провансі старий фермерський будинок і почали в ньому нове життя. Перший рік в Любероне, що стартував з цього провансальського ланчу, вмістив в себе ще багато гастрономічних радощів, несподіваних відкриттів і часом дуже смішних пригод. Їм довелося зіткнутися і з нелегкими випробуваннями, починаючи зі спроб освоїти незрозуміле місцеве наріччя і кінчаючи тривалим на цілий рік ремонтом. У продовженні своєї книги «Рік в Провансі», названої «Прованс назавжди», автор з гумором і любов'ю показує життя цього французького краю так, як може тільки його постійний житель.

Філіп Пулман "Північне сяйво"

Роман "Північне сяйво" в 2003 році увійшов до списку ста кращих романів всіх часів газети The Observer. Відмінний пригодницький сюжет, яскравість, багатство і новизна описуваного автором світу, поєднання науки, магії і філософії, неперевершену майстерність автора зробило цю книгу подією в світі літератури! Пошуки зниклого друга призводять Ліру і її деймона Пантелеймона на далеку Північ, де на льодових просторах панують броньовані ведмеді, а в морозному небі літають відьми. І де вчені проводять жахливі експерименти. Лірі призначено долею не тільки здолати велике зло, але і спробувати знайти джерело темних задумів. Можливо, для цього їй доведеться опинитися по той бік Північного Сяйва ...

Дін Рей Кунц "Крижана в'язниця"

Людина просто зобов'язаний довіряти своїй інтуїції. Особливо якщо він керує науковою арктичної експедицією і його мучить передчуття неминучої біди. І вона не змусила себе чекати. В результаті потужних підземних поштовхів двохсотметровий льодовий панцир лопнув, як яєчна шкаралупа, і дослідницька група Еджуей опинилася в крижаній в'язниці. Положення нещасних вчених ускладнюється тим, що один з них - психопат-вбивця, який вийшов на своє криваве полювання.


Кормак Маккарті "Дорога"

Роман "Дорога" це емоційний шок! Сюжет простий. Після катастрофи Батько і Син йдуть через випалені землі, перетинаючи континент. Всю книгу пронизують глибокі, ранящие в саме серце питання. Чи є сенс жити, якщо майбутнього - ні? Чи є сенс жити заради дітей? Це роман про те, що все відносно, що такі поняття, як добро і зло, в певних умовах перестають працювати і втрачають сенс. Це роман про те, що дійсно важливо в житті, і про те, як це цінувати. І це також роман про смерть, про те, що все коли-небудь закінчується, і тому потрібно кожен день приймати таким, який є.

дивитися далі
Чи є сенс жити, якщо майбутнього - ні?
Чи є сенс жити заради дітей?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация